Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sysia111
Cześć ja mam doła i to strasznego aż niechce mi się pisać. Znowu dostałam @. K....WA ja sie chyba zabije dlaczego to musiało mnie spotkać zawsze mam wszystko pod górkę jakaś nieudana jestem. pa pa idę spać chociaż to mi wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu kochana przykro mi...:-( jedyne co ci mogę napisać to nowy cykl, nowa nadzieja i nie trać jej. Ja też idę spać dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza333.nie zaczynaj badan od całego kompleksu jak to wyczytałas.na wizyte,a raczej badanie zarejestruj sie bez skierowania.bo i po co płacic jeszcze za wizyte tylko po to aby dostac papierek .no i dopiero wtedy jak juz bedziesz wiedziała czy procentowo jest dobrze to wtedy tylko ewentualnie musisz isc ty sie zbadac.ale dla ciebie niestety skierowanie bedzie potrzebne.to tak na poczatek zorientuj sie jakie ma plemniczki twój\" stary\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc żabki .... witajcie w ten paskudnie wietrzny i deszczowy dzień :) ja juz po wizycie u gino- androloga ... chyba jestem zadowolona ... mój miniek troche przeskrobał bo jak umawial się na wizyte to nie zaznaczyl ze bedziemy razem ... no i lekarz był troche zdziwiony i nie mogl mi poswięcic odpowiedniej ilosci czasu ... męza skrzyczal za noszenie dzinsów ... bo są za bardzo obcisle i temperaturka w jadrach jest wyzsza za czym idzie zle tworzenie sie plemnikow ... kazał kategorycznie zrezygnowac ze slipek i nosic bokserki - także dziewczynki - ktorym mezowie maja problemy z nasionkami niech to sobie wezma do serca ... a ja mialam badanko - a ze dzisiaj 13 dc to doktorek wziąl mi wymaz śluzu - i od razu zastrzegl ze jest piekny ... ale trzeba poczekac az wyschnie i pod mikroskop - w poniedzialek dzwonie po wynik ... troche niepokojace jest to ze mam zgrubiony prawy jajowod ... lekarz dal mi 3 antybiotyki i zasugerowal ze jak to nie minie to badanie hsg mnie czeka takze może cos ruszysię do przodu ? nastepna wizyta w nowym cyklu tak ok.12-13 dc by lekarz mogl zrobic mi monitoring ... wreszcie zająl się mna sprcjalista ... :) a co do mojego minia i jego wynikow to jest poprawa i nasienie mozna uznac za prawidłowe ... czyli w normie ... moje kochanie musi tylko zrobic cytologie nasienia bo ma duzo komórek pozaplemnikowych i to matrwi lekarza bo nie wie czy to jakies zapalenie czy nie rozwiniete plemniczki - cena badania 70 zł. uff to chyba wszystko ..ale się rozpisalam ... dzwoniłam do kolezanki z pracy - szef dziś jak miod ... ciekawe pewnie sex-ik byl w nocy :) przesylam buziaki myszki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje ukochane dziewczynki!!! dopiero wróciłam z uczelni-mialłam dzisiaj egzamin do tego...ale nie bylo tak zle :-) zaraz wskakuje do łozka i bede sie wygrzewac...słuch jakby mi troszke wrócił,ale tylko w lewym uchu...:-) poza tym mam masę egzaminów..ja nie wiem ale to jakis pogrom w tym semestrze.. Trinity bidulko-urywaj się jak najprędzej z tej pracy ! Buzialki dla wszystkich :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity to wspaniale -ze zająl sie wami tak wykfalifikowany specjalista bardzo mnie to cieszy :-) wierze sie u was ruszy :-) dobrze,ze swojemu minkowi zamienilam wszystkie slipy na bokserki-dwa lata temu :-) jeszcze jeden buziol!!!i zmykam...zrobie jeszcze suróweczke do obiadu-buzka myszki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Super Trinity że wkońcu trafiłaś do dobrego lekarza:-) U mnie dzisiaj śluz normalny a nie tak jak wczoraj jakiś dziwny. Wiecie co dzisiaj mi się przydarzyło takie coś, pierwszy raz w życiu. Pierścionek złoty i obrączka pobrudziły mi palce normalnie miałam czarne paluchy wokoło. Może coś z tym złotem nie tak ale złoto nosze od 10 lat i nigdy coś takiego nie miałam. Ciekawe od czego to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć Zabeczki ja właśnie czekam na księdza bo mamy kolęde. Zawsze zaczynał od nas a dzisiaj odwrotnie i przez cały dzień go wyczekujemy i nie mam pojęcia kiedy przyjdzie. W kurza mnie takie cos. Super Trinaczku że wkońcu trafiłaś do dobrego lekarza. Pozdrowionka. handra mi troszkę przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Paziulku co do tojego złota to mnie też czasami się tak zdaża nie wiem co to może być ale raz mam raz nie i też noszę już długo złoto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
no troszkę lepiej nowy cykl i nowe staranko. ZNOWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa21
dziewczyny mam problem...i chciałabym z kims o tym pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa21
jest ktoS?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
wal śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa21
jest ktoS?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłem dzis znalezć waszej storny.alem juz jestem.niestety pogoda pod \"psem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
na dworze strasznie a naszego księdza chybo porwał wiatr bo go jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa21
bardzo chce miec dzidzie staram sie o nie ponad rok i nic... az tu nagle okres spóznia mi sie okres prawie dwa tygonie...boje sie zrobic testu zeby sie nie rozczarowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
wiesz o tym nie pomyślałam hej a jak już jesteś to odpowiedz mi na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Może powiesz mi coś takiego :mój mąż jak pierwszy raz robił badania miał ruch A 25% i B 20% i napisane było asthenozoospermia więc dostał od lekarza jakiś tam lek juz nie pamiętam jaki ale w każdym razie poprawiły mu się chlopaczki teraz ma ruch A45 I B 25 poza tym ma ich dość dużo więc czy po czasie mogą znowu wyniki się pogorszyć?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
kobieto a masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu ja też właśnie tak sobie mówie ale nowy cykl tralala i tak w kółko ciekawe ile jeszcze przed nami tych nowych szans? moniczka to zrób test, i nie bój się co ma być i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
właśnie ile jeszcze tych cholernych cykli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu to sa wyniki bardzo dobre.ale jesli chodzi o normy procentowe to te sie zmieniaja niemal codziennie.zawsze gdy bedziesz robiła takie badania beda one za kazdym razem inne procentowoi tak jak opisała to trynity-27 zdajsie ona to pisała noszenie ciasnych spodni i bardzo ciasnych slipek powoduje przegrzanie sie jader.ale tez nie należy brac kapieli w wannie z bardzo ciepła woda no chyba że o temperaturze ludzkiego ciała.36,6...a jak ktos sie kapie w temp45 stopni i wiekszej .o zgrozo.tymi normami procentowymi sie az tak bardzo nie przejmuj sa tacy co maja np 1% klasy A..to dopiero jest problem oczywiscie dobrze aby normy były powyżej 50%klasyA.normalnie powinno byc 80% i wiecej klasy A i ze 20% klasyB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie denewujcie, bo jak sobie to mowimy stres zle wplywa na nasze zdrowie, podwyzsza sie poziom prolaktyny i wogole. Wiem, ze latwo sie to mowi gorzej z wykonaniem, bo sama to przerabiam codziennie. Wciaz wyczekuje owulacji, chyba w tym cyklu sie nie doczekam :( I ile jeszcze tych cykli przede mna? Lata leca, ech Plemniczku, od kiedy to nasienie ma w sumie ponad 100% (80+ + 20= >100) :) Poza tym moj mezus mial 61% A, 18 % B i widzialo to juz czterach roznych lekarzy i wszyscy zgodnie stwierdzili, ze to bardzo dobre nasienie. A to o ktorym ty piszesz, chyba jest idealne ale tylko teortycznie :) Pozdrawiam i zycze duzo usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest przykład teoretyczny ale niektórzy osiagaja tak wysokie normy.80+20=100 ale w praktyce to nieosiagalne bo w całym ejakulacie jesli wezmiemy go jako 100% znajduja sie tez martwe plemniki klasy -D ,oraz te powolne klasy-C.tak wiec sama widzisz ze to trudne i mało realne.ale zdarzyc sie mo....ze ze ktos osiagnie ponad 90% klasy-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×