Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Czesc, mi tez ciezko jest odwiedzac tamte topiki, i dlatego przestalam. Akasiu, slonko nie zgadzaj sie na inseminacje. Jezeli maz ma zdrowe nasienie to nie ma sensu, przy pco wiekszym problemem jest wyprodukowanie zdrowego jajeczka i zagniezdzenie zarodka niz samo spotkanie sie plemniczka z komorka. I prawie wogole nie rosna szanse na dzidzia w stosunku do normalnego seksu, a troche to kosztuje. Ale decyzja oczywiscie nalezy do ciebie :) Eliza, zeby dobrze odczytac wykres trzeba znac troszke wiecej niz kilka tempek z miesiaca. Jak chcesz moge ci pomoc, ale przyslij mi na maila wszystkie info, tempki z calego cyklu, godz. pomiaru, to postaram ci sie odpisac :) Kukusia nie daj sie skarbie :) Wiadomo przeciez ze zeby byc w ciazy trzeba wspolzyc i my pisylysmy to nie raz. A teraz masz mezusia wiec nigdy nic nie wiadomo jak szybko nasz zaskoczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wiecie co ale się zgrzalam jak bylam u ginia to stwierdził że mi juz on nic nie pomoże bo jak dla niego to jest wszystko ok. A ja myślałam że wyśle mnie na hsg, a tu. Laparoskopie mi jak narazie odradza bo jestem mloda. Hsg to dlaniego pomylka jedynie stwierdził że jak mi sie śpieszy to moę do kliniki zajmującą się nieplodnością jednak jak dla niego to mam sobie odpuścić i dać czadu. I co wy na to. Niewiem co mam robić. Kurcze myślałam że zniego lepszy specjalista. Pozdrawiam pa pa. Paziu ciesze się że twoje wyniki są ok. Kukusia nie martw sie jakimiś przypadkowymi obcymi wypowiedziami pamietaj my jesteśmy z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu skoro rzeczywiście nie masz żadnych \"przeciwwskazań\" to pewnie on ma rację, bo niekiedy to tylko blokada w psychice jest, a tą trudniej niekiedy wyleczyć jak jakąś chorobę, hhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia, będzie dobrze. Zaplanuj wakacje i nóz wam się uda :) Ale dziwny lekarz skoro nie zrobił nawet kompleksu badań, z reszta o nadżerce też miała ciekawe zdanie. Właśnie a jak nadżerka? Ja bym na twoim miejscu poszukała innego gina. Sama zmieniałam juz kilka razy, bo nie każdy umie pomóc. Dobrej nocy skarby, niech sie wam śnia słodkie maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ! Mam bardzo zły nastrój poniewaz dziś jak wstałam do dostałam wstrętna @ :( Miem ze człowiek wymysla sobie różne rzeczy i ja też marzyłam ze może uda mi się zajśc teraz zebym nie musiała jechach na badanie - A teraz muszę się zapisac i pojawic się tam. Ale jestem zła i smutna .chyba oczekiwałam cudu -ale nie wyszło Dziękuje Surfitka za ofiarowana pomoc :) Troszkę mam niekompletne te temp. zobaczymy Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) :-) Tak jak Sufitko mówisz ...mój mąż ma wręcz bardzo dobre nasienie i w sumie nie wiem dlaczego lekarz zaproponował mi taką formę zapłodnienia????!!!! po pregnylu pęcherzyki pękają,więc mi tez sie wydaje ze to problem lezy w wyprodukowaniu zdrowego jajeczka.! TYlko co poradzic na to ??!!!!!!!!!! aaaaaaaaa.......co najgorsze moj maz musi wyjechac dzisiaj wraca w piatek :-( :-( :-( mam maksymalnego doła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na 174 stronie czy coś około niej wpis nowej kobietki do naszego forum.. niestety przeoczyłyśmy tą tabelkę przy wklejaniu, nie wiem czy Ona nadal do nas zagląda więc dopisuję do tabelki nr 3 te info, które podała: NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............7...................20.03.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............13............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............5-6........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48................. ??? Mam nadzieję, że jeszcze do Nas zajrzysz Ave.. Pozatym dziweczynki ja wczoraj trochę nadrobiałam zagległości w czytaniu z okresu kiedy do Was nie zaglądałam :-) Ojj duużo tego się nazbierało. Akasiu Słońce, ja byłam taka zwiedziona jak miałam w jedym cyklu ładny pęcherzyk i przeprowadzoną inseminację.. a potem przez 2 dni lekarz zalecił seksik, a my z pewnych względów tego nie robiliśmy. Bylam zła na cały świat i taaaaaka rozżalona... Ale przecież nie tędy droga. Jak ma się udać to się uda.. A nakręcanie się tylko nam szkodzi. Trzymajcie się dziewuszki. Akasiu o uśmiech proszę- piękna kobietko :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... ja juz dzis pierwszy dzień w pracy ... zawalona papierzyskami nie mogłam do was napisac nawet slowa ... przeczytałam wszystko co napisałyscie - dużo tego było - tak strasznie nie miec dostępu do neciku - a na razie nie wiem czy w kwietniu go sobie pod lączymy - z kaską tak krucho - a bez telefonu stacjonarnego internet kosztuje ok . 80 zł miesięcznie - na razie bede pisac z pracy - a potem zobaczymy - jak to bedzie ... w poniedzialek byłam u lekarza ... niby oki - pomimo ze jajniki bolaly troche i po Ovestinie moj sluz jest jakiś dziwny - niby ciągnący - ale mleczno bialay - dziś 14 dc - robię sobie testu owu - zobaczymy - co wyniknie - a co do lekarza - to bede miec robione hsg - na razie badania poprzedzaące - ten zabieg - Paziu co Ty robilaś za badanka ?ja jakna razie po przeleczniu przeciwzapalnym - w przyszlym cyklu bede miec robione RC - czyli cytologie śluzu szyjkowego - przewnie tak wypadnie mi te hsg na maj lub koniec kwietnia ... na razie leczymy meżusia- ma podejrzenie o zapalenie nasieniowodów :( w czwatrek idzie do androloga także bedziemy znac szczegóły ... kurcze zawsze wiatr w oczy - jak nie ja to on - na razie zmykam odezwe sie jeszcze ... buziolki Sysiaczku - zmień gina - takie podejscie - to olewka - szkoda czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi smutno - bo jak ja jestem to zadnej z Was nie ma a wieczorkiem - wy piszecie :( pewnie jestescie zajete - pracusie - ja tez mam dzis urwanie glowy - ale zaglądam - bo tak tęskniło mi sie za Wami słoneczka ... Kukusiu - wierze ze u Ciebie bedzie dobrze - tylko trzeba troszke spontaniczności i reguralności - zobaczysz zanim się obejrzysz - bedziesz do nas pisac ze okresik Ci sie spoźnia i ze dwie krechy na tescie ... Paziulku - nie wiem jak to bedzie z moim hsg - mam jakies czarne wizje - wiem ze strach ma wielkie oczy - ale moj lekarz mowi ze mam pogrubiony prawy jajowód :( do tego bolesny przy badaniu :( ... na razie jednak mam trosze czasu na oswojenie się - wiem ze to krok do przodu - zeby miec dzidziulka - także nawet gdyby miało bolec - to musze sie temu poddac - mój minius bedzie ze mną - juz mnie pociesza - kochany jest .... tymczasem zmykam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie przyszłam z pracy i zaglądam co u Was dziewczynki kochane. Ale zmykam zaraz robić obiadek,makaron ze szpinakiem,czosnkiem,mozarellą i chili-mniam. U nas dziś zimniutko,tzn,nie tak bardzo ale po ostatnich upałach to nie zaciekawie,hi hi. Widzisz Triniu,jak cie nie ma to jakoś tak rooooooozciąga sie to nasze pisanie:-)Zakładaj szybciutko internecik. Uciekam,zajrze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Trinity :-) :-) szkoda,ze nie macie możliwosci podłaczenia sie do jakiejs osiedlowej sieci.My jestesmy tak podłaczeni i placimy 35zł. Lenko dzieki za słowa otuchy :-) nie jest tak ze mna zle - troche sie zdrazniłam,ze trzeba tyle kasy wywalac na to leczenie!!ile Ty płaciłas za inseminacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, inseminacja to jeden z niewielu zabiegów jakie można załatwić na NFZ.. ja nic nie płaciłam.. mój Profesorek zrobił to na Fundusz.. Ale słyszałam że kształtuje się od 200 do 1100 zł za zabieg.. Wszystko jest taakie drogie :-( Ja dlatego zrezygnowałam z gonadotropin i próbuje na Clostilbetycie się stymulować. Bo jak dla mnie to narazie za drogo... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka moje - tak mi sie tesniło za Wami ... akasiu my mielismy siec w bloku - tylko ze my - ja i moj maz - nie mamy tel. stacjonarnego i internet był zalorzony na innego sasiada - do niego przychodziły rachunki - a on nie płacił - nawet nie chciało mu sie pochodzic po sasiadach i powiedziec ze rachunki sa - albo ze nie przychodza - bo z tym tez był problem - także - powstały zaleglosci w platnoscach - dosyc duże bo ok. 3500 tyś. wkurzylam się z meżem i powiedzielismy ze nie chcemy juz dzialac w tej spółce - także kazdy ma sobie sam cos organizowac :( i dlatego nam odłaczyli necik ... uff ale się rozpisalam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane:) ja cały dzień w trasie, wczoraj byłam w Augustowie, Ełku, Piszu i Szczytnie, a dziś już w Giżycku i Ketrzynie, terz zrobiłam szybki obiadek, kawusia-oczywiście rozp. i z mlekiem i jadę jeszcze do Ostródy...ech ta praca:( Jutro będzie jeszcze gorzej-Mława, Działdowo, Iława, Nowe Miasto Lubaw. itd...ale wszystko będzie zrobione...u nas w Olsztynie cieplutko,wiosennie-nastrój tez dobry..choć uwaga!! pierwszy raz już wymiotowałam:) miałam ciężki dzień...ale wszystko do przeżycia. Całuję Was i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, ja tez już po pracy :) Dianko, a gdzie ty tak cieżko pracujesz, ciągle w rozjazdach, uważaj na siebie i dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki - jestem u teściów - więc korzytam z okazji ... ale cichutko na naszym topiku ... Dzięki Omego ale moj meżuś chce mieć szybsze łącze bo jest mu potrzebne do jego pracy - 1 mb - umowa na rok 76 zł. brutto i chyba na takie się zdecydujemy - po roku znowu może wejda promocje - zreszta u nas jest inaczej bo my nie mamy stacjonarnego telefonu - także wymyślili ze można owszem mieć internet - ale już w cene wliczyli średni abonament telefoniczny - to jest polityka :( Dianko kochanie dbaj o swojego krokodylka .... Ja dziś mam 14 c - robie testy owu - ale dziś znowu negatyw :( choć druga kreseczka jest ciut ciemniejsza niż wczoraj - także myślę ze moze jutro ? jeszcze jutro biore Ovestin i powinnam od 16 dc duphaston - ale nie wiem może zaczne parę dni poźniej - by mi śluzu nie zageścił ! Zmykam kochane ... buziole - do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Trini ja robiłam posiew z szyjki macicy i grupe krwi te bad. musialam mieć do hsg. Widze że do tej naszej kukusi ktoś się przyczepił niewiem dlaczego ale ja nic nie zauważyłam żeby kukusia robiła raban i myślała tylko o sobie. U mnie już prawie sladu nie ma bo badanku i pewnie jutro już przytulanka będą niewiem kiedy mam dni płodne ale poprzytulać się można co ma być to będzie. Pozdrawiam was kochane do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja w końcu dotarłam do Olsztyna:( Karolciu, jestem kierownikiem regionu warm-maz w dużej firmie marketingowej..i moja praca polega na jeżdzeniu, organizowaniu promocji, kontroli pracowników, wykonywaniu dużych badań dla dużych:) firm..i stąd tyle pracy, a wiadomo święta idą co sprzyja promocjom:) Jestem wykonczona, ale robię jeszce sałatkę warzywną z majonezem dla mojego Aniołka, bo bardzo lubi. Warzywa się gotują, a ja mam chwilke na pogaduchy z Wami...Co do mojego \"krokodyla\" to pewnie zostanie podróznikiem tyle z mamusią jeździ:) Czuję się dobrze..no i dziś zaczyna się 14 tydz:) hurra! Całuski dla wszytskich przyszłych mam:)czyli dla Was moje kochane...bo w końcu nimi zostaniecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć surfitko co do mojej nadżerki to stwierdził że jest znikoma a jak narazie mam ją zostawić w spokoju ponieważ gdybyśmy teraz zanią się wzieli to mogłabym wcale nie być wciąży po mogłyby np. powstać jakieś zrosty i zablokować jajaowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, jeśli ta nadżerka jest rzeczywiście malutka to moze nie trzeba jej wypalać. Ale o ile wiem nadżerkę ma sie na szyjce, to jakim cudem zrosty na jajowodach? No nic, ja dzis juz nic nie wiem. Na innym topiku dowiedziłam się, że dziewczyna ma owulacje i bierze tabletki antykoncepcyjne i na dodatek ma pco. Włosy mi na głowie stanęły ze zdziwienia. Potem mi wyjasniła, ze ta owulację ma w cyklach kiedy nie bierze tabsów. :) Akasiu, jesteśmy w takiej samej sytuacji, więc chyba lepiej poczekać do wiosny do zabiegu niż wydawać zbędną kasę. A może się wcześniej uda. Dziś sie dowiedziłam, że jedna z dziewczyn na forum mimo pco zaszła w ciążę. Wiec jest nadzieja i dla nas :) Lenka, ja za dwa cykle przechodzę na gonadotropiny właśnie, clo na mnie nie działa. Tytlko z pregnylem, ale cos jest nie tak, bo nie zaszłam w wymarzoną ciążę jak dotąd. A tak wogóle to chyba mam ogromny problem z ta moja @. Idę jutro do gina. Może się coś wyjaśni albo wyśłe mnie na jakieś badania, oby. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki w ten jakże urrroczy dzień ;-) 🌻 Surfitko ja na CLO byłam tylko 1 cykl a potem od razu przeszłam na gonadotropiny i próbowałam 2 cykle (raz miałam ładny pęcherzyk - nie podano mi prynegulu i penie nie pękł, a drugim razem wychodowalam trobielik :-() w sumiem narazie nie mam kaski i daltego postanowiłam wrócić do clo.. chcę się stymulować, a podobno po gonadotropinach kobiety szybciej reagują na stymujację clo. Zobaczymy.. Teraz czekam na @ 21 marca a potem 5-9 dc. stymuluję się.. a w 12 dc. jadę na monitoring do Profesorka. Jestem spokojna.. i wyluzowana.. :-) myślę że skoro wiosna budzi wszystko do życia ;-) to i w Nas szybciej nowe życie zawita. Czy to nie optymistyczne stwierdzenie. Jestem przekonana że wiosna nie jednej z nas przyniesie szczęście :-) Ściskam mocniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) widzę Lenko - duzo optymizmu :-) tak trzymaj!! u mnie był trzeci cykl na Clo -i pomału trace nadzieję/ ale moze rzeczywiscie wiosna przyniesie duzo dobroci:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka ... Leneczko - ale optymizm tryska z Twojej osóbki :) dobrze ze mamy takich radosnych duszkow wsród nas ... właśnie siedze przy kompku i słoneczko świeci mi prosto w twarz - na dworzu troche zimniutko - ale te słonko - ummm - tak pieknie nastraja - faktycznie napawa mnie optymizm i ogarnia radość ... wiosna - na pewno przyniesie nam wiele miłych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Lenko super to napisałaś bardzo mi się podoba wiosna = nowe życie. aby tak trzymać, ja się przyłączam do ciebie i też jestem optymistycznie nastawiona a co będzie to czas pokaże :-) Miłego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ... tak trzymac - zadnych smutków - trzeba się cieszyc ... pierwsza zielenią i ptakami które ćwierkaja wiosennie - jak szlam dzis do pracy - to było cudnie - aż chciało się iśc na wagary - tylko praca - to nie szkoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×