Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

koleżanka pracuje w przedszkolu, raz byłyśmy ją odwiedzić z inną koleżanką, było super, dzieci prawie mamo do niej mówiły, tuliły sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszę że byłoby fajnie, ale jak przyszłoby co do czego to pewno po każdym takim mamo ryczałabym pół nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimnazjum to jest tragedia!!!! Ja jak odprowadzam moje dojeżdżające maluchy na autobus i obserwuje młodzież z gimnazjum,jakie mają zachowanie,słownictwo,to normalnie taka patologia że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wspominam zajęcia z zerówki, jak dziewczynki prosiły o kartki z bloku i rysowały dla mnie obrazki, serduszka, pisały dla kochanej pani, i kolorowały kredkami lub pisakami, teraz mam to w domu, na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niekórzy uczniowie z gimn to tragedia, co oni będą w zyciu robić to niewiem, pewniej w jakiejś mafii działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest najgorzej, raczej da się z nimi dogadać, ale niektórzy są bezczelni i chamscy, zwraca sie takiemu uwagę, a on na to:\" no i co z tego, co mi pani moze zrobić\" ale jest szansa że wrócę do dawnej podstawówki, ciiii, zeby nie zapeszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki...... wpadłam tylko na chwilkę powiedziec,ze odebralam dzisiaj wyniki insuliny i są fatalne bo: 2,7 norma 6-28 ....rano smigusiam do lekarza zobaczymy co mi powie :-( buziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasia, napisz predziutko co Ci gin powie, bo ja miałam insuliny prawie 40, tez fatalnie :( Ale ty jej masz malutko...nie wiem co to oznacza. Co do pracy z dziećmi, chyba jednak bym nie chciała. Nie mam cierpliwości. Czasem myślę, że Bóg wie co robi nie dając mi dziecka. Chociaz może do swojego ma się cierpliwość... Moim niespełnionym zawodem jest lekarz. Od podstawówki planowałam medycyne, nawet poszłam do klasy biol.-chem. Ale pech sprawił, że chemię przez nauczycielkę znienawidziłam, a biolog mi się zmieniła średnio co trzy miesiące. Więc wiadomo jak dużo z tej biologii się umiało. Jedynie fizyka była OK. Ktoś powie, że mogłam sama się uczyć, pewnie zabrakło wytrwałości. A że byłam niezła z matmy i fizyki zdecydowałam się na inżyniera. Skończyłam AGH i byłam jedyną osobą na moim kierunku, z klasy innej niż technikum lub mat.-fiz. Lubię to co robię, ale chyba medycyna byłaby bardziej satysfakcjonująca. Życie... Co do młodzieży to nie mam słów, jakbym była nauczycielką, to pewnie po pierwszym miesiącu pracy bym osiwiała i większość miała zapełnione rubryki dwójami z zachowania... A włoski na piersiach faktycznie nie wolno wyrywać. Ja moje obcinałam :/ Paziu, czekamy na wyniki z tobą :) Dbajcie o siebie i czekam na jakieś wieści. Marzec się kończy i póki co nic nie drgnęło. Może niedługo... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej surfitko insuliny 40 czy 5,0 bo to istotne dlatego ze przy tak wysokiej insulinie to bys juz nie zyla,albo w spiaczce leżała.powyzej 10 czlek juz nie funkcjonuje.i spii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini kupiłam sobie wiesiołek w tabletkach tłoczony na zimno, ale wogóle na nim nie pisze że jest na śluz czy owulację, tylko suplement diety. chyba że kupiłam jakiś inny?? jest w takim zielonym pojemniczku.chyba 200 tabletek, za 18 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje panie kukusiu bo na wiesiołku nie pisze że jest na śluz tylko na coś innego ale jego skutek uboczny właśnie poprawia śluz i jest go więcej i tym samym mozesz go lepiej badać. Tak mi sie wydaje. Miłego dnia jutro wkońcu sobota uff.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paziu. odzywaj sie do nas częściej. A lidka to już całkiem o nas zapomniała? melduj sie koleżanko jak najprędzej i pisz co u ciebie. jak ta sytuacja ze spóźniającą sie @?????? a sysia też cichutko siedzi. akasiu mam nadzieje że ciche dni w małżeństwie dobiegły końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki myszolki ... Kukusiu - Paziaczek ma racje - o wiesilku kraży fama ze dobrze dziala na sluz - ma takie dzialanie - podobnie jak siemie lniane - lecz gdy czytamy ulotke - nic na ten temat nie wiadomo ... troszke z innej beczki - mialam zapalenie pecherza i lekarz kazał mi brac urosept - a ja sie spytałam czy żurawina jest dobra - mialam na mysli zurawine herbapolu w kapsulakch - zaśmiał . sie i powiedzial ze zurawina jest dobra ale na serze plesniowym :) wiec nie pytala msie o wiesiołka - czy lekarze maja o nim dobre zdanie nie wiem ... Własnie Sysiaczek , LIDKA - KITKA gdzie sie podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.... byłam u lekarza ogólnego-ale oczywiscie nic mi nie powiedziala i jetsem wsciekła !!!!!!! ale ten lekarz to taki konował (ona) juz od dawna o tym wiem-tylko myslalam,ze zinterpretowac wynik badan potrafi kazdy glupi lekarz...a tu masz babo placek....powiedziala-\'przykro mi ale nie potrafie zinterpretowac pani wynikow \' wyobrazacie sobie???? a kiedy jej powiedzialam,ze przy PCOS ma sie podwyższona insuline to odrzekla,ze juz nie pamieta jak to jest,.. więc teraz czeka mnie wizyta u specjalisty-badz poczekam i zapytam gina :-) buziole dla wszytskich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki.. nie wiem co jes, ale moja @ trwała 3 DNI !!! martię się może przed wzięciem CLO zrobię test ciażowy.. Sama nie wiem.. Nigdy nie miałam tak krótko. Kiedyś to miałam po 7-9 dni.. a ostatnio do zawsze 6-7.. no ale żeby 3 !!! Martwię się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja juz po pracy, w piątki kończe wcześniej :) Lenko, pewnie że dla własnego spokoju zrób test, tymbardziej że masz zacząć CLO, Trini, żurawinka napewno pomaga przy zapaleniu, można pić soki, jeść, lub zażywać w tabletkach, Kukusiu, też weszłam na necik jak dziewczynki pisały o wiesiołku, i nie doczytałam sie akurat właściwego dla nas działania, pewnie bardziej na inne dolegliwości działa, ale też zakupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, ja na odwrót niz ty, chodziłam do mat-fizu, w podstawówce kochałam matematykę, ale na studia poszłam pedagogiczne, różnie się to w życiu układa, Akasiu, no to jacy lekarze nas leczą, ze twoja powiedziała że nie pamięta co z tą insuliną, to chyba jest jedno z podstawowych badań, a ona nie umie zinterpretować? pewnie wszyscy dobrzy gdzieś na zachód wyjechali, ja już bardzo dawno nie byłam u lekarza 1 kontaktu, chyba z 6 lat, albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak karolciu beznadziejny jest lekarz 1-go kontaktu.Muszę zmienic przychodnie-chodzę do takiej małej osiedlowej - ale nie ma tam zadnego dobrego lekarza :-( niestety....zapisze sie chyba do polikliniki,ona też z tą moja tarczycą kręciła ( dlatego odrazu poszłam prywatnie do endokrynologa!) a jak mialam swinke ( dwa lata tamu) to stwierdzila,ze to zapalenie węzłow chlonnych ....to w ramach ostrzezenia-zeby bezgranicznie nie ufac lekarzom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Lenus u mnie tez tak sie zdazalo a ostatnio coraz częsciej ze @ jest dziwnie krótka i mało obfita - jak pierwszy raz mi się to zdarzylo to też zrobilam test -ale wyszedl negatyw ... oby u ciebie bylo inaczej - przed braniem CXlo zrob teści - nie zaszkodzi miec spokojnej glowy ... wiem Kraolciu ze żórawinak dziala przeciw zapalnie - naczytalam sie dużo na ten temat - to podobno rewolucja w leczeniu pęcherza- Urinal czy żórawina herbapolu sa na to przykładem - ale ci lekarze maja rożne podejscia - do nowości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem jak moja wygląda, musiałam sie do kogoś zapisać jak po ślubie sie przeprowadzałam, wybrałam na chybił-trafił, podpowiedziały mi pielęgniarki, ale czy dobrze, niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 3 razy miałam takie dość poważne zapalenie, byłam wtedy prywatnie u takiej fajnej starszej lekarki, napisała mi diete, miałam jeść gotowane mięsko, rosołek z ryżem, makaronem, żadnych ostrych i słonych rzeczy, no i piłam Wodę Jana, dziwny smak, ale jest podobno najlepsza na zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko ja w tym cyklu też jestem zszokowana moją @ dziś 4 dc a tam tylko mało co. a przez noc to poprostu ani kropelusi nie było!!!!dziwi mnie to. a ja nierobiłam żadnych testów przed Clo, bo nikt mi nic niepowiedział. o jakich zapaleniach mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lekarzy 1 kontaktu to mam takie samo zdanie. mojego kolegę ostatnio leczył na nerki (bo go w plecach bardzo bolało) i nic niepomogło. poszedł gdzie indziej i sie okazało, że nerki ma eleganckie tylko plecy zawiane czy coś tam (ale nic wspólnego z nerkami). po prostu żle odczytał wyniki z moczu. Surfitko co do AGH to jestem pełna podziwu. mam tam znajomych, ale to czego oni sie tam uczą to dla mnie czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×