Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie:)KArolciu zastrzyki chyba działają bo już czuję się troszke lepiej ale jeszcze mam zwolnienie na 2 tygodnie.Chyba umre w tym domu, dobrze że idą swieta to jakos zleci mi ten czas w chorobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Eliza trzymam kciuki, napisz co i jak. Ksenia - jest wszystko OK. Moja siostre wogole nic nie bolalo, nawet piersi. Tylko @ stop i po tym poznala ze to ciaza. Tak sie czasem zdarza. A z tego, ze nic nie boli to sie ciesz :D Tryni, wypoczywaj :) Jak juz bedziesz mama nie bedzie czasu... Dianka i Paula, dbajcie o siebie i malenstwa :) Martynia - wracaj do zdrowia. Akasia i Lenka, co u was? Kukusia 🌼 Monia, glowa w gore. Kiedys wszytskim nam zaswieci slonce. Pozdrawiam wszystkich :D U mnie bez zadnych zmian. Za pare dni koniec kuracji i wyczekiwanie na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Surfitko mam nadzieję że tym razem @ przyjdzie a nie będzie robić cie w \"balona\" :) Elizo, przesłałam ci fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc karolciu, ja tez mam taka nadzieje, ze sie na dobre nie obrazila, ze jej nie chcialam. Ale o tym przekonam sie do 10 dni. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w porządku, postanowiłam przestac mierzyć tempkę i tak nie kapowałam o co chodzi, bede robić w tym cyklu testy owu, które mi zostały a później do gina, gdy znów się nie uda, no i myslę już o Egipcie, nie mogę się doczekać, bede leżeć i sie opalać :) no i piramidy chciałabym zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacji to tylko pozazdroscic :) U mnie w maju sie szykuje malutki wyjazd, moze zabiore meza nad Niagare ;) A potem pozna jesienia chcemy jechac do Polski, ale nie traktuje tego jak wakacje. A z tempkami to prosta sprawa. Ja tez nie mierze teraz, bo mi sie nie chce. I tak na pewno ten cykl byl bezowulacyjny. Bede musiala zaczac od nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo niagara, super wycieczka :D a mi tempki w każdym dniu skakały i nie kapowałam :( pewnie kiedys jeszcze bedę mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie te tempki wymagaja od nas systematycznosci, ale to najtanszy i najprostszy sposb potwierdzenia owulacji. A jak mierzylas? O stalej porze? W sluzowce? Chociaz przy zaburzeniach hormonalnych beda skakac...i nie daja 100% pewnosci - nigdy. Wycieczka, jak wycieczka. Ja juz bylam dwa razy, ale chce meza wyciagnac na jakis romantyczny wypad. A nIagara jest takim miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, mierzyłam o stałej porze, wahały sie miedzy 36,7-37,3, to mi sie wydawało że ciągle mam stan podgorączkowy, narazie robię przerwę, surfitko a powiedz, moze to osobiste pytanie ale czy męża masz Polaka??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Już prawie świeta i dobrze. Martyniu zdrowiej kochana bo na lany poniedziałek musisz być zdrowiutka jak rybka ;-) Trini noi dobrze zrobiłaś z pracą wkońcu opoczniesz psychicznie, znajdziesz nowa mam nadzieje że mniej stresującą a teraz ciesz się starankami. U mnie bez zmian termin @ tuż tuż, narazie nic się nie dzieje żadnych plamień, żadnych bóli ale wiem że i tak się nie udało. Pozrdawiam was wszystkie nie będe wymieniała bo i tak nie pamiętam wszsytkich nicków. Całuski kochane pewnie sie odezwe jeszcze przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... dziękuje Wam za słowa otuchy - na razie nie czuje jeszcze tego ze zostalam bez pracy - zajeć mam w brud - w sumie wszyscy znajomi do mnie dzwonili i Ci z pracy tez - wszyscy żaluja ze juz nie bedziemy razem pracowac - ale coz ja chcialam zeby dobrze wyszło - w sumie moze tak chcial Pan Bóczek ? zebym troszke wypoczeła i sie zrelaksowala ? moze teraz z bejbikiem bedzie szybciej ? dziewczynki obiecuje ze powysylam Wam zdjęcia - ale ale coś się stało ze sterownikami do aparatu i nie moge ich ściagnac - mezulek się tym zajmuje więc moze jutro mi się uda ? tymczasem buziaki sloneczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny troszke późno ale mam wiadomosci - Pan Doktor zadowolony z badań jajowodów macicy i wyników Hormonów powiedział ze wszystko ok Mam brac Dufaston a później CLO - 1 tabl .dziennie -nawet ne mówiłam mu ze brałam 2 Bo sie bałam ze mąz będzie rozczarowany moim roztrzepaniem :) Pan doktor dokładnie mnie zbadał i mam jajo na 21mm a jestem w 20dc - i to dziwne bo tydzień wcześniej miałam w drugim jajniku większe jajo -ale powiedział ze pękło i w drugim to co było nmiejsze właśnie dorasta i lada dzień pęknie- wyjaśnił ze to dlatego ze jestem stymulowana tabletkami ale ze jest wszystko ok Mąz wypytywał o dalsze badania co i jak czy jeszcze mam miec jakies nieporzyjemne badanie ale on powiedział ze nie .Teraz dwa cykle próbujemy a pźóniej (jak nie zajde ) to badanie czy mój śluz nie zabija Plemniczków . i kolejny etap . Teraz mąz ma zrobic jeszcz raz badania nasienia bo robił w lutym i może juzsię poprawiły (mam nadzieje) A i zapomniałma napisac ze Mówiłam mu o mierzeniu temp i o testach owul ale on mi powiedział ze niepotrzebnie to robie poniewarz wyniki nie muszą byc poprawne poniewarz mój org jest stymulowany wiec nieco inaczej sie zachowuje . No to wskrucie jutro odpowiem na zdjecia -dzięki za wysłane papa mąz woła do wyrka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka:) Ja jestem strasznie przeziębiona zajrzałam tylko na chwilkę,wszystko mnie boli,mam wysoką gorączkę i wogóle nie czuję się najlepiej. Kukusiu Kochanie nie dostałam żadnego maila od Ciebie wczoraj:( Całuski Moje Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babuszki :-D :-D wczoraj miałam jakis taki dupiasty dzień. zastanawiam się czy wy też po Clo jestescie nerwowe lub lekko rozdraznione tak jak przed @....?! ja mam takie odczucie. Paziu- a jak Twoje zapatrywania na dalsze staranka?? masz juz swoją naturalną owulację ?! cykle się unormowały>?bardzo jestem ciekawa.... Martyn--iu widzę,ze zastrzyki pomogły i pomału odzyskujesz siły!!bardzo sie ciesze-tylko teraz sie nie forsuj...duzo wypoczywaj i dabaj o siebie !! Trinity pracą sie nic a nic nie przejmuj!!!!napewno dostaniesz atrakcyjniejszą - oczywiscie tuz po ciązy - czego nam szczerze życzę do lata. moze dzisiaj pojde do spowiedzi...(mamy taki bardzo fajny kosciół wraz z księzami--wszystko jest wyluzowane-nie jest sztywniacki w zadnym calu-i nie ma dewot :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, wpadłam sie przywitać, ;) Dzis u mnie słonevczko świeci ale na termometrze tylko 4 stopnie. W sumie się ciesze, bo i tak nie mogę wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie ! akasiu - Ty po prostu czytasz w moich myslach - jestem pelna nadzieji ze teraz szybciej mi sie uda zafasolkować - na razie oczywiscie bede sie po cichu rozgladac za praca - ale nie mam cisnienia - finansowno mamy teraz bez zmian - w sumie przez poł roku nawet wiecej - bo bede na zasiłku ... to psychicznie bardzo pomaga - bede sie skupiac najbardziej na leczeniu - poza tym wyciszeniu sie - i myslę ze to osiagnę - mam bardzo doby humor i wierzę ze wszytko się jakoś pouklada - przeciez nic nie dzieje sie bez przyczyny - w ten dzien co starciłam prace tj. 2 kwietnia - modlilam się przed pomnikiem Jana Pawła II i prosiłam go o wsparcie i pomoc w decyzji która mam podjac - powtarzalam sobie jak ta praca ma byc dla mnie to będzie jak nie to widocznie tak chce Pan Bóczek ! rozwiazanie przyszło samo - nawet nie było łez - tylko wielkie rozczarowanie - bo poczułam sie jakbym nic nie znaczyła dla moich pracowdawców - zupełnie nic jak smiec :( ale teraz nie moge juz nic zrobic tylko iśc do przodu - isc i dązyc do celu! ja dziś cały ranek jestem zajeta - prasuję i upinam firany -moj miniek przyjechal wcześniej z pracy także zaraz jedziemy na zakupy ... co planujecie piec i gotowaxćna święta ? macie jakies fajne propozycje ? ja robię mazurka kajmakowego i pashę ... ze dwie salateczki i na tym koniec - rodzice nas pozapraszali na obiady swiąteczne takze - nie pitrasze zadnych mięsek ... sniadanie wielekanocne jemy razem w domku we dwoje - a u Was jakie plany na święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Trinity ty znowu o tym pysznym gotowaniu:) Ze mnie kucharka zadna bo poprostu nie umiem gotowac. (mam tu na myśli takie smakołyki) Ja w piątek wieczorem wyjezdam z meżem i rodzicami do Zakopanego na świeta. Trochę inaczej sobie te świeta wyobrażałam, bo pewnie dużo nie będę spacerować ze względu na chorobę(na szczęście już czuję sie o wiele lepiej), ale mam nadzieje że do piątku bedę sie czuła już całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też będę robiła Pasche :-) w sumie to jeszcze głębiej sie nie zastanawiałam co gotowac-jak to ja -na ostatnią chwile zawsze. Myślę,ze w tym roku nie bede przesadzac z jedzeniem i zrobie żur oczywiscie z biała kiełbaską,sałatki warzywne -2x , placek z szynką i jajkiem na twardo, galaretke z owocami i galaretke z groszkiem i kurczakiem, z miesa to chyba tylko : szynka ,moze schab?! albo inyk zawijany; z ciast mazurek i sernik.a reszta to jajeczka ....na rozne sposoby.. a co spedzania wielkanocnego sniadanka to jeszcze nie mamy sprecyzowanych planow....ja robiłam Wigilię,więc liczę,ze mama nas zaprosi.Albo zjemy sami u nas w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Martyniu dobrze że czujesz się lepiej, fajnie tak do zakopanego na święta wyjechać, a jedziecie do rodziny czy do pensjonatu? Trini też myśle że nic nie dzieje się bez przyczyny, napewno wkrótce będziesz sie cieszyć dzidzia, bo odpoczniesz i zrelaksujesz się po tej stresującej pracy Akasiu, podaj bliższe wskazówki jak robisz galaretkę z kurczakiem, bo ja mam od niedawna taką fajną foremkę ale nigdy nie robiłam, a lepiej już coś sprawdzonego wypróbować :) my w niedzielę pójdziemy do moich rodziców na obiad, a w poniedziałek moze wybierzemy się na jakąś wycieczkę, myślimy o Krakowie, pozatym będę robić sałatkę, ale chyba jedna, bo niestety sama muszę zjadać bo mąż nie przepada za sałatkami, a z ciast to ukochaną babkę cytrynową męża :D i moze serniczek, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini jak masz fajne przepisy na dania wielkanocne to podaj, wiem ze kiedyś podawałas jakies, ty nasza kuchareczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, wracaj nam szybko do zdrowia i zaglądaj częściej 🌻 Elizo wszystko jest na dobre drodze że w końcu sie uda, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ale robicie mi smaka !!! właśnie wróciłam z pracy i jak czytam menu to slinka sieknie a w brzuchu burczy. My w tym roku (jak zwykle) u rodziców Ja tylko upieke placka i zrobie torta oraz sałatke zeby to podzielic później na 3 domy. A i tak w niedziele idziemy na chrzciny wiec obiad odpada . :) Jak macie jakies przepisy na sałatke bez majonezu to prosze -bardzo takie lubie .Osobiście polecam grecką ostatnio jest hitem u nas . A teraz uciekam do garów Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek obecnych i nieobecnych Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Karolcia za słowa otuchy Tryni wypoczywaj i relaksuj sie Martyn-ia zdrowiej i kuruj się w Zakopcu Kukusia trzymaj sie Monia Uśmiechnij sie Paziu do dzieła Akasia chyba ten dufaston tak działa bo ja tez cos jestem rozdrażniona az mąż mi zwracał uwagę I szystkie nie wymienione życze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu jedziemy do hotelu bo w tym roku postanowiliśmy inaczej niz zawsze spedzić te swieta, oczywiście ze sniadaniem wielkanocnym:) Ale jak czytam co wy pichcicie to az mi się zachciało czegoś dobrego i pewnie znowu na świeta się najem, a miałam się trochę odchudzac bo lato niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×