Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Justysiu wszystko bedzie dobrze zobaczysz ... Twoje maleństwo pewnie rosnie jak na drozdzach i jego żoładeczek tez ... Martusiu dostałas moje zdjęcia - wysłałam CI jeszcze raz ... ;) Witaj voltare w naszym gronie! Paziulku mam do Ciebie pytanko - w sumie jak chcesz możesz mi odpowiedziec na e-maila ... w sprawie hsg ... dzwonilam dzis do swojego gina - powiedzial mi ze moze mi polecic szpital na Wołowskej bo tam tylko refundują ta badanie - ale na razie aparat zepsuty i kiszka - mam czekac ? nie chce mi się - bo juz bym chciła miec to za soba ... czy Ty placilaś za to badanko i w jakim szpitalu miałas robione - w razie czego daj mi namiar bm mogła sobie cos sama załatwic - bo tylko ty jesteś z Warszawy ... mykam do prasowania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie pozwolę sobie \"wprosić się\" do tabelki;) tylko nie wiem jak te wszystkie cykle zliczyć przez te całe 5 lat... Przyjmuję tak mniej więcej jeden na miesiąc - czyli w sumie około 60 (oj uzbierało się, uzbierało...) Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............9............ . ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60..............ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2008 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz postaram się powyszukiwać gdzieś tu na ostatnich stronkach Wasze maile i mykam walczyć ze skanerem - postaram się Wam podrzucić na \"wkupne\" jakieś fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe i starsze stażem na topiku i witam nową wogóle dziewczynke voltare miło że do nas dołączyłaś. U mnie pomalutku nie długo koniec @ ale w tym cyklu to sex będzie raz na jakiś czas będziemy omijać dni płodne bo jak wiecie będę bez pracy ale będzie co ma być. Trinitko wysłałam ci maila, martyniu tobie też odpisałam. Justysiu będzie wszystko dobrze zobaczysz maleństwo urosło i żołądeczek tez na 100 % buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno !!! myśl pozytywnie i wyobrażaj sobie zdrowy żoładeczek maleństwa a napewno bedzie wszystko ok. trzymamy kciuki i wstawiamy sie do Bozi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim!!!! Jestem w podobnej sytuacji jak Wy. Mam męża. Próbujemy juz od 3 lat mieć dziecko i nic. Dzisiaj właśnie czytałam o testach na owulacje i takich tam - mam zamiar spróbować kupić coś takiego , ale obawiam sie , że to nic nie da !!! Powiedzmy sobie szczerze - kochac sie 3 lata i nie trafic sobie w płodne dni - NIEMOŻLIWE !!!!. szkoda mi męża , bo widze , coraz ciężej mu z tym - do tego , gdzie nie spojrzymy tam małe dzieci i kobiety w ciąży .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............9............ . ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2008 r. Witam kochane, poprawiam tabelkę...Martyniu odpisałam Ci...jak dla mnie SZOK!!!!po prostu brak słów...piep...służba zdrowia:( Witam nowe koleżanki - Marte i Justynę:) czekam na fotki od nowych pań..bo niestety nie dostałam-fionadi@interia.pl. Martyniu..termin 31 stycznia..a moze przesunie się i będzie 26.01? w moje urodzinki:) Ja kochane tak mało pisze, bo po pierwsze mam tyle nauki, po drugie moja pani promotor mnie dobija..ciągle cos nie pasuje..ech mam dość:(a poza tym te upały...dobijają mnie, piję Nestea-jak Tynia, tyle że zieloną...i najchętniej polewałabym się non stop \"szlauchem\" ogrodowym:) tragedia po prostu tak się pocę że wyjdę spod prysznica...i zaraz znów jestem mokra:(a najgorsze jest to, ze nogi puchną:( PO mało zaczynam mieć depresje związaną z porodem..tak się boję, ze ojej:( ale, czego się nie zniesie dla maleństwa:) Całuję Was kochaniutkie. Martyniu Ciebie szczególnie pozdrawiam i..trzymaj sie dzielnie. Dla pozostałych przyjaciółeczek buzialki ode mnie i synalka:) A oto fluidki, od kopiącego Dawidka:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...Justysiu, Twój Aniołek na pewno ma sie super..wiec nie martw się bo tylko niepotrzebnie się stresujesz i Ty i maluszek. Całuję Cię moja kochana:)i głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może poród bedzie szybciutki i bezbolesny skoro zajscie było takie długie :-D tylko spokojnie pani Diano :-D miłego wieczorku kochane ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianaeczko akasia ma racje - porod może byc szybki ... rozmawialam ostatnio z moimi dwoma kolezankami - jedna ma 3 miesieczne maleństwo - rodziła 15 minut , druga małego syneczka ma 9 dni - rodziła go 25 min - także mam nadzieję ze kazdej z nas trafi się taki łatwy porodzik ;) Dianeczko nestea zielona herbata z cytrynka - jest superasna ! Szkoda ze Twoja promotorka nie jest za szczegolnie wrażliwa - mogłaby ci troszke odpuscic - postrasz ją myszami ;) uprasowalam całe pranko - mam dosyć - do następnego prania ... nie lubie jednak jak zawala mi w szafie także dziś wpadłam w wir i mam wszystko z glowy ... zmykam pod prysznic i do łozeczka ... mam fajna ksiązke - poczytam sobie przed spankiem ... buziole kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Diano za przywitanie. Gratuluje , bo widze , że ty jestes w grupie zaciążonych (niestety jeszcze w tej mniej licznej ) . Jescze raz gratuluję i zazdroszce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Martyniu, zaraz ci odpisze, ale az się popłakałam...ze złości. I bezradności. Kseniu, nie jestem dobrym materiałem do przesyłania fluidków @. Dziś zadzwoniłam do kliniki i jak do piątku nie dostanę @ to mam rano tam przyjść. Póki co nic się nie dziej, rano cos znów przyróżowiło ale nadal @ nie ma. tylko tempka jeszczee bardziej w dół. Płakać mi się chce... 😭 jestem beznadziejnym przypadkiem ! Witam wszystkie nowe dziewczęta. Jedna rada - szkoda czasu na zwykłych ginów. Po takim okresie starań do kliniki niepłodności. I nie bać się , tam nie grzyzą. Sama zwlekałam z tą decyzją 5 lat bo słowo niepłodność jakos mi nie pasowało. Ale jestem niepłodna, niestety :( W takich klinikach pracują fachowcy i mają odpowiedni sprzęt. Dobra nowina - dziewczyna z pco trafiła do kliniki Invimed we Wrocławiu. Zaszła tam w pierwszym cyklu. Mimo że wcześniej clo na nia nie działało i leczyła się przez rok u zwykłego gina. Tak więc cuda się zdarzają !!! Pozdrawiam wszystkie panie. I wciąż się łudzę, że niedługo będę zmieniać tabelkę. Myslę tylko o zmianie daty następnej @ , bo drugiej pomału przestaję marzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wysłałam po 2 zdjęcia, którymi mi się udało mi się wygrać z moim skanerem (uff-cały dzionek coś mi się dzisiaj wiesza:( ) Jak któraś z Was jeszcze nie dostała, to proszę o cynk ;) bo coś mi się z pocztą w międzyczasie mieszało (ale pokazało, że wysłane, więc może doszło). Justysiu - ja też trzymam kciuki za synalka i jego żołądeczek - wszystko będzie dobrze:) surfitko - witam - my z moim M. podjęliśmy właśnie decyzję o zamianie jednego gina na całą klinikę innych ginów ;) w końcu ile można się łudzić... W sumie wygląda na to, że zaczynamy właściwie jakby od początku, ale wciąż jeszcze jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być: którymi udało mi się wygrać z moim skanerem powtarzam się już z wrażenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdze maila :) Ja tez dopiero miesiąc temu trafiłam do kliniki, w końcu mój gin rozłozył ręce, a wcześniej miałam dwóch różnych, i sama przerywałam leczenie, bo jakoś może będzie, jak da się na luz...Nie u nas. I też musimy komplet badań zrobić. Jak od początku, prawie, bo tu gdzie jestem chciaż lekarze przesyłają sobie kartę choroby, więc nowi lekarze wiedzą o mnie co nieco. Ale dopiero z ostatnich 9 miesięcy. Zapomnaiłam wam napisać, że będę ławnikiem w sądzie. Ze mnie materiał na sędzię żaden, ale mus, to mus. Tzn. juz dwa razy przysłali mi wezwanie, olałam. Teraz przysłali trzecią kartkę, że jak nie pójde to 1000 dolców kary i tak mnie nie minie sądowanie. Więc poszłam i kazali sobie wybrać termin. ja mówię, że po angielsku nie rozumiem i ni epowinnam być zadnym ławnikiem, a ona popatrzyła gdzie pracuję i twierdziła że mnie nie zawieszą, bo jak tam pracuję tzn żże znam angielski :/ Tyle, że przed sądemk był malutki placyk i sprzedawali truskawki - i po raz pierwszy w USA kupiłam truskawki które pachną, są małe i soczyste - jak nasze polskie...:D Jedyna radośc w tym po...nym dniu. Sorki za słowinctwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśmy już też dwóch ginów \"przetrzymali\";) U jednego leczenie skończyło się na etapie HSG, u drugiego po laparoskopii. Też rozkładają ręce... U nas na początku czepiali się wyników M. że trochę słabe, ale podfaszerowali nas hormonkami i teraz już jest lepiej. Na tyle dobrze, że wg nich z dzidzią nie powinno być problemów. A są. I jest skutek uboczny - dodatkowe 11kg mimo dietki warzywno-owocowej - wściec się można. A teraz ze względu na ewentualność ciąży gin kazał zrezygnować z dietki i w zamian walnął mi następną serię tabletek. No i stąd decyzja o rezygnacji z jego \"usług\". Gdybym wiedziała, że to mi pomoże, ale póki co-nie pomaga. Chyba trzeba się zdecydować na coś bardziej radykalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, u mnie jeszcze do końca roku, kiedy próbuję jakoś normalnie zajśc w ciążę ( czyli inseminacja plus gonadotropiny) . Potem już tylko in-vitro. Ja od ślubu przytyłam 18 kg, z czego 11 zgubiłam w ciągu ostatnich paru miesięcy. Ale takie zaburzenia niestety zaburzają metabolizm też...a raczej właśnoie zły metabolizm mam wpływ na hormonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Witaj Justynko24. Martyniu dostalam zdjecia od Ciebie ,bardzo dziekuje. Voltare Tobie rowniez dziekuje za zdjecia .Bardzo ladnie wszystkie wygladacie....... Dianeczko super ze sie odezwalas i poprosze o zdjecia.... oczywiscie dziekujemy za fluidki od Dawidka........... U mnie nic ciekawego sie nie dzieje....Jest dzis bardzo goraco az sie nie chce wychodzic z domku.... Trinitko mam nadzieje ze nie dostaniesz zblizajacej sie @ tylko bedziesz cieszyc sie fasoleczka w brzuszku........ U mnie dzis 10dc takze zbliza mi sie owulacja i postaramy sie z mezem poprzytulac troszke ....a noz widelec wyjdzie cos z tego..moze fasoleczka ........marzenie scietej glowy Pozdrawiam wszyskie dziewczynki 🌻.... Surfitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim !!!!!! widzę,ze nasze skromne gronko kazdego dnia sie powieksza ..:-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, przestalam do ws pisac ale za to nie moge powstrzymac sie od czytania. Ja w poniedzalek mialam robion HSG. Szczrzebolało ale nie az tak zeby tegonie wytrymac. Trwalo tojakies 10 min po bolu. Wyszło mi ze moje jajowody sa drozne i nie ma zadnego problemu. Troche plamilam ale zs juz leiej. Powinnam dzis juz isc dopracy ale se wczoraj jeszcze rozchorowalam na angine i chyba zapalenie oskrzeli zdycham w lozku :( wszystko mnie boli jak cholera.Widze nowe kobietki wiec proze o maila rew69@interia.pl Pelegniarka mnie pocieszla ze teraz po HSG powinnam szybko zajsc w ciaze ale aczej sie tego nie spodziewam. Jak bede miala wyniki pod koniec miesiaca sie wszystko wyjsni co mi jest iczemu nie mge zajasc w ciaze, mam taka nadzieje ze sie dowiem. Oki idem umierac i zdychac dalej. Zycze przyjemniego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki - stałe bywalczynie i nowe koleżanki .:) Mam doła :( Wczoraj 3 rocznica slubu było fajnie nawet rodzice juz nic nie mówili na temat dziecka . A ja mam już tego dośc , teraz zastanawiam sie z miśkiem kiedy jedziemy do kliniki bo mielismy jechac jak zakończy wszystkie tabletki. On skończy , tak z 5 dni przed moim kolejnym @ Czyli początek lipca - więc chyba lepiej bedzie jak pojedziemy w połowie lipca jak będę w 14-15dc Co wy na to ? Tak mi się wydaje ze to bedzie ok. Może wyniki męża będą dobre ,pomietam jak któras z was mówiła mi ze plemniczki musza sie regenerowac ok70dni więc wole to odczekac,zeby mąż sie nie załamał . Teoretycznie to zwlekam jeden cykl ale chyba tak musi byc nie ma co przyspieszac na siłę zeby się nierozczarowac. Mam juz powoli tego dośc, w tym cyklu będe się duzo bawic, panieński kolezanki ,wesele moze zapomne i nie bede sie dołowac. Ostatnio nawet nie chce chodzic do kościoła na msze przedpołudniowe bo tam sami rodzice z małymi dziecmi ,a ja na nie patrze i łzy mam w oczach dobrze ze stoimy na polu to mam okulary przeciwsłoneczne . Powoli chyba wpadam w jakąs depresje . A poprawie tabelke bo moje drogie któras z was wkleiła stara tabelke nieaktualna wiec wszystkie musimy poprawic . Miłego dzionka i prosze ucałowac dzidziusie w brzyszkach naszych mamusiek :) Prosze o zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2007 Poprawcie tabelke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2007 Poprawcie tabelke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bedzie widoczne to co napisze bo nie chce mi sie od godziny 8 otworzyc ostatnia strona , otwiera sie tylko pierwsza i nie moge dostac się na forum:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wpadłam się tylko przywitać i zmykam, ale dzisiaj może znajdę czas by coś napisać. Oczywiście witam wszystkie nowe. Miło że jest nas więcej w gronie, chociaż smutno, że aż tyle osób dopada ten problem Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×