Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie kochane jestem po dłuzszej neiobecnosci a tu taki żałosny wpis!!! kasiu 47 jesli masz dalej pisac takie bzdury to nie wypowiadaj sie na nasyzm forum bo twoja wpowiedź jest żałosna!!!!!To ze dziecko ulewa i wymiotuje czy problemy u Dianki jakie ma z Dawidkiem nie upowazniaja Cię do koemntarzy w stylu \"popatrz na przyklady swoich kolezanek, które tu urodzily - martyni, dianki, anisika - one mialy problemy w ciazy - sztucznie utrzymywane i co dzieci zdrowe w pelni? nie!!!! lepiej jest stracic ciaze nic potem dziecko ma sie meczyc, bo jest niepelnosprawne.\" ale pozostawie to bez komentarza bo nie bede sie znizac do Twojego poziomu.KONIEC TEMATU Co do mojej córeczki to byłam na konsultacji u drugiego lekarza i potwierdził wersje tamtego tzn powiedział ze teraz połowa dzieci rodzi sie z za grubym odzwiernikiem i to ze ulewa czy wymiotuje to do 6 miesiaca powinno się unormowac. zresztą teraz z kim nie rozmawiam to dzieci koelznek tez tak wymiotują. kurcze miałam Wam odpowiedziec kazdej z osobna ale mała zaczeła głodniec i uciekam wiec całuski dla Was wszytskich i dziękuje za to co napisałyscie osttanio az miałam łzy w oczach, ciesze sie ze jesteście ❤️ i fluidki XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy ale się zdenerwowłam uciekam zajrze pozniej jak mała mi pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witaj Martyniu! To dobrze, ze byłąś z Lenką u drugiego lekarza, wiem z własnego doświadczenia, ze lepiej jest skonsultowac się z kimś innym i porównac opinie. Na pewno u Twojej Lenki szybko się ten odźwiernik ureguluje:) I nie będzie potrzeby operowac. A co do tego wpisu , to szkoda gadac, nóż mi sie w kieszeni otwiera, jak czytam takie rzeczy. Nie pozwole, żeby ktoś nie wiadomo kto sugerował, ze nasze dzieci są niepełnosprawne. Cieszmy sie macierzyństwem i nie przejmujmy durnymi wpisami. Boże,jestem w sumie spokojną osobą , ale przyznaje , że na punkcie swojego dziecka mam fioła;) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
i cholera dlaczego zawsze mi wychodzi nick czerwony, przeciez jestem dawno zalogowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi i smieszy jednoczesnie mnie jeszcze jedno - boicie sie bedac w ciazy zapalic, napic sie lampki wina czy chociazby wziac jedna tabletke przeciwbolowa - a nie boicie sie jak te wszystkie leki hormonalne brane na podtrzymanie ciazy wplyna na dziecko? to u nas jednaj jest rozsadniej - do konca I trymestru ciazy sie nie podtrzymuje, czyli po polsku co ma byc to bedzie. moze jednak cos w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka, bo już inaczej nie mam sił. Kobieto, jak tak jest u Was, to dobrze że jesteś tam a nie tu!! Sory, ale twoje podjeście jest po prostu przykre. Mam nadzieję tylko, że nie przeżyłas nigdy poronienia i nie wiesz o czym mówisz. Bo takie głupoty jakie tu wypisujesz świadczą chyba o twoim niedoświadczeniu. Przeciez gdyby to dziecku zagrażło, lekarze by tego nie robili. Może dotrze do twojej główki wreszcie, że nie każde zagrożenie ciąży jest spowodowane tym że plód jest chory. I niestety czasem kobieta musi lezeć na podtrzymaniu ciąży, bo jej organizm jest za słaby. I to nie oznacza, że dziecko rodzi się ze schorzeniem. A jeśli tego nie rozumiesz, to bardzo mi przykro ale jesteś żeby Cię nie obrazić ...niedoinformowana i proszę Ciebie żebyś u nas więcej takich bzdur nie pisała. Weź się kobieto za fachową lekturę i nadrób zaległości. A propos tego że u Was tak jest. Mam 2 kuzynki w Irlandi i jakoś każda lezała w szpitalu na podtrzymaniu ciąży. Przed 4 miesiące. I co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, albo mi nie odpowiadaj, bo nie zniosę kolejnych durnych złotych myśli i uważam że żadna z nas sobie tutaj tego nie życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie napisalam, ze kazde zagrozenie ciazy oznacza, ze plod jest chory? chodzi o to, ze po tych wszystkich lekach MOZE byc chory. to ty chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem. a twoje kuzynki musialy byc w ciazy powyzej 12 tygodnia, gdyz do tego czasu sie nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jest forum publiczne. gdzie kazdy ma prawo do wypowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisać DZIEŃ Dobry ,ale po tym co przeczytałam przestał być dla mnie dobry:( Przykro mi ,że nie można już wyrazić co sie czuje,bo zaraz znajdują sie osoby ,które komentują nasze wpisy. Jest mi głupio,że przez to co napisałam,Wy tak bliskie mi osoby zostałyście urażone-mam nadzieje,ze nie będziecie mieć o to do mnie urazy. A teraz do Kasi47-nie masz pojęcia ile kobieta jest w stanie poświecić ,by urodzić dziecko.Nie zrozumie tego nikt kto nie znajdzie sie w takiej sytuacji jak my tutaj.Znam wiele kobiet,które miały problemy z donoszeniem ciąży i maja zdrowe dzieciaczki. I bardzo Cię proszę nie obrażaj dziewczyn z tego forum,to cudowne mamy i silne kobiety i jest mi wstyd jak czytam co wypisujesz.Zajmij się swoimi sprawami i nie siej tu zamętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kuzynki były w ciąży poniżej 12 tyg. jeśli o to pytasz. Jak to gdzie tak napisałaś ? jasno napisałaś wyżej, że branie hormonów pdczas potrzymania ciąży źle wpływa n dziecko. Dałaś nawet do zrozumienia, że dzieci naszych koleżanek dlatego są teraz chore. Co jest totalną bzdurą, bo to, że mają problemy w żadnym z wymienionych przez Ciebie przypadów, nie jest spowodowane tym że dziewczyny miały problemy w ciąży i musiały o ciążę walczyć. Naprawde jak czyta się takie durne, bo inaczej nazwać tego nie można, rzeczy to aż cżłowiekowi odechciewa się wszytskiego. Jak czegoś nie wiesz, to po prostu o tym nie pisz. PROSTE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że każdy może tutaj napisać. Ale takie durne wypociny jak twoje, to już lekka przesada. Pisac możesz, ale obrażać nie masz prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy obrazaniem jest powiedzenie wprost, ze dziecko nie jest w pelni zdrowe? to raczej stwierdzenie faktu. i jesli ktokolwiek moze sie poczuc obrazony, to tylko ja. czuje sie napadnieta i przypisywane sa mi slowa, ktorych nie powiedzialam. ale niestety,gorzka prawde trzeba umiec przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie tak nie denerwuj, bo zlosc nie tylko pieknosci szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko jak mozemy miec do Ciebie urazę no wiesz co, nie pisz bzdur a nasza nową \"kolezankę\" proponuję ignorowac w końcu jej się znudzi jak nie bedziemy reagowac na jej wpisy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, ale niech do Ciebie dotrze, że nasze topikowe dzieciaczki nie mają problemó przez to że były zagrożone. Czy to tak trudno pojąć ?Na siłę próbujesz coś tutaj udowodnić. A nie masz racji kobieto, nie masz. Czasem dziecko za szybko chce wyjść na świat. Np w 7 miesiącu. I co ? Nic wtedy się nie powinno robić ? Przeciez to już jest powyżej tej twojej granicy 12 tyg. A nasze dziewczynki właśnie miały takie przypadki. Więc mówię, nie wiesz o czym masz pisać, to nie pisz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz z tego co wiem, o martynia miala problem przez cala ciaze, a tylko od 7 m-ca:P i caly czas byla podtrzymywana, le chodzi o to, czy wy sie TEGO BOICIE? przeciez to sa hormony! i inne leki rozkurczowe - np. nospa. ja niestety bym sie nie faszerowala taka iloscia lekow, zreszta nie musialam, moje dzieci pochodza z normalnych ciaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze ktoś nas bacznie obserwuje i ma o nas doskonałe informacje, cieszę się ze stworzyłysmy bardzo interesujace forum skoro inni podczytują je od tak wielu miesięcy, nic tylko sobie pogratulowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anisik,Martyniu-nie tłumaczcie się przed tak nieodpowiedzialna osoba,co i jak z waszymi bombelkami.Wiem,że szarpią Wami nerwy,bo i ja nie mogę jak widzę takie wpisy spokojnie trzymać nerwy na wodzy,ale jako matka nie będę się tłumaczyć z choroby mojego dziecka,osobie która jak widać nie zna życia. Ja Wiem,że jesteście cudownymi mamami,kochacie swoje dzieciątka ponad wszystko na świecie i jakaś Kaśka nie będzie nam tu nerwów psuć. Niech sobie pisze,my wiemy swoje-powiem jedno ,ze chyba ta osóbka nie widziała lub nie wie jak wygląda niepełnosprawne dziecko. My tu wszystkie wiemy ,ze dzieciątka z naszego forum są piękne ,silne i zdrowe,a to co im dolega to nie Niepełnosprawność!!!!!!!!!! Całuski dla naszych Forumowych skarbeńków 👄 Martt-szkoda nerwów ta osoba i tak niczego nie zrozumie Tryni-a ty gdzie się skarbie podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - może kiedyś ktoś o nas film nakręci, albo książkę napisze :) Skoro jesteśmy takie ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na darmo sie mówi, ze dzisiejsze pokolenie NIE POTRAFI czytac ze zrozumieniem. to widac na waszym przykladzie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo się tyczy pisania logicznego. :) Wreszcie, pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
CZESC laseczki:) własnie przeczytałam te śmieszne wypowiedzi kasi47.. czy ta liczba to wiek?? bo jesli tak to sie nie dziwie ze nierizumiesz o czym jest nasze forum , z jakimi problemami borykaja sie dziewczyny w dzsiejszychh czasach!!! niepłodność to epidemia XXI wieku!! i neistety ta k jak grype tak i ta chorobe trzeba leczyc! a poronienie nie zawzze jest z przyczyn naturalnych tzn ze organizm odrzuca ciążę z jakiegoś powodu!!! to niestety nasze srodowisko. Pozatym Forum jest o " Pragnę dzidziusia - niechche o tym myśleć" masz cos do powiedzenia w tym temacie bo jak nie to naprawde nikt cie tu niechche....:/ jadira - apsolutnie NICZYM sie nieprzejmuj !!! :* Buziaki gorące dla was wszytskich bo dzisiaj zimno strasznie.. zima wraca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............32.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka……..Oleńka..... ............. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .............. ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie zagladam do was - tak jakos wydaje mi sie ze nie pasuje tu , wiem ze jestescie fajne itd ale sama nie wiem , moze to ja ? nie moge sie jednak powstrzymac co do : kasi47 --- napisalas ze kobiety w ciazy boja sie zapalic wziasc tabletke itd . otoz powiem ci teraz ze ja wlasnie przez tabletki przeciwbolowe brane we weczesnej ciazy (10tydz) poronilam wiec proponuje sie zamknac i nie pisac na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia!!!! reszte dziewczyn serdecznie pozdrawiam i przesylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie po staremu, nic się nie zmieniło. Czytam was niekiedy ale narazie nie piszę nic. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i \"nasze\" dzieci 👄 Kasia widac obczajona w temacie, miłej lektury, ale nie ściemniaj, że polskich znaków nie masz - skoro \"mówi\" jakoś udało ci się po polsku napisać. Apropo irlandii, to niby jak w tej reklamie, że wszystko za darmo :P :D Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia :)))))))) No wreszcie piszesz kochanie. Już się zaczynałam martwić o Ciebie :) Cudnie, że jesteś :) Ola - odzywaj się do nas kiedy tylko chcesz. My Cię nie wyganiamy :) Hej katia :) Wiecie na co mnie naszła ochota ? :) Na zupkę jarzynową ze śmietaną :) Ale się rozmarzyłam :) Ktoś ze mną pisze się na gotowanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno kasiu-- ja mieszkam w anglii i oddalabym wszystko zeby w przypadku mojego pierwszego poronienia mogla byc na podtrzymaniu bo ciaza byla do uratowania , no ale niestety tutaj traktuja zle jesli o to chodzi . ciesze sie bardzo ze te kobiety ktore mialy problemy w ciazy mialy szanse urodzic dziecko! i tego im zazdroszcze - SZANSY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×