Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dostalam 15 wieczorem i tak przez 2 dni byly takei srednie.. krew byla czerowna..mocna czerwien a kolejne 3 dni to juz takie plamki czerwone sie zbieraly..bywalo tak ze np po kalpieli byla taka duza czerowna plama istno czerownej kri tak od rau polecialo mi taka rzadka krew .. mam ise czego obawiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
aha i jeszcze jak zrobić żeby wszystkie wypowiedzi nie były wysyłane na pocztę, tutaj pod spodem nie zaznaczam a itak są przesyłane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki Kochane!:) No i znowuż dym - o rany - dlaczego jeden pomarańczowy wpis jest w stanie zmącić spokój wśród tylu osób? Proszę po raz kolejny - olewajmy takie wpisy... Zauważcie same - przecież to jest specjalna zagrywka - spory na topiku cichną, zaczyna się robić fajnie - wówczas nasza \"pomarańczowa przyjaciółka\" sruuu kropelkę oliwy do ognia i wszystko zaczyna się od nowa:( Przecież jakby nie miała kibiców dla swojego chorego postępowania, to nie miała by do kogo pisać. A tak to proszę bardzo - po raz kolejny ktoś się świetnie bawi naszym kosztem. Dziewczyny - nie odpowiadajcie jej - po co dajecie się podpuszczać? Powoduje to tylko kolejne docinki, kolejne uwagi nie na miejscu i kolejne przykrości - bo niektórym dziewczynkom może być rzeczywiście przykro gdy czytają przytyki pod swoim adresem. Co z tego, że ktoś pisze na innych forach? Jadirka gdyby miała ochotę mogłaby przez tydzień się u nas nie odzywać, pisząc jednocześnie np. na topiku dla miłośników stokrotek - i nikomu nic do tego - jest wolną wspaniałą kobietą i może chwilowo woli towarzystwo miłośników kwiatków niż nasze - jej prawo! A może woli posiedzieć i popatrzeć na śpiącą twarz kochanego człowieka? Ktoś zawistny łapie nas za słówka, bo widzi, że przynosi to pożądany przez niego efekt...:O Jadirka - 🌻 Tryni - no ja właśnie podobnie jak Ty - rzucam na luz! Nie wierzę już w cudowny przypadek i naturalne poczęcie. Stawiam raczej na medycynę i wierzę, że ona mi pomoże doczekać się maleństwa:) Dlatego nie myślę już o tym kiedy jaki dzień (teraz tylko chciałabym wstrzelić się z kolejną IUI przed, albo po świętach). Dlatego kiedy teraz @ spóźniała mi się o tyle dni - i zaczynałam powoli wierzyć w cud - szybko zrobiłam sobie \"rachunek sumienia\" i uświadomiłam sobie, że w ostatnim cyklu wyluzowałam do tego stopnia, że serwowałam mojej potencjalnej dzidzi po 3 kubki kawy dziennie (odpuściłam dopiero kiedy w spodziewanym dniu się @ nie pojawił), po 4-5 godzin snu na dobę (bo przecież szkoda czasu na spanie:) ) i na dodatek podczas jednego ze spacerów z psiurem zjechałam w lesie po suchych liściach na kolanach z całkiem pokaźniej skarpy:P (nie przewidziałam, że tych liści jest taka spora warstwa:P ) I uświadomiłam sobie wówczas, że ostatnio przestaję się nakręcać... - może to i jakiś sposób, żeby co miesiąc nie wariować? I do czegoś Ci się Wam przyznam;) - owszem - było mi przykro, że najpierw dostałam od losu nadzieję, a zaraz potem zimny prysznic - ale nie pisałam wówczas na topiku przez pewien czas z całkiem innego powodu - bynajmniej nie smutnego - wręcz przeciwnie;) - ale nie chcę o tym pisać na topiku - postaram się może później albo jutro wysłać Wam maila:) Martt - nie złość się kochana takimi wpisami:) Admin raczej i tak nic nie zrobi w tej kwestii - bo niby co - zabroni komuś wolności słowa? Nawet jeżeli są to słowa delikatnie mówiąc nie na miejscu - tak jak nam wolno pisać wszędzie, tak i naszej \"pomarańczowej psiapsiółce\" niestety wolno do nas zaglądać. Szkoda tylko, że zamiast popisać z nami miło i sympatycznie woli zionąć jadem!:PMartt - popatrz Słonko na inne topiki co się dzieje - jakikolwiek nowy temat się pojawia zaraz zaczynają się pojawiać \"życzliwe\" osoby - ktoś pyta czy kafeteriuszom podoba się jego fryzura i zaraz 90% towarzystwa z przekory zaczyna na ową fryzurę \"grupowy najazd\", chociaż sami osobiście u fryzjera byli ostatnio przed własnym weselem albo - przypadku kafeteryjnych feministek - w ogóle nie wiadomo kiedy:P Podobnie jest w każdej innej kwestii, dziedzinie, pytaniu etc. Nie ma się co przejmować - grunt aby nam w naszym towarzystwie było dobrze;) Ktoś pisał, że obcych źle się tutaj traktuje... Bzdura! Mili obcy są tutaj mile widziani, niemili - niemile, bo niby czego się spodziewali - grupowej aprobaty i przyklasku dla własnej głupoty? Nasze mamusie rzadko się odzywają, przyszłe mamusie również - może to brak czasu, a może brak woli pisania, a może brak chęci do czytania takich tekstów jakie się tutaj ostatnio niestety pojawiają - szkoda:( Ale w zasadzie nie możemy w nieskończoność się nawzajem przepraszać, bo któraś z nas napisze coś co się nie spodoba jakiejś pomarańczowej pannie! Przecież nie chodzi o to, aby pilnować się co wolno napisać, a czego nie wolno. Znamy się chyba wystarczająco długo, aby wiedzieć, że żadna z nas nie chce sprawić drugiej przykrości. Są lepsze i gorsze dni - i po tak długim okresie staranek atmosfera może stawać się chwilami napięta - ale przecież jesteśmy po to, aby się wzajemnie wspierać i sprowadzać do pionu kiedy którejś jest źle, czy jest to staraczka, czy ciężaróweczka, czy mamusia:) A tymczasem ktoś z zewnątrz upozoruje sztuczny atak, a potem zaczynają się niesnaski, niepotrzebne smutasy itp. Ufff - ale się rozpisałam! Życzę Wam wszystkim udanego wieczoru! I stawiam 10 do 1 :P, że zaraz będzie odzew i pojawi się jakiś pomarańczowy komentarz z kolejną próbą ataku:D:D:D Buźka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - wow - jestem pod wrażeniem:D Faktycznie zadziałało! A myślałam, że Admin oleje interwencję;) To teraz przekonamy się czy zabraknie w towarzystwie kogoś znajomego czy też nie:P Pomarańczko kochana - może jeszcze jakaś opinia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - tempka powinna Ci się obniżyć mniej więcej dzień przed @:) Chyba, że zamiast @ będzie dzidzia, wówczas "obniżki" nie będzie;) A co do wysyłania powiadomień to nie mam pojęcia - ja nie zaznaczam i nie dostaję, więc nie wiem dlaczego Tobie tak nagminnie wysyłają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt moja miesiaczka byla srednio skapa bo bez przesady ale byla czysto czerwona i dosyc rzadka nie byla zbyt gesta moze chwilami :) wiec jak?co myslsiz na moj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare Ty nasza poetko :) Cieszę się, że robiłam na Tobie wrażenie :) Mam nadzieję, że poskutkuje na długo :) Buziolki kochanie dla ciebie :) A.N.N.A - z tempką jest tak jak Ci odpowiedziała Voltare. A jeśli chodzi o powiadamianie o nowch postach. To ja też miałam taki problem, że raz zaznaczyłam na innym poście i później mi przychodziło i przychodziło. Musisz sobie zaznaczyć na skrzynce, że to jest Spam, to ci automatycznie będzie wysyłać do kosza. ah - kochanie ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo nie wiem jak to wyglądało i nie chciałabym Cię zmylić. Jeśli chodzi o mnie to ja nie nastawiałabym się raczej na ciążę, ale zrób test wtedy będziesz pewna. A jeśli wyjdzie negatywny, to następny cykl na pewno będzie owocny :) Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - ja jak sobie raz zaznaczyłam na poczcie jakąś reklamę jako spam to mi potem wszystkie wiadomości od znajomych z biegu do kosza wyrzucało:P Oj ale się nakombinowałam, żeby to naprawić! Nie chciałam spamów a i tak wyszło tak, że musiałam je sprawdzać, żeby jakiejś ważnej wiadomości nie wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa - Martt - jaka tam ze mnie poetka - ja jestem realistką i nie lubię poezji!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki juz dzis pisałam ale cos nie mogę znalesc swojego wpisu . Dobrze ze koniec idiotów na naszym forum miłego wieczorka bo barwy sie zaczeły więc spadam .Voltare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt ale chodzi mi o to ze ja obawiam sie zajscia w ciaze nie chce dzidzi ...wiec mowisz ze to raczej nie ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj - poczytalam sobie lekture - voltare - nic dodac nic ujac - pieknie to wszytko opisalas i pospisuje się pod tymi słowami obiema rękami i nawet nogmi :P mam nadzieję ze już bedzie spokojnie ! voltare - ja tez juz nie staram sie patrzec na to czy na tamto podczas staranek - pije kawkę dwa razy dziennie i czasem się stresuję - pije winko i piwko - co ma byc to bedzie - na razie zamierzam zyć pełnia zycia - jednmak jak bedzie wyraźna potrzenba odstawię wszystko bez chwili zastaniwienia ... martt, jadirka, elizka ❤️ dla wszytkich pozostalych przeogromny buziuaki - cmooookkkk :) mamusie , ciężaroweczki, starające się zagladajcie do nas czesciej - teskni mi się za wami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh - watpie zeby to była ciaza - czysta czerwona krew powiadasz - niczym się nie stresuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare- ja zaznaczyłam spama i mi wysyłało tylko te zaznaczone. Nie wiem co się tam u Ciebie porobiło :) To jak nie jesteś poeką, to możesz być prozaiczką :) Jak dla mnie bomba :) ah - aaaa to wszystko jasne. Myślę, że to nie ciąża. A jeśli była czysto czerwona krew. To na pewno nie ciąża. Myślę, że możesz odetchnąć :) Elizko - myślę, że jakimś trafem moderator usunął też twój post. Jeden mój też chyba usunął. Ale to nie ważne. Ważne, że pomarańcza zniknęła. I cieszę się że mogłam w tym pomóc i za każdym razem kiedy będzie wracać będę z nią walczyć żeby dała nam spokój :) Trini i jadirka 🌻 mamusie nasze kochane i ciężaróweczki co się kochane z Wami dzieje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik2
Witam dziewczyny! To ja anisik :)Probowałam dzisiaj zaczernic swój nick , bo boje się podszywów ,ale narobiłam tak ze nie mogłam wogole nic napisac:( Kiedys juz zalogowałam sie, ale wchodziłam jako pomarańczowa, a dzisiaj jak póbowałam się zalogowac to oczywiście nie moge , bo musze podac hasło, ktorego nie pamietam. No i jako anisik tez juz nie mogę :(:(:(Wiecie może co zrobiłam żle?Napisałam nawet do administratora co z tym zrobic. Widze ze ten ktos dalej mąci atmosferę tutaj, tak jak Voltare radziła najlepiej ignorowac. Chociaż po sobie wiem ze czasami język (a właściwie palec:P) świerzbi. U nas ok , Ola coraz grzeczniejsza i mądrzejsza. Już tak słodko sie smieje, że serce sie raduje. Teraż spi jak aniołek, a ja walcze z tym cholernym nickiem. Pozdrawiam Was wszystkie , miłego wieczoru pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik2
Uf udało sie ale jak sie teraz zaczernic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisik musisz zarezerwować swój nick. Cieszę się, że córcia sprawia Ci tyle radości :) A ten ktoś miejmy nadzieję że prędko nie wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny 🌻 widze ze bylo tu bardzo goraco !! ale naszczescie juz nie bedzie tu nam przeszkadzac . pozdrawiam was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik2
Cześc Martt ale nie moge zarezerwowac bo ciągle mi wyskakuje "błedne hasło", tak jakby dalej pamietało poprzednie,:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie zrób tak. 1. wejdź na stronę główną forum 2. potem w \"Internautko, zarezerwuj swój nick.\" 3 Następnie w \"Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj.\" klikasz i wprowadzasz swój nick ten z któego teraz piszesz i nowe hasło. I powinno ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało sie, dzięki Martt. Więc teraz jestem anisik2:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Ci się udało i że mogłam pomóc:) Możesz się w tabelce od razu zmienić :) Zmykam do łózia papapa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............27...............6...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........27............32.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka..... .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008 Uciekam , bo córeczka głodna jak wilk. Dobrej nocy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja to mam szczęście:(Mój synuś skończył grać w grę ,K.wyprawiony na noc do pracy i jak mogę popisać to wy już spać uciekacie. Voltare-ja jak Tryni powtórzę,że podpisuje się pod twoją wypowiedzią rękami i nogami.Nic dodać nic ująć..❤️ Martt-ciesze się ,że zwalczyłaś to pomarańczowe coś!!!!!!!!!!:) Tryni,Elizko,Anisik-duża 👄 Nic mi nie pozostało jak powiedzieć Spokojnej Nocy i do jutra. ps.Będe dopiero jak Krzyśko się wyśpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............27...............6...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........27............32.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirka - ja jeszcze nie śpię - wysiedziałam się po południu na kafe więc po moim filmie musiałam się jeszcze z obiadem na jutro uporać;) Dopiero skończyłam:) anisik - no to widzę bój o nick zakończony zwycięstwem! Wielki 😘 dla Oleńki - i wyobrażam sobie jaką radość musi Ci sprawiać słodki uśmiech córeczki:) Kolorowych snów! Uciekam, bo jutro znowu będę w pracy półprzytomna! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Laseczki :) Chyba w końcu mamy spokój :) U mnie szaro buro i ponuro .I za oknem i w serduchu , ale co tam trzeba sie brac do roboty. :) miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miłego dnia życzę :) Elizko, główka do góry :) Dzień na pewno będzie udany i w serduszku się rozjaśni. A co do spokoju, ja bacznie obserwuję i tylko czekam na przybycie pomarańczy. Znów ją podam do administratora. Im częściej tak się będzie działo, tym szybciej ją stąd wykurzą na zawsze :) Bo nie jest nietykalna. A wtedy wreszcie wyjdzie, kim ona jest :) Więc niech tylko wyjdzie z ukrycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki gdzie jesteście ? Wiecie jak sobie przed chwilą humorek poprawiłam ?? :) A zaszalałam i na imieniny odkupiłam od koleżanki dwie torebki nówki :) Cudne ... takie jak lubie :) Jak nam się humorek może łatwiutko poprawić :) Ale jestem bardzo zadowolona z zakupu :) Buziaki 👄 Odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×