Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie robaczki ... za oknem ponuro, deszczowo i jakos brrrr :( faktycznie czas płynie nieubłaganie niedawno mieliśmy Boze narodzenie a juz za chwilkę Wielkanoc ... od kilku dni cierpie na bezsennosć - kotłasze sie po łóżku i nie śpie do drugiej w nocy a dziś niby zasnełam normalnie ale o trzeciej sie obudziałam i nie spałam do piątej - masakra nie wiem ale wkurza mnie to niesamowicie ... reka po wczorajszym kłóciu już nie boli ale za to mam siniaka wielkości piesci - nigdy tak nie mialam i jestem w szoku karolciu kochanie mam nadzieje ze bedziesz do nas zagladać czesciej bo CIę brakuje skarbeczku ... ja niestety całe sprzątanie zostawilam sobie na dziś ale mam totalnego lenia - wczoraj zrobiłam tylko pranie ... no i Kuubasek wyfloterował mi panele w pokoju :P zmykam na śniadanko minio zrobił mi herbatkę z cytrynką i buleczkę z dzemem morelowym ... do usłyszenia kochane ... całuję nasze mamusie , dzieciaczki, nasze cięzaróweczki i staraczki cmmmokkkk 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki moje :) Czuje się dzisiaj lepiej. Dziękuję bardzo za troskę. Brzuch mnie jeszcze boli (ale to wina tej wrednej,k tórej żadna z nas nie lubi). ALe póki co w głowie mi się nie kręci. Właśnie zapijam kawusię, jestem już po śniadanku i zagdlądnęłam od razu do Was :). Lenka - 🌻 Trini - tak jak napisała Voltare, po dzieciaj najbardziej widać jak czas szybko płynie. Ale takie małe szkraby są najukochańsze :) A tą konowałkę od pobierania krwi trzeba było z pięści walnąć w oko :) Ze mną już takich numerów nie robią, bo mnie tam znają, że jak zaczynają coś kombinować, to ja mdleję od razu:) Voltare - widzę, że i Ciebie dopadł szał sprzątanie :) A ten pomysł z kocykiem i filmami REWELACJA !! Przyjeżdżam do Ciebie i oglądamy :) pokemonowa - oby twoje słowa okazały się prorocze Czarodziejko :) 🌻 xxmadziaraxx - wracaj szybciutko do zdrowia 🌻 karolciu - miło Cię znów u nas widzieć :) Zaglądaj częściej, bo tęsknimy :) jadira - 👄 🌻 U mnie za oknem leje i wieje, ale nie dam się tej pogodzie i smutać nie będę :) Buziaczki dla wszystkich psiapsółek topikowych 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - zapraszam;) Zamierzam dzisiaj wieczorem nic innego nie robić - no...może tylko do Was zaglądać od czasu do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) u mnie wszystko ok, byłam u gna na kontroli wszytsko dobrze za 2 mieisące mam przyjsc na cytologie i na usg zeby sprawdzic czy owulacja wróciła.W srode bylismy z LEnką u ortopedy na usg, wszytsko w porządku:) pogoda okropna miałam isc na spacerek a tu wichura brrrr MArtt ciesze sie ze juz ci lepiej:) LEnko wpadaj czesciej:) witam nowe kolezanki:) jadira kochanie przykro mi, kurcze kiedy ta druga tabelka sie powiększy Trini Tobie też życzę zebys juz niedługo mogła tulic swojego Kubaska:)wtedy przynajmniej nie bedziesz narzekac na bezsennosc bo ze zmeczenia zasniesz o kazdej porze:) voltare miłęgo filmowego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:-) Ależ mnie dawno nie było.... Pierw byłam 2 tyg u mamy a po powrocie okazało sie ze coś z kompem jest nie tak i poszedł do naprawy.No ale mam nadzieje ze juz bedzie ok.Chyba sporo mam do nadrobienia.Postaram sie to zrobić:-) A my jesteśmy po wizycie no i mam zalecone LEŻENIE!!!!! A to dlatego ze szyjka jest juz bardzo miękka i skraca sie cały czas,no i jestem juz na stale na nospie i magnezie.Za 3 tyg nastepna wizyta i okaze sie czy załozy mi pessar.Jeszcze oby z 8 tyg minimum wytrzymać do 36 tc,ech zawsze coś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelke uaktualniam... Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........29................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 w końcu marzec :-D :-D kochane teraz na wiosne spadać szybko do drugiej tabelki bo coś ostatnio głucho... a mi w tym tygodniu ściągają pessar :p ciekawe jak to będzie tak się juz do niego przyzwyczaiłam...wczoraj dostałam zaświadczenie od ENDO,że mogę rodzić siłami natury bo jestem ładnie uregulowana. Powiem wam,ze ta szkola rodzenia na ktora chodzimy jest super.Co prawda nie robimy zadnych ćwiczen gimnastycznych...uuff i cale szczescie.Jest bardziej merytorycznie.Babeczki obcykane - idą z postępem i naprawde można się wiele nauczyć---bo treści naszych babć nie są zbyt trafione :p ostatnio mężowie kąpali lalkę z całą procedurą rozbierania,mycia,wycierania a nawet zakrapiali oczy solą fiziologiczną i przecierali pepek spirytem....ubaw byl po pachy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie robię zapiekanki a mezus szoruje łazienkę domestosem - mi zabronił dopóki nie wiadomo co z @ mam zachowac max-ymalną ostrożność - jest kochany - rozmawialiśmy dziś o tym co czujemy - na razie nie nastawiamy się za bardzo bo nadzieja może okazać się zgubą ... martyniu cieszę się ze lepiej się czujesz i ze z Leneczką wszystko w porządku ... oby tak dalej :) Kseniu - leż słoneczko ile możesz wiadomo dzidziuś jest najważniejszy i czasem chociaż pewnie już ma sie dosyć leżenia to na pewno warto - całuski dla Ciebie i Twojego królewicza - myslicie już nad imieniem ? akasiu, kukusiu a Wy jak się czujecie ? buziki dla wszytkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - super z tą szkołą rodzenia ja tez zamierzam chodzic - mezuś mówi ze to bardzo dobry pomysł .... najważniejsze zeby się troszkę oswoić z pewnymi czynnosciami - na pewno pomaga no i nasi mezowie myslę ze szkoła jest w dużej mierze dla nich ... :D u nas wiatr starszny wieje i zimnica ze szok ... zaraz uciekam pod kocyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam testować jutro z rana ale dostalm przed godziną delikatnego plamienia także pewnie w nocy @ się rozkręci ... :( trochę mi smutno bo miałam większą niz kiedykolwiek nadzieję może dlatego ze dziś kończył się 29 dc ? moze moje Tsh mi nie spadło tak jak potrzeba - może to co innego ? nie wiem ... wazne ze cykl był przyzwoitej dlugosci co mnie b.cieszy ... w środe wizyta w klinice - no cóż nikt nie mówił ze będzie lekko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........35.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........29................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008 U nas dobrze. tylko już ledwo chodzę. Większą część dnia spędzam w łóżeczku wylegując się. Odstawiłam już luteine. A nospę tylko tydzień jeszcze. Jestem już ogromna. Jak słoń. Rano wstaję o 6 bo malutka mocno kopie. A i głód odczuwam teraz jeszcze bardziej niż wcześniej. Chciałabym wytrzymać do 37 tygodnia a potem już rodzić. Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini - 🌻 ❤️ Kukusiu - wytrzymasz na pewno do 37 tyg. Trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni - plamienia to jeszcze nie @ - do końca trzymam kciuki! ❤️ kukusia - jeszcze odrobina - wytrzymasz;) Kolorowych snów! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... niestety :( voltare u mnie palmienia i bóle chyba zawsze oznaczają @ dzis juz rozkręciła się na dobre :( dobrze ze cykl miałam dłuzszy - może wraca wszystko pomalutku do normy ... kukusiu ❤️ już niedługo będziesz tulić swoją Martynkę w ramionach - czas tak szybko płynie ... całuję Was wszystkie 👄 Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........35.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........29................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity przykro mi, az juz myslałam ze moze ci się uda❤️ bedzie dobrze ien załamuj się kukusiu dasz rade nikt nie mówił ze bedzie lekko haha poczekaj jak sie zacznie 9 miesiac dopiero odczujesz ten słodki ciężar:) ja czkeam na teściów bo dzis przyjezdzają z wizytą do nas:) ale zimno, pada wieje szok brr uciekam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam napisac ze moj ginekolog powiedział ze te wymioty i ulewania u małej to jest skutek brania w ciązy fenoterolu, gdyz on wpływa zle na jelita i zołądek na maleńśtwo w brzuszku i ze po paru miesiącach wszytsko wróci do nomry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Tryni - przykro mi:( U mnie też plamienia zwykle oznaczają jedno, ale w końcu za którymś razem miejmy nadzieję będą zapowiedzią czegoś innego 🌻 Dobrze, że przynajmniej cykl wrócił Ci do normalnej długości. Trzymaj się! Martyniu - dobrze, że u Lenki powoli się wszystko normuje:) Człowiek łyka tabletki i nie wie jaki mogą mieć one wpływ na jego dalsze zdrowie... Trzymam kciuki by jak najszybciej się wszystko uregulowało ❤️ A reszta towarzystwa gdzie?;) U nas dzisiaj lenistwa ciąg dalszy. Mężuś pojechał kupić coś słodkiego a mi się nawet nosa nie chce wystawić za drzwi;) Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lejdis 🌼 Na początek .. TRYNITKO życie , jak to życie uczy nas pokory. Nie ma tak jak się chce. Zbyt wiele mamy tu zmiennych. Trzeba cierpliwości i konsekwencji. Ja to sobie wciąż powtarzam. Z Twoją radością życia, pogodą ducha i serdecznym usposobieniem.. MUSi się udać. Wszystkie trzymamy kciuki 🌼 Ja czekam na @.. chcę, by przyszła o czasie. Już 13 marca kładę sie do szpitala na LAPARO. Bo 14 mam zabieg.. a wrócę do domu na17-18. Napewno się odezwę. Myślalam o endometriozie, niedrożnych jajowodach itp... to Laparo przynajmniej te rzeczy wykluczy. Chciałabym mieć to za soba. Przyznaję, że bardzo się boję. Aha Słoneczka, Ja do Was zaglądam całkiem często tylko nie zawsze piszę, bo jakoś tak długo schodzi mi z samym czytaniem, że potem juz nie mam czasu się wypowiedzieć. Dużo pracuję przy komputerze i staram się to kontrolować. Ściskam Was mocno od samej góry tabelki do jej dołu.. no nasze maleństwa to tylko tak delikatnie. Buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cóż to dzisiaj tutaj za pustki nastały? Przecież brzydko na dworze, więc siłą rzeczy większość z Was siedzi w ciepłych domkach;) Jadirka - dawno Cię nie było - wszystko w porządku? Odezwij się do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myzki ... wczoraj cos kafe szwankowało a pozaty jakos tak chyba ta pogoda wpływała zle inic się nie chciao ... Leneczko - fajnie ze zagladasz do nas czesciej ... życzę CI pomyslnej diagnozy po laparoskopi - podobno nie taki diabeł starszny jak go malują ... trzymam kciukaski i bede się za Ciebie modlić :) jadirko - a Ty jak sie czujesz ? - mam nadzieję ze nie zapomnialaś o nas - bo jakoś zadko wchodzisz na forum ... zmykam na kawusię - bo jakoś głowa mnie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :) Chciałam pożyczyć miłego dnia :) U mnie już @ mija więc czas kolejnych starań nadchodzi. Choć wątpię by przyniosł jakiś skutek. Ale próbować trzeba. Pozdrowionka będę później 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza ... ?? zaraz mykam do maasta na małe zakupki - pokończyły mi się kosmetyki i musze uzupełnić zapasy ... do tego mam taką sucha teraz skórę ze balsamy idą błyskawicznie ... postanowiłam ze zacznę bardziej dbać o siebie i chcę zrzucić 5-6 kg taki mam plan ... a więc ograniczam przede wszystkim słodycze - moze byc cięszko bo staraszny ze mnie łaskuch ... :P w srodę umówiłam sie z przyjaciolką jak bede wracać z klinki to zachaczymy o złote tarsy potem pójdziemy razem do endo ... juz się ciesze na to spotkanko - moja znajoma jest w ciązy w 15 tygodniu takze pewnie pobuszujemy po sklepach bo już ma garderobę za ciasną ... na razie kochane - caluski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop gdzie jesteście ? jadirka - meldować się :P własnie wróciłam z miasta ... kupiłam sobie serię rebuild firmy Ziaja - bede się smarowac , ujędrniac i redukować celilitis ... do tego pelling myjacy z kompleksem antycelulit ... dieta, ćwiczenia i może jakos wrocę do swojej wagi ... na poprawę humoru kupiłam sobie odżywkę do włosów i lakier do paznokci ... zaraz parzę sobie herbatkę z l-karnityną ... i zabieram się za obiad ... nie mam za bardzo pomysłu więc musi byc zupa - pomidorowa chyba bedzie w sam raz ... piszcie kochane - bo smutno się robi a za oknem takie słońce - tylko szkoda ze wiatr tak brzydko wieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane🌻 Oj widze ze i tutaj pustki sa....co tam slychac u Was??? Ja za chwilke zmykam do pracy wiec wpadlam sie przywitac i zobaczyc co u Was.....musze przeczytac zaleglosci bo wczoraj tez pracowalam i nie mialam kiedy czytac:):):)Zycze Wam wszystkim milego dnia i przesylam gorace buziaki👄....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc:) ja się melduję. Trini ja tez zaczynam walkę, kupiłam sobie na allegro kremy i olejki do smarowania na odchudzanie włoskiej firmy farmavit, były dosć dorgie więc liczę na ....cud hahaha, zobaczymy czekam az dotrą:) Ale wczoraj tak się objadłam słodyczami, ze mam wyrzuty, bo byli teściowie i pełno ciasta i ciasteczek kupilismy, tesciowa jeszcze przywiozła słodycze i tak to jest, jak nie mam ich w zasięgu oka- czyli w domu haha to moge tak duzo nie jesc ale jak wiem ze leza nawet zamkniete w szafie to musze je zjesc i juz- tak mam!! dzis jeszcze sporo zostało wiec zaczne sie odchudzac od jutra, albo pojutrza ihihih no tak z tego pisania poszłam do kuchni i własnie jem cistao- brzdąca, ale pycha czekoladowy z bitą smietaną - ratunku!!! trini powodzenia u endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - ja mam to samo co Ty - uwielbiam słodycze i jestem po prostu chora jak czegoś codziennie nie zjem -ale musze się zawziąść i zobaczymy ile wytrwam :p ja nie kupuję bardzo drogich kosmetyków - kiedyś kupiłam Vichy i efekty były ale po zaprzestniu smarowania w niewielkim czasie celulit wrócił :( ... także 100 zł na krem to stanowczo za dużo ... dobra jest francuska firma elancyl ale to tez drożyzna miałam kiedyś zel i mydełko z tej serii - rewelacyjnie działają - tylko kogo na nie stać - także na razie kupuję kosmetyki na moja kieszeń ... cłauje Was myszki i piszcie - bo wstyd ze tylko ja się udzielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka!:) Wpadam się tylko zameldować:) Ja dzisiaj troszkę później bo całe popołudnie spędziłam w kuchni - dzisiaj po raz pierwszy wypróbowywałam przepis na pseudo-gołąbki - z siekanej kapustki - wyszły palce lizać! Jak któraś reflektuje to postaram się jutro przepis ewentualnie podrzucić;) Zmykam, bo reklama się kończy - na dalszy ciąg filmu;) pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeńki!!!! Dawno mnie nie było,ale niestety zbyt duża dawkę leku wzięłam,który ma obniżyć moje Tsh.I nadmiar hormonu spowodował okropne bóle głowy,aż zemdlałam.Cieszyłam się bo dziś było już ok, zebrałam się i poszłam do miasta ledwie przyszłam z powrotem do domciu i ból głowy wrócił.Mówię Wam nie życzę tego najgorszemu wrogowi,aż oczy mnie bolą .Szczerze jestem załamana,ryczę od popołudnia,zjadłam ibuprom Max i nic nie pomogło.Jutro spróbuje zarejestrować się do okulisty,może to coś z oczami jak tu będzie ok to pójdę zrobię badania TSH,Ft3 i Ft4 i idę do endokryn.z tym ,że do innego.Już niewiem czego mam się łapać. Przepraszam ,że przynudzam macie swoje problemy. Dziekuję Voltare,Tryni ,Martt za smski 🌻 Dianka,Justynka24-duża buzia👄 Pozdrawiam resztę dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×