Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie skarbeczki ... dzis jestem z Wami od rana - miniek zostawił laptopa w domu ... Wszystkim bardzo jeszcze raz dziękuje za zyczenia ... martyniu niby imieniny powinno się mieć po urodzinach ale ja nie chciałam obchodzic ich 21 stycznia także zostało przy 20 kwietnia - nie wiem zaraz zerknę do kalendarza czy w czerwcu tez się obchodzi bo jak na razie to słyszłam o dwóch datach ... Paziulku strasznie się cieszę ze nareszcie przyszła Twoja kolej - wreszcie się doczekałaś fasoleczki - mąż chyba szaleje z radości ? GRATULUJE jeszcze raz ❤️ SUrfitko - bardzo dziękuję za zyczenia i naprawdę bardzo bym chciała aby to co napisałaś spełniło się w najbliższym czasie mam nadzieję ze niebawem posypie się nam troche ciąż i tabelka nr jeden zniknie w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka21
Hej dziewczynki. Głupio mi do was pisać, bo jestem nową starającą się... Staram sie dopiero 3 cykle... Wcześniej brałam luteinę,ale ginek kazał mi ją odstawić, nie wiem dlaczego. Ale staram sie dalej, lecz nie liczę dni płodnych,gdyż liczę na szczęście i nie myślę tyle o bobo.Może tak sie uda. Trzymam kciuki za starające może w końcu sie nam uda :) PAZIU :) szczerze ci GRATULUJĘ :) pozdrawiam wszystkie buziak pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! wlazlam doslownie na sek \"do mnie\" na top a tam omega takie szczesliwe, wspaniale newsy przyniosla!!! pazia najserdeczniejsze, najszczersze gratulacje, ciary mnie oblecialy i gesia skorka mnie do tej pory trzyma!!! ciesze sie przeogromnie!!! 😘❤️😘 omega😘 dzieki:) ja niestety nadal nie mam na nic czasu ale czekam na przesylke z chodzikiem to moze sie cos zmieni, pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide za chwilke do lekarza wiec moze będe wiedziała co i jak. Napisze jak wroce, tzrymajcie kciuki zeby juz bylo cos wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAZIU 👄 Ja też gratuluję tej cudownej wiadomości !!!!!!! ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 Napisz po wizycie co lekarz powiedział :) ale super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka odeslala mnie do domu i kazala przyjsc za 2 tyg. jak sie @ nie pojawi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu a jak bralas duphaston?, bo zaczne brac na wlasna reke, jak nie jestem w ciazy to i tak dostane @ a jak jestem to bede miala spokojna glowe tylko niewiem ile dziennie mam brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia, ja jak sie dowiedzialam o ciazy tez zaczelam brac duphaston na wlasna reke, zwlaszcza , ze bylam daleko od mojego lekarza :o Ja bralam codzinnie 1 tabletke, ale wiem, ze powinno sie chyba dwie. Ale nie mialam wiecej, a chcialam by straczylo na dluzej. Napewno nie zaszkodzi malenstwu, a tylko pomoze mu sie lepiej wimplantowac :) Wszystko bedzie dobrze i nie dostaniesz zadnego okresu...ale lekarka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu ja brałam tez 1 tabletkę dziennie ale potem ze względu na moje bóle lekarz zwiększył mi na 2. Na pewno ci nie zaszkodzą, swoja droga to dziwne ze lekarka Cię odesłała i nic nie powiedziała ja tez poleciałam do lekarza 4 dni po @i w badaniu ginekologiczym potwierdziała ciaże ze wzgledu na rozpulchnienie macicy i na usg pokazała kropeczke mogącą świadczyć o ciązy, radzę ci zrób betę bedziesz miała 100\\% pewnosci chociaz i tak jestes w CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!! Trini iminieny Agnieszki są tez w czerwcu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt juz mnie nie było:) a tak wogóle to chyba od dzis zaczne jakąs dietę tzn mniej słodyczy i mniej słodyczy haha trini w twoje urodzinki mam chrzest córuni:)kupiłam dzis sukieneczkę do chrztu prawie jak moja slubna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku co za lekarka - ja bym chyba nie wytrzymala i jej cos powiedziała - czekałaś tak długo na ciaże a ona nie dała nic na ewentualne podtrzymanie ... prosze Cię skarbeńku poszukaj sobie dobrego lekarza - i nie mysl o tym ze nie jesteś w ciazy - bo JESTES :) dwa testy by się nie pomyliły ... w razie czego idz na betę to jak radza dziewczynki i po kilku dniach powtórz - zobaczysz jak przyrasta wtedy bedziesz miała całkowitą pewnośc ... bierz duphaston po jednej - nie zaszkodzi a tylko pomoze ... martyniu - może imieninki A. są w czerwcu ale ja nadal bede pokretnie obchodzić w kwietniu równe 2 tygodnie przed urodzinkami :) pewnie sukieneczka Lenki zarybista - oj rośnie nam mała modelka :D no tak urodzinki już niebawem - kurcze latka lecą a ja czuję się jak nastolatka :P kurcze dziewczynki buzię mi tak wysypałao krostami jak nigdy - na czole , policzku i brodzie mam krosty jak pecherzyki - przysuszam je ale nic nie maleją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech takie życie:-( jade do damiana na bete bo do 19 robia i jutro bede miala wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulko moje gratulacje no nareszcie, zaczełas nowy sezon ciaz tej wiosny mam taka nadzieje ze sie tu troche posypie tych dzieciaczków bo juz czas najwyzszy :) Przeslij wszystkim staraczkom troche swierzych wiruskow moze ktora złapie :) Dbaj o siebie jedz kwas foliowy i duphaston, nie zaszkodzi i ciesz sie moja droga :) :) ale mi humor poprawiła :)))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Wpadam się dzisiaj tylko przywitać - bo humor to mam taki sobie: K. mnie wnerwił i poszedł sobie do roboty, a mi nerwy zostały:P A dodatkowo jestem jakaś taka nie w sosie:O Jedyny pozytywny aspekt dzisiejszego dnia to to, że odebrałam pamiątkę dla malucha - i jest śliczna:) To już mam prezent w komplecie. Jeszcze tylko muszę przekopać szafę w poszukiwaniu jakiegoś nadającego się ciucha - oczywiście nie mam się w co na tą niedzielę ubrać!:P tryni - dziękuję za maile - przynajmniej one poprawiły mi dzisiaj humor;) paziu - no cóż w takiej sytuacji beta chyba rzeczywiście będzie najlepszym rozwiązaniem:) Bo wizyta u tej pani doktor pozostawia wiele do życzenia - przecież nie chodziło nawet o to, żeby Ci od razu pokazała na monitorku malucha, ale o to, żeby Cię upewnić, że on w Twoim brzuszku jest i ma się dobrze i ewentualnie przepisać nawet profilaktycznie ten nieszczęsny duphaston, bo na dobrą sprawę wcale go mieć nie musiałaś:O Ech - taki doktor to potrafi podtrzymać na duchu - nie ma co! Ale za to my Ci tutaj upaść na duchu nie pozwolimy ;) - mam nadzieję, że z bety Cię nie wygonili i jutro oznajmisz nam już \"pewniaka\":D martyniu - oglądałam ostatnio stroje na chrzest - również dla dziewczynek - ale cuda - teraz od maleńkości robi się z nich małe księżniczki - falbaneczki, koroneczki - śliczności!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trnity27
voltare - CIebie męzuś dzisiaj wnerwił a mnie wczoraj ... miłam o tym nie pisać ale co tam ... tak to jest jak dostaje sie prezenty wcześniej ... wczoraj poszedł do pracy chociaż wcale nie musiał do tego miał okazje kilka razy mi złozyc życzenia ... bo połozylismy się spać po północy i rano tez nie spałam jak wychodził do pracy ale on zapomniał i gdyby nie to ze jak przyszedł z pracy to ciągle do mnie dzwonił telefon z zyczeniami to by się nie skapnał - było mi strasznie przykro ze wszycy pamiętają tylko jemu się zapomniło - poryczałm się ... to tyle ale Paziulek poprawił mi humor i od razu przeszło jak ręką odjął :) Ci nasi faceci - czaem do raby przyłóż ale czasem to ehhh - wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryni - ja mojego mężulka kiedyś przyłapałam, że sobie w telefonie przypomnienie o moich urodzinach i imieninach ustawił:P:P:P Jak jest do terminu daleko to rzecz jasna pamięta, bo sam o tym przypomina, ale najwyraźniej się chyba boi, żeby jak przyjdzie co do czego - nie zapomnieć:P Zresztą co do dat - to żaden facet głowy do tego nie ma:D U nas to ja muszę pamiętać o wszystkich rodzinnych uroczystościach i świętach - ze strony mojej i ze strony jego rodziny:D Kiedyś to aż śmiesznie wyglądało - jak wypełniał jakieś tam papiery w PZU i babka zapytała go o datę urodzin matki i ojca, a on przy niej się mnie pyta, kiedy się jego mama urodziła:P No cóż - już się przyzwyczaiłam, żeby mu odpowiednio wcześniej przypomnieć, że o ile nie jedziemy, to ma z rana zadzwonić i złożyć teściowej albo teściowi życzenia z jakiejś okazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny🌻🌻🌻 Lol nie bylo mnie przez weekend a tu takie cudowne wiesci..... PAZIU-----Serdecznie Ci gratuluje🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 nawet nie wiesz jak sie ciesze......bo tylu probach udalo Ci sie.....super...zasluzylas na to dzieciatko kochana.....sciskam Cie bardzo mocno i uwazaj i dbaj o siebie:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) A u nas wczoraj w resteuracji mielismy zabawe charytatywna .......zbierane byly pieniazki na operacje dla 3 letniego Patryka z Kaweczyna, woj.Podkarpackie.......chlopczyk ma wrodzona wade serca (serce jednokomorowe) i jest juz po operacji i podobno jest wszystko dobrze.......udalo nam sie zebrac 8 tys.$ na pokrycie tych wszystkich kosztow operacyjnych.......i dzis jestem troche nie do zycia.....ale wiadomosc Pazi mnie rozweselila...... Dziewczynki zycze wszystkim cudownego wieczoru i spokojnej nocki....dla wszystkich przesylam 10000 👄👄, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OoOniunia...
hejka wszystkim ! napisze to tak : my z mężem kochamy się bez jakichkolwiek zabezpieczeń od 4 lat,dotej pory nie udało mi się zajść w ciąże...chodziłam po ginekologach i żaden nie stwierdził u mnie bezpłodności,powiedzieli,że nie mażadnych przeciwskazań aby mieć dzidzie-ale tu jest jednak inaczej,bo ja nadal nie mogę...dziewczyny wy pewnie w tych tematach jesteście bardziej wobeznane,jakie badania powinnam sobie porobić,jak zacząć starania aby się udało...pomóżcie mi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje teściki znajdziecie w stopce, jutro po 8 mam do odebrania wyniki bety, wiec zobaczymy. hehe ale wam marudze od wczoraj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejusiu Paziulku to az 3 testy zrobilas by się upewnic - nie dziwię CI się - w sumie tyle staranek i czekania na te dwie krechy ... Paziulku bardzo bardzo się cieszę :) voltare - to co napisałaś - to jakbym czytała o swoim męzulku - hi hi CI nasi meżczyżni ;) a mnie boli całe podbrzusze w sumie dzis kończy się 25 dc i @ niebawem zawita ... miniek chce sie \" przytulać \" a ja jestem na nie - chyba tak wszystkie mamy w tym czasie ? zmykam do łóżeczka - dobranoc kochane moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOniunia, ja ci zabardzo nie pomoge, sama staralam sie 2,5 roku na poczatku mialam podobno brak owulki bralam clo itp, mąż miał badania podobno też nie najlepsze. Od roku wkurzyłam się i przestałam się leczyć, @ się same uregulowały i mam co 32,33 dniowe cykle a i jeszcze miałam hsg też wyszło oki. Niestety ani razu do tej pory nie zaszłam, wczoraj ujrzałam 2 kreski na teście i dzisiaj rano też i popoludniu też, niestety lekarz nie potwierdził. Kiedyś miałam raz pozytywne testy i też to był prestet paskowy ale wtedy kreseczki byly po jakimś czasie i bledzsze oraz troche rozmazane. W tym cyklu z mężem kochaliśmy sie regularnie co 2 dni i za każdym razem byłam tak zmęczona że po seksiku od razu zasypiałam nawet ani razu nie wstałam do łazienki więc chłopaki mogły mieć czas na dotarcie. Niestety niewiem kiedy miałam owulke i powiem że nawet nie zapisałam sobie ostatniej @ i nie zbyt pamiętam kiedy dokładnie miałam stawiam na 19-21. 03. Więc jeżeli jestem w ciąży to pewnie ze 3 tyg. Trini co do krostek to ja je dostałam 2 tyg temu tak jakby wlaśnie na owulke i były bolące poznikały ale dzisiaj dostałam taka bolącą więc cały czas się boje że przylezie @ ale już brzuch na @ mnie nie boli tylko podbrzusze i czasami jajniki, śluz od dzisiaj mam biało-pzrezroczysty i wodnisty, sutki bolą przy pocieraniu i czasami mnie coś w nich piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoOniunia ... proponuję na pierwszy rzut zrobić hormony włącznie z tarczycą i badanie nasienia męza .... jezeli wszystko bedzie oki trzeba bedzie sprawdzić jajowody ... ale na razie niczym się nie stresuj bo moze problem siedzi w głowie ... chociaz 4 lata to bardzo długo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - 2 krechy jak byk, nic dodać nic ująć :) bierz ten duphaston, napewno nie zaszkodzi; napisz jutro jaka beta. Potem po 2-3 dniach możesz iść jeszcze raz spradzic czy prawidłowo wzrasta, tak chyba można sprawdzic czy jest ok. Dziewczyny, z tymi datami u facetów to norma, mój też ma w komórze przypomnienie o ur. i im. Nie wie kiedy się jego mama urodziła, jakby go znienacka spytać o jego datę urodzenia to by się zawahał :P Ja zato mam wszystko wiedzieć, adresy, daty, no i gdzie trzyma nr NIP itp :) Pozdrawiam, dzis nocuje u mnie siostra to narazie spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini jeszcze mam quika na jutro albo za dwa dni zrobie bo jutro odbieram bete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie etz mnie to dziwi bo te kreski są naprawde widoczne i jakby sie mylily to jeden ale nie 3 a i jescze a w tym cyklu też myslalam tylko ze po 3 min po starankach juz spalam, moze bylo mniej myslenia bo tez dolaczyly sprawy zwiazane z nowym mieszkankiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak fajowo się to czyta:D:D:D Pziulku - dzisiaj beta, jutro wyniki, pojutrze następny teścik;) a potem powtórka bety:D i z testami to już chyba będzie koniec?:P:D JESTEŚ W CIĄŻY!!! Zobacz sama jakie grubaśne te testowe krechy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×