Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Martyniu ale wam fajnie.. zabierzcie mnie ze sobą;-) hihi Ja też już chce czwartku bo zobacze swoją niunie:-) na monitorku. To fakt pusto:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki :) Fakt pusto - moja wina również, ale ostatnimi czasy mam full roboty - jak nie na działce, to w firmie po godzinach - tylko na chwilę otrząsam się w piątki i natychmiast żal, że 2 dni później trzeba wracać z powrotem do szarej rzeczywistości. Czekam na urlop jak na zbawienie - taka pogoda w 4 ścianach to zabójstwo! Czytam cały czas na bieżąco, ale nie zawsze mam siłę, aby cokolwiek wystukać - dzisiaj też padam na twarz:O Dzisiaj zrobiłam rozeznanie w aptekach krajowych, jutro jadę na zwiady do Czech i muszę poszukać gdzieś decapeptylu... Łudziłam się do ostatniej chwili, że uda się \"samo\" ale niestety: Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............10..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 Mam nadzieję, że cykl który rozpoczynam będzie ostatnim, który zakończy się dla mnie @ - no...przynajmniej na jakiś czas:) Trzymajcie się! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć:) paziu nie ma problemu jedź z nami:) zapraszamy:) kurcze myslałam ze jak rano wejdę to sobie poczytam a tu prawie pusto:(:( volatare fajnie ze się odezwałas, nic się nie martw może tak miało być, ale wierzę w to że na pewno się uda po zbaiegu,!!! trini pisze też troszke cześciej, jak praca, jak zdrówko, mam nadzieje ze juz lepiej jadirka jak przygotowania teraz ci odpuscimy ale po slubie spróbuj nas zaniedbywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam sobie kilka pierwszych stron jak to było jak się zaczynało to forum, powiem wam ze wtedy byłam "ciemna" a dzieki temu forum to chyba mogłabym juz leczyć ludzi haha zreszta nie jednej kolezance pomogłam, bo lekarze "leczyli" je tak jak mnie próbowali- czyli wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już jestem :) byłam na 2 dni u mamy bo mąż wyjechał na delegację, ale tak głupio mi było ukradkiem pisać, bo gdyby ktoś wszedł do pokoju to musiałabym szybko zamykać stronkę; a trochę ludzi u nas mieszka więc mogłoby być gorąco :P My za 2 tygodnie wyjeżdzamy na wakacje, tym razem na mazury :) mam nadzieję że będzie ładna pogoda i nie będzie padać, bo co my na tej łódce zrobimy :) Ja też kiedyś poczytałam od początku, fajnie się czytało, chociaż wszystkie byłyście na poczatku drogi, a teraz dużo już mamuś, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!! u mnie dzis sie zaczal 11tc - jak na razie to najdluzsza moja ciaza i mam nadzieje ze z tej ciazy wkoncu i ja bede miec malenstwo..... Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............11 ..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Nooo nasze forum naprwedę swieci pustkami :-( . Ale tak sobie właśnie pomyślałam - trudno , jak niektóre dziewczyny nie chcą pisac to siłą je do tego nie zmusimy. Juz nieraz wzywałysmy zeby się odezwały i nic. Została nas jeszcze wkońcu garstaka ale za to czesto piszących i to my musimy teraz dbać o to aby topik nie znikną. Doszły też nowe dziewczyny które czesto sie udzielają więc nie jest tak źle :-) :-) Voltere - ja trzymam kciuki aby wszystko poszło ok w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee - coś mi zjadło pół posta - juz chyba 4 raz próbuje wysłać i coś mi się pierniczy non-stop ..... Voltere - ja trzymam kciuki aby wszystko poszło ok w sierpniu - tabelka nr dwa jest tak malutka w tej chwili , że nie masz innego wyjścia - musisz tam wskoczyc !!! :-):-) Dziękuje za maila - sorki, ze tak Ci nudziłam z tym , ale nieczesto zagladam na skrzynke na gmeilu. Jadirko – jak przygotowania do slubu ??? Odezwij się skarbie…. Karolcia – ale masz fajnie teraz wczasy na Mazurach – a potem jeszcze 1,5 miesiaca laby – super – to są właśnie uroki pracy w szkolnictwie. Martyniu – to życze udanego wypoczynku nad morzem i oczywiście czekamy na jakieś foteczki. Przy okazji pooglądamy Cie w nowej fryzurce  Pazia, Olawd, Cytrynka – po 🌻 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hania dalej marudna i ze stanem podgoraczkowym...nie wiem czy jej czasem zab nie rosnie (to dopiero 3misiac,ale mezowi tez tak szybko wyskoczyly),poza tym ma taka biala plamke na dziasle,pukalam w to lyzeczka,ale jeszcze pod skora.zapytam sie we wtorek lekarza bo normalnie ocipiec mozna. Marty--niu daj namiary dokad jedziecie zer swoim brzdacem....my sie wybieramy w sierpniu nad morze,,ale nie znam miejsca gdzie jest odpowiednio dla tsakiego maluszka.czekam na maila!1!! zmiatam dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :):) zaczyna sie owulacja:D mialam o tym nie myslec, niby szcytowy dzien to 29 czerwiec( imieninki meza), mozna wpisac to na liste data spodziewanego okresu 14 lipiec:) nie wiem jak sie do tego zabrac szcerze mowiac, wolalabym nie mowic mezowi tak jak wczesniej; kochanie, bo dzisiaj mam owulacje, wiec zrobmy tak, zeby sie udalo :D to bez sensu jest. kurde, obiecalam sobie, ze tym razem nei bede si etym tak ekscytowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć moje drogie panie Voltare - ja też mam nadzieje że ten twój cykl będzie ostatnim cyklem na cale 9 m-cy. Martyniu- dziękuje ale chyba mąż mnie nie puści;-) jak będzie to fajne miejsce gdzie nie ma problemu z bobasem a przy okazji będzie rozrywka dla starszych czyli rodziców to z chęcią poprosze o namiary może skorzystamy w przyszlym roku. Karolciu- super że jedziecie odpoczniecie sobie a może powrót będzie w większym gronie;-), uważajcie na kleszcze ( znajoma miala takiego kleszcza w zeszlym roku że do końca życia musi tabletki przyjmować) Olawd- ciesze się razem z Tobą i też wierze że twoje i także moje bobo urodzą się zdrowe w zimie:-) Akasiu buziaczki w czolko dla Hanusi niech szybko mija jej gorączka 🌼 ivett- nie myśl tyle kobietko tylko przytulajcie się z mężem wiem że to trudne nie myśleć, może po przytulankach wlącz ciekawy film który cię zainteresuje albo szybciutko spać (ja tak robiłam w cyklu w ktorym się udalo i po przytulance nawet na 2 sec. nie wstawałam) A dla wszystkich pozostałych po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki za te rady;) postaram sie zyc normalnie. zaczyna pobolewac mnei jajnik lekko. zawsze tak sei zaczyna, w dzien owulacji boli mnie baaardzo, zawsze takei znaki dostawalam od organizmu. dzieki temu wiem dokladnie, ale wiem, ze nie tylko to jest potrzebne. dzisiaj jest 27 daje sobie czas do 3 lipca na te fajne sprawy;) wiec 14 lipca albo pojawi sie okres albo pojawi sie ktos inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie obecne i nie obecne psiapsiółki cmookkk👄 Sorki,ze mało pisze,ale mam gonienie ciągle sobie coś przypominam i tak latam od rana do wieczora.Potem jak przykładam głowę do poduchy to odlatuje.A w nocy mi się śni,że bigos przypaliłam,makaronu zapomniałam ugotować,sałatka się zepsuła i budzę się zmęczona od tych koszmarów sennych. A przyznam się Wam ,że jeszcze nic nie posprzątałam,okna nie umyte ,sajgon.Musze to nadgonić jutro i poniedziałek,a potem po kupić resztę i zająć na końcu sobą.Trzymajcie za mnie skarby moje kciuki bym nie dała plamy🌻 Voltare-trzymam kciuki i życzę powodzenia w załatwianiu i do 2 tabelki:) Karolciu26-myszko udanego wypoczynku i pięknej pogody🌻 Akasiu-no to może być ząbek;niech wychodzi i nie meczy małej Haneczki,Całuski Dla Was👄👄 Tryni,Martt,Olwad,Justynka,pazia-ściskam Was mocno:):) Dla całej nie wymienionej reszty koleżanek duża buźka👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja narazie prawie codziennie imprezkuje, dziś byłam na piwku z koleżankami z pracy :) Jadirko, zamęczysz się, poproś kogos o pomoc. Ja to bym nie robiła w domu takich imprez, za leniwa jestem, poszłabym do restauracji :) Ivett nie myśl tyle tylko do dzieła, a mąż nie musi wiedzieć że masz owulacje :P Pozdrawiam i ide spać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w sobotkę:) Co tu tak cichutko? Ja sobie siedzę i kawkę popijam i robie relaks przed sprzątankiem. A na polku zaczyna sie znów smażalnia...ufff Dla wszystkich słonecznej i udanej soboty i niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane zycze wam mile spedzonego weekendu !!!! buziaczki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke. Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............11 ..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje sloneczka,weszlam sie z Wami przywitac,przesylam buziaczki i pozdrawiam goraco i serdecznie,dla kazdej z Was 🌻👄 U mnie ok.Wszystko sie ulozylo.Jestem juz u mojego kochanego skarba,ciesze sie bardzo.Myslimy juz nad dzidzia.U mnie straszna duchota.Teraz bede czesciej zagladac do Was. Uciekam juz.Zycze milego i udanego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popołudnie :-) Karolciu fajnie że imprezujesz wkońcu od tego sa wakacje;-) a przynajmniej lato:-) Jadirko ty pewnie znowu sprzątasz :-( dużo sil życze ale zabardzo się nie przemęczaj. Madziu trzymam kciuki a wy myślcie, myślcie nad tą dzidizą;-) Olawd a co u ciebie? jak samopoczucie?? A reszta pewnie leniuchuje, odpoczywa,imprezuje:-) dla was 🌼. A ja od rana też sprzątalam, jestem jakaś wykończona ale przynajmniej jest czysto. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak puchy jak nic ! |MARTY--NIU jeszcze raz ! proszę o namiary nad morze !!! wakacje za pasem a my znów zostaniemy na lodzie .Z dzidzia niestety wszystko trzeba obstalowac wczesniej :p Mąż na rybach a my w domku,,,, Karolciu Tobie to dobrze też bym tak pochulała ! 🌻 a tu nawet piwka nie moge paziu zagoń męza do sprzatania...niech na czas ciazy bedzie marysia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, mąż mi pomaga bardzo ale niestety jest w pracy, zreszta on bardzo dużo pracuje więc nie chce go gonić do sprzątania i gotowania w domu. Jedynie tylko zmywa naczynia po obiedzie:-P bo ja nie lubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie dzis, moze jutro. Mozecie sobei wyobrazic, ze czasami nei ma czas ani sil na dzialanie>>??? pozdrawiam wszystkich :p ja w pracy :( pozneij znajomi znad morza wpadaja, beda az do jutra:) wyjscie do pubu...a ja chcialam spedzic spokojny domowy wieczor..majlepiej w lozku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---wkoncu od kilku dni czuje sie o niebo lepiej!!! juz mnie mdlosci nie mecza i z zoladkiem sie wkoncu uspokoilo . teraz aby do 9go bo ide na kontrolne usg i zobaczymy czy maluszek zdrowo rosnie... buziaczki dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 a co do zębów to mój brat miał pierwszego w wieku 3 miesięcy......o zgrozo!!! mam nadzieję,ze ta biała plamka u mojej córeczki tak szybko się nie wykluje :p a moze to w ogole nie jest ząb. zjadłam z 5kg arbuza i brzuch mi pęka.....nie mówiąc wczesniejszej gotowanej marchewce ....bo tez jej bylo z pół kg. pustki pustki to ja tez mzykam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn-ia
akasiu mopja Lenka ma dwie białe plamki na dziaśle i ślini się odkad skończyła 3 miesiace, lekarka powiedziała wtedy o pewnie zaraz bedzie ząb, ale nie ma go do tej pory- ani jednego haha zaraz wysle ci maila, odeslij go prosze pazi bo tez chciała namiary a nie podała swojego maila a ja nie mam czasu teraz go szukac u siebie na skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wpadam Wam pożyczyć udanej niedzielki:) U nas dzisiaj pochmurno, szaro, parno - brrr. Zaraz zmykamy w odwiedziny do teściów. Akasiu - mojemu chrześniakowi też wyszły 2 ząbki w trzecim miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×