Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dziewczynki ja mam graco tylko fotelik i jestem strasznie nie zadowolona bo jest strasznie twardy i maly mi dretwial w tym foteliku w dluzsze podroze mial miejsce na picie i to bylo fajne. wczesniej mialam taki fotelik ktory mozna bylo ustawic w pozycji lezacej jak byl jeszcze maly i mial mieciuti material wogle byl bardzo fajny ale nie pamietam firmy ale mam go jescze jak popjade do polski to sprawdze i pzresle Wam zdjecie! a co do wozkow to bym nie polecala bo sa strasznie sztywne i nawet nie mozna pobuajc dziecka a i na tych naszych drogach polskich to kazda dziurka odczuwalna!! takie jest moje zdjecie ja mialam najpeirw na duzych kolach i byl gleboki u spacerowka z gondola w jednym ale ze byl ciezki to pozniej kupilismy spacerowke ale tak skladana szybko, i leciutka i tez bylam zadowolona zreszta moj synek nie chcial jezdzic dlugo w wozku jak mial juz 2latka to juz tylko jak musielismy to bralismy wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskie graco nie maja gondoli to wlasnie ich minus mają tylko nosidla ktore wkłada się i ten fotelik i to wygląda jak głeboki:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka własnie miałam pisać o tym wózku co wkleiłas linka, ze graco mają gondole paizziu niektóre, ten link co dała cytrynka- to taki wózek kupiła moja kolezanka jest fajny ale gondola mała- tak jak w moim wózku,a to nosidło paziu co się wkłada to jest bardzo bardzo mało miesjca co najwyzej do 3 miesięcy dziecko powozisz - jesli nie bedzie za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to jednak do d..y ale z wyglądu ładne tak jak pisałam dobrze że mam duzo czasu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszytkim trezba myslec zeby dzidzi bylo wygodnie,zeby bylo mialo miejsce w srodku gdzie sie poruszyc bo nie ktore wozki maja niby gondole ale mijsca jest tylko na kocyk i dziecko lezy sztywno,ani raczkami a ni nozkami niema jak pruszac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie!! ladne ale malo miejsca no chyba ze dziecko sie urodzi sie wiosna to tak bo nie potrzebuejsz zadnych spiworow,kiocykow itd. wiec wtedy przejezdzisz z 4 miesiace a pozniej to i tak trzeba zmienic na spacerowke, a one maja dodatkowe spiwory zeby nie bylo dziecku zoimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzuo sie zmienia kiedy ja kupowalam wozek to byly modne na duzych kolach dmuchanych i gdyby nie byly takie ciezkie to bym powiedziala ze najlepsze wozki na pierwsze miesiace dziecka!! a teraz to juz sa byle ladne i byle male!!moze doradza kolezanki ktore wlasnie to przerabiaja!??? bo ja to kupywalam 5 lat temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie chciałam na małych kołach bo jest lekki(11kg gondola, spacerówka7)ale faktycznie przy dziurawych drogach małej okropnie skakała głowa, poza tym gondole mam malutką wiec szybko nie mogła już się w niej poruszać, dlatego nie zamówiłabym wózka na allegro bo musiałabym przy drugim dziecku dokładnie poogladac gondole itp, poza tym w razie reklamacji musisz na własny koszt go odsyłac i jeszcze bawić się w jakieś pakowania a tak oddajesz do sklepu i niech oni się martwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) byłam dziś u dentysty, a tu tyyylee czytania :) Katia - nie będę się powtarzać za dziewczynami, poprostu tak miało być, dlatego jak będziesz w ciąży to stałby się największy cud, czego Ci życze :D i nam wszystkim tez. Dobrze że jestes szczęśliwa, zresztą jak kiedys oglądałam fotki na nk to widać, no i piękne masz te blondaski :) Akasiu i Paziu dzięki za linki, zaraz poczytam. W konwersacje na temat wózków się nie wdaję, nie znam się i tyle. Jak będzie trzeba to się zapoznam :P Ide coś zjeść bo padam z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu a ja jutro ide do sadystki wrrr aż mnie ciary przechodzą, lece gotować wkład na pierożki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---ten zestaw jest fajny ---tylko nie ten kolor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Karolciu i wogole dziewczyny jak mnie na naszej klasie xnjdziecie to wysylac zaproszenia heheh bo ja niewiem jak was znalesc:P co do wozka tez niemam co sie wypowiadac ale wiem ze jak niema windy to lepiej cos lzejszego:) kumpela tez narzeka i sobie pluje w brode ze kupila taki duzy z pompowanymi kolami i teraz sie meczy.... atak wogole jak juz dzisiaj na spokojni mysle o tym wsyztskim to ciesze sie ze neiwzielam tej glupiej tabletki czuje ze i tak nic z tego niebedzie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostane jakies wasze foteczki bo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno was niewidzialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd bo mnie prześcigniesz;-) jak już tego nie zrobiłaś ale brzuszek fajowy:-) Katia ja ciebie nie znajde ale moge wysłać ci swoje namiary na maila to wyślesz mi zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) O jak miło zajrzeć po pracy i mieć aż tyle do poczytania:) Jeżeli chodzi o temat wózkowy, to póki co nie zajmuję stanowiska. powiem tylko tyle, że podobają mi się właśnie takie duże z pompowanymi kołami - obym tylko miała kogo w nim wozić to ze znoszeniem z 1 piętra jakoś sobie poradzę;) Ola - brzusio imponujący! Masz namacalny dowód tego, że tymrazem dzidzia zadomowiła się u Ciebie na dobre i najwyraźniej czuje się świetnie, bo rośnie jak na drożdżach:) Cytrynka - nareszcie się doczekałaś \"zguby\";) przynajmniej obejdzie się bez wywoływania. Nie obwiniaj się o tabletkę - gdyby była ona przyczyną \"kary\" to przynajmniej z 50% małolat nigdy nie zostało by mamami... Masa kobiet przynajmniej raz w życiu zażyła ten środek, co nie przeszkadzało im później w zajściu w ciążę:) Katia - a Ty jeżeli miałabyś postąpić wbrew sobie, a potem tego żałować - lepiej że jest tak jak jest. A facet jeżeli rzeczywiście jak piszesz jest odpowiedzialny - poradzi sobie - taki problem to jeszcze nie problem... Trzymam kciuki, aby tym razem Twój wybór okazał się szczęśliwszy:) Buziaki na dobranoc! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym chciala zeby na pewno dzidzia sie dobrze zadomowila ... zwariuje do poniedzialku do kolejnego usg - wtedy bede wiedziec czy aby na pewno rosnie .... voltare---oczywiscie ze juz wkrotce bedziesz miala kogo wozic - swoje malenstwo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd nie zamartwiaj się jakby było coś nie tak to napewno bys się czuła inaczej i dobrze że idziesz w poniedzialek przez weekend twój bąbelek sporo urośnie i zobaczysz jak fika w calej okazalosci. Voltare myśle że już nie długo sama będziesz stala przed dylematem jaki wybrać pojazd dla dzidziusia:-) Ach tak bym chciala zeby ten topik wkońcu zmienił swoją nazwe a starających się z dlugoletnim stazem wogóle nie było, bo tak do pół roku to nawet fajnie jest się starać a później to już...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to prosze wyslijcie mi wasze namiary na maila aja wam powysylam zaproszenia oki?? ale u nas upal 22 godzine agoraco strasznie wlasnie bylam odebrac kosmetyki z Oriflame :D odrazu lepszy humorek ateraz czekam az ł. wroci od kolegi i znowu pogadanka do nocy przez telefon hehhe:) czuje ze nic z teo niebedzie jestem prawie pewna jestem jakas dziwnie spokojna i usmiechnieta heheh i ciesze sie ze niewzielam tego swinstwa:DDD całuski dla waszystkich i tez bym chciala zeby to forum mialo same mamusie....szcsesliwe mamusie szczesliwych i gzeecznych dzidziulkow:) ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty katio wyslalaś mi zaproszenie?? Jeszcze zjem arbuza i lece spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..o prosze jak forum dzis ladnie wylada nawet 2 stronki zapisalysmy:) oby tak dalej jak widac sa tematy inne niz tylko starania i mozemy sobie pogadac:-) mam nadzieje ze bedzie jeszcze nie jeden temat na ktory bedziemy mogly sobie rozmawiac nie myslac o codziennych problemach!!! zmykam slodkich snow sloneczka:) 😘😘🌼 dziekuje za zrozumienie i wyrozumialosc!!!!!😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy kochane jestescie, pracujace pewnie w pracy, a pozostałe spicie jeszcze w taki ładny upalny poranek;) katia jak samopoczucie? jadirka jak przygotowania sobota coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLAWD- brzuszek super, na pewno wszystko jest dobrze i dzidzia sobie spokojnie rośnie:)kurde chyba pisze sama z sobą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, też już wstalam ale jestem jakaś nie przytomna, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×