Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Olawd kiedy masz teraz wizyte?? A niewiecie kiedy łożysko przejmuje juz swoją funkcje, w którym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna wizyte mam za 4 tyg . z tego co kojarze to chyba w 17tc lozysko przejmuje a duphastonu przepisal mi 2 opakowania czyli wychodzilo by ze do 16tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu w pelni lozysko dojrzale jest w 14 tc i wtedy przyjmuje funkcje utrzymania ciazy. U nas wszystko dobrze, mala rosnie jak na drozdzach :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko---jaka ta twoja córunia jest sliczna!! i te czarne wloski :-D cudna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Ale u mnie dzisiaj paskudna pogoda:( aż się nosa przez okno wystawić nie da! Właśnie sobie uświadomiłam, że mniej więcej za miesiąc powinnam być już po transferze:) To chyba będzie jeden z dłuższych miesięcy w moim życiu... Tak bardzo bym chciała, żeby się udało... I tak bym chciała, aby czas zaczął biec nieco szybciej... Póki co łykam grzecznie urosept i piję na potęgę mineralkę - za jakieś 2-3 dni muszę powtórzyć badanie moczu - mam nadzieję, że te nieszczęsne leukocyty to jedynie przypadek - w końcu sto różnych powodów może być, przez które wyszedł taki a nie inny wynik. A jeżeli to nie przypadek, to mam nadzieję, że wrócą do normy:) Ola- Twój maluch uroczy:) Już niedługo przestanie się mieścić w całości na ekranie;) jadirka - bardzo ładne zdjęcia:) - wyglądasz na szczęśliwą kobietkę - oby to szczęście już na zawsze zostało przy Tobie:) Super wyglądaliście:) karolcia, martynia - tak czytam jakim entuzjazmem pałacie na wizytę Waszych ukochanych teściowych :P i każdorazowo dziękuję Bogu, że moja teściowa (zresztą oboje) jest kochana i mogę sobie z nią poplotkować jak z niejedną kumpelą:P I też planują przyjazd do nas na kilka dni, ale to dopiero bliżej naszego urlopu:) *********** Mam smaka na botwinkę, ale to by się wiązało z wyprawą na ogród po zielsko:P. A na ogródku leje deszcz 😭 - chyba dzisiaj nic z tego:( Pozdrowionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Akasiu ja w sprawach seksu nie pomogę :P przynajmniej narazie :) Katia - na twoim miejscu poszłabym z tym do lekarza, nie ma żartów z tym, lepiej sprawdzić czy wszystko ok :) Ola - piękne fotki, jak wyraźnie widać dzidziusia, napewno wszystko będzie dobrze 👄 Voltare, czas szybko leci, ani się obejrzysz a juz minie miesiąc :D a teściowej to pozazdrościć, no ale nie wszyscy mają to szczęście. No ale jak to mówią nie wychodziłam za teściową to nie muszę się z nią zgadzać i lubić :P Jadirko - a jak twoja teściowa??? :) Trini, a tobie to już chyba miesiąc pracy minął, teraz to już z górki będzie; ile masz okresu próbnego, 3 miesiące???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - ja właściwie też wyszłam za mąż za K, a nie za jego mamę;), ale to miłe jak się wie, że jest się akceptowanym;) Ja to jestem taka, że pewnie bym się bez przerwy przejmowała, jakbym czuła, że te wzajemne stosunki nie są takie jak należy - człowiek głupi - wszystkim się przejmuje:O I muszę się pochwalić - w końcu dostałam w pracy stałą umowę - do tej pory cały czas jechałam na długookresowych, a teraz już właściwie nie muszę się obawiać ani L4 ani ewentualnego macierzyńskiego:P Tzn. i tak nie musiałam, bo mam fajnego szefa, ale jakoś tak się człowiek pewniej czuje, jak ma wszystko na papierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 olawd a widzisz jak szybko dzidzius rosnie ! karolcia wybraliscie juz miejsce i czas urlopu? voltare to rzeczywiscie bedzie Twoj najdluzszy miesiac i mam nadzieje ze rowniez najszczesliwszy ! MArty--niu co z Lenka,,juz jest dobrze? ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn-ia
czesc:) ja dalej zdycham wczoraj zaczełąm brać antybiotyk, uszy mnie okropnie bolą i goraczka sie utrzymuje, z LEnką zas już wsyztsko ok voltare gratuluję umowy olawd- super ze wszytsko ok, i tak juz zostanie do konća,zdjecia śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Akasiu, ja narazie szukam jakiś ofert last minute i się rozglądam :) bo za niedługo to jedziemy na mazury, a szukałam czegoś na sierpień, zobaczymy czy coś znajde i czy finanse pozwolą :) Martyniu, ty to biedna jesteś, jak nie Lenka chora to znów Ciebie złapało 👄 wracaj szybko do zdrowia :D Voltare ja też jestem taka że wszystkim się przejmuję, za dużo ro9zmyślam itp. Choć w kwestii tesciowej to jakby się odczulam :P już mnie tak nie wnerwia jak kiedyś, poprostu przestałam sie tym przejmowaći nie myślę o tym. Jak jest to odliczam dni to wyjazdu :P Gratuluje umowy, mnie się może tak poszczęści pod koniec sierpnia, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuruj sie marty--niu ...co by Lenka znow nie podlapala od Ciebie.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn-ia
dziękuje kochane moje:) karolciu ja tez odliczam dni do jej wyjazdu,t eraz poszła z mała na spacer idę sie kłasc ale nie wiem czy spokojnie uleże bo mysle czy małej nic sie nie stanie z nią, wiem wiem przesadzam ale tak juz jest jak lenka wychodzi z kimś innym niz moim mezem czy moimi rodzicami na dwór:) akasiu w sprawach seksu pytaj na maila bo tu za dużo wścibskich osób zagląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc pytam na maila :-D jak to u Was było ....z seksem po porodzie./ a co do spacerów to się nie przejmuj tez tak mam jak ktoś inny wychodzi z hanią .......co prawie w ogole sie nie zdarza ..hhmm///raz tylko babcia z nia byla i raz prababcia a tak to wszyscy zapracowani i nikt czasu nie ma! a do teściów sie nie wypowiadam bo ich nie mam i nawet nie wiem co to znaczy mieć,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, to całkiem normalne, że myślisz co tam z Lenką na spacerze, jak ty siedzisz w domu. I tak to juz jest, że jak z mężem czy rodzicami to ok, a jak ktoś inny to źle. W końcu swoich rodziców znasz całe życie, męża kochasz i wiesz że nic złego nie zrobi córeczce, ale teściowa, znasz ją kilka lat, a tak naprawde wogóle, jeszcze jak widzicie się raz za czas, to obca baba jest. Sorki że tak piszę, ale ja tak akurat trafiłam, a mam koleżanki które niekiedy więcej si e pożalą teściowej niż mamie, bo mam zaraz by się martwiła.. itp; mówią sobie po imieniu, teściowa w nic się nie wtrąca. No, ale różowo nie wszyscy mają :P Także zazdroszcze Voltarce i Trini, no ale co zrobić. A Ciebie Martyniu jak najbardziej rozumiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane:* bylam rano u gina u tej co zawsz eprywatnie chodzilam i jestem zalamana ona calkiem inna jest jak sie jej zaplaci:/ zbadala mnie na odwal sie mowie ze boli mnie jajnik ze z tej brodawki mi krew poleciala itd a on tylko proszena fotel rutynowe badanie cytologie zrobila i przepisala tabletki antykoncepcyjne bo jesli nam niewyszlo neichchd wiecej ryzykowac dopiero za rok jak soebie wsyztsko ulozymy z Ł. i pytam sie jej czy wsyztsko oki a ona ze tak dziekuje dosidzenia:/ ale wyszlam zla:/ boli mnie brzuch ui te jajniki jak na @ i piersi mnie strasznie bola i kluja jajniki mowie jej aona jak bym dos ciany gadala masakra:/ jeszcze sie tak zachowywala jak by mnie pierwszy raz na oczy widziala:/ ah.... szkoda slow olawd - sliczne zdjecia z usg fajnei widac juz twoja kruszynke:) akasia - jesli moge spytac dlaczego niemas ztesciow?? ale powiem ze neiwie czy zazdrosci czy wspolczoc ja mialam beznadziejnych nawet teraz po tymw syztskim ni sie nieodzywaja nawet jeden telefon jaks ie czuje jak sobie radze niv jak bym nigdy nienalezala do ich rodziny ... jak by mnie neiznali masakra:/ buziaczki dziewczynki:*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karocliu ja wcale się nie gniewam, ze tak piszesz zgadzam sie z Tobą w 100%, mja może nie jest tragiczna ale jest fałszywa, udaje miła a potem, ach jest tak dużo do opowiadania ze to chyba tylko przy piwku jak usiadziemy to wam opowiem ;) słowem: nie znoszę jej!a już najbradziej mnie wkurwiają jej madrości na temat wychowania dzieci katiu niestety tak to już jest z tymi lekarzami, ja zawsze chodze prywatnie bo juz nie raz się spotkałam z odmiennościa traktowania nas przez lekarzy jak nie płacisz niestety:( tak to juz jest, choć byc nie powinno akaiu zaraz napisze ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu nie mogłam wejść i napisać nic:-( coś poblokowali Niestety Katio ale tak jest lekarze lecą tylko na kase a czasami i za kase to różnie bywa bo potrafią sobie olewać. Dla reszty po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki:) Katia - jeżeli nie minie chyba będzie trzeba jednak pofatygować się do jakiegoś prywatnego gina... Mam nadzieję jednak, że nie będzie to konieczne i wszystko się jakoś ustatkuje:) Wybaczcie, ale muszę się zabrać za porządkowanie danych na kompie - w tym tygodniu muszę go przeinstalować, a nie chcę później obudzić się z ręką w nocniku i pokasować sobie to co mi jest akurat potrzebne:) Pozdrowionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, przyszłam sie przywitać, dziś czuję się lepiej uszy bolą ale wkncu nie mam gorączki, to dobrze bo muszę wyjść do banku buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 wczoraj był brat mego męza w odwiedzinach :-) a przed ich przyjsciem bylam na rozmowie w sprawie pracy....ale nie chcę jej podejmowac (juz pracowałam w tej branzy) bo jak narazie byloby to zbyt duze obciazenie.A poszlam z tego wzgledu,ze zrobiono mi test psychologiczny (zlecany przez inna firme) jakim jestem pracownikiem :p m.in oraz relacje z ludzmi i takie tam ...hhii i powiem wam,ze czysta prawda wyszła :-D mam w domu całe 5 stron o sobie .. myszka jeszcze spi chociaz marudzila juz po 6. aaaaaaaa........nowinka!! w koncu byłam u fryzjera :-D :-D :-D (po roku az!!) obcieła mnie na całkiem krótko ;-) acha.....i nie mam juz nic farbowanych włosów --pierwszy raz po 10 latach zobaczyłam swoj naturalny kolor w pelnej okazalosci :p no...jadira........czas na Twoje szczegolowe relacje z uroczystosci !! no chyba,ze zrobiliscie sobie miesiac miodowy to wybaczam 🌻 martyn--iu tez nie lubię takich fałszywych osob co sie zdarzaja w rodzinie ..bbleeeee ładnie sie do Ciebie usmiechaja a i tak mysla swoje.A co do mądrośći to taka natura -- jeszcze troche i zniknie z Twego mieszkania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaztomaszowa
hej, mam pytanko, w poniedziałem dostałam pregnyl, wcześnejiej mialam zastrzyki z menopuru. mam pco i jestem po poronieniu- w styczniu. w poniedziałek precherzyk mial 21 cm, dzisiaj rano bylam na usg i pecherzyka nie bylo, na usg wyszlo, ze jest plyn obok jajnikow i w zatoce daglasa... a nie ma nic o cialku zoltym, bardzo chce zajsc w ciaze, kiedy ono powinno się pojawić? proszę o pomoc... bardzo chce dzidziusia. p.s. co to moze być za płyn i czemu nie widać ciałka żółtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta z tomaszowa --tylko sie cieszyc plyn w zatoce daglasa swiadczy o tym,ze pecherzyk pekł prawidlowo :-) czyli owulacja miala miejsce -- jesli plemnikom udalo sie dotrzec cialko zolte zobaczysz dopero za dwa tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Chciał wczoraj napisać cos , ale coś się pochrzaniło i sie nie dało a dzis znowu nie bardzo mam czas - może troszke później :-) Jadirko - czemu usunełas takie piekne zdjecia z NK , tak ładnie wygladaliscie !!!!...... Voltare - to juz na sierpień mamy kandydatke do tabeki nr 2 - a w lipcu ???? , może jeszcze się ktośtrafi - miejmy nadzieje !!! ..... Ale ten czas szybko leci - juz tak niewiel zostało i trzymam kciki by wszystko poszło tak jak ma byc !!!!! Oj Martyniu - ty to jestes bidulka :-) , jak nie Lenka chora to ty - ale miejmy nadzieję , ze juz po wszystkim i teraz juz obie bedziecie zdrowe jak ryby !!!! Szkoda tylko , żę wyjazd sie nie udał , ale nie ty razem to nastepnym - przynajmniej jesteś z Nami na forum :-) :-) :-) Akasiu - to musisz przesłac jakies fotki - pochwalić się nową fryzurą !!! Postara się odezwać później - całuski dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) już czuję sie naprawde lepiej, wróciłam z miasta, co prawda po dworze nie chodziłam bo straszna wichura i tylko z auta do banku ale tylko boli mnie ucho już nie goraczkuję:) akasiu czekam na zdjecia nowej fryzury wiem ze ja tez miałam Wam przesłać, ale mam tylko takie jedno domowe które se sama zrobiłam haha wiec jak się odważe to wam prześle, bo na nim brzydko wyszłam ale patrzcie tylko na fryzurę haha, zreszta juz powoli wracam znowu do grzywki na bok bo na czoło juz mi sie znudziła justynko no szkoda wyjazdu ale jadę we wrześniu także lepiej póxno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaztomaszowa
akasia, dziękuję za informacje :) mam nadzieję, że tak będzie... nigdzie tego w necie nie mogłam znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, martyniu bardzo ładnie wyszłaś:-) oczywiście lenusia też ślicznie, slodziutka z niej dziewczynka. Akasiu ty nam też wyślij zdjęcia w nowej fryzurce, czekamy!!;-) No właśnie Justyna ma racje, sierpień jest już zarezerwowany ale też będą jeszcze wolne miejsca a w lipcu to ciekawe która?? Wczoraj w wiadomościach mówili że urodziło się do kwetnia o 15% więcej dzieciaczków niż w zeszłym roku:-) a to coś i napewno na naszym topiku dziewczyny przyłączą się do tego żeby było jeszcze więcej dzieci. U mnie dobrze, dzisiaj w nocy brzuch mnie bopolewał tak podobnie do bóli @ i troche się denerwuje bo niewiem czy to normalne czy nie ale nie plamie i teraz brzuch już nie boli. Ogólnie w nocy jakoś się budze bo mi nie wygodnie spać bo wydaje mi się że pzrekręcam się na brzuch i uciskam i przez to on w nocy boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×