Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

katia - a na pewno to bedzie taka wiejska potańcówa ???? Moze bedzie zwykla impreza i problem z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze kiedyś ale to bylo juz dawno tańczyłam z kolegą właśnie w parze ja 160 cm on ze 2 metry tak mną wywijał ze guma z buzi mi wyleciała i wkrecila się we włosy hehehe są różne takie cyrki z tymi tańcami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka:) Przeptraszam ze na chwilke tylko wpadam i ze tak dlugo mnie nie bylo!! ale mielismy problem z netem i nadal mamy ale za dzuo pisania!!! mysle o Was caly czas chialam przeczytac tak na szybko co u Was ale widze ze musze wiecej czasu na to poswiecic!!:) paziu sliczniutki brzusio!!! :-) u mnie myslalam ze juz wszytko sie unormuje bo dostalam malpe 01.07 - 05.07 po 2 miesiacach oczekiwania, bylam na wizycie u lekarza dostalam kolejne badania do porobienia ktore musze zrobic podczas @, i moj maz rowniez dostal do zrobirnia badanie (na ruchliwosc plemnikow) no ale moj organizm znowu zaczyna wariowac i od wczoraj mam jaies male krwawienie i teraz niewiem czy to @ czy co?brzuch mnie pobolewa!ale zawsze przed @ bolaly mie piersi a teraz nic tylko brzuch!!i strasznie jestem nadal spiaca i teraz dostalam jeszcze od paru dni zawroty glowy i to doslowne mometami!! wiec znowu musze sie wybrac do lekarza!chyba zwariuje od tego wszytkiego!! mam tez malo czasu na wszytko bo za tydz jedziemy do polski na wesele naszych przyjaciol i malego zawiesc do rodzicow na wakacje i biegam po sklepach bo niewiem jeszcze w co sie ubiore?noi zaczely sie wyprzedaze wiec jest co robic:) a teraz zmykam kochane bo musze z malym sie pobawic!odezwe sie pozniej,i musze nadrobic zaleglosci!!:) bziaki dla Was 😘😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha paziu dobre z tą gumą, ale się uśmiałam, ja tez lubie tańczyć w parze szczególnie z moim mężem bo on super tańczy, sama bym poszła na taką imprezke albo na jakieś weselicho ale na złość jak byłam w ciazy i nie mogłam chodzić to było peło wesel a teraz już nikt nie zamierza w najbliższym czase się żenić;) katiu co do wakacji to tak jak pisałam przełożone są na wrzesień, LEnka nie chciała wyjechać w lipcu;) dobra zmykam wreszcie bo pogoda fajna, włoski mam ufarbowane (buzie szyje i pół łazienki też) ide zrobić makijaż i zmykam wreszcie na dwór bo dziś jak nigdy zastygłam w tym domu, a ja nie lubie w domu siedzieć, szczególnie od czasu ciąży kiedy byłam zmuszona spędzić w nim tyle miesięcy pa kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze pazia ale sie usmialam hehehehehehehehe tak na bank bedzie taka zabawa wiejska jak to na wsi:P lukasz umietak tanczyc mowil ze jest dobrym tancerzem to mnuie nauczy a magda jego siiostra co ma ta 18 sie msiala ze tez nieumie tanczyc tak wlaniemy sobie po 100tce i dawaj na parkiet hehehehe oj boje sie atym bardziej ubieram buty na obcasie malym pbo alym 5-6cm ale dl amnie to jest az jak ja caly czas na plaskim laze i boje sie ze sie gdziec wywale to doiero bedzie hehehehe ja tylko tak taknczylam na swoim weselu sunkeinka do ziemi i niebylo widac co ja z nogami robilam wazne ze gora sie kiwala do tanca w miare heheh ale teraz mam taka spuznice za kolano czrane buty i czarna bluzke na szyje wizana , niemma takich ciuchow wiec mam nadzieje ze bedzie ok i mysle co z wlosami zrobic:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie cytrynko ze się odezwałaś ja myślałam ze wyjechaliście gdzieś albo coś. To ci się pomieszało z tą @ ale tak jest zawsze jak człowiek zaczyna się starać niewiem czy to w głowie siedzi czy w d..ie:-( Martyniu u mnie zaraz chyba zacznie padać, przegoniłaś do wawki chmury ale mi to nie przeszkadza ty sobie z Lenusią wyjdziesz na spacer a ja i tak w domu siedze. U mnie też sa już wyprzedaże jakoś tak wcześniej bo towar jest jeszcze letni więc się tak zastanawiałam czy to wchodzi kolekcja jesienna czy jakas letnia nowa bo wszędzie są obniżki -fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodze na płaskich butach zwłaszcza w sprtowych butach ale tańczyć mi jest lepiej na obcasie jakoś tak się pzryzwyczaiłam. teraz już wogole nie chodze na obcasach odkad jestem w ciąży wiec pewnei jak za rok założe to będe po tych chodnikach utykała. Hehe z tą gumą to na serio tak było później w łazience ją wyskubywałam z włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Martyniu expres z Ciebie z tym farbowaniem :-) a na jaki kolor farbowalaś ??? Ja zawsze jak kupiłam farbe to mi jeszcze tak z dwa tyg. zeszło zanim sie zmobilizowałam :-) Pazia - dobre z ta guma - tez sie usmiałam :-) Cytrynko - witamy słońce 🌻 Katia - nie mam pojecia co mozesz zrobic z włosami , hmm .... No na swoim weselu jest ten plus , że pod sukienka nóg nie widac :-) :-) Ale co sie przejmujesz - dwa szybkie po kłopocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu zawsze chodze w butach na obcasach i to takich ok 8 cm ( teraz zmierzyłam - to wiem, hahah ) i dla odmiany nie umiem chodzic w płaskich - jakos tak dziwnie sie czuje jak taka mała kaczucha !!!! Ja nawet w zimie tez chodze w kozakach na wysokim obcasie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie laski ja mam 178 cm wzrostu wiec niemam potrzeby sie dodatkow podwyzszac:/ pozatym mam kompleksy na tym punkcie te buty sa juz sprawdzone iw nich niejestem wyzsza od Ł wiec spoko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent - hmm... moze jakieś perfumy albo coś z bizuterii ?? , Ł. nie wie co by chciała jego siostra ??? To ty jesteś wysoka to faktycznie - ja mam niecałe 160 cm więc w moim przypadku obcasy są wskazane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojecia co możecie kupić. Też mam zawsze problem z prezentami. Ł zna dobrze swoją siostre i wie co lubi bo tak to trudno wymyslić. To wysoka z ciebie dziewczyna :-) Tylko chyba ja jestem taka malutka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zemnie kawal baby:(:(:( heheh nie on wlasnie neiwie hehe sama sie jej pytala to powiedziala ze neiwie ze cokolwiek i tabedzie sie cieszyc pytalam o bizuteria ma ponoc tyle ze neichche, no ja jestem za perfumami ł chcial jej jakas bielizne kupic jak to na 18stke:P tylko jego sister jest troche przy kosci i lepiej niekupowac bielizny boj ak sie okaze rozmair zly to co wtedy:/ ja jestem za czyms wstyle perfumy ale znowu zapach... ah.... a z wlosami co robic:(?? chyba rozpuszczone a potem je klamerke zepne jak juz bede miala nie halo heheh i jak juz nikt niebedzie patrzyl co i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka 🌼 juz nie czuje się osamotniona ze wzrostem;-) U mnie zaczyna padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z perfumami to dobry pomysł:-) a na ile starczają te sztuczne włosy? chciałabym mieć takie długie i ładne a nie takie jakie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy to dobry pomysł - zapachem sie nie przejmuj , ważne , ze prezent jest a jak sie zapach nie podoba to trudno ;-) , wypytaj najwyzej czy woli słodkie zapachy , czy kwiatowe jakies swieże i powinniście trafic. Bielizna - hmmm , no własnie ten rozmiar - bielizna juz musi byc dopasowana - no chyba , ze jakąs seksowna koszulke do spania ???? z tym jest mniejszy problem.... Paziu - nie jesteś jedyna - tez jestem malutka :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala takie długie włosy - ja mam znowu takie cienkie i rzadkie - wieć jak mam troche dłuzsze to robia sie takie mysie ogonki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec juz wam pisze co i jka takie jka ja mam starczaja na pol roku zakladasz koszt jakies 400zl ja mam na mikro ringach po 3 miesiacach jak odrosna sciaga sie je i na nowo przypina i po nastepnych 3 miesiacach juz trzeba nowe wlosy kupic i zalowzyc jeslis ie chche dalej takie miec jesli jestescie niskie starcza wam 40cm pasma ja mam 50 i mam tak za stanik troche tylko trzeba o nie dbac nawizlac codzenniewcierac jedwab na noc w warkocza zaplatac bo sie kaltunia i dizennie z 20 razy przeczesac jak sie nosi rizpuszczone zobaczcie sobie tutaj www.przedluzaniewlosow-gliwice.prv.pl a prezent to wlasnie myslelismy jakas sexi koszulke no ozbaczymy jutro jak przyjade udezamy polazic po sklepach cos wybierzemy:) ah... juz sie niemoge doczekac az sie przytule do Ł.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec z tymi włosami teraz i tak sobie tego nie zrobie ale może kiedys kto wie;-) ale napewno wiem że mąż by mi nie pozwolił on nie lubi takich rzeczy ani tipsów ani jak sie zabardzo wymaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie - fajnie niektóre wygladają - ale ja chyba bym się jednak nie zdecydowała , jakoś bałabym się , ze nie zda to egzaminu zwłaszcza , ze ja myje włosy codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myje co 2-3 dni teraz bo tych rozjasniaczach mam tak spalone wlosyc ze tsraam sie jak najzadziej srednio raz na tydzien myje ale szcze jakm acie sowje ladne niepolecam szkoda kasy ja teraz bym niezrobila ale juz zapuzno a swoja mam tak spalone zebym musiala je na calkim krotko obciac jak bym chciala je zdjac wiec.... narazie sie momecze jak w listopadzie bede sciagac na nowe zobacze jak to wyglada i sie zastanowie wtedy co i jak robicl.... ale mnie ten brzuch bolii masakra ide dzisiaj na tipsy do kuzynki i 4h niemoje:/ nienawidze tak siedziec az mnie cos trafia i na 21 bede w odmu a musze poprasowac spakowac sie siebie wyszykowac;P wiec pewnie pujde po 1 soac a o 5 musze wstac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na paznokcie w poniedziałek - i dobrze , bo juz mi jeden odpadł. Też nie cierpie tego siedzenia , jeszcze po pracy i zawsze chce mi się wtedy spać. naszczescie mi robi tak ok. 2 do 2,5 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast męczyć
paznokcie tiosami, zróbcie sobie akryl na szablonie. Wygląda tak samo, a nawet lepiej, niż tipsy i przede wszystkim nie niszczy tak paznokci jak klej od tipsów. i wygląda bardziej naturalnie, tym bardziej że można również poszalec z kolorami:) akrylu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam to zajmuje z 3-4h bo ja lubie kolorowe ozdoby na paznokciach i kombninujemy i to trwa troszke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale mi się nudzi ide zaraz gotować obiad może mi troszke czas zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WLASNIE INSTRULUJE MOJA KUZYNKE JAK NALESNIKI SIEROBI I NAROBILAM SOBIE SMAKA MOI RODZICE WYJEZDZAJA NA 3 TYG WIEC KUCHNIA MOJA POSZALEJE MAM SMAKA NA NALESNIKI PO STAROPOLSKU ALBO PO MEKSYKANSKU.....MMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........17............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie robie żel na szablonie. Nie przyklejam tych plastikowych tipsów klejem. Tez bym zjadła cos dobrego , ale nie na słodko - raczej cos na ostro, jeszcze musze wymyslic co bu ty dzis na obiad ugotować !! - kurde nie mam pomysłu.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×