Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Muszę to napisać-A nie mówiłam.... SUPER!!!!!!!!!popłakałam się ze szczęścia Voltarko GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wiedziałam, wiedzialam, wiedzialam ale się ciesze -SUPER GRATULUJE. Nie idż za szybko na usg bo mozesz narazie nie ujrzeć serduszka, ok 6 tc. idż. Bardzo się ciesze.:-D ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-Akasia prosiła o przekazanie Ci GRATULACJI!!!!! Bardzo się cieszy i przesyła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzięki dziewczyny, ale to również Wasza zasługa i Waszego wsparcia i podtrzymywania na duchu:D karolciu - teoretycznie powinnam jeszcze powtórzyć betę, ale znowu musiałabym brać wolne i tłuc się autobusem 2,5godz w jedną stronę, bo K. zabiera auto. Tak, że jeszcze nie wiem. W każdym razie zarejestrowałam się już na USG. paziu - muszę iść w poniedziałek do gina, bo mi się tabletki kończą. Teoretycznie serduszko zaczyna bić 21 dnia, a to będzie akurat dokładnie 21 dzień od zapłodnienia. Zresztą nawet jeżeli serduszka tym razem jeszcze nie usłyszę, to przynajmniej zobaczę czy zostały oba bąbelki czy tylko jeden;) Pęcherzyk już powinien być widoczny. A serduszka posłucham następnym razem:) Jeszcze raz wielka buźka dla Was za wszystkie miłe słowa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare mam nadzieje że teraz nas nie opuścisz??? Może będziemy mieli na topiku pierwsze bliźniaki, zresztą nieważne, najważniejsze że beta duża i że dzidzia/e jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - gratuluję z całego serduszka :D ❤️ modlę się o to by były bliźniaki :D ale jazda ciesze się straszliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się jednak na czwartek na powtórkę z bety. Ale w jeszcze innym laboratorium i wyniki będą dopiero w poniedziałek. Ale nic to - będę jechać do gina to je sobie po drodze odbiorę:) paziu - a czemuż to bym miała Was opuszczać - qrcze w końcu przez te półtora roku jakoś \"wsiąkłam\" w ten topik i całkiem mi tu z Wami dobrze;) Tryni ❤️ normalnie nie dociera do mnie jak to jest możliwe, żeby po tylu latach tak naraz bach i już jest:D Dzisiaj chyba nie usnę z wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare to sie ciesze że będziesz z nami. Dziwne to jest-prawda? Trudno w to uwierzyć ale to prawda, będziesz miała dzidzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni-jak to miło jak jesteś.❤️ Voltare-no ja Ci się nie dziwię,chyba pod sufit bym skakała z radości. Ale się ciesze!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare a jak mąż?? pewnie też jest w szoku???:-D Trini, Jadirko i reszta staraczek was też to czeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - też bym nie mogła uwierzyc :) ale w końcu musisz zacząć, jeszcze jak na usg zobaczysz to już wogóle ekstra :P No i powiedzcie czy in vitro nie mogłoby być finansowane, człowiek się tyle lat męczy, wymyśla co mu to nie jest, masa badań; a tak to badania, przygotowanie i jest; a moze to po to by człowiek wszystko przemyślał, składał pienążki itp, niewiem już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depra Master
Och!Voltare!Ja też gratuluję!Nie wiem,co Ci jeszcze powiedzieć... Myślę,że teraz będziesz do porodu w takim raju,że nic poza pierwszym krzykiem twego dziecka cię nie wyrwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu26-masz racje,gdyby człowiek zbierał tą kasę,którą wydał na badania ,leki ,lekarzy to na in-vitro dawno byśmy uzbierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem in vitro owinno być refundowane, może nie od razu ale tak po 3 latach bezskutecznych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za refundacją, szkoda tylko że inni wiedzą lepiej co jest dla takich par jak my \"najlepsze\" :O niby coś napominają o tej refundacji, ale ni chcą produkcji nadprogramowych zarodków, tylko conajwyżej 2-3 Szkoda tylko, że nikt nie weźmie pod uwagę jakie jest prawdopodobieństwo tego, jakie będą w takim wyppadku efekty:O Myśmy mieli 9 zarodeczków i co? Rozwijały się 2. A jak komuś pozwolą mieć tylko dwa?:O Nie chcę nawet myśleć teraz o tej kasie. Nie żałuję jej, ani urlopu:) Oby tylko wszystko było dobrze i tak do samego szczęśliwego końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - to kiedys przy okazji napisz jakie to koszty i z góry przepraszam jak moja prośba wyda sie bezduszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare bo nie masz co żałować tej kasy. Pieniądze jak pieniądze a dacie życie człowiekowi, też trzymam kciuki dalej żeby wszystko okazało się dobrze. Ja też podlaczam się do pytania karolci, wiem tylko że to są nie małe koszty bo ludzie biorą na ivf kredyty:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, pazia - nam za ICSI + AH + leki + badania + wizyty + dojazdy wyszło razem 9tys zł. W porównaniu do tego co piszą tutaj inne dziewczyny to \"niewiele\" ale miało na to wpływ to, że leki mieliśmy z Czech, na czym zaoszczędziliśmy jeszcze ok.2tys. No i mamy w miarę tanie laboratorium;) karolcia - prośba nie jest bezduszna - sama zaczęłam od takiego pytania pierwszą wizytę u gina i miałam po kolei wypisane ze szczegółami ile za co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare cały czas o Tobie myslę i tak bardzo sie cieszę - oby te dwa zarodeczki mocno wszczepiły się w Ciebie i tak pozostały przez następne 9 m-cy :) jednak marzenia się spełniają ... kurcze aż radośc rozpiera moje smutne serducho :) moja przyjaciółka w piątkową noc urodziła syneczka Marcelka - troche się o nia martwiłam bo miała cukrzycę ciążowa i przosdujące łozysko ale wszytko się ładnie ułorzyło ... dzidziuś i mama są zdrowi :) wiecie co jak patrzę na zdjęcia na naszej-klasie naszych topikowych pociech to az łezka się w oku kreci - kurcze to takie słiczne bobasy ... tak niedawno ich mamy pragneły ciązy a teraz dzieciaczki rosną jakna drozdzach , wyzynaja im sie ząbki , zaczynaja chodzić, gaworzyć i wypowiadac pierwsze słowa ... bardzo się z tego wszystkiego ciesze i to mnie podtrzymuje na duchu ze inni sa szczęśliwi - Ci którzy na to zasługują ... o sobie ostatnio nie myslę i jakoś płyna dni a moje potrzeby są zagłuszne przez inne sprawy ... mam nadzieję ze i na mnie kiedyś przyjdzie pora - ze i jak doświadczę tego szcześcia ... czasem jednak nachodza mnie wątpliwości - może los nie będzie dla mnie taki łaskawy ? ale za chwilę się pocieszam ze na swiecie jest tyle dzieci potrzebujących miłosci - na pewno moje serce przygarnie któreś z nich ... Leneczko wpisuj się z powrotem do tabelki :P dobranoc przyjaciłóki moje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodze z pracy a tu takie super wiesci:D:D:D:D:D:D:D:D Voltare -------- serdecznie gratuluje 🌻serce]👄🌻❤️👄 trzymam teraz kciuki za blizniaki......jupiiiiiiiiiiiiiiiiii, ale sie ciesze....buziaki i pozdrowka dla Was:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka !!! U nas pięknie grzeja słonko, szkoda że już końcówka wakacji; ale nie narzekam bo nieźle się wybyczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Karolciu u mnie jest cieplo ale bez słońca. Niedlugo ma przyjść koleżanka więc pewnie odezwe się popoludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się skarbeczki i zmykam do miasta . Idę złożyć SV do sklepu kosmetycznego może sie coś ruszy,trzymajcie kciukaski. Całuski i miłego dnia dla wszystkich👄...odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare co za cudowna wiadomośc!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się ciesze i gratuluję z całego serca:):):) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn:) P.S. Karolciu śliczne zdjęcia , ja też chcę tam pojechac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko, no to trzymam, nadawałabyś się własnie do takiej pracy :) u nas w mieście dość nawet ogłoszeń np na sklepach ze przyjmą do pracy, chyba cos się ruszyło na lepsze. anisik - dziekuję, pewnie kiedyś pojedziecie :) tylko nie do tego hotelu co ja bo nie polecam, conajmniej muszą być 4 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) jadirka - mam nadzieję, że Ci się powiedzie plan dotyczący pracy:) A kiedy możesz spodziewać się odzewu? Wiesz coś, czy po prostu masz czekać? Tryni - co to za melancholijny nastrój? Ty też zasługujesz na takie małe szczęście i w końcu pewnie uda Ci się dopiąć swego - jednym udaje się szybciej inni muszą pokonać nieco więcej \"pagórków\" ... Ale choćby się waliło - grunt to się nie poddawać! A Ty masz w sobie dużo ciepła i dużo sił do walki 😘 Dla wszystkich po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a co to za pustki, ja już obleciałam szkołę, zaraz idę do fryzjera, a tu wszyscy śpią :) :D jutro idę w odwiedziny do koleżanki i jej 5 tyg córeczki, już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE :) karolciu ja tez ide do fryzjera tylko ze jutro ... wziełam sobie urlop ! a tak wogole to dostałem umowę na stałe :D jupii wreszcie jakas stabilizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu i Trinity to zdjęcia prześlijcie w nowych fryzurkach:-) trini masz już w sobote wesele??? Ja też niedlugo zmykam do koleżanki, miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×