Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

juz sprawdzam, oki to zaczne pisac samas do siebie od rana :)a humorek kiepski bo troche problemow na glowie ale to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 hej!!! a prosiłam ktoras zeby podeslala jadirce zdjecia,bo ode mnie nie idzie !!!!!!! apeluje ponownie -- prosze przeslac maila jadirze ! :) mycha marudzi,,ma katar jak sie patrzy,,pewnie po basenie a pozniej doprawlam ja na dzialce.wisi teraz na raczkach. marty--niu szafke zamykaj !!!!!!!! a z tymi zlobkami to przekichane.pewnie,ze lence bedzie lepiej przy mamusi :D u mnie jest podobnie....mama pracuje,a tesciowej brak. jeszce znowu znalezli jakiegos cholernego babola,dzisiaj poszedl do biopsji.a tyle lat juz byl spokoj.eehh karolciun chlopa musisz mobilizowac sama!!!!!!!!!!!! a co bedzie jak mu tak zostanie i nigdy nie bedzie chcial dzidzi|?|? zmykam,musze pomalu szykowac sie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu masz rację ponad 5 :-) , źle doczytałam albo z rano kiepsko idzię mi dzielenie :-) :-) :-) , no tak z matematyki nigdy nie byłam orełem hahahaha :-) Martiko - martynia ma racje pisz kiedy dasz radę , przynajmniej mamy potem co czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jacieeeeeeeeee ale sliczne dziecko, masakra az mi sie humor poprawił a AKASIA WYGL;ADA JAK MISS POLONIA PO FITNESS A NIE CIAŻY :) ZAZDROSZCZE ALE MAŁA BOSKA JEST :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirka wysłałam ci zdjecia akasiu biedna haneczka kuruj ja szybciutko:)akasiu nie rozumiem o co chodzi z tym babolem kto poszedł do biopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ...hhaaa na szczescie przytylam po tych wakacjach 3kg kiedys uz pisalam,ze moja mama ma raka od 2000 roku.,wycieli jej wezly chlonne pod pacha,pozniej piers,pozniej macice ze wszystkim,a teraz cos na wezlach na szyji znalezli.Stad material do biopsji :( i tak sie wlasnie przygotowuje na jutrzejsze zajecia,dobra zmykam i juz nie zagladam....do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj akasiu współczuje duzo zdrówka dla mamy a gdzie jest paziu, jadirka voltare? co z wami paziu ty co rano pisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba sa bardzo zajete :) Akasiu wspolczuję, sama nie wiem co powiedziec bo w takich sytuacjach niwiele mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Akasiu - to faktycznie nie ciekawie ale trzeba byc dobrej mysli. Niestety ale z rakiem tak czesto bywa - to cholerstwo lubi wracać.... Martika - a ty w pracy czy w domku ?? Nic nam nie pisałaś jak budowa domu ?? , duzo wam jeszce zostało ?? I co kawka pomogla ???? humorek lepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w pracy i sie obijam :) eh z ta budowa to soie zmienilo, nistety leczenie kosztuje mnie miesiacznie ok 1300 1500 zł i zadalismy sobie pytanie czy damy rade, bo jeszcze kredytu nie wzielismy. Do tego ja teraz bede bez pracy wiec postanowilismy ze przerywamy budowe bo bylismy na etapie fundamentów. Rodzice maja duzy dom i to nowy bo mieszkaja tam dopiero 3 lata. Dali nam góre czyli 3 pokoje łązienke i kuchnie oddzielam sobie, robimy osobne wejscie i narazie zostajemy u rodzicow ale bedziemy nareszcie mieli włąsmny kąt a to dla nas super rozwiazanie bo musimy sie leczyc bo nie chce obudzic sie jak bedzie juz za pono. A domek bedziemy budowac powoli bez kredytu jak narazie bo kasa moze sie jeszcze przydac na in vitro. Wiec jednym slowem mamy swoje m3 podworko ogrodek kacik na podworku psa kota i budowe w miedzyczasie bedzie skrobac co miesiac cos sie srobi jak bedzie kasa. Moze to nie jest marzenie ale skoro mamy taka mozliwosdc to z niej korzystamy. ja zeby miec owulacje musze kupwac menopur za 800 lub 900 zł zalzy ile ampułek, lek na tarczyce i prolaktyne ale nie bromergon bo na mnie nie dzialaj te refundowane tylko Norprolac ktory kosztuje 130 zł do tego 3 razy usg i wizyty w klinice, masakra tyle pieniedzy na to idzie ze czasem rece załamuje a nam glownie chodzi o wlasna prywatnosc ktora dostalismy teraz od rodzicow, wlasnie robie lazienke, gipsowki i podlogi juz sa, tylko pomalowac i meble kupic :) mam nadzieje ze los okaze sie łaskawszy i doczekamy sie dziecka i domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie kasy sporo - aż sie przeraziłam. Widzisz tak dawno sie nie odzywalaś , ze np. ja nie miłam pojecia ,że jestes juz na etapie takiego konkretnego leczenia. A mieszkano wydaje sie super - jak juz sie ma osobna kuchnię, lazienkę i wejście to tak jak by sie mieszkało samemu :-). To musisz nam przesłac jakieś fotki z nowego mieszkania , koniecznie :-) :-) :-) Ja to dla odmiany wogóle nie mam w planach budowy - za duzo trzeba kasy , a przy takich zarobkach i brak perspektyw na jakas konkretna zmiane to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dopiero teraz się melduje bo musialam pare rzeczy zrobić. Akasiu współczuje z mamą, miejmy nadzieje że to nic złego. Martyniu uważaj bo kiedyś będziesz miala mniej szczęścia nie daj Boże i głowe sobie rozbijesz. Martiko ja nawet niewiedziałam że to takie drogie leczenie, oczywiście już takie zaawansowane, bo mi to tak naprawde najwięcej kasy poszlo na prywatnych lekarzy ale przy takiej kwocie co podajesz to można powiedzieć że nic nie wydałam. Justynko, Jadirko, Olawd, trinitko, Voltare, Lenko, 🌼 i dla reszty nie wymienionej (niechcący oczywiśćie, jak o kimś zapomniałam) też po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz skoncze remoncik to napewno przesle Wam zdjecia a co do kwoty leczenia to wynik tego ze lecze sie w Novum a w Warszawie wiecie jakie sa ceny do tego leki refundowane na mnie jak na złośc nie działaja wiec musze kupowac te drogie, jedyne co mam refundowane to euthyrox na tyarczyce reszta lekow niestety płatna 100% a te zastrzyki z na owulacje to malo zawalu nie dostalam jak mi w aptece powiedzieli ile mam zapłacic i apteki tego nie maja, musze zamawiac 2 tyg wczesniej bo ciezko to dostac ale Voltare mi juz pomogła, mam namiary na tansze leki wiec moze ta kwota sie troche zmiejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika a jesteś zadowolona z Novum? z lekarzy?? tak pytam z ciekawości. Bo ja jak byłam w invimedzie to praktycznie od razu zaproponowali mi inseminacje, żadnego innego leczenia co nie powiem że mnie troszke zrazili bo chciałam powalczyć jesczze naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOvum... nigdy w zyciu nie polece, włąsnie podziękowałam bo traktują tam człowieka jak worek z pieniedzmi, jak ktos mieszka blisko to tak polecam ale jak ja ma daleko i korzystam z konsulatcji teleonbicznych to robią łaske ze wogole z Toba rozmawiaja pomijając ze czekasz porzy telefonie i sluchasz muzyczki przez 40 min zanim zgłosi sie lekarz. Jestem umowiona teraz do lekarza poleconego przez mojego kolege lekarza, sprawdzony, nawet kolezanka diettyczka u niego sie wyleczyła, ma teraz owulacje jak 15-latka. Napewno ide na laparoskopie i chcialabym zeby jeszcze była zrobiona histeroskopia ale sie zobaczy co on na to wszystko popwie. mam tylko problem bo musze teraz powtorzyc badania jak zacznie sie nowy cykl ale nie bede mogła bo w tym czasie bede w Turcji wiec kolejny miesiac sie odwlecze, Novomedici w Myslowicach tez nie wybieraj, dobrzy sa w teorii ale praktyce to fatalnie, spierniczyli moim znajomym inseminacje ale kase wzieli. Słyszałam dobre opinie o Provicie w Katowicach albo taki Pan doktor o nazwisku Horak ale nie wiem przez jakie "h" :) gdzies w Katowicach przyjmuje ale nie wiem gdzie chyba invimed czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha w Novum tez dostalam propozycje inseminacji odrazu ale ja troche nie rozumiem jak mozna robic inseminacje kiedy nie wiadomo czy sa drozne jajowody i mam problemy z druga faza cyklu wiec po co ciaza zeby poleciala odrazu?? kasa kasa i jeszcze raz kasa... to bardzo przykre ze jestesmy zrodłem dochodu dla wielu lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika2428 --- to smutno ze ktos kto tak bardzo pragnie dzieciatka musi takie ciezkie pieniazki wydawac...mam nadzieje ze u ciebie szybciutko zawita szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wątpie czy zawita to szczeście narazie wszystko wskazuje ze jest coraz gorzej bo co miesiac mam torbiele, lekarz rozklada rece, ciagle samama musze dowiadywac sie co to jest nasowac lekarzowi zeby to sprawdził, moze powinnam doktorat napisac z leczenia nieplodnosci :) nic nie poradze musze byc cierpliwa jedno wiem musze sie spieszyc bo skoro w tym wieku nie mam juz owulacji nawet po clo to lepiej chyba nie bedzie wiec musze działąc radykalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak to już jest bez kasy to nic się nie zrobi, na kase chorych to mi lekarka przepisywała duphaston bo miał mi pomóc przywolać owulacje-śmiechu warte. A w takich placówkach jak novum, invimed to tak jest (chyba nawet ktoras z dziewczyn mi to napisała) że oni z tego sie utrzymują. Raz przez przypadek trafiłam na ginekologa (byłam u niego akurat prywatnie) ale pracuje chyba na szaserów i powiedział mi ze jak się zdecyduje to zebym sie zgłosiła do niego to następnym krokiem jest zbadanie śluzu, laparoskopia mimo że hsg miałam dobre a nie od razu inseminacje. Do niego też wkońcu nie poszłam ale widocznie tak musiało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff.....miało być wyjście do sklepu,a poszłam do miasta i trochę mi zeszło.A tu widzę popisałyście!!!!ale dobrze fajnie usiąść i popijając kawkę czytać.O kurcze ja czytam ,a kasza mi w kuchni kipi..... Martyn-iu-dziękuje za zdjęcia Akasi. Maiałyście racje pisząc ,że ślicznie wygląda.A Hania po prostu mała modelka ;no ale widać po kim:) Akasiu-przykro mi co do zdrowia twojej mamy,mam nadzieje,że będzie wszystko dobrze.A to tylko rutynowy zabieg,który potwierdzi,ze jest ok. Możesz dać mi namiary na ten piękny dom wczasowy????? Super!!!!! Martiko-ale u ciebie się pozmieniało,czytam jak byś była nowa na topiku tyle zaszło zmian,w leczeniu,pracy ,budowie. I wiesz to normalne,że raz człowiek góry by był w stanie przenieść a drugiego dnia ziarnko piasku to ciężar. Ale się nie poddaj i walcz jak teraz ,a Bozia Ci to wynagrodzi małym aniołkiem. Paziu-🌻,Tryni🌻,Martt🌻,Voltare🌻,Olwad🌻,Karolcia🌻 Sysia- napisz coś jak nas czytasz????a wiem,że tak jest:) Dla pozostałych kobitek buziak i dla maluszków też👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻 Ja tylko sie zameldowac , bo za chwile wyjezdzam do Nowego Yorku pozalatwiac pare spraw:):) Widze ze ruch troche jest na topiku- super:) Ja rowniez nie mam zdjec od Akasi - czy moglaby ktoras z Was dziewczynki przeslac???? dziekuje👄 Postaram sie zagladnac jeszcze pozniej , choc nie obiecuje, bo wieczorkiem idziemy do brata ,bo w piatek leci do Polski na 3 tygodnie, wiec trzeba jakas przesylke dla rodzinki podac..... Zmykam wiec pod prysznic i na miasto:)👄 dla wszystkich i milego dzionka:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie juz zegnam ide umyc ekspres do kawy i zmykam do domu, napracowalam sie juz dzisiaj :) jutro piatek a w poniedzialke jestem ostatni dzien jednak i robimy impreze, prezes powiedział ze na koniec musimy sie jeszze razem opic :) wiec fajna impreza sie szykuje na 20 pracownikow :) moze zajrze jeszcze wieczorkiem, pozdrawiam buziole :) aha Jadira zmiana u mnie jest duza ale samo zyci8e ja napisało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd gdzie tam gruba, poprostu ciężarówka:-), ładny brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×