Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Voltare ma racje że dla chłopca to raczej nie biżuteria a już napewno nie żółte złoto. Bo np. z białego złota łańcuszek to wydaje mi się ladnym prezentem. A co do dawania kasy to mam różne zdania to zależy od rodziców jeżeli wiemy że rodzice przeznaczą na dziecka cel to oki ale czasami zdarza się że rodzice wydają na swoje potrzeby, np. wakacje, komputer itp. Karolciu ja jak bylam chrzestną to nie kupowałam szatki bo rodzice małej powiedzieli że oni wszystko kupią- to wydaje mi się rzecza umowna tak samo jak jest ze świadkami na slubie. Lenko nie przejmuj się nami jak będziesz miała czas to pewnie nadrobisz:-). Dużo zdrowka dla mamy i amm nadzieje że będzie dobrze z mamą. Anna test negatywny więc ciaży raczej brak, zrób jeszcze jeden test i jeżeli będzie negatywny to może idz do lekarza , może @ trzeba będzie wywoałać ale zycze ci testu pozytywnego:-) A ja posprzatałam i zabralam się za pranie ubranek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już po popołudniowym leżakowaniu:P Lenka- trzymam kciuki za mamę i dużo, dużo zdrówka dla niej życzę 🌻 Anna - powtórz dla pewności test i zaapllikuj sobie jakiś medykament antyprzeziębieniowy, albo przynajmniej jakąś domową miksturę typu miód, czosnek itp... Nie pozwól się choróbsku rozwinąć, bo w późniejszym etapie trudniej sobie z tym poradzić:) paziu - Ja generalnie o dawaniu kasy z okazji chrztu, a nawet komunii mam podobne zdanie - dlatego gdybym była chrzestną np. taką, która na codzień nie będzie potem miała kontaktu z tym maleństwem, albo gdybym nie znała tak super jego rodziców, ich zasad i planów - to \"bezpieczniej\" byłoby dać sam prezent - wtedy wiedziałabym, że wcześniej czy później trafi on w ręce dziecka. Ale w tym przypadku ja mam z nimi normalny codzienny niemal kontakt - chciałam aby coś po tym dniu zostało na dłużej - stąd kartka i pamiątka - wiem, że będą je przechowywać dla niego, bo nawet swoje do tej pory również przechowują. Chciałam, żeby maluch chociaż przez chwilę poczuł, oczywiście nic nie rozumiejąc i tak;), że \"w tym dniu\" coś się wydarzyło;) - dlatego ta zabawka dla niego - jeżeli choć przez chwilę miał być z jej powodu szczęśliwy - to znaczy, że warto, aby ją dostał. Wiem, że do tej pory sprawia mu ona frajdę:) A kasę dołożyłam tylko dlatego, że znam rodziców malucha i wiem, że mają takie zasady, że co jego to święte. Na wakacje i sprzęt mają dość \"swojej\" kasy, a chciałam, żeby jeżeli zbiorą więcej pieniążków, mogli mu kupić coś konkretniejszego co chcieliby dla niego mieć, a czego sami od siebie być może normalnie by mu nie kupili... Zresztą później przekonałam się, że to była słuszna decyzja;) Łańcuszek i medalik - może i są \"na miejscu\", ale pomijając podane wcześniej przykłady męża i brata, zrobiłam rozeznanie wśród moich facetów w pracy - żaden z nich nawet nie wie co się stało z ich otrzymaną na chrzcie biżuterią... Dziewczynki, a potem kobiety, przywiązują do takich rzeczy większą uwagę (sama mam do tej pory łańcuszek, który otrzymałam w ten dzień od mojej babci - nie noszę go, ale z sentymentu trzymam;) ) ale faceci to już nie zawsze. Dlatego wolałam, żeby kupili mu coś co nie będzie tylko dla niego pustym bibelotem, leżącym być może do końca życia w jakiejś szkatułce, no może wyłączając dzień I Komunii, bo pewnie wtedy by mu na siłę go ubrali - czy by chciał, czy nie;), ale żeby na to konto dostał coś co naprawdę sprawi mu chociaż krótkotrwałą radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Voltare i tu się z tobą zgadzam, dla mnie tez pieniążki dziecka będą \"świętością\" i w życiu na głupoty bym tego nie wydała ale niestety znam takich rodzicow co sobie na wakacje pojechali za te pieniążki:-( i tak właśnie napisałam o tym bo było przy temacie. Fajnym pomysłem jest ten prezent z allegro musze popatrzeć bo jak będą chcrzciny bratanka(jescze się nie urodził ale juz wkrotce) to bym mu zamówila takie coś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie się podziałyście!!! Ja sama tutaj od wczoraj:-( Mam do was takie pytanie, chce mamie kupić perfumy chanel 5, wiadomo ze w sklepie są strasznie drogie a może któraś z was kupowała w internecie?? może macie jakieś sprawdzone sklepy, sprzedawców na allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Tak szybko Wam napisze,ze weekend mija w milej atmosferze. W przyszłym tygodniu wybieram sie do ginek i bede sie badać Pozdrawiam buzi buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Paziu - ja mam dzisiaj kompa wprawdzie cały dzień włączonego, ale i cały dzień śpię:P ciągle mi mało. Wyszłam nawet na chwilę dzisiaj na ogród, żeby pooddychać świeżym powietrzem, ale i to nie pomogło - ziewam na okrągło jak głupia!:P a jeżeli chodzi o te perfumy, to Ci niestety nie doradzę - na allegro jak do tej pory nie mam jakiegoś wybranego sprzedawcy, u którego robiłabym zakupy z jakimś szczególnym upodobaniem. Jak kupuję coś droższego to staram się wybierać takich sprzedawców, którzy mają same (albo jak najwięcej) pozytywów i odpukać jak do tej pory się udawało, chociaż przyznam, że jak wygraliśmy aukcję z aparatem fotograficznym i wcześniej należało wpłacić pieniążki, to siedziałam jak na szpilkach do momentu odebrania przesyłki. Natomiast nacięliśmy się tylko raz, ale nie przez allegro tylko bezpośrednio w tej firmie: http://www.mpa.pl/ mąż zamówił części do telefonu i zapłaciliśmy kasę - potem ani kasy, ani części, ani kontaktu z gościem! Na szczęście to była kwota rzędu dwudziestu kilku złotych, więc nie opłacało się robić rabanu, ale niesmak pozostał. Zwłaszcza, że koleś ponoć również próbuje handlować częściami przez allegro. Chyba bazuje na tym, że ludziom nie opłaca się za parę złotych podnosić szumu, bo inaczej już dawno by się ktoś nimi zajął! Fakt moja wina - mogłam sprawdzić wcześniej - opinie na ich temat były w necie - choćby tutaj: http://www.sklepy24.pl/zakupy/elektronika_telekomunikacja/sklep/mpa_pl/opinie/1 tak, że jakby któraś z Was się zetknęła z tym gościem (nawet jego dane osobowe można gdzieś przy danych tej firmy sprawdzić...) to przy okazji przestrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! U nas dziś piękny dzionek,zmykam robić obiadek,śmignąć do sklepu i może okna uda mi się umyć. Dla Wszystkich miłego dzionka życzę🌻❤️!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz jstem :) juz wróciłam z Turcji, eh co za piekny kraj :) wakacje bardzo sie udały, pogoda takze, codziennie temperatura nie schodziła ponizej 30 stopni :) jestem jeszcze na walizkach, rozpakuje sie wstawie pranie ugotuje obiadek i nadrobie zaleglosci :) ciesze sie ze juz spowrotem i z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Martika witaj spowrotem :) napisz gdzie dokładnie byłaś i jaki hotel, warto było jechać??? Ola - czy mnie cos ominęło? kiedy byłaś nad morzem :P Jadirko - pracusiu, okienka umyte? Ależ ty masz powera do roboty, też chce trochę od ciebie. Czyżby martynia zasiedziała się u teściowej dłużej niż weekend :) ? Może obiecała Lence nowe ciuchy :D A gdzie jest akasia??? Paziu, jak poszło pranie? Gorsze chyba prasowanie teraz. Justynko - ustaliłaś termin wizyty, bo mi jakoś schodzi :P a dzis dostałam @ to muszę sie umówić na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: staraczki Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........28............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............24..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............9..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko witaj, czekam na zdjęcia z gorącej Turcji:-) Olawd wyglądasz bardzo ładnie:-) Karolciu jedno pranie jest i jesczze ze 4 mnie czeka, później prasowanie i to jest właśnie najgorsze ale i tak nie jest dla mnie straszne bo dla dzidzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :-) jestem oczywiscie skladam spoznione,ale najgoretsze zyczenia wszystkim topikowym solenizantom !!!! dla Was kochane sto 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Całuje wszystkie i pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ciesze się bo u nas dziś zapowiada się ładny dzionek,czego i Wam życzę. Karolciu26-okien jednak nie myłam,synek miał imieniny i jemu poświęcałam moja uwagę. Może dziś się wezmę,ale mam taki katar i gorączkę,że nie wiem czy złapie w locie trochę sił. Przykro mi ,że @ przylazła:( Olwad-super fotka na NK.ślicznie wyglądasz,szczęśliwa z mężulkiem. A co do psiaka to będzie taki jak na zdjęciu??? Martika2428-WITAM!!!!! Ciesze się,ze wróciłaś szczęśliwie i zadowolona z wyjazdu,teraz czekamy na dłuższe relacje i zdjęcia oczywiście:) Justynka24,pazia-🌻 Akasiu-buziaczek dla Ciebie i Haneczki👄 Martyn-iu-gdzie jesteś ,zasiedziałaś sie u teściowej?-a może wzięła Cię na większe zakupy////oddzywaj się tęsknimy🌻 Całuje wszystkie wasze buzie i miłego dnia👄👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ale tu puscutko.... :-o jadirko---nie my bedziemy miec bullmastiffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Jadirko u mnie też ciepło ale bez słoneczka. Olawd kiedy masz teraz usg? i wogóle jak sie czujesz? A wlaśnie martynia gdzie się podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, wróciłam wczoraj ale nie miałam czasu pisac, mała staje na nogi wczoraj upadła na ostry kant i ma kreche na głowie juz myslałam ze bedziemy szyc:(teraz juz wogóle nie chce siedziec tylk by stała i stała wiec musze ja cały czas asekurowac co do kurteczki to zabrała mnie na zakupy i wybrałam komplecik ze spodenkami na zime bluzeczke i pare body, ale się postarała:) zaraz doczytam(jak mi sie uda)co pisałyscie bo jeszcze nie miałam jak zajrzeć, capaziu, olawd wygladacie super jadirko a tobie dużó zdrówka- bo tylko tyle zdążyłam przeczytać:)kuruj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dziękuje, czuje się dobrze nawet coraz lepiej(nie chce zapeszyć) Zastanawialiście się nad imieniem dla synka?? Martyniu to teściówka się wysiliła;-) fajnie:-) To teraz będziesz miała urwanie głowy jak Lenka zaczeła stać i pewnie chodzić zacznie zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja coś podłapałam doła strasznego :( w niedzielę byliśmy w parku i zoo na spacerze, a tam gdzie nie spojrzeć rodzice z dziećmi, poprostu miliony dzieci; tylko my takie sieroty bez; co chwile chciało mi się płakać :( zamaist skorzystać z ostatnich chwil ciepełka ja się tam męczyłam; ide nie bede was zanudzać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu 👄 ja wiem że to straszne i trudno to wam sobie wyobrazić że wy też się kiedyś doczekacie. Dla mnie zawsze najgorsze było lato gdzie w parku właśnie pełno dzieci i dumni rodzice a my jak kołki:-( pamiętam i wiem jak się czujesz. I pisz ile cchesz napewno nie przynudzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zaczełam zastanawiać sie nad imieniem Oliwier i niewiem które lepsze Adrian czy Oliwier??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, dzięki 👄 Mnie się jedno i drugie podoba, mojemu mężowi żadne z nich :P a pozatym Marcel tez mi sie podoba jeszcze; zresztą dla chłopca chyba trudniej wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu chyba trudniej, mi się zawsze podobał Adrian ale jakoś zaczął mi sie nudzić i zaczal bardzo podobać się Oliwier i jakieś wydaje mi się bardziej męskie a pozatym do nazwiska nam chyba bardziej pasuje, mężowi też się podoba jeszcze pomyślimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×