Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej mnie papiery przygniotły i nie mogę oddychać, na szczęście jest ich coraz mniej :) martika - nie przejmuj się się, sama bym brała znieczulenie, dlaczego nie korzystać jak medycyna poszła do przodu. akasiu - a ty znów na studia, chce ci się? jak ja pomyśle o nauce to juz mi sie nic nie chce; ale niewykluczone że bede zmuszona iść na podyplomówke. aska - zazdroszczę grilka, mnie jakoś w tym roku ominęło, ze 2 razy tylko byliśmy; tak to jest jak się nie ma własnego ogródka :( tak to co weekend bym robiła. justynko - widać że już wróciłaś, jak było??? pogoda pewnie się udała? martynia sie zazięła :P trini wietrzy walizki :) a gdzie reszta - pazia już wogóle się nie odzywa :( voltare usprawiedliwiona, ma ogródek to nie siedzi w domu :P jadirko - a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Pustki jak co dzień, no cóż nie moge narzekać - bo sama pisze bardzo, bardzo mało.... Karolcia - oj od dziś znowu praca codziennie , pewnie cięzko tak wrócić po 2 miesiącach przerwy co?? A tak apropo to czego ty uczysz w szkole bo kurde nie pamiętam ?? Martika - Karolcia ma racja !!! Jak coś jest co Nam pomaga trzeba z tego korzystać, ja tez raczej bym sie zdecydowała na znieczulenie. To faktyczne masz pełne ręce roboty - sama z dzieckiem i jeszce gotowanie obiadu dla całej rodziny - podziwiam :-) Akasia - no widzisz ty bylaś w bieszczadach a jak ja pytałam to nikogo nie było :-). Wspólczuje remontu mieszkania - jedyny wielki plus - to potem efekt końcowy. I tak w sumie masz super bo nie mieszkasz w remontowanym mieszkaniu, bo wtedy to masakra - ten brud, kurz wszędzie, nie wiem jak ciebie ale mnie dobija. Martynia - chyba faktycznie sie zawzieła i nic nie pisze - ciekawe czy wogole nas czyta ???? Acha - Karolciu - tak pogoda była całkiem niezła , chodź wieczory i ranki zimne jak to końcem sierpnia :-(. Ogólnie była bardzo fajne, Bieszczady mi się bardzo podaboją - góry, jezioro czego chcieć więcej :-) :-). Ogólnie ja chyba nie jestem wybredna - gdzie nie pojade to mi sie podoba:-) :-). Jedynie co było mankamentem - to dojazd tam , droga ciągła się nie miłosiernie, masakra - 6 godzin jazdy, no i jakbym jechała drugi raz to bym juz widziałą w jakich miejscowościach szukać domku - bo tam gdzie my byliśmy, to było wszedzie daleko ale przynajmniej był spokój i mało ludzi :-) Dziewczyny - odzywać się bo nudno !!!!!!!!! Piszcie coś !!!!! Pazia, Jadira, Voltare nie wspominając już takich dziewczyn jak Marta 24 czy Diana które juz chyba całkiem zapomnialy o istnieniu forum !!!! Ciekawe co u Madziary - ona jakoś w sierpniu miała zacząć in vitro i tez zamilkła ?? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu - witam w klubie wracających do pracy w szkolnictwie!!!!My po rozpoczęciu i musialam iść z młodym bo niania wyjechała i nie ma jej w tym tygodniu,jutro zostanie z daleką kuzynką,już sie boje co to bedzie a czwartek i piątek z teściową. Zauważyłam ze syla urodziła????Chyba mi umknęło bo nie wiedziałam ze w ciąży była.W każdym bądź razie gratulacje!!!! Olawd - mamy dwóch Tymków z 30 dnia tylko inne miesiące,sie złożyło tak śmisznie:-) Martika - gratki za karmienie piersią,oby tak dalej. I nie wiem co jeszcze. Juz sie tak nie ciesze z powrotu do pracy,w domu pierdolnik,obiady to bede musiala chyba wieczorami robić,no cóż ,taki lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justynko - a pewnie, że ciężko wrócić, jak się człowiek ponad 2 miesiące rozbestwił :P no cóż byle do wakacji :) pewnie wkrótce się rozkręcę i będzie leciało :) kseniu, napewno sobie z Tymkiem poradzą, musisz w to wierzyć :) a ty zaczynasz może jakiś staż teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu - ja 2 lata temu przed pójściem na zwolnienie złożyłam papiery na staz na mianowanego ale mi teraz przepadło i chyba znowu musze składać,musze pogadać z szefem,moze da sie coś pokombinować:-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dziś jest pierwszy dzien pracy marty--ni \// ?? marty--nia zdawaj tu na forum szybko relacje....z pracy i jak Lenka zniosła rozłąkę ! u nas nudy...nie mam co z hanią robić jak jezdzimy po sklepach budowlanych ..dzis idzie do pra-babci/eehh kafle do łazienki juz wybrane (takie same jak w małym mieszkaniu ;p) jeszcze tylko jakies piekne ulozenie i gotowe.Musze wybrac prysznic bo zdecydowalismy sie na wanne i prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu, no to musisz od nowa zaczynać, przerwa dłuższa niż rok powoduje anulowanie. akasiu, fajnie się wybiera, ale myśl o remontach zawsze mnie przerażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaglądałam bo nie miałam czasu dwa dni byłam we wrocku na rezonansie potem to tu to tam dzis w pracy masakra roboty tyle ze zdycham nie mam siły i nie chce pracowac!!!!!!!!!!!!!bleeeeeeeeeeeeeeeeee, nie mam na nic siły, ale pociesza mnie tylko fakt ze za rok chce drugie dziecko i znowu bedzie laba\:)mam dosyc, rozłąke zniosła dobrze bo jeszcze przed 10 dni jest z moją mamą, wybaczcie ze nie pisze nic więcej do Was ale dopiero weszłam i jestem tak zmeczona ze zaraz usne, chyba odzwyczaiłam sie pracowac, jutro skrobne coś więcej ach... jadirko ❤️ czekam az cos napiszesz na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu, nie łam się :P zawsze tak jest na początku, napewno z dnia na dzień bedzie coraz lepiej, tylko sie spowrotem wdrożysz:) a co niby jadira ma napisać, czyżbym o czymś nie wiedziała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskkkaaaa
dziewczyny mam do was pytanie - na której s stronie u was, nie pamietam na której, któras z Was pisala o jakims syropie ( chyba na kaszel ) który o ile dobzre pamietam wpływał dobrze na nasienie. Bardzo prosze napiszcie mi co to za syrop i co on daje. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja tylko na sekundkę ..... Martyniu - ja miałam tydzień urlopu a tak cięzko wracało mi się do pracy więc nie moge sobie wyobrazic jak wraca sie po 3 latach :-) :-) No to mnie zaciekawilas z ta Jadirką ????? - czyżby to było to co myslę ??? hmm..... Jadirka - odzywać sie Proszę !!!! :-) :-) :-) Jak czytam cos takiego to odrazu czekam na doba wiadomość - wiecie jaką ..... :-) Buźka dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No i mnie ściągnęło na topik martyni wezwanie jadirki:P Jadira - melduj się kochana - co wie martynia czego my nie wiemy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaa
Dziewczynki nie pamietacie co to za syropek? Wczoraj czytałam wsze forum, oczywiscie nie wszystko, bo to by sie nie dało, tylko co kilkanaście stron i wiem, ze któras z was, chyba Karolcia26,ale nie jestem pewna, pisała o tym syropku na lepsze plemniki. Prosze dziewczyny napiszcie co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie takie konszachty ??? i trzymanie tajemnic przed nami ,,,,,,a fffffffffeeeeeeeee JADIRA meldowac sie szybko !! karolcia wcale nie wybiera się fajnie ;-( z dzieckiem jest mega ciężko ! a jak juz ja odstawię do kogos to musimy wszystko na szybkiego załatwieac..eee...nic przyjemnego nawet porzadnie rozejrzec sie nie mozna i pobuszowac w roznych zrodlach ;-/ ja tez nie chce wracac !!!!!!! a te studia II stopnia założyłam,ze bede chodzic jeszcze przed ciaza...a jak ja juz postanowie to do celu po trupach :/ eeehh....no ale stypendium mnie przy zyciu trzyma...hhiihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska - nie wiem czy o to chodziło, ale wiem, że flegamina ma wpływ na upłynnienie nasienia, natomiast co do poprawienia innych parametrów to Ci niestety nie odpowiem dokładnie, bo my nie stosowaliśmy jakichś tam szczególnych "wspomagaczy" - może podpowiedzą te dziewczyny, których panowie stosowały jakieś preparaty na poprawę liczebności albo ruchliwości plemników. A co chcecie konkretnie poprawić tym syropkiem jeżeli chodzi o "żołnierzyki"? jadira - ponawiam apel o natychmiastowe stawienie się na topiku, bo mi ta wypowiedź martyni jakoś spokoju nie daje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaa
dzieki za odpowiedz. Dokładnie to dopiero mój mężusiek jest przed badaniami nasienia. Wczesniej robił tez badania i miał żołnierzyki mało ruchliwe. tak wiec chyba bedzie chodzic o ruchliwosc. no chyba ze wyjdzie jescze cos gorszego ;-( Troche sie boje bo moj mezuś ma w nasieniu takie grudki ( ktore wygladaja jak żelki, koloru żółtawego ) No nie wiem. Strasznie sie boje co te grudki znaczą. Jak wam sie cos jescze cos przypomni to napiszcie jakie sa ryropki na lepsze nasienie. Z góry dziekuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laska - to chyba nie ja pisałam o tym syropku, nie przypominam sobie. mój bierze tabletki salfazin, na zmianę z androvit. tajemnica jadiry widać wielu zainteresowała :P tylko jej ciągle brak; może to chodziło o wizytę u gina? która była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira - no zlituj się i nie trzymaj nas dużej w niepewności !!!!! Oj Martynia - mogłaś niczego takiego nie pisać ... :-) :-), bo nas ciekawość zżera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko - o tym samym myślałam, nawet napisałam do jadirki smska o co chodzi, ciekawe czy odpisze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jadirka napisała jedną wiadomość na NK, ale nie wiem czy to o to chodzi... Jeżeli tak, to nie wiem czy osoba, której to dotyczy życzy sobie, abyśmy o tym tutaj pisały...:O jadira - co Ty nas tak w niepewności trzymasz? A podczytujesz nas na pewno!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc, co do jadirki to niestety nic osobistego, szkoda 👄 voltare, to to co ty juz wiesz :) a justynce i akasi napisze na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jadira sprząta po wielkich remontach i prosiła was pozdrowić i ucałować, mam nadzieję że niebawem sama napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarby Wy moje!!!!! Dziękuję Karolciu za przekazanie pozdrowień. Martyn-iu-ale parę słów potrafi namieszać:)hi hi Choć ma to dobre skutki-troszkę dziewczyn sciągnęłaś przez to na forum. Przykro mi jeśli czekałyście na pomyślne wieści z mojej strony,ale nic takiego się nie szykuje. Do gina mam iść na cytologie w pazdzierniku-to tyle. Poza tym dostaliśmy od szwagra płytki na balkon,więc było zajęcie dziś skończyliśmy i mogę zabrać się do wielkiego sprzątania-a wcale mi sie nie chce.:(Ostatnio coś kiepskie mam samopoczucie... Całuje Was mocno na dobranoc i forumowe skarby też👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to takie podstępki martyni, aby coś się ruszyło :) i jak widać podziałało, choć to pewnie jednorazowe. jadiro - szybkiego sprzatania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bo tu ostatnio bez zadnych rewelacji ,a przez brak emocji nikomu sie nie chce zaglądac u nas deszczowo i pochmurnie,wiec wzięłam psa od brata niech sobie hania porzuca patyczki do aportu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale mnie rozbawiłysice hahaha, ja chciałam zeby jadirka tylko cos napisala bo tak długo się nie odzywała:)no ale chyba macie racje tak dawno nie było zadnej dobrej wiadomosci ze od razu o tym pomyslałayscie:)u mnie dalej masakra, w zyciu nie było tyle pracy jak pracowałam wczesniej, no coz dopoki nie wygram w totka musze sie przemęczyc;) voltare jak po niedzieli? akasiu no to powodzenia na studiach sama bym poszła na jakies podyplomowe ale nie wiem czy mi sie chce;) justynko a jak było w Bieszczadach moze jakies zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, ale tak to napisałas, że każda sobie o czymś pomyślała, mając nadzieję że osobiście to jadiry dotyczy, może i masz rację; tutaj już nie ma żadnych rewelacji, więc dziewczyny nie zaglądają; ale może chociaz te które mają dzieci cos by opisały i już byłoby ciekawiej; pazia też sie zarzekała ze nie będzie jak inne i napewno będzie się odzywać :( ale może ja się nie znam :( akasiu, i ci pies wytresowany??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuniu - Ciebie rozbawiłysmym, Ty się śmiejesz a my tu pół dnia jak na szpilkach siedziałyśmy czekając na jakies wieści od Jadiry - wkoncu Karolcia nie wytrzymała i wysłala smska :-) :-) . A tak poważnie ,to takie zamieszanie chyba jest Nam tu potrzebne bo tak to cicho, pusto nie ma co czytać :-( :-( Odnośnie Bieszczad - to cos juz opisywałam w jakimś wcześniejszym poście a zdjęcia mam ambitny plan zeby wrzucic jakieś na NK ale tak mi schodzi i nie moge sie zmobilizować :-( - no własnie a może Ty bys przesłala jakies fotki z twojego urlopu ??? Karolcia - wielkie dzięki za wczorajsze info na NK :-) I dziewczyny piszcie coś !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny !!!!! - no porażka ..... , co teraz tu juz nikt nie bedzie pisał ????????? No gdzie się podziewacie ????????????????????!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×