Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć dziewczynki :-) Trochę mnie nie było , ale juz jestem to mogę napisać. Cieszę się, ze spotkanie się udało - widziałam u Jadirki fotki na NK - sliczne, fajnie tak zobaczyć Was więcej na jednym zdjeciu :-) Dziewczynki - oświecice mnie - o co chodzi z 3 dziewczynami do porodu, 2 na sierpień - nie wiem czy ja się już pogubiłam czy o co chodzi ?? :-) Pozdrowionka dla Wszystkich !!!! Acha - Mariko - lekkiego i nie bolesnego porodu Ci życzę i czekamy na dobre wieści - buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika - wracaj zatem do nas zatem ze ślicznym zdrowym bobasem;) justynka - wysłałam Ci coś na NK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam co pisać - więc tylko się przywitam - CZEŚĆ :-) :-) :-) , ZEBY TOPIK CAŁKIEM NIE UMARŁ !!!!!!!!!!!!. A co mi - moze jednak coś napisze ;-) , gdzie się wszystkie podziewacie,ze tu takie pustki ?? Martynia, Karolcia są na wczasach, Martika pewnie jest w szpitalu - być może już urodział - to ok . A reszta - Jadira, Pazia, Voltare i cała reszta do raportu :-) :-) A tak przy okazji się pochwalę - ze miałam nigdzie nie jechać na wczasy a jednak się udało i byłam na Chorwacji - było cudnie, polecam !!! :-) No nic sama z soba nie będe pisać, poczekam może ktoś się zjawi. PS Dziewczynki napiszcie coś więcej - jak tam po spotkaniu w realu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Ja też czekałam, aż się któraś odezwie:P I wychodzi na to że wszystkie czekają:P Oprócz tych wakacjujących się rzecz jasna;) Ja rzadziej teraz zaglądam, bo wykorzystujemy z małą ładną pogodę i się wietrzymy:) Justynka - super, że wakacje się udały! To chyba z tego co pamietam też Wasze pierwsze od dłuższego czasu takie "prawdziwe wakacje". Należało się Wam:) Zwiedzaliście czy byczyliście się nad wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo chyba Voltera masz rację , wszyscy czekaja aż ktos napisze pierwszy :-) :-) No ale skoru juz zaczełyśmy..... to czekamy na reszte dziewczyn hahaha :-) :-) Nie - nie zwiedzałam , byczyłam się na plaży :-) i korzystałam z peknej pogody której tak w Polsce brakuję. Miałam jechać zwiedzać Dubrownik ale w sumie nie pojechalam - no cóż może następnym razem :-) Tak - to pierwsze moje wakację od wielu, wielu lat, a zagranicą to wogóle byłam pierwszy raz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wrocłam w poniedziałek wieczorem, ale nie miałam kiedy pisac bo zmieniamy sobie kolory ścian w domu(juz sie nam tamte znudziły) a wiecie jak to przy remoncie, urządzamy od razu pokój dla małej:) do tego szukam opiekunki i spotykam się z róznymi kandydatkami, pisałyscie o żłobkach, ja w tym roku tez dostałam ale jednak nie oddam małej, dobrze mi powiedziała ostatnio lekarka ze złobek to przechowalnia, 30 dzieci w grupie, pytam czy moge przyniesc mleko dla małej, okazuje sie ze panie nie beda robic dla 30 dzieci w grupie mleka i dzieci piją krowie, ja nie chcę dawac krowiego to usyszałam ze nie mam wyjścia, poza tym jaklos nie widze tej gromady dzieci na 4 opiekunki w grupie, poczekam az bedzie starsza i pojdzie do przedszkola, no ale oczywiscie jak we wszystkim kazdy ma inne zdanie, mam jeszcze kilka spotkan umowionych na przyszły tydzien to na pewno jakąś panią wybiore:) justynko super ze byłas w chorwacji, nam wczasy mimo ze w Polsce dopisały na 10 dni 9 było upalnych - super:) spotkania tez wam zazdroszczę mam nadzieje ze kiedyś i ja bede mogła w takim uczestniczyc, w Warszawie juz chyba sie z pazią nie spotkam bo na moją prośbę o przesunięcie terminu wizyty pisałam wam o tym, odesłano mi dokumenty i kazali sie leczyc dalej tutaj, no coz jak widac człowiekowi nie moze nic wypaść, od razu go skreślają z listy,brak słów całuski dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Przepraszam,że się ostatnio nie oddzywam,mam remont w chacie i wszystko rozkopane. Obiecuję,jak dojdę z wszystkim do ładu i składu znów sie odezwę. Ale co tam mam super wieści; *****Martika wczoraj urodziła o 19.10 ślicznego chłopczyka;Jaś ma 57 cm i warzy 3750. Jest śliczny i zdrowy-GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)🌻❤️ Teraz czekamy na dalsze wieści. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,udanego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam MArtika-moje gratylację super !! synuś wielki:)czekamy na dalsze szczególy po powrocie:) dziewczyny piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martika - GRATULACJE !!!!!! Ja tez przepraszam, ze nie pisze, ale moj net prawie nie dziala, a normalny powinnam miec we wrzesniu. Po za tym czas goni, wykanczamy domek, robotnicy, mala w wieku wyjatkowo absorbujacym ;), i zawsze mam cos do roboty wiec w dzien nawet kompa nie wlaczam. A jedna stronka laduje mi sie 3 min, wiec cierpliwosci brak :P Buziole i duzo zdrowka. Dziekuje za przemile spotkanie i super zdjecia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Martika gratulacje!!!!!!!! My bylismy w ostatni czwartek na USG 3d:) Maly jest dosyc duzy - wazy powyzej 600g i wszystko z nim w porzadku. Siedzi sobie odwrocony glowka w dol - oby mu sie tylko do porodu nie odwidzialo. Lekarz stwierdzil ze termin sie pewnie przesunie na wczesniej bo nasz synus wybitnie wyrosniety jest, ale jeszcze zobaczymy. Tak jak do 20 tygodnia brzuch mialam prawie plaski tak teraz(24 tydzien) ludzie sie dziwia ze wygladam jakbym niedlugo miala rodzic:P No nic - duzy dzidzius to musi miec miejsce, najwyzej za miesiac to sie juz toczyc bede;) My w poniedzialek z mezem jedziemy na tydzien na dzialke - dostal urlop to chociaz tak go wspolnie wykorzystamy. Zazdroszcze Chorwacji;) Ale moze jakos z Kubusiem w przyszlym roku pojedziemy. Caluje Was wszystkie slonecznie i zarazliwie ciazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko - G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekamy teraz na relację i fotki malego - buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki już jestem :) było cudnie, Włochy są przepiękne :) :D gratulacje dla Martiki i Sysi :) a Jadirce pięknie dziekuję za informacje 👄 justynko - napisz mi na maila gdzie konkretnie byliście, jakie ceny noclegów itp. my też mieliśmy w tym roku jechać, ale może w przyszłym sie uda do chorwacji :) martyniu fajnie ze udały wam się wczasy i pogoda dopisała :) Trini no tak lubimy podobne klimaty co do wypoczynku, mam nadzieję ze i wam cudnie się udadzą wakacje :D Surfi - buziaki dla cudnej Ninusi 👄 aska - duży już wasz synuś, fajnie że na święta już bedzie z wami :) anisik miło że się odezwałaś, pewnie w kazdym żłobku inaczej, warto sprawdzić jakie liczne są grupy, ile opiekunek, czy można własne rzeczy przynosić tak jak pisała martynia że u nich nie; teraz już się pozmieniało dużo, są kontrole takich placówek a i każdy się stara, bo przecież za każdym dzieckiem idzie kasa. akasiu - udanego wypoczynku :) jadirko- szybkiego ukończenia remontu, jak ja nie lubię w domu takiego bałaganu, blee; ale za to potem jaki efekt :) pośle fotki, ale jutro; bo nie mam na kompie; a dziś mój mąż ma urodzinki i po południu będziemy świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szlag wszystko znikło po raz czwarty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tyle pisania karocliu super ze wyjazd się udał, czekamy na zdjęcia ja już znalazłam nianię do malutkiej, w sumie w ciągu 3 dni zgłosiło się tyle Pań ze az byłam zaskoczona ze tak szybkom poszło, zdążyłam się spotakć tylko z trzema bo trzecia Pani to było to:) i już nie chodzi nawet o to,mże dziecko jak nie lubi obcych tak poszło do niej od razu , ale ogólnie jakoś wzbudziła nasze zaufanie:) aska oby dzidzius pozostał juz w tej pozycji choc to nigdy nie wiadomo moja co tydzien była w innej:)miłego wypoczynki surfitko niedługo zakonczycie urzadzanie domku i bedzie juz więcej czasu, no i czekamy na zdjęcia pięknego domku:) buziaczki dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale ruch, no co wy dziewczyny mała ma gorączkę wprawdzie małą ale zawsze od takiej się zaczyna, nawet nie chcę o tym mysleć, jutro mam rezonans dopiero na 21 więc mama bedzie u nas spać bo to we Wrocławiu i zostanie z małą, do tego zabiegi od dzis mi sie zaczęły na kręgosłup ach szkoda słów modlę się zeby to nie było to piszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłam i znów cisza :( martyniu - mój tata miał tydzień temu rezonans, także nic się nie denerwuj, będzie dobrze :) 👄 jade teraz do rodziców 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chociaż się przywitam - bo Nam sie Martynia wścieknie ;-) że nikt nie pisze :-) :-) Martyniu - a ty byłas nad mozre teraz czy gdzie ?? Jak wogóle po wczasach - oprócz pieknej pogody było - napisz coś więcej. Co u Lenki - goraczka mineła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie piszecie:) karolciu nie denerwoałam sie bo miałam tomograf a to podobne badanie tylko ze to miało trwac ok 40 minut pisze miało bo zadzwonili do mnie ze szpitala ze rezonans sie zepsuł i oddzwonią za tydzien z nowym terminem, jaki pech to pech, choc w sumie dokładnie nie wiem na czym ono polega jak c i coś tata opowiadał to mozesz mi napisac:) u małej gorączka jest mała bo 38 , ale jest więc dzisiaj cewnikowanie jutro bede wiedziala czy to jakas bakteria w moczu w posiewie bo ogolny mocz nie jest za dobry znow duzo leukocytów, no czekam do jutra, na szpital nie moge sie zgodzic bo za 10 dni wracam do pracy a musze sie stawic w niej choc na 1 dzien , bo nie moge przyniesc zwolnienia bo byłam na wychowwczym, okazało sie ze musze zrobic tez badania do pracy bo minely 3 lata i znowu bieganie, do tego malutka ma całe oko spuchniete i zaropiałe bylam u lekarza dostałą krople z jakims antybiotykiem, w niedziele bylismy nad wodą i pewnie sobie zatarła piaskiem justynko my bylismy nad jeziorami niedaleko nas, bo nad morze nie pozwolili nam lekarze jechac, a w Bieszczadach nie byłam a co wybierasz sie?:)coz ja moge napisac, jezioro i las to nie moje klimaty, ja lubię morze, jakies kramiki z pamiątkami itp więc dobrze ze była pogoda to caly czas sie smażyłam na plazy bo inaczej bym chyba umarła z nudów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie - dobrze, ze ta pogoda była . Ja spoko nawet lubie jeziora , za to raz w życiu byłam nad polskim mozrem i wogóle mnie tam nie ciągnie więc raczej prędko nad bałtyk nie pojadę. Biedna Lenka - znowu jakieś problemy, kurde myslałam , ze po ostatniej wizycie w szpitalu wszystko bedzie już dobrze. Trzymam kciki , zeby tym razem nie było to nic groźnego. Rany ty już wracasz do pracy - no tak wkońcu pisąłaś , ze znalazłas opiekunkę :-) - a jak wogóle nastawienie do powrotu ?? jednak przez taki okres czasu można się odzwyczaić od codziennego wstawania do pracy . Będziesz pracować od 9 do 17 czy w jakiś innych godzinach ?? Tak - wybieram się w Bieszczady i myślałam, ze może ktoś był to by coś napisał o tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie - dobrze, ze ta pogoda była . Ja spoko nawet lubie jeziora , za to raz w życiu byłam nad polskim mozrem i wogóle mnie tam nie ciągnie więc raczej prędko nad bałtyk nie pojadę. Biedna Lenka - znowu jakieś problemy, kurde myslałam , ze po ostatniej wizycie w szpitalu wszystko bedzie już dobrze. Trzymam kciki , zeby tym razem nie było to nic groźnego. Rany ty już wracasz do pracy - no tak wkońcu pisąłaś , ze znalazłas opiekunkę :-) - a jak wogóle nastawienie do powrotu ?? jednak przez taki okres czasu można się odzwyczaić od codziennego wstawania do pracy . Będziesz pracować od 9 do 17 czy w jakiś innych godzinach ?? Tak - wybieram się w Bieszczady i myślałam, ze może ktoś był to by coś napisał o tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko a ja wiem czemu ci dwa razy wysłało aby wkoncu ta strona która tyle dni była sie skończyła hihi:) ja pracuje od 730-1530, no trzeba bedzie sie przyzwyczaic, ale ja i tak nie lubie długo spac no ale ogólnie to w zimie chciało mi sie isc do pracy z nudów, a teraz mi sie niedobrze robi na samą mysl haha, no ale ile mozna siedziec na bezpłatnym kasy potrzeba(tylko nie wspominaj na forum gdzie pracuje:), w sumie moze do pracy to mi sie chce ale sama ta mysl ze zostawię dziecko z obcą kobietą mnie przeraża, z drugiej jednak strony wolę zaufać takiej obcej bo na pewno się lepiej zajmie dzieckiem 1000 raz niz np teściowa, brrr na samą myśl o niej ciarki mam haha, nie wiem moze kupię jakąs kamerkę slyszałam ze są takie tanie co sie do laptopa podłącza, nie znacie sie moze na tym? a kiedy sie wybierasz na wczasy? ja nie byłam jak wspomniałam w Bieszczadach to Ci nie doradzę, ale moze któras z dziewczynek była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Oczywiście ruch tu taki , ze szok ..... Martyniu - to chociaż masz fajne godziny , bo nie jesteś cały dzień w pracy. To faktycznie musi byc cięzkie dla matki która cały dzień jest z dzieckiem potem zostawienie go z opiekunką .... Byle by tylko Lenka była zdrowa a wszystko będzie dobrze :-) Co do twojej pracy - to bez obawa - szczeżą ta sama nie wiem do końca gdzie ty pracujesz i czym się zajmujesz :-) Tak z innej beczki - wczoraj moja koleżanka urodziła synka, najlepsze jest to, ze jak zaszła w ciąze - to cały czas mówiła : a zrebiłabyś se tez dziecko, fajnie będzie - będziemy sobie chodzić razem do lekarza i wogóle ..... No i co ona w czoraj urodział a ja ?? - nawet nie jestem w lesie tylko w buszu .... !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to we trzy popiszemy jak reszty nie ma :P Justynko - moja koleżanka była ostatnio w bieszczadach, nad zalewem solińskiem, widziałam kilka fotek, pięknie :) pogoda tez im się udała i są bardzo zadowoleni, no ale ja nic więcej ci nie napiszę bo sama nie byłam. Nie przejmuj się koleżanką :) ja też się z jedną "umawiałam" na wspólne spacerki po parku to jej córka skończyła już 3 lata :( to dopiero dół. Martyniu, fajnie że wracasz do pracy, nie chodzi tylko o kasę ale kontakt z ludzmi, choć nie wiem czy fajne masz osoby w pracy? zobaczysz będzie dobrze. Mam nadzieję że to niegroźna gorączka u Lenki i przejdzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj hej ... ja nie dostałam fotek - karolciu ... u mnie b.z . w pracy mam sajgon - kolezanka na urlopie - musze wszystko organizować sama - jak wracam do domku to padam na pysk ... ostatnio zaczełam biegac z męzem - fajna sprawa - oby mi tylko zapał nie przeszedł ... juz odliczam dni do urlopu ... tak bardzo chce mi sie już odpoczac w ciepełku - ummmm pozdrawiam Was wszyściutkie - buziaki skarby moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×