Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć Słonka! Martyniu - wszystko u Was ok? Teraz czytam wiadomości, że wczoraj nad Twoim miastem przeszła trąba powietrzna i narobiła niezłego spustoszenia... Mam nadzieję, że do Was nie doleciała?;) Miłego dnia dla wszystkich!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuję voltare - no i szkoda że nie będzie nas jeszcze więcej, ale nie zostawisz przecież Anulki bez mamy :) jadirko - odezwij się czy środa ci odpowiada??? kseniu, do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Voltare właśnie wróciłam ze sklepu włączyłam komputer i telewizor i zaniepokoiło mnie to samo co i Ciebie. MARTYN-IU-odezwij się do nas prędziutko?????? Karolciu-dziękuje kochana za przepiękne zdjęcia,jak zawsze uroczo wyglądacie z tym Twoim błyskiem w oku-przepięknie🌻 Napiszcie tylko dziewczyny w którą środę 29.07 czy 5.08 ?????? I czekam na propozycje gdzie,bo nie bardzo mam pomysł. Najlepiej gdzie będzie można posiedzieć,porozmawiać,wypić kawkę i dziabnąć lodzika.Co wy na to? Akasiu-a ty co taka cichutka??????? Tryni,Martt,Dianko-❤️ Martika-zamelduj sie choć🌻 na dwa słowa. Całuje całą nie wymieniona resztę i zmykam do pracy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za troske kochane jestescie- trąba doleciała na moich oczach drzewa fruneły do góry, szyby w autach strzelały poprostu w niebio znaki drogowe wraz z betonem fruneły do góry, maskarka mowie wam nagrałam to na kamerę, porobiłam zdjecia, dachy latałay, moj mąż akurat wracał do domu wszysycy stali przy zjezdzie na autostrade bo autem bujało jak kołyską, na naszym parklingu pod domem auta poniszczone koszmarnie , moje nie tak zle troche jedne drzwi wgniecione i błotnik,szczęscie ze mamy auto caso- juz zgłosiłam szkode, ja zawsze o tej godzinie az do 19 jestem z mała na dworze (czekamy w piaskownicy ma meża)woczraj pierwszy raz dosłownie nie wyszłysmy popołudniu bo była jakas marudna i o 17 mi zasneła, byłam zła bo tak ciepło było i siedziałam w domu, chyba Bóg nas uchrnił, sa przypadki smietelne 30 osób przewizeli do naszego szpitala poprzygniacancyh a 5-letni chłopczyk został porwany i latał w powietrzu, na szczęscie przezł , szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie teraz jest jeden wielki sajgon drzewa są wszedzie, często trzeba isc ulica bo nie ma jak przejść(oczywiscie sprzątaja, ale jest tego ogrom) karetki jezdziły po chodnikach no mowie wam okropieństwo, długo minie zanim to wszystko sprzątną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - 5 sierpnia:-) Co do miejsca to ja za bardzo nie mam koncepcji,dobrze jakby blisko był jakiś plac zabaw,zabieram męza ze sobą bo tak chwili bym nie usiedziała,w razie niepogody to moze jakieś centrum z dobrą kawiarnią?Co wy na to?A co do godziny to pewnie cos po południu,koło 15,jeszcze ustalimy dokładnie.Ja w przyszłym tygodniu powysyłam wam mój nr telefonu na NK bo zmieniam tel więc aktualnego nie ma sensu wysyłać. ale sie ciesze,jupi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - o kurde!!! Dorze ze nic sie nie stało! Ja wczoraj nie oglądałam tv więc nic nie wiem, tu dopiero przeczytałam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martyniu, dobrze że wam sie nic nie stało; ale szkód narobiło. jadirko - tak jak pisze ksenia 5 sierpień, na maila wam napisze miejsce i godzine juz wspólnie ustalimy, mnie obojętne bo mam godzine drogi to dojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryni, jadira - proszę o przekazanie imieninowych życzeń Waszym Panom;) Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - w dniu Twojego święta przyjm moje życzonka: Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się. Buziaczki! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przepraszam,że tak późno ale złapałam od Tryni bakcyla -by nie siedzieć w domku i spędziliśmy dzisiejszy dzień na wsi u teściów. Kupili sobie małego labladorka i uciechy z nim co niemiara. Parę fotek dodałam na nk. Martyn-iu dla Ciebie skarbie kochany specjalne życzenia imieninowe; ***** Niech smutek zniknie w górskim potoku.🌻 By radość kwitła jak róża co roku.❤️ By na Twej twarzy promyczek słońca, nigdy nie zniknął i trwał do końca. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie.🌻**** Voltare-bardzo dziękuję w imieniu mojej drugiej połówki za życzenia . Przyjmij i przekaż życzenia od Nas dla swojego lubego :)Dużo zdrówka ,pociechy z córuni ,miłości od Ciebie Voltarko i spełnienia marzeń o ,których tylko On wie:) Tryni-dziękujemy za pamięć👄 Całuje Was kochane mocno ,śpijcie słodko i kolorowych snów[śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira - fotki na NK boskie! Nawet nie wiedziałam że w Polsce jest tak fajne miejsce! Jak nam kiedyś czas i pogoda i zdrówko pozwoli to jedziemy tam popodziwiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - ja mam 1,5 godzinki drogi samochodem, i muszę się tez zmobilizować, żeby tam pojechać :) to jest niedaleko Wadowic, a kolejna nowość to park dinozaurów - w Zatorze, to jest po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Po dlugiej przerwie pojawiam sie spowrotem i juz prawie wszystko udało mi sie w czytaniu nadrobic. Miałam cichą nadzieję że tabelka zaciazonych sie zdecydowanie wydluzy ale moze po wakacjach zacznie sie prawdziwy wysyp rosnacych brzuszkow:) Ja wlasnie wrocilam z 3 tygodniowego pobytu nad morzem, a jutro wybieramy sie na polowkowe usg. Lekarz poki co twierdzi ze to chlopak ale upewnimy sie jeszcze na tym najblizszym usg. Maly rozwija sie bardzo dobrze, jest zdrowy i jak na ta chwile wykluczono wiekszosc ewentualnych nieprawidlowosci. Brzuch mi ostatnio zaczal rosnac i wreszcie cos widac:) Poprawiam tabelkę: Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................???????? ??????? karolcia_26................29...........40.............. .......30.07.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................????????? ??????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........5.08.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????? ???????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............32.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............21........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek...... .......31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009 Pozdrawiam was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuje za życzonka dla mojego mężulka:) Voltare,Karolcia -to ja serdecznie zapraszam,na zwiedzanie. I dziękuje,że foteczki się Wam podobają.Postaram się Wam jeszcze coś podesłać. I kto powiedział,że trzeba jechać na zagraniczne wojaże,jak tu w jednym miejscu są wszystkie najważniejsze zabytki świata. Wiadomo nic nie zastąpi prawdziwych widoków,ale ja póki co ciesze się ,że choć w taki sposób mogę nacieszyć oko. Karolciu-Dinotopia dopiero w budowie,robiliśmy parę fotek i wygląda to zachęcająco,jest to tuz za murem -#parku miniatur#. aska.jb-Mam nadzieję,że tym razem nie znikniesz nam na tak długo,strasznie się ciesze,że z ciążą wszystko w porządku. Teraz kochana czekamy na relacje po wizycie u gina.i zdjęcia z nad morza.Głaskanko po brzuszku i może troszkę ciążowych fluidków,bo tabelka taka malutka niech sie nam posypią jakieś nowe ciąże,ale musicie z Martiką przekazać nam pozytywne wibracje.[serce) Tryni-ale bratanek śliczniutki,pewnie nie odstępujesz go na krok,bo nic jeszcze sie nie odezwałaś.Zapatrz się kochana.Buzolki👄 Ojj kochana brakuje mi naszych rozmów ,śmiechów-było naprawdę bombowo.Mam nadzieje,że zarazimy inne dziewczyny i będzie więcej takich spotkań i odwiedzin❤️ A reszta dziewczyn gdzie?????smutno jak tak nic nie piszecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - ja pisałam o Dinozatorlandzie :) to już otwarte, niewiem jak jechaliście do wadowic, jeśli przez zator to to własnie tam jest :) to trini była przez kilka dni tak??? widzę po garderobie, ze różna, no chyba ze sie kilka razy dziennie przebierałyście :P aska - to ty już na półmetku, jak to zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu - dinozatorlandia - juz jest dawno otwarta :-). A co wybierasz się ??? Zerknij sobie najwyżej na ich stronke - jak cię interesuje co tam poza oczywiście dinozaurami jest :-). Ale już moge ci powiedzieć , ze napewno są gokarty i quady wiem bo byłam aaa i nawet bolid ala formuła 1 :-) :-) :-) A kto był w Wadowicach ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Karolciu tak Trynitka przyjechała z mężem w poniedziałek,a pojechali w czwartek.Dlatego mięliśmy by pozwiedzać,pogadać i w ogóle było super. Zacieśnić nasze przyjacielskie więzi. Pojęcia nie miałam,że taki park z dinozaurami już istnieje,przepraszam za wprowadzenie w bład. Justynko24-ja z Tryni byłyśmy w Wadowicach i dzięki za podpowiedz i link do tego parki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo pieknie !!!! - to żut beretem byłyście od miejsca gdzie ja mieszkam :-) :-) Za linki - nie ma za co , wiem ze sa to wklejam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiem justynko że już dawno otwarte - jak jechaliśmy na wekend majowy do zawoii to przez to były kilometrowe korki :( teraz chcemy sie wybrać, tylko nie w weekend bo pewnie tłumy :P a moze ty byś się skusiła na spotkanie w krakowie, weź sobie wolne i przyjeżdzaj :) jadirko - tak przypuszczałam to tych strojach ze to nie był 1 dzień a kilka :) ja znów się wymęczyłam u dentysty, jeszcze mi osemka została do leczenia i spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie - sorki , źle doczytałam. W weekend to faktycznie nie macie się co brać bo jest strasznie dużo ludzi - tak samo w Parku Miniatur w Inwałdzie - w soboty i niedziel to masakra tyle ludzi. Ja jak byłam na gokartach w dinozatorlandzie ;-) to byłam w niedziele wieczorem , nie było jakis tłumów ale pogoda była nie za rewelacyjna więc pewnie temu. Wpółczuje dentysty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu Karolcia wspolczoje tych problemow z zebami. Ja sie tak potwornie boje dentysty ze malo sobie bardziej stresujacych rzeczy wyobrazam. A teraz w ciazy juz mi sie dwa zeby popsuly i w ramach poczucia odpowiedzialnosci staram sie nie odwlekac wizyt:P Bylismy dzisiaj na USG - maly nam zrobil niespodzianke i wystawil sie pupa w calej okazalosci takze na ta chwile nie mamy juz watpliwosci - bedzie syn ek:) Rosnie w zastraszajacym tempie a co najwazniejsze jest zdrowy:) Za 2-3 tygodnie idziemy na usg 3d bo lekarz powiedzial ze to nalepszy moment zeby w trojwymiarze popodgladac troche maluszka. Juz sie co raz bardziej nie mozemy doczekac - a tu jeszcze troche mniej niz polowka przede mna Trzymajcie sie dziewczyny cieplutko Zazdroszcze tego spotkania nw Krakowie - nie dosc ze takie towarzystwo to jeszcze moje ukochane miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aska - ja juz powoli sie przyzwyczajam do dentysty, a też panicznie sie bałam :P super że z synkiem wszystko dobrze, kupujesz już jakieś ciuszki itp??? ide na jakieś zakupy a tak mi sie nie chce, cos mam mega lenia od powrotu z wakacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziekuje za życznka:) karocliu współczuje dentysty brr oby jak najszybciej to sie skończyło jest u mnie teściowa i szwagierka to się mniej odzywam bo mało siedze na komputerze w piatek wyjezdzamy juz na wczasy to nie bedzie mnie 2 tyg wkurzyłam sie bo dzisiaj był u mnie rzeczoznawca i oglądał auto i komentował ze mu to nie wygląda na skutki wichury normlanie ręce opadają, byłam w salonie nissana sama listwa którą wyrwała wichura kosztuje 450 zł a gdzie reszta malowanie i równanie,zobacze ile mi oddadza najwyzej się bedę odwoływac, kiedyś byłam ubezpieczona tzn auto w Pzu i jak ktoś nam auto uszkodził na parkingu to oddali duzo kasy z auto casco bez gadania a teraz (narazie nie bede tu wystwaiac złej opini i podawac w jakiej firmie mielismy ubezpieczenie-poczekam do kosztorysu) robia problem, ale jak trzeba płacic prawie 1500 składki to wtedy wszytsko jest ok, skandal, normalnie szkoda ze mi w oczy nie powiedział ze se sama listwę wyrwała i auto zniszczyłam ach... aska super ze dzidzia zdrowa gratuluje syjka:) rini jasirka super zazdroszczę Wam tego spotkanka:) akasiu co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu, tak to jest, do brania kasy są pierwsi, ale żeby potem dać na remont to już wymyślają; a może mieli takie przypadki że ludzie kłamali i powoływali sie na wichurę żeby wyłudzić kasę i są ostrożniejsi; bo niektórzy ludzie to też wymyslają :P i chcą za nic. fajnie że urlop przed wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×