Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wiosenko:) Ja tez chce Cie zobaczyć na nk. Eviko:) Ja lubie w każdym daniu mieć coś słodkiego,lubie jeść na słodko-kwaśno. Kotleciki wyszły pyszne,możesz tez w dewolaje włożyć owoce w środek a w kotlety to tak,robisz kieszonkę i wkładasz owoce jakie chcesz,zamykasz w wykałaczki i pieczesz:) Dobrze dopisze się tez do tabelki,chociaż nie bardzo chce,ale ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę:) Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................???????? ??????? karolcia_26................29...........43.............. .......?????????? Trinity /k.Łowicza.......32...........???.....................????? ????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????? ?????? Evika25......................25...........2.............. ....????????????? Wiosenka00................29...........5............. ....?????????? xxmadziaraxx.............31......(już nie liczę)????????????????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...... .............??????????? Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wszystkich! xxmadziaraxx ja też chcę cie zobaczyc na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32...........???........................ ??? olcia21........................21...........30........... . ............??? Diana26.......................27............2............ . ...........??? RENI 15.......................26...........1,5ROKU............... . ??? Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ......31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32...........???........................ ??? olcia21........................21...........30........... . ............??? Diana26.......................27............2............ . ...........??? RENI 15.......................26...........1,5ROKU............... . ??? Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ......31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32...........???........................ ??? olcia21........................21...........30........... . ............??? Diana26.......................27............2............ . ...........??? RENI 15.......................26...........1,5ROKU............... . ??? Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ......31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej jest tu ktoś? ja wlaśnie zrobiłam łazanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) dzieki voltare - całkiem fajny ten lezaczek.Musze podpytac czy maja takie cudo. Pokazcie nowe dziewczyny jak wygladacie : dane do nk przeslijcie mi na maila : akasia70@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę,bo coś krzywa jest;) Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32...........???........................ ??? olcia21........................21...........30........... . ............??? Diana26.......................27............2............ . ...........??? RENI 15.......................26...........1,5ROKU............... . ??? Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ......31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika.........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb........................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko:) Maila wysłałam do Ciebie. Eviko:) Przyszła ta wrednota @ czy nie? Ja powoli się szykuje,bo jutro lece do męża:) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko🌻 Przytulam mocno,będzie dobrze,musimy być dobrej myśli i nie możemy się poddawać.... Lece do IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Jak miło was się czyta, eviko przykro mi, głowa do góry=nowy cykl= nowe możliwość:-) Ja nie byłam u lekarza, kaszel sam przeszedl ale za to mały przeziębiony i to raczej z mojej winy bo w sobote i niedziele całe dnie robiliśmy coś w mieszkaniu, balkon otwarty, pełno kurzu mimo że ubrany to się przeziębił:-( Ja też chce na was namiary, mail w profilu. Dziewczyny zdjęć mieszkania jeszcze nie robiłam bo mało doby na wszystko ale jak zrobie to wam wysyłam, musze troszke ogarnąć;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobry wieczór jestktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to fajnie miłego wieczoró

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TAK EVIKA MA CIE NA NK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
evika ja po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
evika folałaś byś synka,córeczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
evia ja obojętnie byle było zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje eviko ale teraz to wyglądam już inaczej, duzo schudlam, wyglądam jak kościotrup;-) Jeszcze twoich nie oglądalam, jutro już wejde. Wiosenko to ja życze żeby @ nie przyszła. Ja jak się staralam to śluzu płodnego nie miałam a teraz to nawet pare dni go mam. Wydaje mi się że z peirwszym dzieckiem to nie ma większego znaczenia jaka płeć, aby było i było zdrowe. Ja zawsze chciałam chłopca a jak byłam w ciąży to chciałam dziewczynke a mam chłopca i jest super. Dobranoc, spadam spać bo rano będe miala pobudke.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xxmadziaraxx jescze nie dostałam Maila.pyzia dzięki oby tak było.dobranoc pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko pewnie ze Cie zabiorę ze sobą:) już jestem spakowana a co do tabelki,to od czasu do czasu laseczki się odzywają:) Wiosenko:) Jak mail nie dojdzie,to wyślij do mnie dane do nk. na maila: madziorek10@interia.pl Paziu:) Zycze zdrówka... Odzywajcie się laseczki:) Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, evika przykro mi bardzo . ale trzytmamy kciuki za kolejne próby!!:) ja tez poprosze wasze namaiary na maila martynia2@onet.eu wiem wiem, że miałam Wam napisac co sie dzieje ale nie dałam rady, w sumie narazie jestem na zwolnieniu ale biegania więcej jakbym siedziała w pracy, postaram sie dzis wieczorkiem napisac akasiu ja kupiłam zwykła spacerówkę za 200 zł 4 baby, jest fajna bo malutka i rozkładana prawie do lezenia także jak gdzies jade na zakupy to do auta jedną rączką chowam:) paziu buziaczki dla adrianka nich szybciutko wyzdrowieje uciekam pozniej napisze więcej bo juz musze wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane widze ze ruch na forum powstał i wreszcie cos sie ruszyło ... ciesze się bardzo ze nadal ze soba piszemy :) witam nowe koleżanki dzięki ktorym na forum jest o wiele radośniej :) u mnie ciagle pod górke ... torbielka nie pękła zmora jedna ... dostałam anty na 3 cykle i okropnie się po nich czuję ... cały czas bola mnie piersi, jestem jakas skołowana i rozdrażniona ... jak nie zaniknie po tych 3 m-cach czeka mnie laparoskopia - takze widzicie jak nie urok to przemarsz wojska ... czasem mi sie juz wydaje ze jakieś fatum nade mnąwisi bo ciągle cos nie tak ... ... do tego jestem ciągle podziębiona ... i chociaz mam full pracy siedzę dzisiaj w domku bo gila mam do pasa i okropny kaszel mnie meczy wrrrrrrrr męzulek nadal bierze leki ... mysle ze tak pod koniec maja zrobi wreszcie tą fragmentację i będziemy mogli powolutku zacząć myslec działaniu w kierunku bejbika ... na razie jednak nie myslę za dużo bo ja same wiecie takie myslenie w przód niewiele daje ... zawsze zycie nas czyms zaskoczy ... w kwietniu tez chcemy oznaczyć już kardiotypy by miec to z głowy ... wszystko tak kosztuje ze maskara - ogólnie staram się niczego nie przeliczać bo to bez sensu ale powiem Wam szczerze leczenie niepłodnosci to nie historia dla biednych ludzi ... niestety tacy jezeli maja problem chyba muszą sie pożegnać z marzeniami o dziecku lub wierzyć w cud ... ogólnie ostatnio jakoś się nie nakrecam i myslę ze jak będzie to będzie ... cieszę się ze mam ślicznego bratanka i kocham go miłoscią szaloną jak zwariowana ciotka - ciągle mu coś kupuję - bo przecież kogo mam rozpieszczac jak nie niego ... mały rośnie jak na drożdzach ma już 7 zębów jak na 9 m-czne bejbi to chyba duzo ... jest taki pogodny i kochany ze fiksuję na jego punkcie ... to tyle kochane ...obiecuje ze jak będziecie pisać to i ja będe wpadać cześciej ... wszystkie Was pozdrawiam i całuję mocniutko ... wklejam tabelke : ilości cykli nie uzupełniam bo już straciłam rachubę ... myslę ze bedzie już ponad 5 lat Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32...........???.................ok 2-3.04 Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid....................31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian....................08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra...........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.......................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb.......................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzisiaj urodzinki naszej karolci :D kochanie jeszcze raz wszystkiego naj naj ... spełnienia tego najważniejszego marzenia ... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest groźna mam nadzieje ze nie ale wiem ze nie powinno jest już być ... niestety już trzeci cykl się z nia meczę i żadne leki jej nie wywabiają ... wiec pewnie znając moje szczescie czeka mnie laparoskopia ... na sama mysl już mi słabo ... a ja pomimo ze chora okna od srodka umylami firanki pozmieniałalam ... obiad tez upichciałm ... dla meza bo ja na diecie ... nawet nie wiecie jak statnio przytyłam - tak sobie mysle ze to czesciowo przez leki ale moja waga nigdy nie była taka wysoka ... wiec z wiosną postanowiłam się trochę wziaść za siebie bo już w zadne stare portki się nie mieszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie dziewczyny miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
najlepsze leppsze życzenia dla karolci .gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę. Wszystkiego Najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×