Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gratulacje Justynko !!! Chcialabym, zeby ta moja teoria sie sprawdzila o tym zachodzeniu. :) Zostalo nas 11, no i 11 miesiecy do konca tego szczesliwego 2007 roku :). Oby tak dalej. Ja juz wiem, ze nie jestem w ciazy na pewno - plamienia, niska temp. Jutro na dobre sie rozkreci @. Ale jakos spokojnie to pzryjmuje i daje na luz :) Zapisuje sie na fitness w przyszlym tygodniu i czas wlasnie zadbac o figure. Zastosuję przepis Justynki.W koncu po kazdej zimie przychodzi wiosna, a moze my wlasnie wciaz mamy zime? Dobrej nocki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, GRATULACJE !!!! niech się ciążowe brzuchy pną do góry. Dwie szczęściary są wśród nas, więc myślę, że to bardzo dobrze wrózy nam pozostałym. Niech te \"nasze\" dwie gwiazdeczki będą cudem, który jednak się zdarza. Jeszcze raz najszczersze gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam do was na chwilke przed wyjściem na uczelnię. jak to miło że choć dwie z nas mają brzuszki. jeśli chodzi o nas pozostałe to też bym chciała żeby każda mogła zajśc w tym roku. jeśli możne to ja rezerwuję marzec dla siebie :) bo wtedy wraca mój mąż po 7 tygodniowej nieobecności na polskiej ziemi. oczywiście żartuję z tą rezerwacją, ale tak naprawde to bardzo bym chciała. i nieumiem dać na luz!!! A co do seksu Justynko, to mało znaczy ile?co drugi dzień czy jeszcze mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku własnie włączyłam komputer a tu taka miła niepsodzianka:) Justynko GRATULUJĘ!!!!! Też jestem ciekawa jakie leki kupiłaś meżowi??? No cóż to ja rezerwuje sobie maj- mam wtedy urodziny i taki prezent by mi się przydał:) Albo marzecz - duzo imienin w mojej rodzinie - więc prezent wymarzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc słoneczka - jestem juz w pracy - ale myslami w domku- nawet nie wiem ile bede dziś tu siedziec :( a jeszcze muszę troszke rzeczy porobić ... ja tez zamawiam bejbuska ... umowe mam jeszcze na 2 miesiace - a potem moglabym sie oddac macierzyństwu także niech Pan Bóczek mnie uwzgedni w tym planie na rok 2007 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Trinity, mam nadzieje, ze szybko ci zleci dziś czas w pracy, ja jade zaraz na zakupy, pozniej do Was zajrzę, buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć laseczki widze że wszystkie przeszłyscie na czarny kolor ? Ja chyba jednak zostane tak jak jestem lepiej mi pozniej znaleść od kiedy was czytałam tymbardziej że ostsnio duzo piszecie. Pozdrowionka icałuski dla pracujacych i siedzący w domach Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie kochane moje...Justynka tak jak ja..po prostu odpuściła-i WYSZŁO!!a co do starań? mało, nie znaczy co ileś dni..po prostu spontanicznie bez wyliczania acha..dziś mam dni płodne więc na maksa..a potem lżej..nie..po prostu zróbcie przerwe nic nie liczcie...i czerpcie przyjemność z seksu:)Taka była moja meteoda w grudniu...i się udało!!JAk piszecie..po zimie przychodzi wiosna...kochane moje..starać się, starać..w marcu ma być kolejan niespodzianka:)Całuję Was moje przyjaciółki, a TY Justysiu jak nie wiesz co robic..to po prostu nie rób nic, oszczędzaj się, nie dźwigaj, bierz kwas foliowy-1 tabl. i czekaj..najlepiej pójdz gdzieś za 2tyg do gina. A najlepeij policz sobie,od dnia pierwszego ostatniej @..a wyjdzie, który to tydzień:) w 3 już widać na usg..u mnie przynajmiej było, leż dużo, nie podnoś rąk do góry za często...dzidzia musi się dobrze ulokować...a najważniejsze co mi gin mówiła-OPTYMIZM pani Diano, daje więcej niz środki farmakologiczne....więc dużo się uśmiechaj:):)buzialki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak rezerwujemy to ja poprosze kwiecień bo wtedy ja i mężuś mamy urodzinki albo lipiec bo będziemy na wakacjach;-) Fajnie jakby się nam udało i niebędziemy się kochać co drugi dzień tylko rzadziej wtedy kiedy będziemy mieli ochote:-) może wkońcu kiedyś coś z tego wyjdzie. Teraz zmykam ide na zakupy a później czeka mnie małe sprzątanie. W sumie to nic mi się niechce robić. Mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje JUstynko !! A propo\'s JA SIĘ URODZIŁAM 4 pazdziernika!!!!:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja rezerwuje LUTY :-) moj misiu konczy 37 latek,,wiec juz pora,zeby sie nam udało :-) :-) Paziu ciekawe jak my mamy dac na luzik i nie liczyc???jak ja dostaje zastrzyk w tyłek i wtedy trzeba....prosze o rade...hehhe od jutra Clo./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu ja narazie nie biore żadnych lekarstw więc mam szanse nie liczyć ale rzeczywiście jak się bierze zastrzyk to aż szkoda by było po tym nie kochać się bo całe leczenie o d..pe potłuc. Tak to jest. A ile jeszcze będziesz m-cy brała clo? Bo mi tamten gin co chodziłam wcześniej powiedział że clo będę brała dopóki nie zajde i tym mnie też zraził bo przecierz clo działa bardzo niekorzystnie na endometrium. Bo jeżeli okaże się że rzeczywiście nie mam owulacji to i tak mnie czeka clo. Ale niechce o tym teraz myśleć. Narazie zero liczenia, zero mierzenia temp., zero obserwacji i mało seksu hihi ciekawe ile tak wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowalam;) temp badalam 3x, jest 37;) wg mnie to koniec 3tygodnia;) nie moge jeszcze sama uwierzyc w to szczescie..na serio tak wyluzowalam ze smialam sie ze az za bardzo;) seksik spontan, tak jak mielismy ochote..fakt ze po ok 16dc do tej pory moze z raz;) tak wyszlo..i pozniej spozniajaca sie @, bardzo chce mi sie pic, nie lubie wody a teraz pijabym litrami! tabletki sa z firmy Health Aid-Prrostavital Capsules, maja mnostwo witamin, ziol i olejkow z ryb i nasion. opak 30 tabl, moj ksieciunio zjadl 12:D sa wielkie i \"smierdza\" przesylam fluidki XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX❤️ dianko no rowiesniki:) badz rowiesniaczki;) jestem pelna optymizmu, poszukam lekarza i pojde w nastepna sobote;)😘 3majcie sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko dzięki za fluidki już wszystkie pozjadałam może się zaraże:-) Trzymaj się i ty, dużo odpoczywaj i zaglądaj do nas często i pisz co tam u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziulku-ja Clo będe brała jeszcze trzy razy :-) a pózniej idę na hsg to juz postanowione.Czyli teraz w polowie lutego , marcu i kwietniu,. A teraz smigam do apteki po te antybiotyki(sumamed) na bakterie - które wzięłam profilaktycznie w razie w.Buziaczki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziałyście??? nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć Paziulku co porabiasz? Ja własnie sie wykompalam i czeka mnie zmywanie ale wcale mi sie nie chce. U nas jest piekna wiosenna pogoda az się chce żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sysiu ja już sprzątnełam, poprałam, mąż w pracy do wieczora więc mi się nudzi. U mnie też w sumie ciepło tylko wiatr nieprzyjemny a w domu zimno mi jest. Ale gdzieś w powietrzu też czuje wiosenke. A co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz jestem, wrócilam z zaków, zjadłam obiadek a teraz objadam sie ciasteczkami, coś z ta moja dietą będzie ciężko. Paziu jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale zaraz też ide na obiadek. A po co wy wszystkie się odchudzacie? Przecież szczupłe jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że wszystkie rezerwujecie sobie wiosnę. Ja też, marzec, bo jakbym zaszła w marcu to w grudniu miałabym dzidzia, i miałby urodzinki jak ja i mój mężuś. Ale jak rozdający te losy chce dawać jeden na miesiąc to ja poczekam nawet do listopada, byleby tylko dał. :) Ale się porobiło. Znowu dziś rano tem. 36.9, plamienia stop ( wczoraj były bardzo skąpe), dosłownie zwariuję, a to 15 d.c. po owulacji i już 40 d.c. . Chyba jutro zrobię teścik. Pewnie znów jedna krecha. Oj coś z tym @ jest nie tak. Paziu, mnie szczupła nazwać się nie da, niestety. Wstyd tu przy was się przyznać, że ostatni raz 5 z przodu na liczniku widziałam w ósmej klasie. Potem długo było 65 kg., a po odstawieniu tab, w ciągu czterech lat urosło aż do 87 kg. Teraz dietka działa i spada na szczęście ta moja waga. Teraz jest koło 78 kg. Tak, że o pięćdziesięciu paru to sobie można pomarzyć. Ale coż, ta nadwaga to właśnie skutek pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zaciążone, podobno, tym się można zarazić, trzeba trzymać was za brzuchy :) Czujecie ;)..... Bo teraz łapię was obiema rękami :) Strasznie się cieszę, żywy dowód na to, że można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
ja sie dołączam do trzymania za brzuszek. nie przejmuj się ja tez nie należe do chudzielcow mam okolo 68 kg. tak wiec sama widzisz nie jestes jedyna ja miałam sie zaczącz odchudzać i troche probuje ale watpie zeby sie udalo eeeeee co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, ja do tego, że zawsze byłam takim małym pączuszkiem się przyzwycziłam. Bardziej dokuczało mi, że tyłam po odstawieniu. To chore, z roku na rok nie mieściłam się w ciuchy. I co sezon coś nowego. Doszło do tego, że zaczęłam kupować tylko to co się naciąga. Ale na szczęście - udało się, zaczynam powrót ;) Już się mieszcze w ciuchy z przed dwóch lat :) Jak ważyłam 65 kg to nawet całkiem fajnie wyglądałam. Mam 170 cm wzrostu, miało się gdzie rozłożyć. Mam duży biust. A poza tym w moich licealnych czasach, normalnym było, że wyższe dziewczyny ważyły ponad sześćdziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku. Ja też was łapie za brzuchy zaciążone....:-) Surfitka lepiej zrób test to będziesz wiedziała co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to daj koniecznie nam znać jak zrobisz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
ten rok jest dlanas laskawy może i tobie tobie sie udalo. trzeba to sprawdzić . Najwyżej a tak po co sie martwić i snuc domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
miloby bylo uslyszeć że ktorejś sie znowu udalo Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×