Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

A tak swoja drogą też uwielbiałam \"M jak miłość\", ale niestety już półtora roku nie oglądałam. Nie jestem na bieżąco :( Czasem sobie poczytam streszczenia albo oglądnę zwiastuny, ale to nie to samo. Możecie coś więcej napisać co było, chętnie poczytam :) Jakieś komentarze, kogo lubicie, kogo nie? Ja np. bardzo nie lubię tej glupiej Gośki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, Martyniu, ty mi w zimie nie wysyłałaj takich ślicznych wisienek bo normalnie się tu rozpłynę. :) Chyba mężusia do warzywniaka zaraz wyślę, ale wisienek to oni tu nie mają :( Czasem czereśnie, ale takie kwaskowate wisienki to tylko w Polsce. Śliczne to twoje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Witaj Surfitka Na razie nie gratuluje żeby nie zapeszac, będe trzymac kciuki za dobre wyniki testu.Głowa do góry :) Moge wyobrazic sobie co przezywasz najważniejsze zebys była pozytywnie nastawona Bużka papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka ... Surfitko - mysl pozytywnie a bedzie oki - wierzę :) nadal nie mam Twojego zdjecia - więc wysyłam ci swoje - moze wtedy Ty mi odeslesz i bedzie oki ? buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Syrfitko, trzymam kciuki.mam nadzieje że to jest to.nawet jestem pewna że tak.zrób jutro test, tylko z rana. ale fajnie.jeśli tobie teraz sie uda to zaczne wierzyć, że mi wkońcu też.normalnie aż mi sie płakać chce, wzruszyło mnie to.postaraj sie niemyśleć o tym.ale bredze, nie? ale spróbuj nie myśleć. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini doszły zdjęcia.ślicznie wyglądaliście i jesteście do siebie bardzo podobni, a to znaczy że sie bardzo kochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko...trzymam kciuki!!!musi się udać:) Plemniczku, dziękuję za komplement..ale nie uważam się za kogoś pięknego...jestem zwykłą, przecietn adziewczyną..ale mam szczęście, że spotkałam mojego męża..który mnie pokochał taką jaką jestem:) Pozdrawiam Cię serdecznie..i życzę, abyś spotkał kogoś wspaniałego w swoim życiu:)Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo osób mowi ze jesteśmy do siebie podobni - choc moj miniek dobre 35kg cieższy ...hi..hi... teraz mam jasne włosy - takie popielate, skośna grzywka i włosy do ramion ... ale juz mnie korci by cos zmienic - oh te kobiety ! takie juz jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko - całuski specjalne dla Ciebie - brzuchalku nasz kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Surfitko ja też trzymam kciuki żeby to co mówi gin. okazało się prawdą to i ja zaczne wierzyć że jednak i mi się uda. Dianko ty lepiej nie wsiadaj do samochodu jak jest ślisko, nie możesz się denerwować ale całe szczęście że wszystko się dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, jesteście kochane:)Ja miałam dziś isc na egzamin..ale nie idę, zebrało mi się na wymioty..i nie dam rady:)jutro pójdę, bo inna grupa ma..a poza tym, mam wciąż zwol.lek. więc mogę pójśc z inną gr. Dziś mam odwiedziny księdza-kolęda:)no i będe dalej się uczyc. Uciekam więc...pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini nie chodziło mi o wagę tylko o buźke. Diana ale pużno ten ksiądz.u mnie to był zaraz po świetach. to muwisz że cie naciąga, a to podobno na dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kukusiu, ty to naprawdę chcesz..abym miała dzieczynkę:)fajnie, jak przyjedziesz w lipcu, będe już miała duuuuży brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mam wrażenie że chcesz synka.ja też bym chciała Marcelka mojego. ale naprawde niewciskam ci córeczki, tylko mówie o tym co słyszałam, a ty masz te objawy na córeczke.ale już niebęde ci gadać.sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka na początku ciąży nie mogła jeść nic słodkiego, tylko samo pikantne rzeczy i urodziła dziewczynke. Ja tam w to niewierze. A tak wogóle to bym chciała też pierwszego synka-Adrianka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-Kukusiu, Surfitko, Paula wysłałam wam na poczte zdjęcia ślubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu..ale ja się nie gniewam, po prostu się śmieję:)całuje Cię i wiesz..fajnie by było jakby był chłopiec..ale mi obojętnie, aby było zdrowe!!!Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys szalalam i tylko myślalam o syneczku Janku - teraz nawet jak sie urodziłaby dziewczynka - byłabym szczęsliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piekny ranek dzis .drzewa bajecznie osniezone.Dianko życze ci abys powiła córeczke może bedzie tak ładna jak ty.czy prawie ci komplementy.chyba nieee.oceniam twarzyczke i jej sympatyczny wyglad reszta jest dodatkiem ale zawsze liczy sie \"dusza\".powodzenia. uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryniu przez syneczka mozesz oszalec na jego punkcie.lepsza byłaby corcia,jest bardziej odpowiedzialna i pomocna w domu.a chłopak wiesz...Eh.a pózniej dopiero synus.zdaj sie na slepy los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) przepraszam,ze wczoraj tak uciekłam,ale cos mi internet szwankowal.. zdałam dzisiaj indeks do dziekanatu :-) to był moj ostatni egzamin..uff.pomyslny :-) ja marzyłam zawsze o chłopcu :-) :-) do tej pory bym chciala...ale w obecnej sytuacji płec nie ma znaczenia-oby było-było zdrowe./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryniu nic nie doszło nawet jednej literki nie ma twój meil jest pusty.spróbuj może na jurko@buziaczek.pl .czy zrobiłas cos zle ?,czy myslisz o dzidziusiu?. czy jakas awaria ?.czytałem że tez tak macie.same kłopoty z tymi pocztami.miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz w ogóle to próbowałem wysłac meila do mojej sympatii.i też sie nie powiodło.mysle ze poczta może byc zapchana i jej przepustowosc jest za mała.zrób cos wyslij bo juz nie moge z ciekawosci wytrzymac tak mnie zżera.Pa,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz w ogóle to próbowałem wysłac meila do mojej sympatii.i też sie nie powiodło.mysle ze poczta może byc zapchana i jej przepustowosc jest za mała.zrób cos wyslij bo juz nie moge z ciekawosci wytrzymac tak mnie zżera.Pa,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ... napisz czy doszło ... na razie jestem w pracy także nie moge się bardzo tym zajmować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrfitka
Czesc dziwczynki, dzieki za trzymanie kciukow. Ja tak szybciutko tylko z pracy do was pisze. Ja tez trzymam kciuki :) I sobie mysle, ze jak to nie dzidzius to co moze byc innego? Po za tym od trzech dni rano jest mi strasznie niedobrze :( I jest coraz gorzej z dnia na dzien. Akasiu, gratulacje z powodu zaliczonej sesji, Dianko ty tez wkrotce wszystko pozaliczasz, tylko sie nie denerwuj, bo to zle wplywa na malenstwo. Odezwe sie pozniej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×