Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kukusiu, wejdź na \"bark owulacji\" i ja piję mieszaknę nr 8 , ale coś mi się nie chce wierzyć w ich moc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty niezałamuje sie.mamy narazie gdzie mieszkać i mamy też o wiele większy problem przez który to naprawde można sie załamać. wiec domek to bedzie moje marzenie dopiero jak urodze marcelka albl martynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, a kiedy planujesz skonczyc studia i dolaczyc do meza? Moze czestsza \"praca\" w waszym wypadku zoowocuje :) Takie raz na miesiac to mozna trafiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończe za rok i jak niebedzie do tej pory fasoleczki, i jeszcze jakoś w tym wszystkim wytrwać to pojade do niego.tylko że wtedy to już z pewnością będę sie musiała leczyć więc to będzie o wiele gorsza sprawa.tam będą plemniczki a tu będą lekarze i kogo wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez plamniczkow to nie ma szans zajsc, a bez lekarzy sa. Ale lekarze przeciez sa na calym swiecie :) Zawsze mozesz tez leczyc sie w Polsce ale wiekszosc czasu spedzac z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz martyniu, ale ja jeszcze niewiem czy mam owulację, bo ostatnio jak byłam u gin to niebyły te dni, a teraz to dopiero pujde w marcu bo takie kolejki do tej pani gin, bo podobno jest najlepsza. a wy co myślicie na temat kogo wybrać, panią czy pana doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w swoim zyciu wiecej do kobiety nie pojde. Faceci sa o niebo delikatniejsi i jacys bardziej wyrozumiali. Ale pewnie jesli chodzi o fachowosc, to plec nie ma znaczenia. I tu i tu znajda sie partacze. Kukusiu jak chcesz sprawdzic czy masz owulacje to najprostszym sposobem jest pomiar temp. rano zaraz po przebudzeniu. I jak temp. wzrosnie zaraz po owulacji i utrzyma sie przez kilka dni tzn. ze masz owulacje. Jak dluzej niz 16 dni to moze byc znakiem ciazy jak w moim przypadku ( juz 18 dni wysoko) Przypuszczam, ze jak zaniesiesz lekarzowi wykresik z jednego czy dwoch cyklow to chyba nimi nie pogardzi ;) Mi zawsze kazywali robic wykresiki. akasiu, wciaz nie mam twojego zdjecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziewczyneczki ... wpadłam na chwilke by Wam powiedziec ze dziś mam znowu gości mezulka i własnie podgrzewam bigosik i kotleciki .. szukuje sałatki i casto - takze znowu bede pewnie miała jutro dużo do czytania - ale widocznie tak jest - musze sie odprezyc bo dziś znowu szef mnie zestresował ... a ze zostało mi jeszcze absoluta porzeczkowego to bede sie dziś raczyc ..no i martini...bedzie wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazia poczytaj
słownik ortograficzny, poza temat tego topiku brzmi jakbys nie chciala myslec o zadnym dziecku.... a nie go pragneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że ja właśnie od tego miesiąca zaczełam robić wykres.niebardzo sie na tym znam , ale mierzę.dziś jestem w 12 dc.tempka 36,5, wczoraj była 36,6 , a przed wczoraj taka jak dziś. nietrybie tego do końca.po prostu nie rozumiem od kiedy mamy zacząć staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia, wiec wciaz jestes przed owulacja tzn. ze trzeba sie starac :) Jak tempka wzrosnie to sobie mozecie odpuscic ;) Wzrost tempki swiadczy o progesteronie, ktroy wydziela istn. cialko zolte. a cialko powstaje po owulacji w miejscu peknietego pecherzyka. No i dobrze tez poobserwowoac sluz. Taki ciagnacy jak bialko kurze to sluz plodny. No ijak jest to prawie na pewno sa dni plodne i trzeba dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana myślisz że bym niechciała zadziałać? ale niestety niemam z kim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to jest największy ból że sie marnują te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Hej ja też piję ziołka a wziełam je z Naszego Bociana www.nasz-bocian.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
poczekaj coś pokręciłam z tą stroną co podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
oczywiście miało być beż Elizo tutaj jak kopiowałam adres wziełam za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasia, Ty będziesz w Olsztynie i nie mówisz?!!!!!!!przecież mogłyśmy się spotkać choćby na kawe gdzieś w centrum..ale jestem na Ciebie zła!!!!juz drugi raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pazia poczytaj- przepraszam następnym razem zanim coś napisze to przeczytam słownik a jak co ci się nie podoba to niewchodź i nie mazgraj tutaj. Najważniejsze że osoby na których mi zależy wiedziały o co chodzi :-) Pozdrawaim was moje kochaniutkie przyjacciółki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje drogie kobietki, chciałabym podziekować za zdjęcia, jesteście super laski i wcale niekoniecznie na zdjęciach ślubnych na zwykłych jeszczelepsze jak to któraś z was napisała :lachony\" bo naturalne i tylkie jednego nam brakuje dzidzi. Ale widzę, że jednak ten rok będzie \"owocny\" w dzieciaczki. Surfitka trzymam za ciebie kciuki bardzo bardzo bardzo mocno, aby się udało. Ja chyba mam owu bo coś mnie lewy jajnik napiernicza, a więc do pracy rodacy :) całe szczęście, że mężulek dzisiaj w domciu :) Dianlo a jak twoja babcia się czuje? Tzymajcie się cieplutko, buziaczki:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widzę, że dziewczęta dziś poszły wcześnie spać, chociaz moze nie spać tylko działac ;) Oczywiscie bez kukusi. :( Ale jak kukusi mąż przyjedzie to sie będzie działo, jak zaczną nadrabiać zaległości ;) Wróciłam z pracy i biorę się za jakiś obiadek. Póki co wszystko u mnie bez zmian, nie czuję się za specjalnie. Troszkę gardełko mnie boli, ale nie chcę zażywać żadnych lekarstw. Samo minie. Dobranoc perełki, rzeczywiście ładne z was dziewczyny i mężów macie takich przystojnych, więc do dzieła. Ładne dzieci będziecie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie śniezynki :) U mnie sypie sniezek - znowu zima :) przesyłam buzialki ... myszki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryniu pieknie doszło jednak poczta onetu jest sprawniejsza.pozdrawiam w ten snieżny zimowy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mnie wkurza ta poczta na wp!za chiny jej niemoge otworzyć.chyba założę sobie na onecie, skoro plemnik poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kukisio polecam onet pl.ta poczta z tenbit.pl jest do \"D\" z dużej litery.nie wiem jak jest w \"YAHOO\"jak ktos pisze w ramach danej poczty to wiadomosci są w miarę czytelne.ale jak sie pisze do innej poczty to wiadomosci są zniekształcone,litery poprzekrecane zdjecia nie dochodzą albo sie nie wyswietlają.a dzieje sie tak dlatego ze każda z poczt ma inny system nadawania i odbioru wiadomosci.stad te trudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje wszystikm mój drugi adres.dianka, możesz mi na niego przesłać zdjęcia slubne. kukusia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do starajacych sie. Drogie panie! Ja też kiedyś starałam sie o dzidziusia.Lekarze w wieku 35 lat uznali mnie za bezpłodną i z problemem menopauzy. A tu, psikus- zaszłam w ciążę w 36 toku zycia i urodziłam sliczna córeczkę, teraz moje szczęscie ma 2.5 roku. Drogie dziewczyny, chciałabym sie podzielic kilkoma spostrzeżeniami, które moze będa i wam pomocne, aby doczekać sie upragnionego dzidziusia. Po pierwsze, jesli chcecie zajść w ciążę, to żadnych zwierząt w domu,. żadneych piesków, kotków, chomików, ptaków- duże prawdopodobieństwo zakażenia chorobą- toksoplazmozą( ta choroba uszkadza płody powodując poronienia. Po drugie minimum regularne współzycie z mężem( czy partnerem)od minimum roku w okresach owulacyjnych, a więc między 11 a 18 dniem po okresie.Im wczesniej- prawdopodobieństwo spłodzenia dziewczynki, w póxniejszym -po 16 dniu chłopczyka.( liczxąc cały czas od okresu) Jeszcze może coś z filozofii Wschodu( Feng Shui) Powinniscie podobnie jak igły kompasowe ułozyć sie głowami w kierunku północnym. Ponoć ta część świata sprzyja procesowi zapładniania. W moim i w kilku przypadkach moich koleżanek ta zasada naprawdę działa! Jak już zajdziecie w ciąże , to nie róbcie moich błędów, które o mało nie spowodowały poronienia, a więc praca z komputerem najwyżej godzina dziennie( najlepszy ekran LCD, gdyz te baniaste promieniują i fatalnie wpływaja na ciążę. Nie wolno nawet zblizać sie do kserokopiarki, bo to urządzenie wytwarza złe promieniowanie i wydziela gaz- murowane poronienie!!!) Nie uzywać tamponów podczas okresu- to zabronione z powodu tego, iz krew powinna naturalnie wydobywać sie z dróg rodnych, w przeciwnym razie magazynuje sie w brzuchu przyczyniając sie do endometriozy- choroby powodujacej bezpłodność! Jeśli macie pytania, to piszcie, odpowiem : oludka@wp.pl Mnie lekarze proponowali operacje udrazniania jajowodów, bo sugerowali ich niedrozność. . , co oczywiscie okazało sie byc nieprawdą. Jesli jednak badania rentgenowskie tak by wykazały z pewnoscia poddałabym sie temu zabiegowi. Pozdrwaiam Was i zycze sukcesów. Napiszcie mi, czy moje porady sa sensowne, czy nie. Moze jednak komus sie powiedzie stosując takie zalecenia? -POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dużo sensu i mysle ze jest to prawdą co piszesz.powodów jest z pewnoscia wiecej wystarczy poczytac temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×