Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Omega znowu ten sam błąd na poczcie. Spróbuje później teraz lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity, wysłałam swoje zdjęcie. A wszystkim pozostałym dzieki za wysłanie, ale z Was kobiety ho ho ho nie pogadasz jak to mówi mój szwagier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć kukusiu prześlij mi swoje zdjecie to ja prześle ci moje dobrze?? Paziulku przepraszam że w poludnie nie odpisałam ale musiałam wyjśc. U mnie po staremu wiesz nie liczylam ktory dzień cyklu mam chyba gdzieś kolo 20d. Poza tym od nie dawna pije ziolka i jestem ciekawa czy mi cos pomogą? Jak na razie to bolą mnie sutki i to nie wiem dlaczego, oraz podbrzuchem. Tak jakoś dziwnie moze to jest spowodowane tymi ziolami. Bardzo mi przykro z powodu nie odbytych badań. Mialabyś juz za i my byśmy sie czegoś dowiedzieli na ten temat. Bo ja tez czekałam z niecierpliwością na na nie chciałam wiedzieć jak to się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie jeszcze nie dotarło zdjecie od Pauli76 i sufitki :-( :-( gratulacje Diano-wynikow egzaminu! ja mam ostatni w srode //uff dziewczynki prosze sie tu tak nie smucic i nie złosciic (pazia:-) ) będzie dobrze..zajdziemy w koncu przecie\\z :-) buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, Paula czy dostałyście moje zdjęcia? Kukusiu przypominam Ci, ze nie wysłałaś załacznika:)..acha Surfitko..podaj adres to prze ślę Ci moje zdjęcie..i mam nadzieję, ze sie odwdzięczysz..bo jeszcze nie mam Twojego. Kukusiu skarbie...w każdym małżeństwie są lepsze i gorsze dni...bez tych gorszych byłoby kiepsko..bo za nudno, nie martw sie niepowodzeniami...mnie one zawsze motywują..więc może Ty też tak spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity chcesz jeszcze zdjęcia dziewczyn to ci poprzesyłam? Kukusia ja zawsze chciałam mieć 2 dzieci i postanowiłam sobie że przed 30 urodze 2 ale niewiem czy zdąże, jak tak wszystko będzie szło jak krew z nosa to przed 40 nie urodze pierwszego ale wierze że ten cudowny dzień nastąpi kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka otrzymała zdjęcia, dziekuję. Kurde ja to mam jak zwykle pecha, dzisiaj śluz jak się patrzy a mąż do 1 w nocy w pracy. I jak tu zmajstrować dzidzię?:) Pazia w takim tempie jak ja i w takich warunkach to ja naprawdę do 40-tki dobiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Paziulku jestes jeszcze mloda dasz rade i bedziesz mieć swoje maleństwa gorzej ze mmą ja chcialam mięć pierwsze wieku 23 lat i co i wielkie g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko ale ja ci dziś wysłałam drugi raz. znów niedoszło? a wogóle to rzeczywiście coś jest z siecią bo za chiny niemoge poczty otworzyć. jeśli ci jeszcze niedoszły to zrobie to dopiero jak będe mogła wejść. sysiu to może ty mi już wyślij bo ja narazie na poczte niewejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu skarbie nie doszło. dziś nie dostałam wiadomości od Ciebie tylko z 4.02. ale bez załącznika:( JAk uruchomisz pocztę wyślij. A Ty moje dostałaś?Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ci dziś koło 17tej.przyszedł raport że wysłało.na poczte weszłam i próbuje wysłać ale proces ten trwa już10 minut i nic. ale niemartw sie jak tylko dam rade to wyśle, bo od ciebie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
kukusiu a co ze zdjeciem dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu niemoge do nikogo,nie mam jak. to prosze wyślij mi ty a ja ci odeśle na meila jak tylko dam rade.wkurza mnie ta poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś jest z siecią mi też co chwila wyskakuje błąd na poczcie. Któraś z dziewczyn pisała o koleżance że jest chora i nie może się starać to jest dopiero tragedia a my, my damy rade o ile wcześniej niezwariujemy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
ja ci właśnie wysyłam ale nie wiem czy dojdzie bo moja poczta też coś dzisiaj szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
u mnie poszło sprawdz za chwile Pozdrawiam i spadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam kukusia nawet niewiesz ile możesz znieść. Ja to wam powiem że jestem strasznie zmęczona tymi staraniami a w szczegolności lekarzami, badaniami i myśle że tak pochodze po lekarzach do wakacji a później już sobie daruje przynajmniej na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu niestety nie poszło.to chyba przez załączniki, bo wysłałam przed chwilą bez załącznika do kol i poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema z kim pisać to ide sie pouczyć albo spać, jeszcze niewiem na co bede mieć ochote.dajcie znać czy wam doszło bo wysłałam.do jutra kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kłopoty z siecia to ode mnie chyba do was doszły. Ależ się wczoraj nawkurzałam, włącznie z odłączeniem modemu i prawie wyrzucenem przez okno :) Na szczescie cos mnie pohamowało bo moge do was nadal popisac. Właśnie wróciłam z pracy i muszę pospisywać wasze e-maile, to wam te zdjecia powysylam. U mnie niby OK, ale taki smutny dzień :( Tak się łudziłam, szkoda...zaczyna pobolewać brzuszek, więc pewnie jakoś się to ułoży. Cieszę się, że was mam, bo brak mi babskich pogaduszek. W mojej pracy jest tylko jedna dziewczyna, pochodzi z Turcji. Poza nią sami faceci, nie ma jak po babsku pogadać, a z moimi polskimi kumpelami nie rozmawiam o moich starankach. Wy to wszystko lepiej rozumiecie. Musimy się popocieszać, w końcu wszystkie pozachodzimy. Trzeba tylko w to wierzyć. Jakby któs mi 4 lata temu powiedzial, że tak długo nie będzie bejbika, chyba bym zwariowała. 4 lata minęły i chyba jeszcze nie zwariowałam. Te uchylenia co mam , to od urodzenia ;) Dobrej nocki wam gwiazdki życzę. A tak apropo to wszystkie jesteście normalnie jak gwiazdy filmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) :-) a wy mi tu po nocach sie rozpisujecie??no pieknie zamiast sie przytulac to dziewczynki na forum siedza :-) :-) hhhiihhii za zdjęcia bardzo dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu ja bym sie z miłą chęcią poprzytulała po nocach ale nie stety niemam z kim. ale jak mężuś przyjedzie to przez tydzień was nieodwiedze bo bedziemy nadrabiać zaległości. już sie niemogę doczekać, to dokładnie za miesiąć 6go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hejki dziewczynki ... zmęczenie trioche puszcz - choc nadal bym spala i spała dzis rano nie moglam sie podniesc z łózka :) dostałam tylko zdjęcie pauli - więc czekam na fotki kukusi i Surfitki ... dziewczynki nie mozna się poddawac - bedziemy mamami i kropka ... mnie tez czasem doopadają dołki i smęce meżusiowi , płaczę ale to mija trzeba mysleć pozytywnie - bo inaczej takie znerwicowane i zestresowane - nigdy nie poczniemy bejbuska - zblokujemy się i co? ja stwierdziłam ze musze opdpuścic - nic na siłe ... na razie się leczę ... kocham się bez wylicznia dni płodnych i niepłodnych - zobaczę moze to trochę pomoze ? a jak się nie uda do 35 roku zycia - adoptuje maluszka - tak czy inaczej dzidziuś bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×