Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Bardzo sie ciesze że Pauli sie udało. ale troche sie tym zdołowałam znowu, bo kurcze taka jestem beksa i zazdrośnica. ale naprawde sie ciesze że druga tabelka rośnie. a wogóle to co to są za dziewczyny np. lena, bo niemiałam okazji poznać? dlaczego już nie piszą? ale bym chciała być w ciąży. ale bym chciała móc powiedzieć miśkowi: Kochanie będziemy mamą i tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini pytałaś gdzie zamówiłam testy owu. niewiem jak sie podaje linka, nieumiem. www.sklep.starania.pl może tak. wcześniej linka wysyłała mi martynia, bo ona tam zamawia. a swoją drogą to może i ona przywiezie kogoś z tych wczasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna M
paula ❤️ gratuluje:) suuuup-er wiadomosc! oby tak dalej niech sie nam teraz tabelka nr 2 zapelnia a nr 1 zmniejsza! grzebalam w necie i znalazlam str gdzie dziewczyny zadaja pyt ginowi...i wkleje wam jedno: afia jakie badania gdy chce być w ciąży Od ponad pół roku razem z mężem staramy sie o dziecko, niestety do dzisiaj nie ma żadnych efektów. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to długi czas, ale jeśli coś jest nie tak chcielibyśmy wiedzieć o tym jak najszybciej. Jakie badania powinnam wykonać? Zbadaliśmy już nasienie męża. Jest ok. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 1. posiew z pochwy (chlamydie itp) 2. USG przezpochwowe 3. ocena śluzu szyjkowego 4. HSG 5. histeroskopia 6. laparoskopia -------------------------------------------------------------------------------- milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam zestaw 6 owul i 2 ciążowe za 16 zł + 6 zł za przesyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jakos nie chcialo wyslac z haslem wiec wyslalam tak:) no dziewczyny luzik to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-tak JUstysiu luzik to podstawa :-) hhhiihhii to nie takie proste - ale i tak mam go więcej niz w tamtym roku :-) smigam do koscioła...u mnie zaczęło padac,,,buubbuuu i spac mi sie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. jak tu sie wyluzować jak taki problem leży na sercu ????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikogo niema to ucieka ma filmik, bedę za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULA GRATULACJE!! NIECH BRZUSIO ROSNIE, rozumiem jak się cieszysz. Ja też się cieszę :) Nie opuszczaj nas czasem i pisz nam jak Dianka jak się dzidzius i ty macie. Coś czułam jak pisałaś, że @ się spóźnia, że to to. :) Moja teoria się sprawdza z ta tabelką. Szybciutko się ona skurczy :) Zaraz Tryni albo Pazia po walentynkowych staraniach nam powiedzą, że będzie dzidzi. Oby tak dalej dziewczyny. Ja się obawiam, że pewnie będę na samym, szrym końcu z moimi problemami, ale coż poradzić. @ ani śladu, tempka znów dziś wysoka. Chyba wczoraj rano spadła bo na noc nałykałam się leków przeciw przeziębieniu z paracetamolem obniżających temp. Mam tego serdecznie dość. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o luz czasem bardzo pomaga, szczególnie jak przyczyna nie do końca jest znana. Jak jest się chorym jak ja luz nie zawsze działa, na co jestem przykładem. Jak juz kiedyś pisałam przez ponad rok nie myśleliśmy wogóle o dziecku, wogóle nie starałam się. Miałam nową pracę i nawet nie bardzo było mi to na rękę, ico? I nic. Ale dobrze, że chociaż na niektórych luz działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusiu - superancko ... tak cichotko myslalam ze moze którejs z nas się znowu uda - dziwczynki wiecie co w tym tempie to do końca roku wszystkie bedziemy w ciazy ... a tu nie ma nawet marca i proszę ... licze na to ze marzec dalej jest wolny i któras z nas zaciązuje :) poprawiam tabelkę : NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18...............ok .26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? Lenka/Ostrołęka........ .28...............3...................24-28.12.06 akasia/Zielona Góra.......26.............22..................... ..ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 kukusia /Kraków...........25...............6.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............24................. .17.0 2.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............11............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............8............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? straszliwie się Paulino ... teraz wierze ze psycho ma duze znaczenia -grunt to swobodna główka! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Paula G R A T U L U J E bardzo się ciesze że jesteś w ciąży i widze że w tab. 2 coraz więcej :-) Ja w tym cyklu też sobie odpuściłam bylo mało sexu ale znając moje szczęście to i tak nic z tego. W przyszłym tyg. ide na posiew i po @ na te nieszczęsne hsg. Nie biore już nic 2 dni temu wyrzuciłam ziółka bo juz mi się pić ich nie chciało. Jedynie co biorę to wit. I jest mi z tym nie myśleniem bardzo dobrze. Wczoraj wróciłliśmy po 5 rano i głowa m,nie dzisiaj booli. Ide się położyć. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, niemartw sie bo to napewno ja będę na samym końcu , przy tych moich staraniach co pół roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że następna strona będzie już normalna, bo strasznie źle sie czyta jak trzeba tak przesuwać na boki. pomóżcie szybko tą zapełnić i niech zmyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie macie nic przeciwko to pozwoliłam sobie zmienić troszke tabelkę NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18...............ok .26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/Zielona Góra.......26.............22..................... ..ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............6.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............24................. .17.0 2.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............11............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............8............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne Lenka/Ostrołęka........ .28...............3...................24-28.12.06 myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 może tak być? w tabelce niema jeszcze Elizy i ave. wpiszcie sie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo kobitki. Wróciłam z obiadku od rodziców. Mama kupiła sobie ładny płaszczyk zimowy i mówi że da mi go na przyszłą zime ale za chwile poprawiła sie ze na pewno w przyszłum roku na zime to bede za gruba i sie w niego nie zmieszcze bo brzuch mi bedzie przeszkadzal :) Fajnie mieć taką mame :). jade zaraz do łodzi do kina na hanibala a pisze to bo chce zapełnić ta stronke kukusia . Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z mamą to masz fajnie. ja swojej nic niepowiedziałam jeszcze, bo ona nie pyta o dziecko, choć wiem że bardzo by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko kolejna stronka taka beznadziejna nie byla !! wróciłam z kościółka..byłam na mszy dla dzieci :-) raczki w gore i sie modlimy :-) :-) zaraz zabiorę sie za prasowanie . Sufitko TY mała pesymistko!!napewno zajdziesz szybciej niz Ci sie zdaje :-) :-) a moze juz jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie od 05.04 do 10.04 a ja od 01.04 bede miala okres który zazwyczaj trwa umnie 7 dni :( A twój????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki troszke jednak sie zamyslilam i zastanawiam sie jak to bedzie ... czy w tym miesiacu dostane szanse czy znowu ja strace - kukusiu nie tylko Tobie jest trudno u mnie 18-sta próba - zobaczymy do której wpadne tableki - zapewnie 1-szej :( smutki mnie naszły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, właśnie przed chwilka wróciłam, mieliśmy być do poniedziałku, ale jednak wrócilismy o jeden dzień wcześniej. Paula GRATULUJĘ, bardzo się ciesze, ze taka miła wiadomosć mnie przywitała:)!!! Witam wszytskie nowe koleżanki, to fajnie, że nasze grono powiększa się:) ja dziś mam jeszcze @- 4 dc, jutro albo we wtorek- jeszcze zobaczę -idę robić fsh i testosteron a w czwartek do gina po leki na zwiększenie estriadolu,.Jak to któraś z Was napisała - \"nic z nadmorza nie przywioze\" bo przecież jestem po monitoringu i nie mam owulacji:(, jeszcze ten miesiac muszę poczekać cierpliwie zanim zacznę leczenie Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbinger75gmail.pl
wiatam szis trafilam zupelnie przypadkowo na to forum jeszze bradziej jakos przypadkowo w ten temat zaczelam czytac i ..... przypomnialo mi sie moje zycie 8 lat po slubie. zero dziecka. maz praca, w domu komputer i ksiazki ja praca i ksiazki i tak nam mijaly lata fajne wakacje, zawsze sami gory, morze nikt nam nie zaprzatal glowy... ale czegos brakowalo w pewnym momencie okazalo sie ze chyba mamy problem z dzieciatkiem... tak prawde mowiac tyle seksu, zawsze bez zadnych srodkow a ja nie jestem w ciazy dorastamy... czekamy i nic zaczynaja sie badania zanim sie obejrzymy mija 5 lat 5 lat bez malenstwa zaczynja sie badania, prowadzi nas jeden z jak to mowia "lekarz" z Elblaga.. Plynie rzeka kasy pieniadze ida jak woda jak to mowia caly czas jakies dzinwe sprawy, prawde mowiac polegajace na lapowkach potem lekarz stwierdza: dmuchamy jajniki jak trzeba to trzeba poddaje sie temu okazuje sie ze jest ok ale.... "Pan Super Autorytet Lekarz" stwierdza endometrizoe brzmi troche jak wyrok no bo leczenie to brak miesiaczek i albo zajscie w ciaze albo lekarstwo ciaza jak wiadomo nie ma najmniejszego sensu mowi PSAL bo bedzie poza macica i zaraz bedzie PO tak stwierdzil wiec laduje we mnie lekarstwo DANAZOL nie mowi jak jak stostosowac, kiedy, jak zaczac.. nie wiem czy przed cyklem czy w czasie tego cyklu... maz zaczyna czytac e necie jak stosowac Danazol czyta i prawie siwieje Kobiety po tym srodku tyja (jedna opisywala 30 kg w trzy miesiace) wasy i broda to juz norma zaczyna czytac i nie wierzy rani zaczyna w pracy szukac co z tym zrobic zaczyna rozmawiac ze znajoma i ona mu podaje telefon do INVIKTY w Gdansku mamy w ten sam dzien wizyte okazuje sie ze dr Sliwinski zaczyna od najprostszych badan... zaczyna sie wszystko tak jak kaze po miesiacu okazuje sie ze ........ JESTEM W CIAZY jaki byl klopt? PROLAKTYNA za wysoka i to tak w malym stopniu ze dwa tygodnie stosowania Brumergon dalo taki efekt hmm teraz mam syna Jedrusia:) urodzil sie 4600 i 56 cm. dokladnie 28 grudnia 2006. cholera kocham go jak nikogo DZIWCZYNY NIE BOJCIE SIE ZMIENIAC LEKARZY MNIE TO KOSZTOWALO 5 LAT pozdrawiam malgosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj martyn--iu :-) szkoda,że nic nam nie przywiozłas z wojaży ! zapewne się niedługo uda :-) trini a co to za smutki? bierzesz juz duphaston,na ktorej tabletce jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×