Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Lidka ja wogóle pierwszy raz zamawiałam na allegro więc za bardzo sie nieznam. mi linka przysłali na drugi dzień. dziś wpłaciłam przelew to zobaczymy czy mi przyjdą. Może np. Martynia ci coś więcej powie bo ja to od niej te testy odmałpiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja czuję się dobrze, nie mam żadnych skutków ubocznych, czasami tylko kłują mnie jajniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia a ty jak płaciłaś przelewem czy tym systemem on line co banki mają ten system24h????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczuję Lidko, ja przy 3 dniu mam już dość, ale lekarz mi powiedział że jak @ nie przyjdzie i zrobie test i będą 2 krechy to mam dalej brac codziennie do odwołania, ale myśle że wtedy będę to robić w usmiechem na ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje mi tez cos podobnego powiedziala pani doktor ale wtedy bedziemy brały zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was brała CLO i później miała robiony zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg wyszło mi że mam torbiel na jajniku, dostałam 3 rodzaje leków i miałam zanotowane co od którego dnia i kiedy skończyć, potem przez 2 kolejne cykle duphaston, i torbiel dużo sie zmniejszyła, a potem lekarz powiedział mi że luteina ma podobne działanie do duphastonu, no i jest tańsza, i jak będzie ciąża to ona ją podtrzyma, chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakina
Przeczytałam wasz topik, oczywiście nie cały bo zajębo by mi to z miesięc. Mam pytanie do was dziewczyny: czy pomyslałyście kiedys o ADOPCJI? Skoro nie możecie zajśc w ciąże to może tak ma być? Może tak będzie dla was lepiej? Może taki jest plan Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a jak będzie bez zmian przez 4 miesiące to mam przyjść i skontrolować, ale myśle po czytaniu waszych wypowiedzi, że tak długo nie będe czekać, tylko pójde wczesniej a zrobie jeszcze te hormony, co dziewczyny robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakina a może Bóg chce nauczyć nas cierpliwości?????!!!!!!!!!!!! Zeby docenic starania i w pewnym sensie dorosnąć bojesli by tak nie było to kazdy mogby sobie tak trzaskać dzieci!!! a moze to nie o to chodzi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adopcja to wielka odpowiedzialność, naturalne rodzicielstwo też, ale mówię TAK, po wyczerpaniu wszelkich możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, któraś z dziewczyn miała, bo kojarzę jak pisała, ale teraz nie powiem Ci która nie pamiętam, pewnie sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakina
To nie sprawiedliwe. Ci co chcą mieć dzieci często nie mogą, a jakieś patologie trzskaja sobie co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynkas
pozwoliłam sobie przeczytać pare stronek i zauważyłam że niektóre kobiety sa bardzo nie miłe, bije od nich zazdrością i to na odległość, a topik zapowiadało sie bardzo fajny, widać tak to jest jak się siedzi w domu i nie ma co robić, nie będe wymieniać osoby po niku ale pewnie sama się domyśli, nie tędy droga! współczuje ci bardzo, poczytaj co napisałaś i może ciut się nad soba zastanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynkas, po czym wnioskujesz że ktoś jest nie miły? pozatym każda która sie stara jest zazdrosna, ale chyba zdrowo, że któres z nas sie udało jestem w szoku, czyżby chodziło o mnie, ale nie przejmuje sie, jestem tu bo lubię i chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki robalki - znowu nastukałyście stronek - znowu jest fajnie podczytywac ... ja dzis odpadam - jestem padnieta - zaraz prysznic ..robie minkowi kanapeczki i ląduje w łózeczku ... fakt nasz topik jest fajny - i naprawde jak się komus nie podoba to nie musi tu zagladac - kazda z nas jest inna - jedna bardziej twarda - druga miękka - jestesmy grupą - w której się wspieramy i podtrzymujemy na duchu - tak ma widocznie byc i nikomu to osądzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynkas
nie, to nie chodzi o was dziewczyny, poczytałam trochę i zastanowiło mnie jak tak można? jest zazdrość i zazdrość, wypadałoby jednak umieć sie cieszyć z czyjegoś szczęścia, ta o której pisze może odrazu wpisać mnie do tabelki nr 3 nie pytając o nic! zresztą takie jej zwyczaje wiecznie JA, JA, JA! ślę pozdrowienia dla miłych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba domyślam się o co chodzi z tym że nie miła: że Kukusia zrobiła 3 tabelkę do której wpisała dziewczyny co sie długo nie odzywają, i co z tego, daty już były nieaktualne, a zawsze można przekleić gdyby wróciły, czepia sie i tyle. kurcze nawet serwer sie zawiesił z wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matryno to nie jest tak jak myślisz. jeśli chodzi o zazdrość to jest ona z dobrego serduszka, nikomu źle nie życze tylko po prostu serce mi sie kraje jak widze mamy z dzidziusiami i jestem zazdrosna bo też bym tak chciała. ale myśle że to normalna sprawa gdy dopada instynkt macierzyński. I nie myślę tylko o sobie! Tylko czasem już niewytrzymuję i żeby sie wyżalić, to piszę o swoich uczuciach tutaj ( bo nie mam komu powiedzieć) a dziewczynki są na tyle wyrozumiałae że mnie pocieszają choć same są w nielepszej sytuacji. Ale ty nierozumiesz bo nie jesteś w takiej sytuacji. i wiesz, najgorszemu wrogowi nieżyczyłabym takich smutków jak my mamy. tobie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsensu że sie ktoś czepia o tabelke. Zrobiłam to , bo znalazłam takie same na innych topikach. tam jakoś nnikt sie nieoburzył. a wogóle to wystarczyło napisać żeby ją przywrócić do tej postaci co była a nie od razu taki zament siać. Jak dla mnie to ten topik zawsze był świetny i czułam sie tu ja u swoich. miła atmosfera cały czas, a to że sie komuś niespodobał to po co wogóle pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynkas
skoro tak mowisz i płynie to z serca to ok, bo widzisz czytając to tak z "zewnątrz" nie widać abyś się cieszyła szczęściem innych, ból i nutkę goryczy rozumiem i to bardzo dobrze, to zaprowadziło mnie na strony tego topiku, chcąc wiedzieć wiecej o was zaczęłam czytać i takie wyciągnęłam wnioski, nie chciałam cię urazić ale dać coś do zrozumienia, masz piękną stopkę a ja nie widziałam w tobie takiej osoby o której tam piszesz, raczej kogoś pełnego zawiści, nie jedna dziewczyna jak piszą czuła sie pominięta, więc gdzie to wzajemne wsparcie ? po tym poście zrozumiałam że się myliłam, szkoda że nie przeczytałam dobrej kukusi wcześniej. nie gniewaj się proszę. pozdrawiam kobiety z tabelek nr 1, 2 i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×