Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

cudownie małgosiu,że masz kochanego bejbuska!!! ale zastanawia mnie dlaczego pierwszy lekarz nie zauwazyl wysokiego poziomu prolaktyny skoro tez robił badania??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu na 9 i w sumie mam na tym zakończyc - i czekac na @ ale sama nie wiem ... boli mnie podbrzusze - do tego raz na dzień biore nospę bo od jakiegoś 18 dc - mialam jakies skurcze - po tym jest lepiej - mam 2 % nadzieji - co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zaobserwowalam u mnie II faza - jest za krotka bo owu mniej więcej tak 15 dc - a @ przychodzi teraz coraz wczesniej w 25-26 dc - ewidentnie widac niedomagalność fazy lutealnej ... zobaczymy jak mi pomoze duphaston ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbinger75gmail.pl
AKASIA wlasnie w tym jest myk .... nie bylo zadnych badan ja mu tak wierzylam zadnych hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosiu ja tez na razie nie mialam robionych zadnych badań hormonalnych a mysle ze powinno się od tego zacząć ... na razie zminiłam lekarza - myśle ze ten jest oki ... wyniki mojego meza sa prawie oki ... teraz moja kolej ... zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza .... w takim razie mykam na filmik ...akasiu odpisz w wolnej chwili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie przerywaj - bierz tak jak lekarz kazał ( przez 10dnitak?- ja tak biore)i czekaj. skurcze sie ma przy....ciązy |:-) i wtedy też boli lekko podbrzusze :-) wiec głowka DO gory -moze w koncu udala sie implantacja( !) a to bylo Twoim problemem z niewydolnoscia fazy lut.:-) :-) trzymam kciuki i mam nadzieje ze to juz teraz :-) koniecznie badania horm.zrób !! rzeczywiscie one sa dosc istotne.Moj lekarz nawet nie chcial mnie widziec bez wynikow moich i meza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójde jutro zbadać tą prolaktyne. myślicie że to dobry moment bo ja sie nieznam, a pójde prywatnie do laboratorium bo w piątek ide do gina to może mi coś powie z tych wyników. jutro mam 9 dc. a myślicie że mocz też zrobić, bo jak już pójde to mogę od razu, ale czy jest sens czy nie.? doradzcie bo ja sie wogóle nie znam. miałam czekać do piątku żeby gin dał mi skierowanie na prolaktyne, ale niewiem co robić. czy na skierowanie jest za friko? bo ja muszę zrobić to badanie 2 razy ( bo też z obciążeniem) czyli zapłace do 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skierowanie powinno byc za darmo-niestety u mnie ze skierowaniem i tak musialam bulic! badania robi się w 3 dc- jesli to pierwsze badania.I zrob odrazu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu skoro w 3 dc to jutro niezrobie bo to 9 dc czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-zapewne lekarz powie Ci ze takie badania robi sie w 3dc;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no to du** zbita!!!!!!!!!!!!!!!!!! zmarnowałam ten cykl zamiast sie już dowiedzieć co mi jest. w takim razie jutro nigdzie nieide bo niemam po co. dosłownie wszystko mi niewychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz...chociażby po skierowanie-nic nie jest zmarnowane ani stracone kukusiu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja jutro miałam iść prywatnie do labolatorium i bulić. ale skoro nie w tym dniu sie bada to po co mam kase marnować. a do gina ide 2 marca, a do ginki 12 marca. zobacze co mi kto powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam właśnie na necie że prolaktynę robi sie między 5 a 10 dc. akaia mówi że w trzecim. no i bądź tu mądry i pisz wiersze jak niewiadomo kto ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytam, czytam i aż z wrazenia zamarłam :) gratulacje Paulko, wszystkiego dobrego dla dzidzi, Ciebie no i tatusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, może idź jutro do tego laboratorium, tam pewnie podpowiedzą w którym dniu co i jak, w końcu robią to pewnie non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze najgorsze jest to że w laboratorium pracuje mój kuzyn no i pewno już cała wieść sie rozniesie po rodzince że niemoge mieć dzieci. mój kolejny pech. i jak tu sie z czegoś cieszyć? nic tylko siąść i beczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak wyczytałas to moze tak byc skoro tylko prolaktyne robisz ...ja mialam kompleksowe badania.I gin mowil ze trzeba 3-5dc. Lepiej idz i sie dowiedz !!! :-) ja ide przed Tv -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbinger75gmail.pl
hmm ja mialam badana prolaktyne w normalnym toku badan 12 hormonow w tym prolakytyna i wyszlo ze mam ja taka jak kobieta tuz po porodzie karmiaca piersia potem byly bardzo krepujace badania usg w drugim dniu miesiaczki i wiecie co sie okzalo? ze jak mialam "robaczki wedrujace w brzuchu" ktore bralam za dni plodne to sie okzalo ze trzeba malenstwo majstrowac dwa dni pozniej. jak juz niby sie nic nie dzieje w orgaznizmie... a jednak :) udalo sie 30 marzec gdy meza wyciagalam z pracy i mowilam "chodz" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to jutro 9 dc i zaczynam robić testy owulacyjne. może ktoś mi doradzi czy wystarczy co drugi dzień czy muszę codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz kiedy wystąpi u ciebie pik LH wtedy w ciagu 24-36 godzin jest owu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kukusiu ? zajrzałam do sklepu internetowego ... w przyszłym cyklu tez chyba kupie te tesy owu .... sa tańsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie chyba obojetnie - byleby w miare o tej samej i w podobnej godzinie ... ja zawsze robilam po przyjsciu z pracy tak ok. 17,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×