Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hejki babolki :) jak to miło ze myslicie ze bede następna - ale ja czekam i jak na razie żadnych nie chce miec przeczuc ... bo po co się nastawiac pozytywnie i później się rozczarować - a tak to może bedzie niespodzianka ? kochane jestescie ... mam nadzieje ze niedługo wszystkie wpadniemy do tabelki nr 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yta-Gratulacje!! Kukusiu jak będzie dziewczynka to będzie Julia, mi się podoba Nadia, ale mojemu kitkowi..niestety:) Dziewczyny, mam nadzieje, że tabelka bedzie szybko się rozrastać-oczywiście ta 2!!!!Całuje Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem troszke podziebiona - jak przyszłyśmy dzis do pracy bylo 12 stopni - zgroza - do tego chmskie slowa ze przeciez nie musimy sie rozbierac ... kurcze zaczynam miec naprawde dosyc - biegam teraz co chwilke do kibelka ... pewnie pecherzyk mi sie przeziebił ... do tego prawy jajniczek napiernicza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jestem zmęczona:( dużo biegałam po mieście...potem zrobiłam pyszotka obiadek-naleśniki z kapustką i grzybkami:) do tego barszczyk..mniam. A mięsko co piekłam w weekend..mój kocurek już prawie wsunął całe:) hi, hi..ja na szczęscie mam już średni apetyt, a od grudnia przytyłam prawie 3 kg..ale to dobrze, bo przy wzroście 176 ważyłam 53 kg:) a teraz prawie 56:) Trinituś a jak samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triniuś..a może to nie pęcherz? oby, oby to było to o czy myślę!!!!ale byłaby radośc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedyś będę mieć marcelka. mężowi sie niepodobało na początku , ale jak mu powiedziałam że on może sobie wybrać dla dziewczynki, to przystał i na marcelka. choć ja niewiem czy przystane na te jego bo takie zwykłe mu sie podobają, a ja chce żeby moje dzieci miały śliczne imionka. ale narazie to tylko marzenia. dobrze że za nie sie nie płaci bo już dawno bym popłyneła z torbami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jestem na duphastonie ... od 17 dc .... bola mnie piersi .... do tego podbrzusze - jakby troche się ciagło ... i jajniki tez bolały - teraz mialam dwa dni spokoju ale dzis znowu sie odzywają ... poza tym sama nie wiem - moze to wina tego leku ? nie chce się rozczarowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tendencyjnie dziewczynka Zosia, Ada lub Kinga chłopczyk Mikolaj, Adaś, Janek :) ummm fajnie kukusiu pomarzyc ..oj fajnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu gdyby nie duphaston to pewnie na jutro lub pojutrze ..ale podobno po nim czeka sie nawet do 7 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przepraszam że tak myle litery. nie sprawdzam co napisałam a potem to sama sie niemoge doczytać. miało być Trini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. ja zawsze miałam co 27, 28, 29 i to był standard. a po duph. miałam co 34, 35 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis 26 dc tak więc musze czekac - pewnie w tym tygodniu sie dowiem ... bo jakos mi sie nie chce wierzyc zeby @ sie nie pojawiała - to chyba byłby cud ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yta serdeczne gratulacje❤️ i mi bardzo ale to baaaardzo chcialo sie pic i jest tak nadal, pije jak najeta, wczesniej nie za bardzo przepadalam za sokiem z grejpfrutow a teraz szaleje za nim:) to samo jest z sokiem jablkowym:) paula niektore babki nie maja apetytu w pierwszych tygodniach, ja za to jem jak wsciekla:D doslownie szok! buzie mam juz jak ksiezyc:) ale co tam:) moja mama sie smieje ze beda blizniaki:) dianka ahh te cycki;) ale nie narzekam z sredniego b robi sie juz pomalu male c:D:D:D:D dbajcie o siebie ciezarowki:) trinity 3 mam kciuki! mam nadzieje ze ta tabelka nr 2 bedzie rosla b.b.b. szybko!!! pozdrawiam WSZYSTKIE panie. milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ..nie bede robic - wiesz ile razy płakałam nad jedna kreską ? szkoda pieniędzy ... ale wiecie co u mnie w aptece serduszko w tym tygodniu jest promocja na testy ciązowe wazne sa do 2010 roku - babyQuick za 5,50 ..chyba kupie ze 4 szt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym kupiła takie tanie. ja też zawsze beczałam po 1 kresce i obiecywałam sobie że już nigdy testu niezrobie, ale i tak niewytrzymałam i zawsze kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede zmykac - bo boli mnie troche brzuszek biore nospę i ide do łózka - na razie kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 miesięcy nie robie testów @ zawsze mnie wyprzedza - pewnie i tym razem nie zdąże przetestowac a ona juz się rozgości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niedługo mykam bo dziś wkońcu m jak miłość. aha robiłam teścik i dziś owulki niema. właśnie niepamiętam czy już o tym wcześniej pisałam. jak tak to sorki za powtórke Trini trzymam kciuki żeby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yta ja tez przyłączam się do gratulacji Kukusiu, mnie też podoba się Marcel - ale jak mężusiowi o tym wspomnaiałam to przypomnaiała mu sie bajka \"szpak Marceli\" i nie chce się zgodzić, podoba mi się też Adrian - on znów ze to gejowskie imię :) chyba wolałby Miłosza Juniora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian też ładnie. ja jak będę mieć dwóch synków to jeden będzie Marcel a drugi Konrad. to już postanowione. dla dziewczynek niemam imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja w tym cyklu tez nie liczyłam dni, dobrze ze sobie w komórce przypomnienie o Luteinie zapisałam, bo to od dziś :( eh, znów ten wstrętny smak w ustach, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooo kobitki!!! wróciłam z pracy - wreszcie. Dziś nie ciekawie bo napisale w gazecie ze beda nas burzyć a my nic nie wiemy :( ale to nic . Kukusia nie pisałaś bo czekałam z niecierpliwościa co z twoją owulacją. Dobrze ze poszłaś na ta prolaktyne bedziesz świadoma ze to nie to :) ( ja niestetu musze się leczyć :( ) i dzięki za informacje wlasnie mialam pytać kiedy najlepiej zrobic: ja ide teraz w marcu zrobić nowe i zobaczyć czy dały coś leki. Witaj Ksieńka ja tez jestem jedna z nowszych i wiedz że te łobuziary bardzo pomagają :) Kukusia powiedz zamawiałaś ten zestaw testów owulacyjnych co mi podałaś linka??? Bo ja wysłałam mieli mi przysłać meilem nr konta na które mam wpłacić i coś nie widze :( a zalezy mi na czasie :/ Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta! Nie było mnie przez dłuższy czas z Wami, bo strasznie byłam zabiegana... a tu tyle niespodzianek :) PAULA, YTA GRATULUJĘ :) Trini Ty następna!!! U mnie bez zmian, przez krótką chwilę miałam nadzieję, @ opóźniła się o 4 dni ale niestety nie tym razem. Złapał mnie mały dołek ale już jest lepiej. Od 3 dc zażywam CLO a w czwartek idę na USG sprawdzić czy mój pęcherzyk ładnie rośnie. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka no to trzymam kciukasy za pęcherzyk a czy są jakieś odczuwalne skutki uboczne tego Clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18...............ok .26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/Zielona Góra.......26.............22..................... ..ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............6.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............11............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............8............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne Lenka/Ostrołęka........ .28...............3...................24-28.12.06 myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×