Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

lidka ja w tym miesiącu będę robić.już sobie kupiłam ale niewiem zabardzo od kiedy zacząć bo z tymi moimi cyklami to ciężko wyczuć kiedy co będzie. ave współczuję ci. myśle że jak nam więcej napiszesz to będzie ci lżej.ja niewiem jak to jest gdy partner niemoże, nie znam tego uczucia. i nawet szczerze mówiąc to jak jeszcze mąż nie zrobił badań to myślałam sobie w duchu że jeśli już ktoś ma być z problemem to wolę żeby trafiło na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki test karolcia??? Witaj Ave w naszym gronie!!!!! Właśnie przeszłyśmy przez pesymistyczny nastrój kukusi i sama widzisz jak wszystkie sie tu trzymamy. Więc jesli masz tylko złe dni to \"dawaj\" na pewno bedziemy starały sie ci pomóc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety bo aż mi głupio że was wprowadziłam , a właściwie próbowałam doprowadzić do pesymizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam test z polecenia Trini. nazywa sie LH test. zapłaciłam 23 zł, ale zamówiłam sobie jeszcze na następny raz na allegro bo tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia niech ci nie będzie głupio bo to nie o to chodzi. Po prostu masz jeden z takich dni podczas których przedałoby ci sie wsparcie - i po to my tu jestesmy!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. ale już jest dobrze. i mam nadzieje że tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave
Dzieki Karolcia.napewno z wami lepiej sie poczuje.od kilku dni tutaj zagladam i widze ze z moim problemem..marzeniem o dzidzie nie jestem sama.bede tutaj zgladac codziennie.moze mi to pomoze zapomniec o moim marzeniu...a moze w przetrwaniu na oczekiwanie..ah..chyba ide spac bo sie rozkleje...zycze milej nocki wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia i ja już zwariowałam :( bo na tej stronie co ci wysłałam jest napisane ze ja ktora mam cykl co 29 dni musze zaczac tes robic od 12-dnia cyklu a na srtonie o teście LH test jest napisane ze od 9 dnia cyklu ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/ Co ty o tym myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemam zielonego pojęcia. ja narazie mierze tempke i jak się coś ruszy to zacznę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mierzenie juz by sie nie sprawdzilo bo jestem przeziębiona i chyba nawet mialam mala goraczke!! Uciekam spac do jutra Całuski!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Skarby. U mnie chyba wreszcie cos drnęło. Dziś wreszcie spadła mi tempka na 36,5 i mam szczerą nadzieję, że dostanę @. Ale póki co nic nie ma... Cieszę się, że nas tu coraz więcej bo będzie raźniej, chociąz nie dobrze, że spotykamy się tu z takiego powodu. Ale mam propozycję, za parę lat a może nawet wcześniej otworzymy sobie topik \" Szczęśliwe mamusie\" :) W końcu według internetu wszystkie jesteśmy w ciąży, tylko ciekawe czemu tatusiowie czasem są ci sami ;) Ja myślałam wczoraj, że będzie gorzej z moim zdrówkiem, ale nawet dość. Mój mąż zaplanował mi dziś dzień. Wysłał mnie do mechanika :( Ale jak to baba nie znam się na \"tych \" rzeczach i dla mnie filtr paliwa czy oleju to niewielka różnica. No i wymienili wszystko. No i dostało mi się, bo on miał jakis specjalny, racingowy z dozywotnią gwarancją i mieli wymienić tylko jeden a jak o drugim nie pisał ani nie mówił mieli nie tykać. A oni mu założyli jakiś papierowy :( No i do tego pękła jakas półoś w kole, i jak zwykle mój mężuś był poza zasięgiem i musiałam sama decyzję podjąć - naprawiać czy nie. No i naprawiłam za radą taty, ale na szczęście dobrze zrobiłam. I tak minął mi ciekawie dzień ;) Biorę się za sprzątanie, bo mnie kurz zasypie. Drogie pesymistki, coś wam powiem. Jest takie powiedzenie, że jak się czegoś bardzo pragnie to sie to zdobędzie. I ja tak mam. Dziecko tez będę mieć, jeżeli Bóg nie da mi biolgicznego wychowam adoptowane, bo bardzo tego pragnę. Ale nic na siłę. Wciąż mamy czas. Macie po dwadzieścia parę lat a zrzędzicie jak moja sąsiadka po menopauzie. Tak jak napisały już wam dzewczyny - skąd macie miec dziecko jeśli nie macie mężów. W liście żołlnierzyków się nie da przysłać ani w lodówce zamrozić. Ja też straciłam rok przez rozłąkę i nawet przez ten czas nie myślałam o dziecku, bo niby jak? Wiatropylna nie jestem a przystojnego sąsiada nie było żadnego ;) Staracie sie dopiero po parę miesięcy ( niepełnych miesięcy) i macie być w ciąży ? Tak jak Tryni napisała, że jej koleżanka zaszła w ciążę 8 d.c. Skąd kukusiu wiesz kiedy będzie owulacja, że panikujesz na przód. Może skoro teraz cykl był krótki, następny będzie dłuższy o tydzień i prawie jajeczko wypadnie na pobyt męża. Nie można tak czarno myśleć i pamiętajcie, że z każdej sytuacji są co najmniej dwa wyjścia. A teraz póki nie jesteśmy jeszcze mamami czas korzystać z \"wolności\", a nie użalać się nad sobą bo to do niczego dobrego nie prowadzi.Tyle mojego wywodu ! Dużo uśmiechu więcej pogody ducha dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki słoneczka ... Surfitko przyłączam sie do Twoich slów - jestes kochana i taka dojrzała - mam nadzieje ze nasza kukusia weźmie sobie do serca te słowa i zepsuje sobie przyjazdu meża swoim zachowaniem ... dziewczynki ja stosowałam testy owulacujne Lh w tamtym roku i w tym ze 2 razy ... chcialam po prostu sprawdzic dlaczego i czy mam owu skoro nie zachodze w ciaże - w moich 28 cyklach testy zaczynałam robic od 9 dc - tak lidziu od 9 - bo zawsze przeciez coś moze sprawic ze owu bedzie wzesniej albo poźniej ... mi zawsze pokazywałay sie 2 kreski - z pikiem Lh ok 13-14 dc - ale jak wam juz pisalam róznie bywa - a jak ktoś jej nerwowy i ma dużo stresu to na pewno owu pojawia się w innym terminie ... także testowac przeciez nie zaszkodzi ... zmykam kochane bo maz jajeczniczke mi na sniadanko serwuje ... do tego kakao ... pycha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ja jak narazie jestem w miare możliwości spokojna. ciekawe czy dziś znów mnie ktoś odwiedzi? bo przez ostatnie 3 dni ciągle miałam gości. dziś sie nikt nie zapowiada, ale mam nadzieje że z nienacka coś wyjdzie. jak są goście to o tym niemyśle, zajmuję głowę czymś innym. a teraz pędzę do kościoła. zajrze może po obiadku, albo przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta :)Macie dduuuuuuuuuuuuuuża racje ale wiecie co jest najgorsze ze facet przyjezdza raz na jakiś czas i to na 4 dni i akurat w takim czasie kiedy masz okres albo w takim ze na owulacje nie ma szans. I jak tu się nie wkurzyc???? Trinity ja czytałam o teście ClearBlue i tam jest napisane zebym sprawdzała od 12 dnia cyklu (mam cykl co 29 dni) i dlatego nic z tego nie rozumiem ??????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... myszeczki ... nie wiem jak to jest z tym testem ClearBlue ... nigdy go nie robiłam ale od 12 dc ? no nie wim - czasem to moze juz byc po fakcie ... mi nikt nie proponował urzywania testow owu - sama sobie poszperalam w necie i tak wyszło ... wiecie w następnym cyklu tez zamierzam chyba sobie robic testy - zobaczymy jak to bedzie - bo jak na razie jestem na duphastonie ...potem @ od 5dc- 15dc Ovestin - postępuje tak jak kazal mi lekarz ... Kukusiu a ty jakie testy kupilas na allegro moze ja tez bym skorzystała ? podaj linka i moze sobie zamówie - jak mowisz ze taniej - ostatnio koszmarne pieniadze wydaję na to wszystko ... kukusiu - dobrze ze masz główke zajęta czyms innym - przynajmniej - mniej smutków :) ja dzis ide z minkiem do mamusi na obiadek - na gołąbki ... zaczyna mnie pobierac - bo dzis 25 dc - i juz w głowce - pojawiaja się pytania - czy znowu się nie udało ? a moze ?? oj chcialabym aby był juz tydzień do przodu - to przynajmnie mogłabym miec jakaś nadziję a tak ?? sama nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidko ..poczytałam troche o tym tescie co mowilas ... dziala na tej samej zasadzie co domowy test LH - pewnie tylko producent jest inny ... no i cena 75 zeta - mysle ze mozesz go uzyc ale szkoda kasy na coś o identycznym działaniu ... kukusia kupła ten o którym jej mówiłam za 23 zł. nie wiem ale tamtem zawsze wskazywał z dokładnoscia 99 % - pewnie lekarz ci polecił ? no tak zreszta pytałam sie ostatnio w aptece o testy owu - sa b. drogie ... ten który ja urzywałam jest jednym z tańszych - rożnica jest pewnie taka ze tamten jest strumieniowy a mój paskowy ... to tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) jednak nie pojechałam i chyba dobrze zrobiłam,bo mam takie zawroty glowy ze sie na nogach ledwo trzymam,.robie sobie narazie pomalu poarzadki :-) Elizo333 - jezdzimy do Czech - Harrachov-Rokytnice-Spinelrovy młyn-Janskie Laznie.:-) co tydzien gdzie indziej :-) co prawda w sylwestra smigalismy po Tatrach-ale byla beznadzieja!!pogoda i ten tłok na stoku-makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mówiłam ostatnio, że się źle czuję i juz wiem dlaczego. Po prostu JESTEM W CIążY !!!!!!!!!!!!!!! :):):):):) NAWET NIE WIECIE JAK SIę CIESZĘ. Mojemu mężowi z wrażenia aż folia od parówki wypadła i oczy mu sie zrobiły jak 2 pięciozłotówki i o mały włos się nie rozpłakał, nawet mu sie jeść odechciało a wczesniej mówił, że jest strasznie głodny. Zrobiłam 2 testy i obydwa pokazały dwie wielkie krechy. Teraz więc wiem trzeba się słuchać Diany przestać myśleć i mieć do tego z lekka olewającę podejście. Ja tak zrobiłam i zadziałało. Dlatego dziewczyny nie myślcie a napewno Wam tez się uda. Tobie kukusia także.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Paula jak sie cieszę. Ale ci fajowo. Pogratuluj odemnie dzielnemu tatusiowi. więc jak przyjade do was w wakacje to i ty i dianka będziecie grubaski. a ja wklęsła. no cóż, taki los. przepisuj sie prędko do dolnej tabelki, wykreślamy cie z naszej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,,,zeby to bylo takie proste :-) wyluzowac i juz :-) masz racje kukusiu! ja smigusiam do kosciółka na 14- porzadki juz prawie skonczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dżez. właśnie zadzwoniła koleżanka że zaraz przyjdzie na k\\awe. 4 dzień pod rząd koleżanka. uciekam parzyć kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całuski!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze do koscioła mam rzut beretem-bo tej mszy na 14 nie bylo :-( jest na 16 badz 18,.więc jeszcze poleniuchuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało ze stronką? rozciągnęła sie nam nieco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×