Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

tak zrozumiano. tylko czasem to takie trudne i niedo zniesienia. jutro napewno mi przejdzie ale dziękuję za troskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarby :) Zdjęcia poszły do tych od kogo dostałam, a nie dostałam za wiele. Monia, Eliza, Lenka - nie mam waszych zdjęć. Przyślijcie jeśli możecie. :) Kukusiu, oświadczam Ci uroczyście, że nie będziesz mieć dziecka, skoro tak w kółko kraczesz ;). Dajże dziewczyno chłopu najpierw swoje zrobić a później bądź radosna i zadowolona, to fasolinka zamieszka u Ciebie. Zapomnaiłam wam powiedziec, że mój gin kiedyś mi powiedział, żebym starała się miec zawsze orgazm. Podobno wtedy szyjka bardziej się otwiera i dzieciaczki mają większą swobode dziłania. :) Akasiu, ja sobie myślę, że mamy więcej ze soba wspolnego oprocz tych pęcherzyków. Mój największy miał 43 mm - i wcale nie chciało mu sie pękać. No i ja tez jestem szczególny przypadek. ;) Dobrej nocki życze i do jutra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochane:) Ja właśnie piję kawusię i zaraz zabieram się za prackę. Surfitka wysłałam Ci swoje zdjęcie,teraz czekam na Twoje:) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Dziś nowy dzień i nowe nadzieje. już mi przeszło wczorajsze smutkowanie. taka piękna pogoda - to chyba dobrze działa na stresy. Surfitko kochanie dzięki za ochrzan.ale mósiałam sobie troszke pobiadolić bo bez tego nie byłabym sobą. Jak już tam gdzieś wcześniej wspominałam wole być na nie żeby potem mieć miłą niespodzianke. Trini ja chyba wezmę już dziś ten duphaston, bo podejrzewam że raczej nic sie niewydarzy, patrząc po śluzie, a raczej jego braku. chyba 3 dni temu miałam ten szklisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia :-) Cześć dziewczynki Ja wysłałam surfitce dziś fotkę czekam na rewanż kochana :-) Pozatym nie mam maila Kseni, Elizy i omegi.. Dziewuszki z Wami też chętnie się wymienię.. Mój mail jest podany w peferencjach pod zaczernionym nickiem. Odpowiem Wam tym samym :-) Ja jestem dziś już znów z Glucophage w torebusi.. łykam po posiłkach .. i z Clostilbegytem od nowego cyklu.. Nie mogę się już doczekać by go łykać :-) Tymczasem zmiatam do pracki. papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A popołudniu znów ma być piękna pogoda.. Tryniu...czy Ty mnie czytasz? Ma być pięknie.. A Ty się pewnie znów zapomniałaś dużo uśmiechać ;-) Cieszę sie i ja że Dianka zagląda .. Ściskam Wam mocniutko. Witaj Kukusiu ranny ptaszku.. Moniu Kawkę pijemy razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku.. wczoraj wysyłałam.. Kukusiu.. Bo ja od Ciebie dostałam prawda? No nic.. Wyślę z domku wieczorkiem Ale nalepiej napisz choć słówko. Potwierdzimy maila. Czy na dobry adresik wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana, niemam. a mojego maila powinnaś mieć bo pisałam do ciebie w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałam wczoraj wieczorem, teraz wysłałam inne takie jakie mama tu w pracy..Samotne bez mojego A. Ale z domku wyśle Ci i tamto razem :-) Musze zmiatać..Zajrzę jeszcze później, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz będziesz mieć dwa Kukusiu :-) hihi.. Mnie też jeszcze trudno się połapać. Muszę się na was napatrzeć i zapamiętać by kojarzyć z nickami. :-) zmykam.. myk..myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku też sobie myliłam , zwłaszcza Martynię z Sysią, ale niewiem dlaczego. teraz już nie. teraz wszystkie rozróżniam i powiem wam że ze zdjęciami jest dużo lepiej. niemam tylko fotki od Elizy i od Moni zmykam bo kawka mi sie już skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mam jeszcze od Lidki, od Małej i od Fiony Właśnie Fiona i Mała odezwijcie sie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki ;) jestem w pracy i czytam wasze wczorajsze posty ... dziewczynki 300zł ale za 5 lokatorów - bo mamy w naszym bloku siec :) ale nie wszyscy sie składali - powstały zaległosci w rachunkach - i zbuntowałam meza - chcemy sami sobie płacic i miec swięty spokoj od niesłownych ludzi ... myslimy nad radiowym albo neostradą ... juz wczoraj mnie skrecalo bez netu ...a jak bedzie od czwartku - bo mam 4 dniu urlopu do wtorku wlacznie ... nie wiem - ale smutno bedzie mi bez Was - pewnie - czesciej bede zagladac do tesciów hi..hi ... na razie zmykam ... bede do 16-stej zagladac ... cmokalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kto nie dostał odemnie zdjecia proszę napisać i podać maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja poprosze zdjęcie fionadi@interia.pl KArolci dziękuję za zdjęcie-śliczna z Was para;) buziaki dla was..ja dziś w domku siedzę, robię pranie, a zaraz zabieram sie za rozliczanie PITów mojego i męza. Miłego dnia Słonka. P.s Kukusiu..czy ja Ci nie mówiłam -Wiecej optymizmu?!!!! KOchanie jak będziesz taka pesymistką, to nic Ci nie wyjdzie. Głowa do góry, na bok smutki. Zrób postanowienie-więcej uśmiechu..i zobaczysz, od razu będzie Ci lepiej! pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwjki smutaski - wiecej usmiechu - tego zycze Wam i nawet sobie ;) dostałam zdjecia od Moni i Karolci - dziękuje bardzo - zrewanzyje się jak necik mi podłączą - bo w pracy nie bardzo mogę ... czekam jednak na zdjęcia innych dziewczynek Fionki, kśieńki, Malej i innych ... tymczasem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bym zapomniała - lidziu ... i Elizo wasze zdjąta też bym chciała - teraz jak bede miec komplet - to po prostu świetnie się pisze - bo mam Wasze twarze przed oczami ... kukusiu - sloneczko moje mysle ze nie jest tak jak piszesz - ja kupuje testy owu w aptece i polegam na nich - a co sluzu - tez czasem mi sie wydaje ze go nie ma - a jednak jak gin mnie badal to mowił ze sluz jest piekny i jest go bardzo duzo w środku koło szyjki - takze nie martw się na zapas ... a jeżli nie ma piku Lh to polecam monitoring ... idz do gina i niech zrobi ci usg - i zobaczy czy jajeczko pekło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana zdjątko poleciało do Ciebie:) A tak przy okazji wiecie jakoś dziwnie się czuję,brzuszek mnie boli tak jak na okres a do okresu jeszcze prawie dwa tygodnie,nie mam pojęcia o co chodzi ale cały dół brzucha mnie pobolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu ja tez tak mialam w tym cylku - nawet myslalam ze moze to fasolek - ale niestety :( Ksieńieczko - mam juz Twoje zdjęcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wysłałam zdjęcia do Lenki i Dianki. Triniu ja wczoraj ci wysłałam,sprawdź jeszcze raz,jak nie ma to jeszcze raz wyśle. Fajnie wiedzieć jak wyglądacie:-) Idę na obiadek,mój mąż robi bo ma urlop od wczoraj a ja właśnie wróciłam z pracy i tak miło jak wszystko jest zrobione. Pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.czytam i widze że wymaiana fote trwa.nowe staraczki dołączyly..to dobrze.samych \"fasolek\" zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×