Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzień dobry.. . dzień cudny...słoneczny...Achh.. kobietki jak dziś ślicznie za oknem. Do mnie kukusiu Twoja wiadomość doszła , dziękuję :-) Odpisałam szybciutko. Ale ze zdjęciem to nie dostalam :-( ...a bardzo chciałabym i Ciebie poznać. Ja z dziewczynkami wymieniłam się wcześniej, ale chętnie i teraz wymienię się i z Toba :-) Ja dziś po 13 jadę do Białegostoku. Jak wieczorem uda mi się zasiaść do kompka to prześlę Ci jakąś swoją fotkę. Buzialki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:)w ten piękny dzień,aż chce się żyć patrząc dziś za okno:) Ja wyczytałam wymieniacie się zdjęciami,może i kiedyś ze mną będziecie miały ochotę:) Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja poproszę o twoje zdięcie zresztą od elizy też odeśle swoje pozdrwiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny i juz poniedziałek słonko, mrozik i praca:) co do tematów .Dzięki za inf. o drożności Surfitka ja pojechałam do Kliniki Macierzyństwo w Krakowie tak jak polecano mi tu na forum- było to juz prawie dwa miesiące jak tu do was dołączyłam :) Mam nadzieje że szybkie działanie doktorka pomoże nam w zajściu. Wczoraj mojemu miskowi mówiłam że jestem tym wszystkim zmęczona , tymi pytaniami kiedy będziemy miec dzieci. że mamy brac się do roboty - Cziekawe ile jeszcze dzieci urodzi się u znajomych zanim ja będe w ciązy? Kukusia co do owulacji to ja od miesiąca mierze tępkę i myslałam ze owu miałam w ok 10 dniu bo temp. była 37,1 ale to nie to i lekarz badał mnie w 18 dniu i było jajeczko na chba 9mm i powiedział ze wszystko przed nami ze mamy działac w 20dni zaczeła dufaston i w tym dniu tak bolały mnie w okolicy jajników i chyba jajowodów ze aż cięźko mi sie chodzło skurcze czy co ? więc kochaliśmy sie z miskiem aż miło.ale co bedzie dalej zobaczymy ? Tak ze nawet w 20dniu moze byc owulacja jeśli masz długie cykle ok 30-32 dni Ja ostatnio mam nawet 9 dni @ bo pierwsze 3 dni to takie delikatne plamienie :( O kurcze ale późno spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu ale nie mam Twojego maila:) mój mail to nigdyniemowienie@wp.pl Jeśli chcecie wysyłajcie do mnie a ja będę odsyłać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobitki na chwilke. Elizo ja mam cykle po 28 dni. A jaki doktor w Kraku cie leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam kochane. Cóż za piękna pogoda,aż chce sie żyć! Ja wczoraj spędziłam dzień z 8-miesięcznym bratankiem,jest boski no i znowu miałam doła po tym spotkaniu.Ale jak wstałam dzis i zobaczyłam słonko za oknem to tak jakoś fajnie zrobiło sie na duszy. Jutro zaczynam testy owu,ale jestem ciekawa co tam mi wyjdzie.... Kukuś a jak tam twoje testy?wyszło coś w końcu? Ja też chce zdjątka mój mail ksenka2@o2.pl Całuski dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńko, właśnie o to chdzi że nie wyszło jeszcze nic. dziś 16 dc, będę sprawdzać o 16tej to zobaczymy co i jak. u mnie też pogoda świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukuś,może jakieś felerne te testy?Gdzieś wyczytałam że też takie sie zdarzają,ale rób słonko i nie załamuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że od testów to niezależy bo mam dwa rodzaje i robie na zmiane dla pewności. uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo kobitki. Ja ciągle bez @. nie wiem co sie dzieje piersi przestaly mnie bolec, zrobily sie tylko twarde???? nie wiem co robic???? czy isc do gin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka a niemyślałaś żeby wkońcu zrobić test? ja na twoim miejscu już dawno bym zrobiła, bo może to to czego pragniesz??? oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukus wlasnie caly czas o tym mysle ale boje sie ze sie osmiesze przed sama soba, ze to jeszcze za wczesnie ale u mnie nigdy sie to nie zdazalo ze sie spoznial, ale z drugiej strony ostatnio kochalam sie w styczniu wlasnie wtedy gdy najbardziej powinno sie udac ale w lutym dostalam okres normalnie, slyszalam bardzo czesto ze ostatnio zdaza sie tak ze sa dziewczyny w ciazy i maja okres nawet przez 3 miesiace. Nawet zdazylo sie to mojej kolezance no i juz zaczyna sie myslenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale sie nieośmieszysz. a test zrób chocby po to że jak jesteś to musisz o siebie dbać, a tak to niewiesz i może dzwigasz coś czy okna niedajboże myjesz. tyle dni po planowanym okresie wiec nie jest za wcześnie. test możesz zrobić o byle której porze dnia uciekaj do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kochana - dziekuje ci jak bede jechac do pracy to kupie i chyba rano zrobie chyba ze nie wytrzymam :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki.oby to było to. ale jak już tyle wytrzymałaś to najlepiej zrób jutro rano, będzie pewniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o zdjecia - nowych dziewczynek ... swoje Wam wyslę jak przyjde z pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidko,rób teścik a co tam bedziesz w niepewności żyła:-) Wysłałam zdjecia Moni i Trinitko tobie bo tylko wasze maile znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia@vp.pl ja też poproszę o zdjęcia dziewczynek zrewanżuje sie tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńka dostałam Twoją foteczkę:)dziękuję ślicznie,oczywiście odesłałam swoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie dziewczyny, już wiosna za oknem, aż chce się żyć zaraz zaktualizuje tabelkę, bo zaczynam nowy cykl starań, ale jakoś nie jestem aż tak bardzo załamana, zaraz zamówię test owu, może w tym cyklu pójdę na badania hormonków, aha, też poproszę wasze zdjęcia, zaraz wam wysyłam nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysłałam wam zdjęcie, tylko nie mam maila Sysi oraz Elizy, podajcie dziewczynki to wam wyśle, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............6...................24.02.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............12............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 16 dc, a owulacji ani śladu.wręcz przeciwnie. jeszcze pare dni temu mój śluz wyglądał na szklisty i w miare przejrzysty a dziś jest bardziej gęsty i mleczny. co o tym sądzicie.?? ja znów popadam w rozpacz, bo dochodzę do wniosku że niemam owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, ale jak byłaś na monitoringu to lekarz ci powiedział że będziesz mieć, chyba ze pęcherzyk nie pękł, za bardzo sie nie znam, ale dziewczyny tutaj to chodziły na monitoring co 2 dni, 3 razy, żeby dokładnie stwierdzić, jak masz możliwość to idź jutro do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×