Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolciu właśnie jutro nie mam możliwości iść do gina. dopiero na poniedziałek jestem umówiona a to już pewnie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukuśka,gdzieś wyczytałam ze niektóre dziewczyny robią testy co 12 godzin,wiec moze przegapiłaś...Nie martw sie,wiem ze łatwo powiedziec,ja jak zaczne robic to pewnie tez bede panikowac. Karolcia mam nadzieje ze tez sie takiego kiedys doczekam.....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia nic się nie martw, ja też od dzis wiem że to nie mój cykl, staram sie mysleć że niedługo nam sie uda, a napewno w wakacje i dzidzia na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 200 stron,topik ma prawie 5 miesiecy,jeszcze w marcu 2 powinny zaciążyć i byłoby 5 ciężarnych..... Paula a co z tobą?Dawno sie nie odzywałaś,mam nadzieje ze wszystko ok,daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) :-) ale się długo do was nie odzywałam --więc..moja wredna @ była bardzo bardzo dziwna - bo na poczatku mialam plamienia,a pozniej przez jeden dzien jakby taka słaba i 1 dzien plamien-koniec.bezsensu.Zrobiłam test,oczywiscie wyszedł negatywny,wiec Clo zażywam od niby 3dnia.Nie wiem o co chodzi-w przyszlym tyg.ide do gina. W piątek luzowalismy sie z moim ukochanym męzem przy winku -w sobote praca-a w niedzielke narty :-) i tak weekend zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie akasiu, ja w tym cyklu dostałam w trakcie brania Luteiny, tez nie wiedzialam co jest grane zamówiłam sobie testy owu, juz zapłaciłam i czekam na przesyłkę, ciekawe co też będą mi wskazywać, hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wiedze, ze znow zdjeciowy seans. Ja te poprosze :) Swoje odesle, jak wroce do domu. Ciesze sie bo tempka zaczyna spadac, codziennie o kreske. Dzis mam juz 36,7, wiec moze w koncu @ zagosci. Kukusiu, nie znam sie sie za dobrze na tych owulacjach. Ale ja tez tak mialam, pecherzyk byl, ale nie pekal. Ja chodzilam na usg nawet 5 razy i po prostu byl leniwy i nie chcial pekac. Ale nie denerwuj sie, to moze byc tak tylko w tym cyklu. Zreszta testy owu tylko potwierdzja zblizajaca sie owulacje a nie stwierdzaja jej na pewno. Pewnosc to mozna miec tylko po usg albo ciazy :) Glowa do gory bedzie dobrze. Na razie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Surfitko, za chwilkę prześlę Ci fotkę. mi tempka spadła z 37,1 wczoraj do 36,7 dziś, takze wielki skok, zastanawiam sie czy to normalne? no i @ już zagościła na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karolciu, nagly spadek tempki prawie zawsze wrozy @. Wiec to calkowicie normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.a miało być tak pięknie..... czemu ten gin mi nie powiedział że niewiadomo czy to jajo pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę o zdjęcie !!! kukusiu zawsze mozesz isc do gina i sprawdzic czy pękł :-) za kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez brania żadnych tabsów rok temu - jak monitorowalismy czy mam owu i czy pecherzole pekaja to raz mi jeden urosl do gigantycznych rozmiarow 40mm :-) hhehe i wcale nie pękl tylko sie wchłonął-ale ja to jestem odmienny przypadek :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widziałam. dzięki. wiesz, widać ze zdjęcia że jesteś osobą bardzo spokojną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, kolejna osoba posyła zdjęcie z bobaskiem, ależ my jesteśmy biedne, ze nie możemy tulić własnych, ale wierzę że już wkrótce nam wszystkim się poszczęści, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasia podaj mi maila to wyślę może do Ciebie nie poszło,bo ja skopiowałam wszystkie maile od karolci:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, dawno mnie nie było, ale was pilnie czytałam. U mnie nic nowego. Czekam na wizytę do gina do 13 juz niedaleko TYLKO tydzień. W sobotę poszłam sobie zrobić toxo i odetchnęłam mam 0,2 IU/ml czyli w granicach ujemnego, futrzasty kituch ocalony :D. Przy okazji nie wytrzymałam i zrobiła od razu hcg beta i dziwny jest ten wynik, bo niedokładny napisane tylko >10.000 mlU/ml, nic nie rozumiem. Dziewczyny wiecie jak to trudno nie kochać się. Więc my dwie sierotki nie wytrzymaliśmy w niedzielę i kurde potem żałowałam, bo trochę mi rozwodnionej krwi poleciało. Wystraszyłam się nie żarty, ale chyba będzie dobrze, musi. Ale już was nie zanudzam. Dalej mam wielkiego stresa, bo w pracy nic nie powiedziałam i powiem szczerze nie wiem jak mam to zrobić. Caly humor mi to psuje. Lidka trymam za ciebie kciuki. Ja tylko chciałam zauważyć, że zaczął sie nowy miesiąc a jak na razie tabelka 2 stoi w miejscu. Więc dziewczyny, która następna los ciągnie z niespodzianką :D Ja tez poprosze zdjęcia na wymiankę ;) paulina_ki@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na zdjątka a tymczasem zmykam :-) paula uwazaj z seksikiem - ostrożniutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ty sie nie denerwuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mySle że narazie w pracy niemów, dopiero po wizycie u gina. a do tabelki drugiej to wszystkie jesteśmy chętne ale nam sie nieudaje narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo, nie zanudzasz nas, zaraz wyślę ci fotkę, co jakiś czas pisz co u ciebie, a z powiedzeniem szerszemu gronu osób to ja bym się wstrzymała do ok3 miesiąca, oczywiście rodzince najwczesniej, ale tak naprawdę to nie wiem jakbym się zachowała gdyby sprawa mnie dotyczyła, może pochwaliłabym sie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×