Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gratuluje anisik !!! Tryniu Byłas na testosteron SUPERRRRR!!! nam też siebarodzo podobał A co do dufastonu to szok. Ja dawniej nie przepadałm za czekoladą moze w licceum ale później przez 2 lata nie jadłam wogóle a teraz znowu wcinam na okrągło Szok. Aż misiek sie dziwi ze kiedys zjadał czekoladke sam a teraz czasami zjem mu połowe I ciągle mysle o jedzeniu ! Okropieństwo Papa miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anisik to suuuperkowo, gratulacje 👄👄👄 Tryni mnie też się testosteron podobał, przede wszystkim grający w nim aktorzy :) dziewczynki ja do 4 rano imprezowałam u koleżanki ze studiów, w sumie siedziałyśmy w 3 i było super, teraz tak ciężko nam się spotkać ale udało się :) ja juz czuję @ za progiem, wprasza sie :( boli mnie brzuszek, zreszta wszystko mnie boli, może to po siłowni przedwczorajszej bo na 3 dzień podobno gorzej sie czuje niż w 2 dzis idziemy oglądać miesięcznego maluszka znajomych, znów tylko my sami, bez dzidzi ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Tryni i Kseniu, dzięki waszej reklamie też kupiłam wczoraj M jak Mama 3 numer, mąż się dziwnie spojrzał po co kupuje ale OK :) pani w kasie też sie spojrzała, pewnie myslała że w ciązy jestem, szkoda ze nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak się spotykam z kolezankami to kazdy juz ma swoje pociechy - ale ja sie nie przejmuje - bo mysle ze na mnie tez przyjdzie pora ... zreszta tak sobie tłumacze ze bycie dojrzała mamusia to super sprawa - zaczynam wymyslac plusty mojego przyszlego maciezyństwa - a to chyba juz jest sukces ... chociaz minusy tez odnajduję - ale nie chce teraz myslec o nich! Co do gazetki M jak mama - to bardzo mi sie podoba - załuje ze nie mam numeru 1 - bo tam wszystko było opisane jak to jest - przygotowania do ciazy i inne sprawy - teraz juz wiecej o ciazy , porodzie i pielegnacji maluszka ... to wszystko na zapas - tak sobie pomyslalam ze trzeba byc troszke swiadomym ... a co kupowania - to ten numer kupilam tez innym kiosku co poprzednio - tak jakos wyszło - w sumie nic mnie to nie obchodzi co ludzie myslą - maz tez czyta ze mna ta gazetke bo duzo w niej fajnych artykułów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini ja patrzyłam wczoraj na necie i można zamówić nr 1 ale przesyłka za 10 zł.dużo troszke no \\nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko dziewczyny:) przeczytalam ten topik od deski do deski,chcialm Wam powiedziec ,ze jestescie wszytskie wspaniale. Wiem ,ze uda wam sie urodzic wasze malenstwa. Ja jestem mama 5 letniej Oliwki , teraz zaczelam sie starac o nastene dzieciatko.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu 10zl . to drogo w sumie gazet kosztuje 3 zł. pewnie 6 to koszty przesyłki ... nie wiem ale ja jak przeczytałam 2 numer gazetki - to troszke mnie dopadlo ... poczułam się tak jakby mi czegos brakowało - bo nie moge miec dzidziusia kiedy chce - ale potem od razu zaczełam myslec inaczej - ten 3 numer - czytałam juz zupełnie inaczej - z ciekawoscia ... wiem bardzo dużo jest gazet o dzieciach - w sumie nigdy nie kupowałam ich - tylko 1,5 roku temu wyszło wydanie specjalne Claudi - bede mama to kupiłam sobie - bo myslałam ze niedługo bedę - zalismy się wtedy starać o bejboszka ... bydziubelko - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tez nie czytam nic o dzieciach. umiem si e zajmować maleństwem, miałam wprawę jak siostra miala dzidiza. :) Jakbym zaczęła czytać to tak jak ty kukusiu bym płakała. Jak czytam takie artykuły o dzieciach to mi świeczki w oczach stają, same, i nic na to nie mogę poradzić. Wyjściem jest tylko nie myslenie o sprawie. Dlatego by być na luzie, nie czytam. Co do luzowania się, właśnie wróciliśmy z mężusiem z nad jeziorka :D On sobie troszkę rybek połowił, ja złapałam pierwsze słoneczko za rogi :) Tak przyjemnie jak sie przyroda budzi do życia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooooo dziewczynki!!!!\\ Strasznie was przepraszam, nie wiem jak sie wytłumaczyć, wiec moze tak poprostu - zlapalam cholernego doła!!!! :( Dola przez to ze los i zycie potrafi tak podpuscic czlowieka ze jest sklonny uwiezyc ze to juz a gdy robisz test to DUPA!!!!! Nie wiem jakos zablokowalam sie i trzymalam sie z dala od forum, zwolnilam sie z pracy a we wtorek wyjezdzam do Angli (na szczescie z mezem). Moze tak mialo byc ze to jeszcze nie czas dla mnie????? I wlasnie w Angli jest mi pisane ulozyc sobie zycie??Strasznie za wami tesknilam i przepraszam was bardzo ze sie nie odzywalam. Mam nadzieje ze nie bedziecie krzyczec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisik - moje GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 Czyli nasza recepta sie sprawdza - na miesiać jedna. JA poproszę maj- są moje urodziny więc prezent wymarzony. Trinity ty też masz w maju wiec może dwie naraz albo trzy, cztery.....:)Życzę tego nam wszystkim:) Wczoraj się nie odzywałam bo też byłam nad jeziorkiem, trochę było chłodno, ale całkiem przyjemnie. Jutro powinna przyjść @ wieć w tygodniu pewnie zaczne CLo. Jestem pełna nadziei i optymizmu. Co do gazetek to ja też nie czytam bo wtedy zaczynam obsesyjnie myśleć o dziecku, a tak unikam tego tematu jak ognia, tylko z Wami rozmawiam o tych sprawach tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu a może do ciebie @ nie przyjdzie? Lidka fajnie że sie odezwałaś.zastanawiałam sie często co u ciebie.to dobrze że wyjeżdżasz z mężem.wrócisz napewno z dzidzią. jak będziesz mieć dostęp do netu to sie odzywaj i pisz co u ciebie. życze powodzenia. dzisiaj piękna pogoda.trzeba sie cieszyć pozdrawiam miłej niedzielki aha i jeszcze musze sie pochwalić moim małym sukcesem schudłam 2 kilo!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo kukusia! dziekuje slicznie za pamiec i gratuluje 2 kilo to juz sporo!! Ja niestety tyje mysle ze przez Bormergon. Niedawno bylam u pani doktor po zapas recept powiedzialam jej ze kupilam sobie te testy na owul i ze w zeszlym miesiacu przez 10 dni byl negatywny. Zapytałam czy to moze byc poczatek PCO - powiedziala ze tak ale mam sie nie martwic. Prolaktyne mam juz bardzo dobra wiec tylko czekac az sie wszystko unormuje. Ale niestety w tym cyklu tez nie mialam owulacji :( - tak wyszlo z testow ale wlasnie w tym okresie kiedy powinnam miec zle sie czulam wysypalo mi cala twarz i jajniki mnie bolaly. Kukus czy zdazylo ci sie ze te testy pokazywaly zly wynik???? Mimo tego wyjazdu nie zaczelismy z mezem uwazac wiec moge uaktualnic tabelke. Jak tylko bede miala dostep do internetu zawsze napisze. I mam nadzieje ze z mezem wrocimy juz w trójke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka spioszki .... :) siedze wlaśnie przed kompkiem i podpijam mojemu mezowi herbatke z cytrynka - biedaczek sie przeziębił- ledwo go przymusiałam by zostal dzis w domu - chcial jechać do pracy - wczoraj wieczorem mial temperature i bolace gardło - dziś doszedł katar :( także mamy dzis niedzielke w domu ... może go wyciagne po południu na mały spacer ale jeszcze zobacze jak się bedzie czuł - teraz jest dobrze - gra w grę cały ranek i sniadanie wciągnał - także moze nie rozłorzy się na calego ... lidko - pewnie ze się nie gniewamy - martwiłysmy sie tylko dlaczego tak dlugo się nie odzywasz - my tez mamy swoje problemy - także - w grupie zawsze raźniej ... jeżeli mozesz zagladaj do nas częściej ... ciekawa jestem co z Sysią - bo on tez zamilkła ... Sysiaczku odezwij się do nas koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie myslę nad tym co zrobić na swoje urodzinki - jakie menu - i zdecydowałam sie ze podziele impreze znowu na dwie czesci ... dla rodzinki tej starszej i dla osob w moim wieku ... dla rodziców zrobię obiad w domu ... a dla nas planuje grilowanie na działce ... takze dziewczynki czekam na fajne propozycje na żarełko na grila - może macie jakieś super przepisy na mięsko ... ziemniaczki i salatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - gdybym teraz zaszla w ciaże to bylabym najszczęsliwsza na świecie i byłby to dla mnie najpiękniejszy prezent w zyciu - na razie jednak chyba nie mam co liczyc na fasolka - bola mnie jajniczki i piersi do tego troszke brzuchal naj na @ - dzis ostatni dzień z duphastonem i 25 dc ... myslę ze niedługo bede wiedziec co jest grane ... do tego jak zawsze mialam śliczna cere teraz mam na prawym policzku 3 krosty w sumie takie slady jakby się miało cos zrobić - przemywam to tonikiem - ale nie zlażą ... kurcze - znowu coś hormonki się merdają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. .... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ........ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 lidka-kitka...................25..............3.....................0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 słonce pięknie swieci,ale niestety strasznie chłodny wiatr...:-( ja juz po kosciele ...mam chwilke wolnego teraz i zagladam co u was... Trinity jesli chodzi o moją cere w tym cyklu to tez jest fatalnie - od dłuzszego czasu nie mialam takich problemow :-( no i jajniki obowiazkowo czuć - czasem nawet mocniej...wiec to chyba tez przypadlosc duphastonu....ja ostatnia tabletke biorę we wtorek. co do grilla to karkówka,kiełbaski - standardowo i tanio.Ale mozna np.wysmarowac bakłażana koncentratem pomidorowym,przyprawic i takiego przekrojonego na pól ulozyc na foli aluminiowej,,,tańsza alternatywą jest kabaczek albo cukinia...rybkę tez mozna w ten sposób zgrilowac,ale jak na imreze to chyba za duzo babrania... dobre jest tez pieczywko z czosnkiem i jajko sadzone z... grillka... ziemniaczki z masełkiem... gazet związanych z macierzynstwem w ogole nie czytam-niestety ale nie mogę - bo wtedy tak jak martyn--ia zbyt bardzo sie nakrecam i popadam w rozne stany.... lekowe ...i depresyjne..:-( dziecmi potrafie sie zajmowac bo mojego niesfornego brata chowałam..a gazetki czytalam jak jeszcze nie wiedzialam ze jest problem.... bardzo pragnę dziecka...pozostaje tylko czekac .... a wam kochane życze jak najszybciej ziszczenia tego marzenia...!!! 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z niestandardowych rzeczy na grilla proponuję grillowaną paprykę (trzeba ułożyć na grillu bez folii i obracać - gotowa będzie wtedy, jak będzie mieć czarną sk órkę), czosnek (cała główka bez obierania zawinięta w folię - po zgrillowaniu jest świetny - robi się z niego niemalże pasta), a na deser oczywiście banany. Układa się je na grillu nieobrane ze skóry, obraca, muszą być całkiem czarne, a potem z jednej stronyn obiera skórkę - można posypać cukrem albo polać ajekoniakiem - pychotka (oczywiście wyjada się toto łyżeczką). U nie zawsze robią furforę!!!!!!!:):):) No a z potraw mięsnych polecam skrzydełka lub udka z kurczaka pieczone na grillu, a na koniec posmarowane miodem i potem jeszcze trochę przypieczone. Smacznego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
dziękuje dziewczynki ... na pewno cos wymysle ... grila zrobię w połowie maja - bedzie wtedy cieplej ... imprezke dla rodzinki 5 maja ... mój miniek padł - wlasnie zasnał - jest osłabiony - takze - na razie zadnych spacerów - ja dzis tez na razie nie byłam na dworku - choc mam straszna ochote gdzies wyjsc - tylko samej mi się nie chce! Pazaiaczek pewnie - intensywanie się stara - Pysiu - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze bysmy zrobiły sobie liste urodzinek i imieninek - bysmy zawsze wiedziały kiedyś mamy swoje swięta ? zgadzacie się ?wiadomo wtedy by było jakie znaki zodiaku mamy ... martyniu z Ty słoneczko byczek jesteś ? moze ja zaczne : Trinity - 21.04 - imieniny ; 04.05.1977 urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu oby lepiej @ do mnie przylazła bo ja przez dwa mieisące używałam gumek, bo miałam zakaz zajścia:( Trinity co do dat urodzinek i imieninek to ja Wam chetnie podam ale w mailu, bo nie chce żeby za duzo osób wiedziało kiedy obchodzę imieniny, wtedy wyda się moje prawdziwe imie:)Co do znakó to tak jestem byczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam własnie z jeziorka,...pyszny griilek :-D szaszłyczek z suróweczką :-) :-) :-) :-) 25.11.im./04.10.ur........w takim razie czekamy na maila martyniu :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
rozumiem dziewczynki - to moze - tak e-mailowo - wtedy bedzie bezpieczniej :) ja nie mam nic do ukrycia - w sumie - wiem ze dużo osób nas czyta - szkoda ze wczesniej nie wpadłam na ten pomysł - byłoby troche dyskretniej ... całuje myszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym,ze ktos nas podczytuje zbytnio sie nie przejmuję...nie pisze na forum przeciez swoich zyciowych sekretow a conajwyzej sprawy z zycia codziennego,wiec nawet jak poczyta to nic sie nie stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
ja tez tak myslę akasiu ... wiecie własnie weszlam na topik antystarczkowy - boże ale żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×