Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Surfitko ja na 100 % będę chciała się spotkać z Tobą. ale w jakim miesiącu będziesz i na ile.bo ja też mogę akurat wtedy wyjechać Martyniu a jak sie czuje twoja koleżanka którą odwiedzałaś w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu moja koleznka czuje się fizycznie- dobrze, psychicznie nie jest jeszcze najlepiej. Musi odczekaćteraz pół roku zanim może podjąć starania:( JA też bym się chętnie z wami spotkała, ale Kraków to kurcze chyba trochę za daleko jak dla mnie.Ja myślę, że my z akasią to musimy się koniecznie spotkać niedługo bo wkońcu mieszkamy całkiem nie daleko od siebie. Oczywiscie chciłabym zobaczyć Was wszytkie, wszytskie jesteście mi bardzo bliskie, mam nadzieję, że kiedyś uda nam sie zrealizowac te plany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam. Byłam u lekarza, 5 tydzien ciązy, widziałam pęcherzyk. Jeszcze nic nie widać więcej, ale jak na razie wszystko ok. Terminu porodu jeszcze nie mam, dopiero za 2 tyg przy następnej wizycie.Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje anisik :-) 🌻🌻 widzisz jak prędziutko się udało - nie to co my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pocztę też niestety nie mogę wejsć - a humor widzę,ze mam jak Trinci (identycznie sie czuje :-( :-( :-( ) i wlasnie dzisiaj naszły mnie mysli o rezygnacji z dalszych staran ....nie mam po prostu sił....idę teraz w maju na hsg ( jak tylko dostane@)a pozniej niech sie dzieje wola boska... co do spotkania w krakowie to jestem za ,jak najbardziej- moj maz czesto tam bywa wiec nie ma zadnego problemu. A tak poza tym to jestem w Krakowie od 1 do 4 maja,więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje anisik :) ciekawe która następna będzie bo maj już wkrótce :) może 2 a nawet 3 będą, byłoby cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu doszedł juz mail do mnie od Elizy, dzięki za wysłanie - dokładnie w rodzinie mam taką samą sytuacje, myślą że juz staliśmy się tacy wygodni że nie chcemy dziecka, pamiętacie tą reklamę z kampanii społecznej gdzie kobieta rodzi odkurzacz ina koncu hasło: co jeszcze musisz mieć zanim zdecydujesz sie na dziecka, uważam ze wiele osób z rodzinki tak o nas myśli, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu, apropo spotkania to w weekend majowy nie wiem czy się gdzieś nie wybierzemy z męzem, ale skoro często masz mozliwość przyjechać to napewno nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Akasiu że też mogłabyś być.ja raczej z początkiem maja niedam rady.dopiero potem Anasik wpisuj sie do nowej tabelki. moje gratulacje. no, no.ciekawe która z was w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki dziekuje za pamięć, żyje i miewam sie dobrze :-) Już napewno po owulce chodź przytulanek było baaardzo mało, jakoś tak wyszło więc i tak nici z tego nic nie będzie. Pozdrawiam was mocniutko i przesyłam buziaczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... jaka to bieda bez neciku ... dobrze go go nam wlaczyli ... u mnie kiepsko - coraz bardziej plamie - na brazowo :( takze @ tuz tuż :( strasznie mi smutno dzis w południe zauwazylam brazowe skrzepy :( i opadly mi rece - bo przez te dwa dni zyłam nadzieją ze może się udało - były leciutkie bezowe plamienia - takie tyci tyci i pomyslaalm sobie a może - ale to dzisiejsze plamienie wybiło mi skutecznie moje marzenie z glowy - także jutro wpisuję sie do tabelki ... sama nie wiem i chyba bez hsg nic nie bede wiedziec - pewnie moje jajowody sa do dupy i dlatego - przecież gdyby byly drozne to przez te miesiace starań za któryms razem by się wreszcie udało ... ale mam doła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakiś beznadziejny ten dzień dzisiaj.a to kafe nie działa, a to wy przynosicie nieciekawe wieści. musimy to jakoś przetrwać kobietki. damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że przetrwamy dziewczyny, u mnie za 2 dni minie @ i znów bierzemy sie do roboty :) Trini nie smuć sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje ze wreszcie musi mi sie kiedys udać ... ale kiedy ... predzej dobiegne 40-stki ... kukusiu a sluzik jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zgodnie z naszym szczesciem co miesiac chociaz jedna także myslę ze moze w tym roku mi sie uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma kochana żadnego!!! jakieś 3 dni temy było sporo przezroczysego, ale raczej przezroczysto-żółtego,ciągnącego.ale testy nic nie wykazały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, moje testy mi nigdy nie pokazały, może wcale nie mam owu, pod koniec maja wypadnie mi iść do gina, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide jutro do gina więc może czegoś się dowiem. jak tamtym razem byłam w 13 dc to pęcherzyk miał pęknąć w 15 dc a teraz pójde w 17 dc to zobaczymy.jak na moje oko to jeszcze nie pęknął i chyba nie zamierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - czasem sie tak zdaje ze niem sluzu a jest w srodku ... moj gin mówi ze widzi a ja nie mogłam nic zaobserwowac - pobieral go jeszcze do analizy i mówił ze jest dobrej jakości ... przyblizam tabelkę ...i pprawiam tabelkę Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16.............ok 23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24....................ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.15.05 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ........ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............7....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 poprawiam tez liczbe swoich staranek - bo wczoraj usiedlismy z mezem i naprawde policzyliśmy miesiace w których się staralismy ! takze liczba sie zmniejszyła - poniewaz pod koniec 2005 roku od grudnia do maja mielismy kryzys małrzeński i sie nie staraliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie powodzenia kukusiu jutro, moze w tym cyklu ci sie poprzestawiało, ale pewnie w kolejnym bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapa ze mnie - poprawiam Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. .... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ....................16.03.07 lidka-kitka...................25..............3......... ............0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 teraz chyba dobrze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia, Surfitka, Kukusia, Monia - musza poprawic swoje dane - bo juz daty sie przeterminowałay! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×