Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie kochane:) Dziękuję za trzymanie kciuków, ja za Was też bedę trzymać.:) Właśnie wróciłam z Poznania, pojechlaiśmy rano na jednodniową wycieczke, ale się nachodziłam nogi mi odpadają:)Idę teraz się położyć i odpocząc jutro znowu do pracy ale pocieszam sie że czwartek już wolny:)Całuje Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u nas strasznie zimno, a w nocy ma być -3 :( Trini, u nas nie ma przelewania zasiłku na konto, musze odbierać w kasie, pozatym stawiac sie na termin w określonym dniu, robią z nas niewolników, i tak oni mi pracy nie znajdą a każą siedzieć w domu i łaskawie czekać na telefon, który nie zadzwoni. Ale my przecież i tak wyjeżdzamy na początku czerwca a potem jeszcze w lipcu, coś musze wymyślić zdrowiej Akasiu 🌻 Elizo, pozazdrościć tylko postawy męża ;) Martyniu, pewnie w Poznaniu pięknie, ja nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim ! Ale pogoda kto pojechał na 9dni urlopu to sie wścieka:( Ja do pracy więc jest mi to obojetne tylko kwiatki na balkonie -trochę sie boje zeby nie zmarzły. a co do testów na owu to robiłam sobie tydzień temu i wyszedł pozytywnie a dziś juz negatywny . JA do tych testów teraz nie mam przekonania bo lekarz mi mówił ze te testy mogą źle podawac ponieważ łykam rózne leki i jestem stymulowana więc robie je tyklo tak bo je mam. Ciekawa jestem kto będzie w maju.Mam nadzieje za któras z nas ze starych bywalców .papa spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki U mnie dziś cieplej ... podobno pogoda ma się porawić pod koniec tygodnia ... jajniki nadal mnie bola i sama juz nie wiem bo w nocy czuje je bardzo wyraznie - a w dzień przy chodzeniu i wogóle tak ćmia - kiedys tak miałam tylko kiedy owulka sie zblizała ale teraz dzis dopiero 7 cylku a czuje je przynajmniej od 3- dni ... :( karolciu - tak to jest niestety - ja dzis byłam się zameldować i zobaczyc kiedy mi wypłaca pierwsze pieniadze ... następna wizyta 1.06 - gdy nie ma kolejki wszystko zajmuje doslownie pare minut moze ... do tego nie mysl nawet zaby kros szedł za ciebie - bo trzeba skadac podpisy i wpadka gotowa ... jedynie ratuje zwolnienie ale od razu po nim trzeba się stawic w Urzędzie ... ja podalam swój tel. komórkowy także nie siedze w domu - kurcze - to jakby byc niewolnikiem mój mezus dziś maluje lazienke - a ja wypoczywam - bo jakos przez te jajory nc nie moge robic ... bylismy w miescie kupic coś chrzesnicy mojego męża ale to nie lada wyczyn - bo taki z niej grubas ... suma sumarum kupilam ladna bluzeczke - przymierzalam ja na siebie - i powinna byc dobra - bo ta mała pomimo tego ze ma 10 lat - nosi większe ubrania od moich! do tego segregatorek z witch - ami i karteczki z tej samej serii, do tego papeteia z kubusiem i mam prezent z głowy ... zmykam na kawusie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja narazie w domku, robię pranie, niby świeci słonko, ale nie chce mi sie nigdzie wychodzić, bo przez ostatnie dni zimno było :( do urzędu mam iść pierwszy raz 23 maja, to będę jeszcze, potem jak wypadnie mi po 21 czerwca to też dobrze, bo już wrócimy, martwię się tylko tym terminem odbioru zasiłku, bo jeśli też będzie 1 dzień i żaden inny to musze zgłosić że mnie nie ma, zobacze czego się dowiem 23 maja, ale dziwne tam mają podejście, lato się zbliża i oni myślą że ludzie będą siedzieć w domach i czekać na telefony, ehh szkoda gadac, już nie zanudzam :) spadam do domowych porządków, a swoją drogą czeka nas remont kuchni, nie chce o tym mysleć, nie cierpię remontów i tego brudu wszędzie w każdej dziurze w mieszkaniu Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wróciłam właśnie z pracy, ale na dworze fajnie, robi sie cieplutko, mam nadieje że jutro bedzie grzało słoneczko. Uciekam teraz jeśc obiadek, zajrzę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .martusia
cześć dziewczyny:) Karolcia i Trynity - sorrki, że się wtrącam, ale kiedyś odrabiałam staż w urzędzie pracy... Pewne sprawy można w jakiś sposób obejść... Jeżeli termin zgłoszenia nie koliduje z Waszym wyjazdem, to nie zgłaszajcie wyjazdu - bo to bez sensu, żeby Wam zasiłek przepadł za te parę dni - nie ma się co łudzić, że urzędy tak szybko znajdują ludziom pracę i zaraz zadzwonią (wiem, że moja była szefowa by mnie teraz pewnie zlinczowała, ale moim zdaniem, te urzędy powinne być polikwidowane). Nie wiem jak w Waszych urzędach, ale u nas z odbiorem kasy można było załatwić tak, że możecie spróbować ściemnić (np. parę dni szybciej, tuż przed wyjazdem, że akurat w ten termin macie np. rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy i nie jesteście pewne czy na pewno zdążycie odebrać pieniążki... U nas w takich wypadkach wystawiało się upoważnienie komuś z rodziny (musi być podbite przez urząd) np. mamie czy teściowej i ktoś tą kasę mógł za kogoś odebrać. Tylko wcześniej trzeba wybadać czy u Was takie upoważnienie się wystawia. Ale generalnie obejść da się wszystko. Acha - powodzenia w staraniach o dzidzię - mi niestety też to jakoś nie idzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dzięki za rady, wiem że urząd pracy mi nie znajdzie, byłam już kiedyś zarejestrowana i przez rok nic, sama sobie znalazłam, a oni kazaliby jak w zegarku się stawiać, nawet 1 dniowe spóźnienie grozi utratą statusu bezrobotnego. Jestem pewna że nikt nie zgłasza tygodniowego wyjazdu na urlop, także coś wymyślę :) Powodzenia w staraniach, paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ dziś pustki, pewnie korzystacie z poprawy pogody :) my jutro wybieramy się do ZOO jak za dawnych lat ;) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Jezeli chodzi o urzad pracy to tez kiedys bylam zarejestrowana jako bezrobotny absolwent. No i odbieralam sobie oferty pracy, bo nikt sam do mnie oczywiscie nie dzwonil, pomijajac ze do krakowskiego UP jechalam dwie godz. - jest na totalnym zadu...u, to wszystkie te oferty byly pozal sie Boze. Sama sobie prace znalazlam, a z ofert zrezygnoalam po rozmowach kwalifikacyjnych ( np. 800 zl brutto a trzeba miec wlasny samochod, a pierwsze dwa tyg za darmo ! ) Szkoda mowic. U mnie wszystko dobrze, tempka wysoka, nic nie boli. Czekam na testowanie, ale to jeszcze co najmniej tydzien :) Pozdrawiam goraco wszystkie forumowiczki. Ciekawe dlaczego nie wszystkie sie odzywaja? I jak sie maja nasze mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu - wiem ze z odbiorem pieniażków jest tak ze mozna - przynajmniej tak jest u mnie dzień po terminie ale to 12 godziny - wtedy listy sa jeszcze nie pozdawane - raz tak mialam i nie było problemu ... wiem tez z własnego doswiadczenia ze można upoważnic kogoś rodziny upowaznić żeby odebrał kaskę - raz teściu mi kiedys odbieral - zgłosilam to poniewaz faktycznie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i nie mołam zmiescic się w czasie ... także karolciu da sie wszystko pozałatwiac i nie wiem jak to jest u Was ale u mnie nikt mi nie mowił ze mam czekać na telefon i warowac w domu - moge sobie swobodnie poruszac się i wyjeżdzac ... tylko zebym stawiała sie w Urzędzie w danych terminach ... raz kiedyś zapomniałam i dobrze ze mam siostrę ktora mi zalatwiła zwolnienie lekarskie - bo gdyby nie to to straclabym zasilek ... teraz ustwaiam sobie przypomnienie w komorce ... ja tez dzis robie porzadki i zakupy na urodziny - uff jest tego co nie miara -ale mysle ze jakos to wszystko ogranę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, to czekam na wieści za tydzień, oby te najlepsze z możliwych :) Trini - po imprezce musisz nam koniecznie napisać jakie pyszności znów przygotowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane:) Wpadłam się przywitać bo zaraz jade na wycieczkę z mężulkiem, jeszcze nie wiemy gdzie, moze na jakiś zamek- jest ich w moim regionie kilka, a dziś organizują jakieś imprezy na zamkach, wiec zajrzę dopiero późnym wieczorkiem( jak będę miała siłę:) Surfitko też trzymam kciuki, może to ty bedziesz nasza majówką.(oby nie jedyną) Paziu, Dianko co u was? Dianka może prześlesz nam jakieś aktualne zdjecie brzucholka?:) Akasiu jak zdrówko, mam nadzieję że czujesz sie już lepiej:) Całuje Was moje kochane, do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tylko zajrzałam żeby poczytać i już mnie nie ma .my teraz spędzamy dużo czasu na imprezowanie.grile, piweczko itp. jest fajnie szkoda tylko że w sercu taki smutek całuski 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki ... dzis ostatni dzień z dwójką na przodzie :( cały dzień leniuchuje ... w sumie rano troszke sprzatalam ... robilam pranie ale później cały czas pod kocykiem ... u mnie w miare cieplo ... mamy zamiar isc niedługo na spacer ... gotuje wlasnie kurczaka na salatki ... wieczorem zagniote kruche ciasto - na szarlotkę ... a jutro - trochę pogotuję i przyszykuje miesko do pieczenia ... poza tym chce zrobic cos szalonego - ale sama nie wiem moze wyciagne minka na stare miasto ? szkoda ze w okolicy nie mamy jakis pieknych miejsc - bo bysmy sobie gdzies pojechali ... Kukusiu - dlaczego w serduszku smutno ? dzieje sie cos złego ? Ja tez dziś jestem przygnebiona - moja ciocia , mama mojego chrześniaka dowiedziała się ze ma raka krtani ... niedługo bedzie miec operację i ... rurke w krtani :( płakalam , modlę sie i mam nadzieję - ze jej zycie bedzie biegło dalej pomomo takiego nieszzęscia - mój chrzesniak 20 maja ma 18-ste urodziny - taki smutny ma poczatek swojej dojrzałości ... oj dziewczynki - jestem dzis do niczego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ja jestem już w domku. Trochę pobyliśmy z mężusiem sami-na działce, potem u dziadka..i w końcu w domku:) Niestety pogoda do wspaniałych nie należała:( a ja bałam się przeziębić dlatego na działce nie nocowaliśmy:( Zrobilismy troszkę fotek, wysłałam na pocztę Wam kochane:) mam nadzieję, ze wszystkim jednak jeśli ktoś nie dostał a chce..prosze o apel:) Jutro moje drogie mam wizytę u lekarza..i wkońcu dowiem się kim jest mały człowieczek, który codziennie rano i póxno w nocy kopie swoją mamusię:) Mówię Wam, takie kopniaki że sam Ronaldo wymieknie\\:)nawetmój maż je czuje jak rekę przyłozy:) Brzuszek nadal mam mały, czuje się super. Dziś jednak zjadłam tyle pierogówz kapusta i grzybami, ze będe umierała cały wieczór!!!! Całuję i pozdrawiam kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki my dzis korzystaliśmy z lepszej pogody i byliśmy w parku i mini zoo :) a później na grilku u znajomych, super było Trini, przykro mi z powodu cioci:( nigdy nie wiadomo co człowieka moze spotkać, i nie smuć się z powodu ostatniego dnia 2 z przodu, od jutra będzie 3 i napewno coś sie zmieni :) Martyniu widzę ze wy bardzo aktywnie spędzacie wolny czas :) Dianko, jak będziesz wiedzieć jutro płec to nam napisz bedziemy czekac, to dobrze że rośnie ci tylko brzuszek, będzie mniej do zrzucania :) Kukusiu uśmiechnij się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjęcia i chciałam zapytac o to samo co Karolcia - gdzie zgubiłaś brzuchalek. Przecież to 5 miesiąc - a maleństwo sie chowa? To napewno chłopaczysko tak kopie, ja stawiam na tą brzydszą płeć :) Zazdroszczę wam tych świąt - potrzebna jest taka przerwa na wiosnę, a nie tylko praca, praca. Tutaj nawet nie ma żadnych świąt jako dwa dni razem :o No nic, chyba 30 maja jest Memorial Day to będzie dzień wolnego. Zapracować sie idzie na śmierć i tylko garba dorobić. ale cieszę sie że aktywnie spędzacie czas, jak już przyjdą dzieci na świat, troszkę typ aktywności się zmieni ;) U mnie jako tako, oprócz tego że zaczęły mnie pokłuwac jajniki i mam takie dziwne czucie w podbrzuszu. Nie mam pojęcia cóż te hormony znowu ze mną wyprawiają. Do tego jestem rozdrażniona i dużo spraw mnie denerwuje. Ale co innego robic jak nie przeczekać. Ale jakos instyknt mi podpowiada że bez laparo się u mnie nie obejdzie - moje jajniki trzeba mechanicznie nożem - inaczej nie ruszą, mam na mysli nie wyprodukują zdrowego jajeczka i odpowiednich hormonów do utrzymania ciąży. Ale cóż - taki los z pco. A ciekawe co u Lenki? Oj coś pusto się tu zrobiło i jakoś mało ze stałych bywalczyń nas odwiedza. Szkoda :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry , widac ze wszyscy szaleją na powietrzu bo mało stron zapisałysmy przez te ostatnie dni. Pogoda cos się poprawiła więc należy korzystac. U mnie po staremu , tablety łykamy z mężem - na stoliku nocnym pełno leków nieraz miniek smieje się ze moze łyknie moje :) Ach Lenka !!! Ja nie dostałam zdjęc bardzo proszę o przesłanie : eliza3333@o2.pl A teraz miłego dnia moje drogie uciekam do pracy papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Dianko dziękuje za zdjęcia sa super ale brzusia to nie widać też mi się wydaje że to będzie chłopak i wogóle ładnie wyglądasz. U mnie bez zmian, wczoraj dostałam plamień i myślałam że już dzisiaj dostane @ ale plamienia ustały więc może @ nadejdzie wieczorem lub jutro zobaczymy. W sumie to dzisiaj 14 dzień od dnia przypuszczalnej owulacji więc już powinna sie pokazać @ wredna. Bo w ciąży napewno nie jestem. Dzisiaj już ładna pogoda może wkońcu nadejdzie piękna wiosna. Pozdrawiam was cieplutko, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... ja dzis prawie caly dzień poza domem - rano zakupy - bo jutro impreza ... a potem mezulek porwal mnie na pyszne jedzenie ... w restauracji dostalm 30 róż - az mnie zatkało ... takie piekne ... :) zmykaam do gotowania ... musze zrobic pieczarki a potem ciasto ... pa. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu...z okazji Twego święta życzę Ci mnóstwo radości, optymizmu, pociechy z męża..a pzrede wszystkim spełnienia marzeń-tych najskrtytszych, najbardziej upragnionych:) Całuję Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu..... Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione. Sto lat, sto lat...niech żyje nam!!!!!!!! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity: \"Abyś zawsze potrafiła zaczynać na nowo, bys nie poddawała sie przeciwnościom losu, śmiało patrzyła przed siebie i zawsze bez względu na to dokąd dojdziesz drogą swojego życia, pamiętała o tych których kochasz.\" Wszystkiego naj naj.... Teraz uciekam otworzyć maila i zobaczyć Dianko zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko- super zdjecia, wyglądasz swietnie, ale faktycznie brzucholka ani widu...:) Poproszę kolejne w jakiejś bardziej obcisłej bluzeczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini wszyyyyystkiego naj, naj, naj! duuuuuuuuuzo zdrowka, szczescia i pomyslnosci, spelnienia wszelkich marzen!🌻🌻🌻 pozdrawiam wszystkie panie ze slonecznej hiszpanii, a raczej slonecznego Los Boliches, bo `podobno `dosc mocno dalej pada:) Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............5.......... .......ok.09.05.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............20............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni: 👄👄👄👄👄 \"Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj czego Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń Ispełnienia wszystkich marzeń\" 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynittko, duzo zdrowia i spelnienia wszystkich marzen, a tego najwiekszego jak najpredzej. By wszystko co robisz przynosilo ci radosc i spelnienie. Bys nie miala na swej drodze zbyt wiele przeszkod. Bys kochala i byla kochana bo to najwieksze szczescie :) No i zebys znalazla rowniez satysfakcjonujaca prace. Pozdrawiam was dziewczyny. A dla Trynitki 🌼 i 😘 w prezencie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×