Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Surfitko - ja mam owulacje a pregesteron niski - stad niedomoga lutalna ... mi lekarz od samego poczatku zapowiedzial ze bede przez I trymestr ciązy brac duphaston ... bo on pomaga rozwijajacemu się zarodkowi ... martyniu zrobsz jak bedziesz uwazala - ale ja też na Twoim miejscu chyba bralabym po jednej tabletce - /nie wiem czy luteina - ma takie same wlasciwosci jak duphaston /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja jak brałam luteinę to lekarz mi powiedział, że jakbym nie dostała @ a test byłby pozytywny to mam nie przestawać zażywac tego leku, bo on nie zaszkodzi a jedynie pomoże, no ale z drugiej strony jak mówicie każdy mówi inaczej, to niewiem. W moim przypadku brałabym dalej luteinę do czasu wizyty u gina, tak się ze mną umówił. Trini to też 7 czerwca wyjeżdzacie, my też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu :) ciekawe jak wytrzymam bez naszego topiku - w sumie to tylko 4 dni - ale jak codziennie nie zajrze do Was to czegoś mi brakuje ... my w czwartek mamy 4 rocznice slubu - :) szkoda tylko ze dzidzi brak ! a wy kiedy wracacie - mowiłas cos o dwóch tygodniach ? ciekawa jestem czy fajna bedziecie miec wycieczke - bo ja tez marze o Egipcie ! Własnie robimy z mińkiem gorfy - mnimciu ... z dzemem truskawkowym i bitą smietaną i rodzynkami ... oraz z bitą śmietana i ananasem :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... co do duphastonu - to wiem ze pomaga utrzymac ciazę ... a skoro mówisz karolciu ze luteina tez - to chyba wszystko jasne! mi tez lekarz tak kazal robic jak tylko test pozytywny to mam cały czas brac duphaston i gdybym nie miala to mam dzowic to on mi przepisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 2 tygodnie mnie nie będzie, więc ciekawe jak ja wytrzymam, ale jak będzie dostęp do netu to conajmniej raz do was zajrze :) i znów mam prośbę kulinarną - proszę o przepis na ciasto na goferki, bo zawsze trafiam na jakiś dziwaczny i sie nie udają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na gofry :) Sładniki: - 250 g mąki - 125 g masła lub margaryny - 50 g cukru - Cukier wanilinowy - 3 jaja - otarta skórka z cytryny - łyżeczka proszku do pieczenia - 1/4 I śmietany lub mleka Masło utrzyj z cukrem i cukrem wanilinowym, dodaj sól i mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. Dodawaj po jednym jajku, ucieraj ręcznie lub mikserem do uzyskania gęstej, puszystej masy. Do dość gęstego ciasta dodaj utartą skórkę z cytryny oraz śmietanę lub mleko. Starannie wymieszaj. Ciasto lejemy małą chochelką na gofrownicę i smażymy. Każdy wafel piecze się około 4 minut. Zamiast cukru waniliowego można użyć aromatu w płynie, startej skórki cytrynowej, siekanych orzechów, cynamonu lub kakao (nie za dużo bo ciasto wyjdzie za ciężkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu mój gin też mi mówił że jakbym była w ciąży to duphaston brać Triniu co do tych punktów z gazety to staram sie żeby wszystko było jak należy. ząbki mam wyleczone co do jednego. na wynik z tokso jestem w trakcie czekania. infekcje w drogach rodnych raczej mam wyleczoną, na wynik z tarczycy czekam nadżerki to ja nigdy niemiałam poziomem cukru sie jeszcze niezajełam a jak to trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja też bym chętnie zjadła gofra, więc jak już będziesz robić to sie podziel bo ja nie mam gofrownicy a swoją droga to znów klapa z moim odchudzaniem bo normalnie mam wilczy apetyt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogóle nie chudne, ale podejrzewam że duphaston też robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, no niewiem z czego ty chcesz schudnąć, wyglądasz fajnie i nie wiem gdzie te twoje 12 dodatkowych kg o których kiedys pisałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu masz pewnie jeszcze moje zdjęcie ślubne więc sie przyjrzyj dokładnie to będziesz wiedziała gdzie mam te dodatkowe kilogramy wszyscy mi mówią że mi sie dobrze w małżeństwie powodzi bo i sobie dobrze wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. zaraz ci prześlę a niemasz pewno dlatego że ślubne wysyłałam jak jeszcze cie z namie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kukusiu, naprawdę nie widac różnicy w tych kilogramach, napewno nie 12 :D ja mam ślubne robione zwykłymi aparatami - nie cyfrowymi, więc jak uda mi się zeskanować i coś z tego będzie to wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem w 17 dniu cyklu i wyczytałam,że przy 26-dniowym cyklu (a takie na ogół mam) dzisiaj przypada ostatni mój dzień płodny. Postanowiłam więc z partnerem dziś własnie podjąć próbę poczęcia dziecka. (Poprzednie dni były dość stresujące, zalatane, pokręcone i jakoś nie było czasu na czynne starania ;-)). No, ale wkońcu praca została wykonana, mam nadzieję,że pomyślnie! ;) Jestem po 30-tce i czuję,że nadszedł już odpowiedni moment na potomstwo. Tyle,że czytając Was , boję się,że to nie będzie takie łatwe. Chcieć,to jedno, a móc, to drugie i nie zawsze jest wtedy, kiedy się pragnie. :-O Jestem jednak dobrej myśli i trzymam kciuki za rychłe,szczęśliwe \"zaskoczenie\" , czego i Wam życzę (jesli marzycie o dzidziusiu);-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Inari, trzymam kciuki, oby się powiodło, nie zawsze te książkowe wyliczenia dają oczekiwany rezultat, ale może w Twoim przypadku tak właśnie będzie :) ja nie teraz to następnym razem sie uda :D Kukusiu, poszedł mail, jak będzie sie dało wogóle coś dostrzec, to innym też wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, dzięki za \"duchowe\" wsparcie. ;-) Każdy kciuczek się przyda. Tak bardzo chcę już dziecka,że o niczym innym ostatnio nie myślę. Będę próbować, próbować, próbować...aż do skutku... ;-) ps-Fajny topik, pozwolę więc sobie tu do Was zaglądać. Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie. Zgadzam się ,że progesteron się bierze na podtrzymanie ciązy. I pewnie nie zaszkodzi...to amerykańcy tu dają jakis inny progesteron na którym nawet jest napisane ,że nie wolno w ciązy. Co do owulacji to nie gniewaj się Trynitko, ale skąd wiesz że ją masz? Jak wiemy testy owu są baaaardzo zawodne, ja miałam piękny śluz, skok tempki,, test na plus a jednak owu nie było. A znamy przypadki że test był nagatywny a owu było. Tak naprawdę owu moze potwierdzic tylko ciąża i usg. Wierzę, że się nie mylisz i masz owulację i bardzo bym tego chciała, ale niestety niczego nie mozna być pewnym. Ja tez 12 kg nie widzę na Kukusi. I nie wierzę że tyle przytyłaś. Może troszeczkę na buzi,, ale napewno nie tracisz urody z tego powodu :D Od dziś lecę 1 dzień na progesteronie - w końcu trzeba wywołać tą nieszczęsną @. Pozzdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta :) ale pogoda. wiecie co jeszcze na temat Luteiny i duphastonu - róznica między nimi jest taka ze Luteinna jest łagodniejsza (słabsza) bo jak miałam problem z @ to najpierw łykałam Luteinę a jak nie pomogło to wtedy dostałam Duhpaston. Kukusia ja tez prosze o zdjecie slubne Ale mi bolące pryszcze wyskoczyły na buzi a to dopiero 17dc - nerw mnie bierze .Papa uciekam do pracy :) Miłego dnia i uwaga na burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka Martyniu jeszcze raz gratuluje szczęściaro :-) Elizo wiesz czasami na owulacje robią się takie też bolące krosty tak mi się wydaje bo mi też takie coś wyskakuje w polowie cyklu i przed @. W wawie znowu upał ide w sobote na basen jak tak dalej pójdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też cieplutko Elizo wyślę ci ale później bo zaraz zmykam. Surfitko nie podnoś mnie na duchu z tymi kilogramami bo i tak wiem że przytyłam i ludzie którzy mnie widzą w realu to mi to wprost mówią. pewno na zdjęciu tak nie widać. Karolciu zdjęcia super widoczne i piękne. ale dużo sie zmieniliście bo bym cie nie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inari witamy w naszym skromnym gronie. odwiedzaj nas częściej i pisz częściej. Mam nadzieje że wasze staranka sie powiodły i niebędziesz musiała wpadać do naszej górnej tabelki tylko od razu do zaciążonych. A jeszcze o owulacji ja też uważam że testy kłamią.jeszcze nigdy mi nie wyszły pozytywnie! a przecież wiem że czasem miewam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane - pogoda od samego rana - jak to sie mowi zajebista - teraz jest chyba ze 25 stopni :) także czeka nas bardzo ciepły dzień ... Surfitko ... w grudniu u swojego starego lekarza na usg idzialam swoje pecherzyki ... pieknie rosły - a potem pekałay same :) - bez Prenegylow i tym podobnych ... dlatego mniemam że owulka u mnie jest - do tego sluz ostatnio leje się \"litrami\" i kłuja jajniki w dniu owu ... - ale czy owulka jet pełnowartosciowa to oceniu dopiero lekarz - bo jade w tym cyklu do innego na monitoring ... ;) dzisiaj idziemy do znajomych na grilka - więc wieczor mamy z glowy ... a jutro tak sobie wymyslilismy jedziemy na rekonstrukcję bitwy napoleońskiej ... czeka pewnie nas pelen wrazeń wekend! zmykam na kewke - bo potem lece na ryneczek po warzywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale ci fajnie Trini. ciągle gdzieś wybywacie i nie tylko wy bo większość z was a ja sie muszę przyznać że chyba sie postarzałam bo mi to sie nie chce wogóle nigdzie jeździć.najlepiej to przesiedziałabym z moim kitkiem w domu. taka sie dziwna zrobiłam, bo dawniej to mnie nikt w domu nie uświadczył, lubiłam sie gdzieś plątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×