Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie 🌻 czekam z niecierpliwością na wiesci od Martyni !! :-D co do rodziny to zachowuję sie tak jak sufitka i gorąco polecam taką postawe wszystkim dziewczynom!!!!! moja rodzina diametralnie zmieniła zdanie o nas kiedy zaczęłam ujawniac prawde - teraz nas wspieraja,nie zadają niezręcznych pytan....i wszystko jest tak jak powinno być.A nawet zauważyłam,ze kuzynki te jeszcze \"nie zaciązone\" podpytuja mnie o rozne sprawy obawiając sie o swoją plodnosc. dzisiaj rozmawiałam z dziewczyna z mojego roku - ma piękny okrągły brzuszek i wspaniale się czuje :-D piękne jest macierzyństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa...wczoraj jak pisalam o tych bolesciach jajnikow to jeszcze dodatkowo pojawił się taki zabarwiony sluz :-( biało-beżowy ...\\ oj...ten duphaston nieszczesny- jeszcze do soboty muszę się na nim męczyc. tez czekam na jakies propozycje prezentow na Dzien Mamusi ! kompletnie nie wiem co sprawić.Myslałam o jakis witaminach,preparatach poprawiających zdrowie ,ale nie bardzo wiem które są dobre.Może mi pomożecie ???? Napomknę,ze mama miała raka-przeszła chemioterapię i usunięto jej część piersi i macicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu, przykro mi z powodu Mamusi ja może swojej kupię jakieś leki na osteoporozę, a dodatkowo z siostrą się składamy na kremik z YR - ma taki sprawdzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praparaty witaminowe polecam - ja zawsze kupuje swojej mamci lub tesciowej ... do prezentów .. polecam : 1.Viaderm - kaps. Producent: Walmark Zawiera unikatową kombinację naturalnych składników dla pięknego wyglądu włosów, zdrowej cery, mocnych paznokci, zbilansowane ilości ważnych witamin, skadników mineralnych i naturalnych wyciągów z roślin, które długotrwałe utrzymują się w organizmie. 2.Active-Life Coenzym Q 10 + Vitaminum E Producent: Unipharm Preparat spowalnia proces starzenia się komórek, redukuje widoczne zmarszczki, poprawia wydolność energetyczną organizmu, pomaga zapobiegać chorobom nowotworowym, wspomaga leczenie alergii, astmy i schorzeń dróg oddechowych, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, miażdżycy, nadciśnienia. 3.Oli- Femin - kaps. Producent: Puritan’s Pride Dla wszystkich kobiet, które: szczególnie dbają o swoją urodę i kondycję, pragną opóźnić procesy starzenia się, takie jak: wiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek, nadmierne wysuszenie skóry, zmiany miażdżycowe, jak najdłużej chcą zachować: zdrowy wygląd, dobre samopoczucie, sprawność umysłową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-D, gdzie ta martynia................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop-hop !!! prawdopodobnie jutro jestem w Krakowie./ czekam i czekam i nic............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaglądam by zobaczyć wieści od Martyni. och, jak ona nas trzyma długo w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wraca z pracy ... potem po wyniki i za chwilke nam da znać! ja dziś wziełam sie za sprzatanko ... dywanik upralam i pranko małe zrobiam ... wlasnie kończe obiad ... mój minius za godzine bedzie w domu... mówiłam Wam o projekcie mojego meza ? - a więc wszystko jest na dobrej dordze i zakładamy firmę i cały dzień myslimy o nazwie ... za tydzień bedzie podpisana umowa na wykonanie usługi ... a potem bede bawic sie w księgową ;) ciekawe ja mi to wyjdzie ... Elizo Ty mówiłas ze prowadzicie z mezem firmę - jeżeli można by było napisz mi na e- maila jaka branżą się zajmujecie i jak sobie radzicie ... czy prowadzi was biuro rachunkowe czy robisz to sama - bardzo byłabym wdzięczna za odpis i wszelkie rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wasze trzymanie kciuków pomogło. wynik bety 8,5 a według jednostek w moim laboratorium powyżej 5 to ciaza. Pani w laboratorium powiedziała ze to wskazuje na bardzo wczesna ciąże- 2 lub początek 3 tygodnia. Nie mogę uwirzyć, nie wiem moze ten wynik się myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy mam już gratulować, czy czekać aż gin tobie to potwierdzi ale napewno martyniu to nie jest pomyłka. Jesteś w ciąży :-) Kurcze jak ty to zrobiłaś jak wam się udało? Ale kochana bardzo się ciesze naprawde że Tobie się udało super buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Martyniu super czekałam na dobre wiadomości od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do lekarza, mam przyjsc w poniedzialek to juz bedzie 3 tydzien wiec moze juz bedzie cos widac. narazie nie mogę jeszcze uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to zrobiliscie ? :-D :-D :-D zmykam do krakowa...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem akasiu, przeciez pecherzyk miał nie pęknac, chociaz lekarz powiedzial mi wtedy ze czasem obraz jest rozmyty i żeby miec jakąś iskierke ze jednak usg nie pokazuje prawdy. Nie mam pojecia u mnie to chyba prawdizwy cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu to na pewno ciąża. gratuluję ci kochana. życzyłam ci z całego serca żebyś na urodzinki dostała taki prezent. troszke później ale dostałaś, więc pewno w urodzinki coś zmajstrowaliście... super. jest majóweczka. więc może jedna jeszcze? albo na początek czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Martyniu, nie wiem, czy jest za wczesnie na gratulacje, niemniej jednak gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I sprawdza się to, co wcześniej pisałam - LUZ, TOTALNY LUZ!!!!!!!!!!!! Byliscie na wywczasach, luzik, te sprawy i JEST!!!!!!!!!!!❤️🌻❤️ Jak się wyłączy myślenie na temat zajscia, to od razu sie udaje!!!!! HURRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu tak to jest. lekarze nie są nieomylni. ja im juz nie ufam za bardzo. ale dobrze że w twoim przypadku wszystko poszło w tą dobrą strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest nasza majoweczka :) Gratulacje !!!! A to tylko potwierdza, ze w ciaze mozna zajsc zawsze, nawet wtedy gdy lekarze mowia, ze to niemozliwe. Trzymam kciuki, zeby fasolka sie dobrze usadowila i grzecznie rosla przez nastepne 9 mieisecy :) Pozdrawiam. I dobrze, ze sie tak szybciutko udalo. :) Naprawde sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje super wiadomośc :) :) Coż bo w końcu kończy sie maj powoli- pozdrawiam Tryniu nic Ci nie poradzę i nie dam dobrych rad, my mamy księgowa i to ona wszystkim sie zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysiu - super ... wiem ze to spóżniony prezent na urodziny i przdwczesny na dzień matki - bo w sumie możesz tak się czuć ... oj kochane - teraz zaczynam mysleć inaczej ... i wierze ze w końcu kazdej z nas sie uda ... co miesiąc kazda i do końca roku - zapełnimy druga tabelkę :) ... Elizo tzn. wasza firma dziala na pelnych obrotach jak macie księgową ... my na razie wszystko bardziej w głowie ... tyle pomysłów ... i tez się ciesze bo może wrescie nasze zycie troche się zmieni ... mój kitek bedzie miał teraz dwie prace - w jednej sam bedzie sobie szefem ... a ja coż zostaalm mianowana osobista sekretarką ;) mam poczytac i dokształcic się ... do tego niedługo instalujemy program Księgowo - finansowy i Platnika i zacznie sie jazda - dobrze ze mam duzo kolezanek księgowych - to sie podciagnę ... a jak wszystko nabierze kolorow ide na kurs samodzielnej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam a tu takie wspaniałe wieści, gratuluję Martyniu, dbaj o siebie i fasolkę :) trzymam kciuki aby wszystko była w porządeczku, no to będziesz nas informować teraz jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak spontan się liczy ... a my na poczatku czerwca jedziemy nad morze do trójmista ... mam nadzieje ze troszke sobie odpoczniemy - w sumie to beda 4 dni - ale zawsze jakas miła odmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Trini, to dużo przed Tobą - Wami, najgorsze to zakładanie firmy tyle biegania, załatwiania; a ja pamietam jak wypisywałam pierwszą fakture, niewiedziałam co gdzie wpisać, obecnie firma istnieje tylko dla US i zusu :) ale moze cos sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu 3mam kciuki b.b.b.b mocno! proponuje isc na betke jeszcze raz, zeby zobaczyc czy rosnie:) zycze wszystkiego dobrego🌻 pozdrawiam was serdecznie dziewczyny, trzymam za kazda kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szok, przejrzałam kilka topików, a tam wieści o Martyni się przewijają, wszyscy się cieszą :D szkoda ze nie ma 1 wspólnego topiku, ale tyle osób chyba bym nie zapamiętała Pozdrowienia dla dziewczynek z innych topików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu powoli wszystkiego się dowiesz , może jest ciężko ale zawsze lepiej na swoim życze powodzenia i wytrwałości i na pewno się opłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini jeśli chcesz to mogę ci przesłać informacje jak sie otwiera firmę . mam z tego dużo notatek bo zdawałam z tego egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×