Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

a poprawiam tabelkę Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18............... ..... 05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27.............31..................ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ..... ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Martika-2327................23..............13.......... . ........14.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............6.............. .koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... ja dziś mialam zakrecony dzien wstalam po 9 i zajrzalam do Was na forum ... potem pojechałam z siostrą cioteczną - bo pracuje w Caritasie na ubrania z Hiszpani - przyjechał cały tir i mozna było buszowac do woli ... także wyobrazcie sobie ile godzin spedzilismy szperając w kartonach w poszukiwaniu fajnych ubranek ... jak to kobiety dopiero po 17 miałyśmy troszke dostyć ... wybrałam kilka ładnych firmowych koszul dla meza i ładna sztruksowa kurtkę ... dla siebie marynareczke ze sztruksu i skórkę - taką jakby marynarke - czarną ... kilka bluzeczek Zary Woman i spodnie na narty - nowe :) ... wszystkie rzeczy albo nowe albo lekko uzywane ... i wiecie co wybrałam cała rekalmówe ciuszków dla niemowląt : body , kaftaniki, spiochy,pajacyki, ubranka na zimę - takie jakby puchowe , 2 kombinezonki, nawet rękawiczki i skarpeteczki takie tycie jakby na mały palec - wszystko nowe - albo 1-2 razy uzywane ... nie mogłam się oprzeć po prostu wymiekłam ... wiecej rzeczy jest dla dziewczynki - bo takie delikatnie - pastelowo rożowe ... ale dla chlopczyka tez pare ciuszków jest tylko w proporcji 30 na 100% nie pomyślcie ze jestem jakas głupia czy co -ale postanowiłam skorzystac ze moge miec cos za darmo ... wypiore ubranka i wrzucę na dno szafy - jeżeli dzidzia nie pojawi się szybko na świecie rozdam znajomym ... zmykam do meza - bo dziś znowu przytulanki :) dobranoc myszki moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjj
Surfitko, opisze ci pokrotce jak to sie zaczelo.zawsze mialam nieregularne okresy,lekarz przepisal mi diane 35 rowniez na problemy z cera, potem bralam femoden, po przerwie, juz iiny lekarz zrobil testy.mialam podwyzszony testosteron i brka okresu.przepisal mi jeanine twierdzac ze hormon ten, syntezuje testosteron.po odstawieniu hormonow w styczniu, moje okresy sa regularne jak w zegarku( oprocz zeszlego misiaca) mialam ospe.nie przytylam, nie mam ogromnych problemow z cera.owszem, nie jest tak idealana jak przedtem ale nie jest naprawde zle.zrobilam test na owulacje, wyszedl negatywny, po 3 dniach,byl juz pozytywny. jestem za granica, tu mieszkam i nie wiem co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...czasem tak bywa, ze to pco, ale nie ma sie dodatkowych objawow. U mnie bylo wrecz na odwrot tzn. przed tabletkami cykle znacznie bardziej regularne, po tabletkach prawdziwa masakra. A test ostatnio tez najpierw mi wychodzil ujemny, po 3 dniach wyszedł dodatni, na drugi dzien wzrost temperarury, plodny śluz, a owu jednak nie było - stwierdzone na usg. Też mieszkam teraz za granicą. Idź do lekarza, jesli to pco, szanse na realne zajście w ciążę bez wspomagania są naprawde niewielkie. Ja tak próbowałam 3,5 roku, z luzem, bez zadnych obserwacji cyklow. Myślałam że się uda....niestety nie. Musisz sobie zrobic komplet badań by się upewnić czy to naprawdę pco. Bo niergeularne @ i podniesiony testosteron o niczym jeszcze nie przesądza. Jaki obraz usg? Jaki stosunek lh/fsh? Po prostu musisz znaleźć ginekologa - endokrynologa który ci pomoze mieć owulację i zajść w ciążę. Drugi problem - mąż. Czy kiedykolwiek sie badał ? Też jest niezbędne to by on się sprawdził. Jest tak samo ważny :) Wiem, że za granicą to inaczej wygląda. Nie wiem w jakim kraju jesteś, ale tam tez sa lekarze. Powodzenia i odzywaj się do nas. trynitko - ja tez bym pobuszowała tak, ale.......jestem przesądna i nigdy nie wzięłabym rzeczy dla dziecka. Czasem tutaj ludzie wystawiają na ulicę zabawki, worki z ciuszkami, wózki, foteliki, kołyski - czasem cudne i wogóle nie zniszczone. Ale nigdy nie biorę :( Żeby nie zapeszyć. A swoja droga dostałas te moje zdjęcia? Martika? Ciebie jeszcze nie widziałam. Sysia, super że się odezwałaś, ale nie super, że jeszcze nie ma dzidzia w brzuszku. A robota w ogrodzie....to zmęczenie to naprawdę cudowne uczucie, uwielbiam i tęsknię za tym. :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... Surficiu dostałam zdjecia ... b. ladna z was parka :) ja ogolnie nie jestem przsadna - dlatego pobuszowałam sobie ... ubranka wypiore i wyniose na strych ... jezeli się nie przydadzą mi to komus innemu ... mysle ze nie bedzie az tak żle nie zamierzam się dac zwariować - a dzidzia bedzie jak nie wlasna to adoptowana :) postanowione i kropka ... my z kitkiem bardzo chcemy zostać rodzicami jak nie biologicznymi to chociaz adopcyjnymi ... bedzie tak jak Pan Bóczek zaplanował - wszystko w jego rekach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak to dobrze, że nie tak wiele do czytania, pewnie nie tylko mnie wczoraj nie było :) poprostu tyle godzin jeszcze na zakupach nie spędziliśmy, ale wyjazd tuż tuż i wszystkie niezbędne rzeczy musieliśmy dokupić, zaraz wizyta u znajomych potem obiad u rodziców, także dopiero wieczorem zajrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, dziękuje za zdjęcia martiko ładna dziewczyna z ciebie więc niewiem dlaczego tak o sobie piszesz, Surfitko z was też b. ładna parka :-) A ja dzisiaj miałam zerwaną noc, wczoraj były przytulanka z moim mężusiem i zaraz po dostałam boleści macicy, takie niby skurcze ale miałam wrażenie że w środku odrywają mi się jajniki, kłuje macica, wzięłam 2 nospy i nic, wzięłam ibuprom i wypiłam gorącą herbate i nadal nie przeszło już miałam jechać na pogotowie bo ani leżeć, ani siedzieć ani chodzić na szczęście zasnęłam ale budziłam się bo strasznie bolało, nawet nie mogłam się wysikać teraz troche już mniej boli ale nadal czuje jakieś kłucia że nawet nie moge zakaszlnąć kurde nie wiem czemu mam tak. Seksik nie był jakiś tam szczególnie mocny, te bóle raczej nie przypominają mi bóli na @ a w ciąży też na 99% nie jestem. Mam nadzieje że do jutra przejdzie, może to jakaś spóźniona owulacja już sama niewiem. pozdrawiam i życze miłej niedzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszyskim Paziu ,a nie przewiało cie ? Oby nie zapalenie jajników:( Albo przed@ tak organizm zadziałał. JA tez juz niebawem powinnam dostac@ Teraz psadam do Bozi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobty 🌻 Martiko-ja miałam HSG ,badanie na drożność.Da sie wytrzymac :-) chociaż mialam bez znieczulenia i bolało .....ale po co robisz to badanie skoro juz byłas w ciązy?! tzn,ze jajowody sa jednak drozne. wrócilismy z nocki ....:-D :-D bylismy na rybach...hohii spałam na krzesełku a pozniej na pomoscie....ale było cudownie takie tajemnicze jezioro w srodku lasu....dzicz totalna,nawet nie wiedzialam,ze jeszcze takie miejsca istnieją.(kolega nas naprowadził-zapalony wedkarz).Nawet wyłowilismy suma :-) zmykam bo jestem strasznie zmęczona...a mam duzo pracy. buziaczki robaczki ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s,paziu maszeruj do gina.Może jestes jednak w ciązy?! ja też takie bole mialam i skurcze macicy (myslalam ze to zapalenie) a gin powiedzial,ze to jajo pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to nie zapalenie i nie owu bo teraz boli mnie dół macicy takie kłócia ale to nie jajniki. Niewiem co to ale cały czas się utrzymuje lecz w dużo mniejszym stopniu do gina raczej nie pójde bo nawet nie mam kiedy chyba że znowu się nasili więc zamiast do pracy pójde do lekarza. A na ciąże też nie licze. Może to jakieś nowe bóle na @ Może samo przejdzie zobaczymy ide się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.e.l.a.s.i.a.
czesc, czy ja mogę rowniez do Was dołaczyć ????????? mam pytanie do Surfitki czy to prawda ze testy owulacyjne wychodza zawsze pozytywnie jak ma sie PCO (S) ????????? Bo ja robilam juz chyba ze 100 tych testow i ani jeden nie wyszedl mi pozytywny :( a podejrzewaja u mnie PCO wiec to moze nie to ????? aha i LH u mnie w fazie folikuralnej wynosi 6,2 a norma to 3-12 Prosze Surfitko jesli mozesz to odpoqwiedz ja starm sie o dzidzie od sierpnia 2006 :( nie mam owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu czerwiec jest jeszcze wolny więc nic nie jest powiedziane, może to akurat ty go zajmiesz. trzymam kciuki. a może zrób test Witam nowe koleżanki Martiko nie mam jeszcze zdjęcia od ciebie. Sysiu fajnie że sie odezwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko sorki, właśnie otworzyłam poczte i jest zdjęcie. piękne. ja ci odeślę jutro bo w tej chwili już uciekam. ale jutro na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu, witaj :D Źle mnie zrozumiałaś. Testy owulacyjne mogą przekłamywać dodatnio u kobiet z pco, ale nie zawsze. Mi też wychodziły ujemne, raz wyszedł dodatni, a mimo to owu nie było. Słyszałam właśnie, że przy pco takie rzeczy się zdarzają. Jest wzrost lh, a nie ma owu - tylko kolejny niepęknięty pęcherzyk osadza się na jajniku...:( LH miałas robione jak domyślam się w 3 d.c. i wyszło super - a jak fsh ma sie do tego? Ja tez miałam w normie, a mimo to lh/fsh był ponad 2 :( A może u ciebie jednak to nie pco ? Oby :D Dziękuję dziewczęta za komplementy :D Chyba wszystkie tu jesteśmy ładniutkie i będziemy mieć śliczne dzieci :D trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, :) Ale dziś pochmurny dzionek, u mnie cały dzień pada deszczyk, nawet nie chce mi się wychodzić z domu Paziu ja też jestem za tym żebyś biegła do gina, u mnie takie bóle brzucha- tak straszne że aż chwilami nie mogłam się ruszć były objawem ciązy. Także trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście dziewczynki za to że trzymacie kciuki abym była w ciąży ale te bóle za długo się utrzymują zresztą już tak myśle że to może skręt kiszek albo jakieś zapalenie albo coś jeszcze innego. Ale na wszelki wypadek jutro albo pojutrze zrobie teścik. Planowaną @ mam na wtorek lub środe więc jakby co to już powinien wyjść. A to nie jest martyniu takie zwykłe bóle ja mam wrażenie że mi się coś naderwało tylko niewiem co. Jak zrobie teścik to wam napisze ale już znam wynik. papa kochane dziewczynki trzymajcie się. Ide jeść naleśniki z serkiem waniliowym i brzoskwiniami pycha pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu ale te bóle mają się długo utrzymywać, u mnie zaczęły się 5 dni przed @ i trwały przez 3 tygodnie, były tak silne że nawet brana 3 razy dziennie nospa mi nie pomagała. uwierz mi ze ja też miałam wrazenie że coś sie naderwało albo urwało, bo to był tak mocny i tak dziwny ból! Tak czy siak z całego serca życzę Ci aby to były własnie \"te\" bóle. Daj szybko znać jak zrobisz teścik. Ja zrobiłam pierwszy już 4 dni przed @ i wyszły 2 krechy. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i nie pisz mi tutaj paziu ze juz znasz wynik. Ja też robiłam test ot tak sobie, bo przecież niby nie mogłam być w ciazy bo pęcherzyk nie pękł. Takze pamietaj paziu, ze wiara czyni cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajniutko by było gdyby to były te bóle...:D Trzymam kciuki paziu, zeby tk było, a nie żeby rzeczywiście cos innego ci dolegało. :) Martyniu, a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinity27
... u mnie pochmurno ... i tak jakoś smętnie ... meżulek byl caly dzień w pracy a ja z jego chrzesnicą najpierw sniadanko potem kosciółek ... spacerek i obiad ... teraz juz jestesmy sami :) wczoraj przytulalismy sie na " cichacza " ;) bo mala spala obok w drugim pokoju - nie moglismy sie powstrzymac od smiechu - bo dawno nie zachowalismy się tak jak nastolatki - tzn. jakbysmy robili cos po kryjomu ... zastanawiamy się jak to bedzie z dzieciem ale to pewnie kwestia przyzyczajenia się ... dziś dowiedzialam se ze moja przyjaciołka urodzila slicznego malego chlopczyczka :) to ich drugie dziecko ... bardzo chcieli miec synka bo mają 5 letnia dziewczynkę ... ciesze się razem z nimi ... Paziulku - zycze CI wiesz czego - bardzo bym chciala by u tych dziewczynek dlugodystansowych cos drgneło ! okaze się pewnie juz niedlugo - w sumie juz czerwic także kolej na nastepną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniołki. Paziu tryzmam kciuki, MUSI się udać. Dziewczynki wysłałam Wam zdjęcie brzusia. Kto nie dostał niech krzyczy to wyślę. U mnie też pogoda do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi poprzednie urwało. Zawieźlismy dzisiaj mamie obrazek na urodzinki. Ale jej się podobało, aż jej się buźka śmiała. Dałam do oprawy w taką piękną ramę podobną do starego złota. Super wygląda. Surfitka no po tym jak mnie maluszek kopie to na dziewczynkę mi to nie wygląda, ale zobaczymy. Moja gin na sprawdzenie płci kazała mi iśc do szpitala około 25-go. Nie wiem czemu dopiero wtedy, ale myślimy z mężem, żeby iść prywarnie na 3D i odrazu nagrać na płytę. Kosztuje ok. 150 zł, ale mój mąż powiedział, że chce mieć na pamiątkę. Paziulek daj znać co wyszło na teście. Dzisiaj dostałam od szwagierki superanckie spodnie i bluzkę ciążową z H&M. Wiem, że jakby mogła to by sama w te ciuszki wskoczyła tak samo jak i Wy zresztą. Ale ja wierzę, że przyjdzie na to pora. Buziaczki, dobrej nocy i słodkich snów Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjj
w tym problem, ze moj partenr nie chce isc do leakrza.jet szkotem i wiecie, zbyt honorowy na atkie sprawy.powinnam jutro dostac @, pewnie dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja tylko zamelduje ze dzisiaj nie robilam jeszcze testu najwyzej jutro zrobie to dam wam znac o ile nie przylezie @ pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aniolki - ja tez sie melduje i zmykam - jade do lekarza - zobaczymy co powie i czy weszcie skieruje mnie na hsg - ja nie - dzwonie jeszcze dzis do tej kliniki poleconej przez moja kolezanke ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.e.l.a.s.i.a.
Witam dziewczynki ponownie :) Surfitko moje FSH tez wyszlo dobre bo 4,02 a norma to 3-9 najlepiej takie miec podobno tak badania robilam w 3 dc. moj stosunek wynosi 1,54 a w szpitalu dr powiedziala mi ze w dzisiejszych czasach musi ten stosunek przekroczyc grubo ponad 2 zeby to bylo PCO tak wiec sama nie wiem co o tym myslec ja mam wszytkie objawy PCOS tzn: >12 pecherzyków, wysoki testosteron, DHEAS, owlosienie, nadwage, niereg.@, brak owulacji:(, prawie rok starnia o dzidzie :(, trądzik, podwyzszona glukozę, wypadanie wlosów - ale moja endo-gin powiedziala ze to nie musi byc PCOS mam robione jakies inne badania jakies testy dodatkowe i wszytko okaze sie wkrotce ale ja i tak wiem ze to to 😭. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje ślicznie Surfitko za odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 Paziu może to jednak to na co czekasz :) jak nie to szybciutko do lekarza, bo normalny ból to nie jest Paulko - super brzusio, taki fajny malutki jeszcze, ale cudowny, też chcę 😭 Trini powodzenie u gina - chyba już odnalazł wyniki ??? :D Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek, Sysiu - dbaj o ogródek :) Ja będę coraz rzadziej sie udzielać, bo powoli będę sie pakować, prać, prasować itd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×