Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Voltare miło mi ze teraz ty sprzatasz bo ja przed chwila skonczylam. Dianko dolacze sie do zyczen Karolci- powodzenia w sesji. Martika-trzymam kciuki niech wszystko bedzie po twojej mysli Ja sie dzis troche podłamałam cos mnie podkusilo zeby zadzwonic do mojej p.gin.by potwierdzic termin wizyty na piatek,a pani pielegniarka mi mówi ,ze p.dr.,zmienila plany i idzie na urlop od czwartku.Przełożyłam termin na środe ,ale to za wczesnie na PREGNAL I CHYBA ZOSTANE BEZ WSPOMAGACZA!!!!Sama juz niewiem co mam robic.Podlamało mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adse
10 000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadiro, a nie może Ci ktoś inny dać zastrzyku, tzn będziesz go mieć a pójdziesz do pielęgniarki? Chociaż nie znam się, nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, teoretycznie mozesz, ale lepiej wstrzymaj sie do 3 d.c Laboratorium ma normy na inne fazy, ale roznie to bywa, a na poczatku jest najlepiej i sa najbardziej wiarygode. A dziecko na pewno chcesz ak bardzo jak my - ja przez 2 lata nic nie zrobilam, oprocz usg...na ktorym wyszlo ze ni emam owulacji i czekalam na cud... Fajnie dziewczyny ze dzialacie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko i wszystkie te hormony w 3 dc??? Jak pytałam w laboratorium to pani powiedziała że to zależy co lekarz powiedział, mi powiedział że dziś, jutro, pojutrze moge zrobić i co tu zrobić, będzie mnie to ponad 100 zł kosztować to nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu spytaj trynitki, ale mysle ze wszystkie w 3 d.c nie bedziesz sie dwa razy kluc. Ja mam isc dopiero po @ w 2 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, dziękuję, może Trini dziś zajrzy i może przeczyta, tak więc Trini lub któraś z was jak robiła to w którym dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja robiłam FSH, LH, Estriadiol , prolaktynę i testosteron w 3 dc ... można w 4 c ... a w 20-21 ide na progesteron i powtorkę Estriadiolu ... tak bedzie najlepiej ... ... w sumie prolaktyne mialam zrobic po @ ale pani w gabinecie powiedziala ze mozna razem z innymi hormonami ... jutro ide po wyniki ... zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki, czekam jeszcze na wieści od koleżanki która ma ciocię pielęgniarkę więc zapyta, wiem że akasia kiedyś pisała i fajnie podzielone są na dni, to może jutro zrobię takie które są bez znaczenia jeśli chodzi o dzień, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu przesylam dla Ciebie fajnego linka ... w sumie każda moze z Was tam zajrzec .... http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych tam wszystko jest napisane kiedy i co jak robic - ja najpierw chcialam zrobic FSH, LH i Estriadiiol potem za 2-3 dni Prolaktyne i testosterin ale poradzono mi wszystko zrobic za jednym kłóciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysprzątane;) Katia - nie zaprzestawaj staranek... Może na początek spróbuj chociaż na NFZ - przynajmniej będziesz może troszkę spokojniejsza. Zawsze to lepiej wiedzieć co dolega (albo że nic nie dolega :)), wtedy człowiek jakoś to przetrawia i przynajmniej nie tkwi gdzieś w jakiejś pustej przestrzeni - to zdecydowanie uspokaja:). jadira - u nas na wyniki badania nasienia czeka się pół dnia (rano oddajecie \"żołenirzyki\", po południu masz już wynik) z tym, że nie ma możliwości zrobienia tego za darmo na kasę chorych. No nic to - w porównaniu z innymi badankami to nie jest to drogie - u nas 75zł. PREGNYL może Ci dać pielęgniarka - mi dawała normalnie w ośrodku - wtedy nie wiedziałam na co były te zastrzyki bo oprócz nich miałam jeszcze masę innych tabsów i nie wszystko zapamiętałam jak mówił - teraz wiem na co są te zastrzyki i zastanawiam się po co mi mój gin je przypisywał, skoro pęcherzyki pękały samoistnie...Cholercia - im więcej wiem na temat tego leczenia, tym bardziej widzę, że ostatnie 5 lat to były chyba doświadczenia przeprowadzane na mnie przez mojego lekarza:( Nic mi tutaj nie pasuje... Teraz to już na bank do niego nie pójdę... Narazie czekam na @ - dzisiaj nie przyszła, więc pewnie jutro, bo brzuchal już się odzywa... Dianko - no to od dzisiaj już trzymamy wszystkie kciuki i nie puszczamy ich aż do 5 lipca:) Qrcze - teraz to mi się śmiać chce - ale wiesz, że dla mnie największym problemem było to na jaką zdecydować się okładkę do pracy?! Wracałam się drudi raz do introligatorni i zmieniałam decyzję. Tyle stresów, a teraz pracka leży sobie w szufladzie, razem z dyplomem i ostatni raz zaglądałam do nich jak składałam 4 lata temu podanie do pracy i potrzebne mi było ksero...:) Martiko - no jak wyniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezależnie od cyklu mozna zrobic prolaktyne i testosteron ale po co kłóc się niewiadomo ile razy poczekaj do 20-21 i od razu rób progesteron i Estriadiol ..a potem po w 3-4 dc nastepne ... na dwa razy wszystko zrobisz ... zmykam bo meżulek dobija sie do kompka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - jak ma się skierowanie od lekarza prowadzacego - czyli internisty to badanie \"zołniezykow \" mozna zrobic za darmo mój maz tak miał - tylko ze na wynik czekał 5 dni ... raz tylko oddawal nasienie - bo były to bardziej specjlistyczne badanka i płacił 80 zł za Rc - czyli cytologie plemniczków - bo mial stan zapalny ... teraz jak jezdzi do gina na wizyty - to cały czas ma badanka darmowe w sumie co 2-3 miesiące ma kontrolowane parametry ..ale jest poprawa - co mnie bardzo cieszy! akasiu - wiem ze mnie wszystkie ładnie mobilizujecie - Surfitka , Ty i martynia najbardziej ... dziekuję słoneczka moje! co do hsg to sierpień - wtedy juz bedzie po urlopach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini przejrzałam tą stronkę, super wyszczególnione w tabelach, napewno mi sie przyda, skoro mój gin nie wie kiedy zrobić to sama znajde :) i tak mi dziś powiedział że jakaś taka obeznana już jestem, a to wszystko dzięki wam, drogie koleżanki, sypałam mu pytaniami a on oczy takie :) ale mi było wesoło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko - mój gin - fakt ponoć dobry, ale nie ma podpisanej jakiejś tam umowy z Funduszem Zdrowia. Fakt zrobiłam błąd - nie sprawdziłam tego na początku i dopóki nie przyszło do robienia badań - nie przeszkadzało mi to. Tzn. on przyjmuje tylko prywatnie i pracuje w Poliklinice, jakąś umowę ma, bo laparoskopię miałam w tej poliklinice na NFZ, ale no nie wiem dlaczego nie na badania laboratoryjne... Nawet przed laparoskopią, jak musiałam zrobić przed szpitalem komplet badań - zasugerował, żebym poszła do mojego internisty, żeby przepisał mi te wszystkie badania na swoje skierowanie, to wtedy nie będę płacić. Poszłam, ale nasi interniści wcale nie są tacy szybcy do wystawiania zbędnych (oczywiście ich zdaniem) skierowań. Musiałam się zdrowo napłakać i naprosić - że mi się spieszy, że mam już wyznaczony termin w szpitalu itp. W końcu z wielką łachą dostałam. I pomyśleć, że co miesiąc z wypłaty odciągają mi tyle pieniędzy na Kasę Chorych, że już za tą kasę bym sobie wszystkie badania porobiłai jeszcze na prywatne wizyty by starczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu skoro robił oczy na Twoje pytania to moze czas zmienic Gina?! podzielam zdanie Trinity - zrob wszystkie w 3dc,a teraz przed @ mozesz zbadac progesteron i estradiol.Na ktorej z poprzednich stronek wyszczególniałam te hormony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - a na jaki temat pisałas swoją pracę ?? Diano - 5lipiec to tylko formalnosc- i pamietaj jak najmniej stresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za porade,tak zrobie jak mówicie wezme skierowanie i w osrodku dadzą mi zaszczyk.Szkoda by bylo zmarnowac kolejna szanse. Zmykam juz zycze wszystkim milego wieczoru i upojnych nocy.PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zasiadam do czytania bo mam zaległości od piątku Wszystko przez egzaminy. został mi jeszcze 1, bo oblałam, ale to za tydzień albo w paźdżierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu temat mojej pracy napisałam Ci mailem - nie chciałabym, żeby ktoś z moich kolegów to pokojarzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki akasiu za rady :) poczytałam i tak właśnie zrobię te badania, a gin zrobił oczy w sensie że pytam o badanie hsg i kilka innych, i stwierdził że się dużo orientuję, a myślę ze jak bede mieć wszystkie wyniki to jadę dalej ale do innego, bo wiem że ten mój w mieście jest najlepszy ale do prowadzenia ciąży itp, jeśli idzie o pomoc dla starających się to u nas wśród chyba 6-7 ginów nie ma nikogo, więc poza granicami miasta mam 2 kontakty, 1 już wam pisałam że ten sam co Elizy, a 2 w katowicach :P Kukusiu, no to fajnie że tylko 1 egzamin ci został, napisz mi w mailu czy już wiesz jakie dalsze plany, apropo \"urlopu\" itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha patrze przez okno i jestem w szoku, 21.30 i nadal jasno a w Egipcie o 20 zachód słońca i zaraz ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Karolcia gratuluje ze zagiełas gina może w końcu sie zorientuje ze my kobiety rozmawiamy na te tematy i umiemy sie dokształcic :) Może weźnie sie do roboty i konkretnie zacznie działac a nie kręcic sie w kółko . My jeszcze czekamy az misiek zakończy kuracje i dopiero w połowie lipca jedziemy na kontrole .Dobranoc i pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - trzymam wobec tego kciuki, żeby kolejny termin był nieco bardziej udany:) Uciekam do łóżeczka:) Dobrej nocki Wam wszystkim - buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi2007
cześć dziewczyny.. mam pytanie... jak to było u Was z zajściem w ciąże po braniu tabletek? ja brałam yasmin od sierpnia 2006 do lutego 2007... teraz chciałabym się starać z mężem o dzidziusia... jednak boję się,że nioe będę mogła zajść w ciąże,albo,że za krótki był okres od kiedy przestałam je brać i urodzę chore dziecko... jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Gratuluje pozdawanych egzaminow :) U mnie cisza, ale mam nadzieje, ze przed burza. Piersi coraz bardziej bola i po cichu licze ze w koncu malpa przylezie. Ale dzis dopiero 1 dzien po odstawieniu progesteronu, wiec ma jeszcze czas :) Tryniciu, naprawde ci zycze by wszystko poszlo jak po masle i zebys juz w Swieta Bozego Narodzenia chodzila z widocznym brzuszkiem :) Z reszta wszystkim wam to zycze. Voltare, ja tez bym chciala wiedziec jesli mozna czym sie zajmujesz? Bo cos mi mowi ze to meski zawod..to tak jak ja :D Ale nie bede sie bawic w zgadule. karolciu, sluszna decyzja. Dziwny ten twoj gin. Moze rzeczywiscie trzeba zmienic. W klinice bardziej fachowo sie toba zajma. Akasia, to ty tez bedziesz odwiedzac Krakow? :) Szkoda ze mnie tam nie ma bo bysmy czasem na lody lub kawke przy okazji mogly wyskoczyc. Jadira, bo ja sie pogubilam troszke. Czyli bierzesz pregnyl bo ci pecherzyki nie pekaja? Nie masz owulacji i masz ja stymulowana? A maz juz zrobil badania? Kukusiu, napisz maila o wakacjach :) Licze ze juz wakacje zaliczysz z wypelnionym indeksem :) Powiem wam, ze ja nigdy nie mialam indeksu zlozonego w czerwcu, zawsze we wrzesniu lub pazdzierniku. Ale to przez wladze uczelni. W lecie mielismy zawsze praktyki z geodezji, po praktykach egzamin we wrzesniu ( pierwszy termin), czasem w czerwu byla zerowka, ale tylko dla tych co mieli 5, a bylo moze 2 osoby na roku. No i tak sie czlowiek bujal z zaliczeniami. Ale w sumie to byly piekne czasy. ::D Dianko, trzymam kciukasy. Tez sie w lipcu bronilam, wiec na pewno bedzie szczesliwy :D Pozdawiam was i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki🌻 Ja w domku i chyba cos mnie grypa jakas bierze bo wszystkie kosci i miesnie bola jak cholerka... Ide zrobic sobie herbatke z sokiem malinowym i do lozeczka....:D Dobranoc wszystkim i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) No i przyszła @ - wstrętna małpa - z samego rana - wiedziałam że się nie spóźni - zawsze jest na czas! Na domiar złego - za oknem wichura i ulewa - obie jednocześnie. I jak tu z domu wyjść? Ech... idę do pracki - buziolki 😘 Surfitko wysłałam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×