Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

cieszę się,ze juz lepiej :-) 🌻 aaaa....ja też robilam leczo ;-) z kabaczkami i papryka.Dzisiaj własnie wfutrowałam 3miseczki.....mój na szczescie też je ze samkiem,ale z kolei z plackami ziemniaczanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko, podwyższony poziom przeciwciał tarczycowych świadczy o przewlekłym stanie zapalnym tarczycy. I skoro tsh miałaś powyżej 4 - to wszystko się zgadza. Jest to raczej na pewno choroba Hashimoto. I tu niestety, już do końca zycia będziesz musiała przyjmować Euthyrox w dawce ustalonej przez lekarza. Ale jest wiele babek, które mając hashi zachodzą w ciążę. Tak więc teraz dla ciebie najlepszy byłby ginekolog-endokrynolog albo dobry endo, specjalizujący się w tarczycy. I to wszystko jest do wyleczenia. Ja ostatnio mam tsh powyżwj 5 i przeciwciała powyżej 1000 (już nawet w labo więcej nie liczyli). No i się w czasie tej choroby tyje, ale jak zaczniesz brac Euthyrox to powinnas chudnąć. TO JEST DO ZALECZENIA!!!!! Bo niestety, nie do wyleczenia. I przede wszystkim nie wolno brac leków uodparniających, bo to jest choroba autoimmunnologiczna. Zrób koniecznie usg tarczycy!!!!!! Najlepiej przed wizytą u endo. Idź do lekarza juz z kompletem badań!!! Pozdrawiam, życze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilę...a tu widzę że moja kochana Trynia smutna - Tryniaczku, ani mi się waż!!!!Wszystko będzie dobrze, musi być bo przecież zarówno Ty jak i inne dziewuszki będą wspaniałymi Mamusiami:). Ja tylko chciałam powiedzieć że za chwilkę prześlę zdjęcia - nie są najlepszej jakości bo z komórki, a nasz aparat niestety...ukradziono:( Canon...wart ok1200zl...ech ludzie ludziska..niestety do nikogo nie można mieć zaufania:( Całuję Was Aniołki moje i śpijcie słodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to mój adres i prosze o zdjęcia Fajnie Tryniu ze juz dziewczynki trosze rozjaśniły ci w głowie . Laseczki ale macie wiedze jak dobrze ze tu trafiłam do Was .Pozdrawiam i miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje wysłałam...tradycyjnie jeśli kogoś pominęłam proszę krzyczeć:)buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Omego - myslalam o Tobie słonko - bo wcześniej mi tak pieknie rozjasnilas na temat tarczycy - dziekuje za info - ja tez juz niestety doczytałam w necie o tej chorobie ... nie wiem czy na wlasna ręke można zrobić usg tarczycy jak się nie ma skierowania ? bo bym jeszcze w tym tygodniu popedziła do doktorka i juz na poniedzialek mialabym zrobiony komplet ... bardzo sie zmartwilam tym wszystkim i troszke sobie nawet popłakałam - nie wiem ale chyba prześladuje mnie pech ... w sumie sama jestem sobie winna bo 6 lat temu juz miałam cos nie tak z tarczyca ale to zaniedbałam - nie wiedzialam tylko ze to przyniesie takie skutki ... boze - teraz przychodzi mi za wszystko płacic - 30 stka stukneła a ja mam reke w nocniku ... Dianeczko zaraz sprawdzę skrzynkę .... już mi troszke lepiej ale i tak mam kamien na sercu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze wszystkim dobrej nocy... Dianeczko ja też prosze o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triniu, jak chcesz zrobić usg prywatnie, to nie ma sprawy - idziesz i robisz, i płacisz. a jak chcesz na nfz - to musiz miec skierowanie i nie wiadomo, jak szybko ci zrobią. Ale nie martw się! Będzie dobrze!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniciu kochana trzymaj sie. Moze to to jest twoim problemem, podleczysz sie , zajdziesz w ciaze i urodzisz zdrowego bobaska :) Akasiu, tak hsg ze znieczuleniem w postaci 3 tabletek ibupromu 30 min przed zabiegiem, tak wiec nie sadze, by jakos dzialao tak samo jak zastrzyk dozylny :) Ale ciebie prawie na pewno bolalo poniewaz masz ten jajowod niedrozny. A czy sie uda to sie okaze :) Jak na razie lewy jajnik dostal swira i kuje nad wyraz skutecznie, na prawym jest cystka. Do zwariowania z nimi ... Dianeczko, dziekuje za zdjecia. Kurcze, gdzie sie czlowiek nie ruszy to mu cos zginie :( Ale wygladasz fantastycznie i musze stwierdzic ze masz najmniejszy ze znanych mi brzuszkow jak na 8 miesiac. Jak urodzisz to nic nie zostanie, bedzie Dawidek i mama przed Dawidkiem :) Ja to pewnie bede jak slon z moimi sklonnosciami do tycia ;) POzdrawiam was moje drogie...ciekawe jak sie ma Paula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończylam piec ciasto dla mojego mezulka - jutro ma imieniny ... jadirko a Twój Krzyś tez jutro świętuje ? Dianeczko - super fotki - jestes podobna do mnie jak siostra ;) wreszcie widać Twój sliczny brzuchalek ... piosenka swietna :) dobranoc kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja znowu tutaj zaglądam o nieprzyzwoicie późnej porze:O Dianko - dziękuję za zdjęcia - super, brzuchalek malutki faktycznie, ale grunt, że Dawidek rośnie w nim jak trzeba;) Piosenka słodka:) Qrcze cholerni złodzieje - żeby im się ten Twój skradziony aparat za karę zpsuł! :P Tryni - nie zamartwiaj się, teraz przynajmniej wiesz od czego zacząć i co trzeba podleczyć i nie będziesz się poruszać po omacku po drodze do dzidzi 🌻 Będzie dobrze, bo musi być dobrze:) Na pewno niedługo doczekasz się swojego fasoleczka:) Ciacho dla mężusia? Widzę że większość topikowych mężusiów to Krzysie;) A mój to na dodatek za 3 dni ma urodzinki... Starzeje mi się chłop nieubłagalnie :P Martiko daj znać jak wizyta u gina? Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego dzielnego fasolka:) Na pewno dzielnie się trzyma:) ❤️ katia100 i Elizka - nie wiem, ale mi mój gin mówił, że plemniczki rozwijają się (pełna regeneracja) ok. 90 dni, więc nie ma siły, żeby po 7 dniach była mowa o zastarzeniu. I zabronił nam codziennych staranek, tylko co 2 dzień, właśnie dlatego, żeby żołnierzyki się nie osłabiały. Tak mi się wydaje, ale głowy nie dam. Dobranoc i buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
voltare dzieki za odpowiedz:) Dziewczyny ja wiem ze moje pytania i jjak narazie problemy sa niczym przy waszych:( ja tez sie boje o tarczyce ze moze cos jest z nia nie tak bo jak kidys mialam robione usg mi powiedzial lekarza ze mam zamala do swojego wzrostu itd ze poprostu tak sie urodzilam i mowilam to gin ale powiedziala mi ze gdyby bylo cos nie tak z hormonami to napewno niemialabym tak regularnej miesiaczki ze co do dnia..... no niewiem czy to prawda:/? czyli co dziewczynki kiedy zaczac dzialac?? dzisiaj mam 6dc a ogolnie mam 27 dniowe cykle ZAWSZE... to ktorego dnia zaczac dzisalac?? i co 2 dni tak?? a w ogole taka brzydka pogoda dzisiaj lecialam szybko po lalo a ja bez parasola i co wylozylam sie na ulicy:/ idac do pracy wiec siedze w uwaonych spodniach i zdarta reka :) pozdrawiam i czekam az sie ktos tu dzisiaj pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Widzisz KAtia co lekarz to inna wersja dlatego sama nie wiem jak to jest Każdy musi próbowac po swojemu :P chyba możesz rozpoczac staranka od 10dc -ja bym tak próbowała -ja mam 29cykl i jak byłam na USG w 12dc to dostałam zastrzyk bo jajeczko juz było duże i na staranka miałam 36godzin kazał nam próbowac od 20godzin po podaniu i później jeszcze raz .Mąż stwierdził ze to wszystko strasznie jest skąplikowane i to prawda :( A tyle lasek od jednego razu ma dziecko :(Dziwny jest ten śwait .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczka śliczne zdjęcia a brzuszek super :) Bardzo ładnie wyglądasz -mąż też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
:) WłASNIE TAK SOBIE POLICZYLAM ZE CHYBA OD 30 lipca :P heheh no to jest straszne am lezanka ktora ostwila tabletki bo chcieli dzidsi i od jednego razu sie udalo nieumowie po 1 cyklu ale po jednym sexiku....:) takie to maja sczescie:) dianeczko ja tez chche fotki:).... katia100@02.pl:) czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!:P A czy Martika do ktorejs pisala jak po lekarzu?? miala mi eska napisac i nic troche sie martwie ....... ale napewno wsyztsko gra:) wczoraj bylam z szwagierka na uzg 7 tydzien a juz taki duzy hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... witajcie kochane ... nie spałam pół nocy -a jak juz spalam to snili mi sie lekarze i diagnozy ... przepisywanie recept ... ale nabilam sobie glowę tym wszystkim - i zdałam sobie sprawę ze nie bedzie tak prosto ... dzis 13dc a mi się nie chce starac - wczoraj wieczorem płakałam - zlapalam jakiegos doła, mam nadzieję ze nie zepsuje dziś imieninek meżulkowi ... cały czas mysle o prolaktynie zastanawiam się czy nie mam Hiperprolaktynemii czynnościowej ... ale kanał :( własnie zrobiłam serniczek na zimno ... pogoda u nas do bani - szaro - taka sama jak mój humor ... mojego minka lekarz mówi ze plemniki dojrzewaja ponad 70 dni - czyli ok. 3 miesiące ... zreszta w necie sporo o tym sie pisze także nie pare dni ale kilkadzesiąt! zmykam ... na kawke i do biura paszportowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, znowu mi sie nie udało, poroniłam :( nie bedzie mnie teraz przez jakis czas, musze troche dojsc do siebie. a wam zycze powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............33............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............14.............. .......30.01.2008 nie martwcie sie jakos dam sobe rade, przejdzie, w kazdm razie sie nie poddaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katio, Jadirko, Wam wysłałam tez wczoraj..ale jeśli nie doszły zaraz doślę zdjęcia. Dziękuję za komplementy...Surficiu, nie wiadomo nigdy jaki się brzusio będzie miało...może akurat Ty będziesz miała malusi:) a za to dzidzia zdrowym, cudownym Aniołkiem:). U nas w Olsztynie dziś okropna pogoda...leje, szaro i smutno:( A tę pioseneczkę której link wkleiłam puszczam synusiowi na dobranoc i śpiewam:) P.s Tryniu...tez uważam, że jesteśmy podobne do siebie:) Fajnie mieć \"siostrę\" w drugiej części Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
............Martika jestesmy z toba PAMIETAJ :* ........... Wazne zeby sie niepoddawac, a gdyby cos to my zawsze na ciebie czekamy tu na forum:) bardzo mocno cie caluje:*:*:* trini to co ja mam sie niekochac z 2 miechy:)?? heh czyli tygodniowy celibat tzn do dni "plodnych" to nic niedaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika....nie wiem co powiedzieć:( bardzo mi przykro naprawdę!!Wiem, że nie ma słów aby określić ból..dlatego nic więcej nie powiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............33............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............14.............. .......30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Dianko na jaki mail wysylalas zdiecia?? ja nic niedostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia dostałam komunikat, ze masz zapchaną skrzynkę:( i że nie dostarczono na ten adres katia100@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
hmmm to nieiwem bo niemam pelnej skrzynki :/ to na ten sprobuj kglosnicka@ottoagency.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko-strasznie mi przykro,i pamietaj czekamy na twój powrót.Jestem z toba.:( DIANKO-ślicznie wyglądasz,trzymam kciuki ,bo to już niedługo. Trini-tak mój Krzys dzis swietuje! A dla twojego meża duzo zdrowia,i spełnienia marzen🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×