Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość klaudia20pszczyna
wiec zawsze miałam 6 dniowe okresy. we wrześniu i teraz w październiku skróciły się one do niecalych 3 dni. Są bardzo skape i krótkie. We wrzesniu nawet normalnie kochałam sie drugiego dnia tego niby okresu. cały sierpień kochałam się bez zabezpieczenia i lipiec też. czy te okresy to mogą być tylko plamienia??? możliwe, ze to ciąża??? w sobote wymiotowałam, troche bolą mnie piersi i są jakby pełniejsze, często siusiam. nie mam jak iść po test, bo mam noge w gipsie, a mamy przecież nie posle... jak myślicie??? teraz doszedł mi do tego uciążliwy ból piersi i duża ilosć śluzu, czego wcześniej nie miewałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika - właśnie - może @ Cię nie dopadnie i ani się nie obejrzysz, a będziesz miała \"na stanie\" 25 niemowlaków i jednego fasolka;) A co do rozmów w pracy - to mi nikt nic nie dogaduje - bo pracuję z samymi facetami i pewnie uważają, że nie wypada;) Ale Wkurza mnie na maksa to o czym pisałam wcześniej - że jadą facetowi, który nie ma dzieci - tak jakby to był jego dobrowolny wybór. Może jest, a może wcale nie jest! Nawet nie chcę myśleć, jakbym się czuła na jego miejscu, w wieku mniej więcej pięćdziesięciu kilku lat, mając za sobą wieloletnią walkę o to dziecko, gdyby mi ktoś zaczął truć, że jestem wygodna i co ja mogę wiedzieć o dzieciach, akoro wolę sobie co roku jeździć na zagraniczne wycieczki zamiast myśleć wcześniej o zrobieniu sobie dziecka i zajęciu się jego wychowaniem...:O Normalnie chybabym rozstrzelała!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - fajnie się ciebie czyta :) Ty to zawsze umiesz pocieszyć :D 👄 Klaudia, skoro kochałaś sie bez zabezpieczenia, to ciaża jak najbardziej prawdopodobna. Może poproś jakąś koleżankę o kupno testu. Powodzenia!!! Chociaż nie wiem czy go oczekujesz 🌻 Dziewczyny, widzicie znów to samo 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... nie moge spać i podły mam humor ... zrobiłam posiew i w jednej z grup wyszły mi jakieś odchylenia - czyli jakies małe bakcylki - no tak czy ja sie kiedyś wreszcie doczekam tego hsg ? nie wiem i juz mnie cos strzela - dzis jadę na usg tarczycy w to same miejsce co bedę miec robione hsg - pokarze wyniki i zobacze ale chyba marne szanse na to by mi zrobili jak cos jest nie tak - podobno posiew musi wyjsc jalowy i I grupa cytologiczna a ja mam II - ale jestem wkurzona - mój lekarz jest do bani - wszystko robi bym go zmieniła - pewnie czeka mnie male leczonko i ponowny posiew - ale ja tego wszystkiego nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trinitko zobaczysz co ci powiedzą, nie martw się na zapas. Nieraz czytałam jak niektóre dziewczyny wogóle nie miały żadnych badań przed hsg. Pewnie lepiej je mieć aby później nie doszło do infekcji, ale to lekarze zdecydują. Swoją drogą to ja zawsze miałam II grupę jak robiłam cytologię :( musze za niedługo znów sprawdzić. Napisz później co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
czesc laseczki:) mam pytanko gdzie kupic test owulacyjny ile kosztuje i jaki jest w miare dobry jaka firma?? i w ogole kiedys ie go robi?? u nas ze staranek dalej nic wsumie smialam sie ostatnio do meza ze jak mam zajsc jak sie kochamy raz na 2 tyg:/ ale niebede go zmuszac bo to bezsensu duzo pracuje i wole zeby wypoczal nic na sle to ma byc przyjemnosc a nie produkcja dzieci:P:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Uaktualniam tabelkę: Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23..............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............12.......... . ......ok.??.11.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.03.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. .........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Paula76/Olsztyn...........31............39.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............32............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............26.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............16.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............7.............. ..........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn........Adrian.................. ..08.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, ja kupiłam w sklepie internetowym. Nigdy mi nie pokazał owulacji, bo moze nie miałam, ALBO może te testy do kitu. Teraz wiem że to strata kasy, lekarz też mi tak powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Uaktualniam tabelkę: Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23..............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............12.......... . ......ok.??.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11........... ........ok.03.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. .........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Paula76/Olsztyn...........31............39.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............32............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............26.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............16.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............7.............. ..........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn........Adrian.................. ..08.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Już poprawiam:) Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23..............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............12.......... . ......ok.??.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11........... ........ok.03.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. .........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Paula76/Olsztyn...........31............39.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............32............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............27.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............16.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............7.............. ..........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn........Adrian.................. ..08.10.2007 A co do tego testu jeszcze bo wlasnie mam 4 kumpele co sie staraly jedna rok druga 2 lata itd. i dopiero z testem im sie udalo... moze warto chociaz sprubowac??? ale ja bym wlasnie niechchiala przez internet kupowac:/ w aptekach sa?? a jak to sie ortbi w ktorym dniu cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam dziewczyny. Wczoraj nie dałam rady napisać co u lekarza więc piszę dzisiaj. Otóż moja dzidzia ma już 1800 gr. i na prawie 100 % jest to dziewczynka. Jestem bardzo szczęsliwa. Problemy z twardnieniem brzucha niestety nie minęły więc dalej biore leki, zastrzyki i leżę:( Ale mogę tak leżeć długo byleby tylko dzidzia była zdrowa i urodziła sie o czasie:) Przeczytałam ze Martynia idzie do szpitala, Martyniu trzymaj się:):):)Bedzie dobrze! Trynity nie martw się takie bakterie w posiewie szybko się leczy,moja koleżanka miała mieć zakładany szew i też jej żle wyszedł posiew, dostała jakieś antybiotyki i po tygodniu było juz ok. Pozdrawiam Karolcie,Voltare, Jadirę i wszystkie pozostałe kobietki:) I specjalne uściski dla naszych 2 mamusiek. Ciekawe jak tam Paula??? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, pewnie że możesz spróbować, w aptece tez są, a na ulotce jest dokładnie napisane kiedy masz zaczać. Bo to zależy od długości twojego cyklu. Anisik, no to leż, kochana. Napewno przetrwasz te 2 miesiące :) no i gratuluję dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj troszkę wkurzył doktorek na uczelni ...ja nie wiem skąd tacy się czasem biorą/ bede musiala przysiasc nad pewnym programem a wcale mi sie nie chce :-( najchetniej to bym lezala i nic nie robila ;-) Trinci ten Twój lekarz to jakiś dziwny jest >?? ja miałam HSG przy grupie II a i okazało się,ze mam niedrozny jajowód z ktorego teraz jestem w ciązy....więc nie ufaj bezgranicznie jednemu lekarzowi i bierz się do roboty !! (dwójkę się ma rowniez przy malej nadzerce) Gin mi powiedział,ze grupę I to mają dziewice albo zakonnice ;-) Martynia rano była na izbie przyjęc w szpitalu w zwiazku z tymi skurczami i bolami,,,,ale co dalej to jeszcze nie wiem. buziaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu, dasz sobie radę z projektem :) a rzeczywiscie niektóre osoby na uczelni były nie do życia, jakby nigdy nie byli studentami :P apropo II grupy, moja koleżanka ma zawsze I :) a jej lekarka powiedziała, że jak u noworodka :) :D bo zazwyczej zaczyna się u wszyskich od II Ciekawe co dalej z Martynią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Uff i kolejny męczący dzionek za mną (no - pół dzionka;) ). Najpierw z rana pojechałam do laboratorium na resztę badań (progesteron i etradiol) i od razu się wkurzyłam na dzień dobry 😠! Ja wiem, że są u mnie problemy ze znalezieniem żyły - w jednej ręce mam widoczną baaardzoo słabo, a w drugiej ręce chyba nie mam wcale :P:P bo w ogóle nic tam nie widać. A na dodatek znowu trafiłam na panią pielęgniarkę wybitnie uzdolnioną w zakresie pobierania krwi: najpierw zrobiła mi sitko normalnie tam gdzie się krew pobiera, a ponieważ nic jej nie leciało - dobrała się do mojego prawego nadgarstka - i pociachała go z obu stron - w efekcie mam siniora na pół przedramienia i drugiego w około nadgarstka - jakby mnie ktoś zmaltretował! 😡 i za tą przyjemność - kolejne 45zł jeszcze musiałam jej zapłacić! Potem wyprawiłam moje słoneczko do pracy na drugą zmianę i teraz mam całe południe laby - aż się wierzyć nie chce:) anisik - jeszcze odrobina cierpliwości i doczekasz się swojej księżniczki (90% ;) ) albo królewicza (1% ;) ) Więcej już za Tobą niż przed Tobą - no i popatrz za parę dni zostaniesz dumnie wyniesiona na pierwszą pozycję w tabelce;) a Właśnie - Pauluś - jak się czujesz? Jesteś jeszcze w domku? 🌻 katia - z tymi testami to tak różnie bywa - nieraz nie pokazuję owulki mimo iż ta występuje. Sama w sumie zrezygnowałam z ich kupowania. W moim przypadkiem w niemonitorowanych cyklach najbardziej wiarygodnym \"wskaźnikiem\" występującej owulki była i jest tempka. A w tym cyklu nie mierzyłam przez cały czas - tylko tak mniej więcej w środku cyklu, żeby wychwycić owulkę (termin był mi potrzebny do wyznaczenia terminu badań) i teraz zacznę mierzyć tak od ok 25dc, żeby tak z 1 dzień wcześniej dowiedzieć się o @. A może tym razem nie spadnie ? :O W każdym razie póki co ten pomiar temperatury się sprawdza lepiej niż testy;) Tryni - ja już pisałam - ja nie miałam żadnych badań przed hsg. Qrcze - gorzej - cytologi też mi nie robili! Skierowanie i bach za kilka dni z biegu na oddział. Jasne, że bakterie - skoro już są - trzeba wyleczyć, ale to chyba aż tak drastycznie nie powinno wpłynąć na przesunięcie terminu... Może minimalnie, ale Ty przecież, o ile dobrze pamiętam - robisz hsg prywatnie i znasz na tyle swojego gina, że może da się coś przyśpieszyć - maksymalnie - na ile to tylko będzie możliwe. Tak czy inaczej - dawaj nam dzisiaj znać jaką decyzję podjął personel medyczny w Twojej sprawie. I nie denerwuj się;) 🌻 karolcia i jak samopoczucie? Mam naadzieję, że do końca L4 uda Ci się wykurować. A u mnie zaczynają się pojawiać pierwsze symptomy kataru - dla mnie jest to jeszcze gorsze od gorączki! I nie wiem skąd to się bierze, bo uczciwie trzeba przyznać, że w tym roku - jak rzadko kiedy - uczciwie zrobiłam porządek w szafie i powyciągałam cieplejsze ciuchy! zmykam zrobić sobie coś gorącego do picia i za moment wracam;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
no własnie rozmawiałam tez z Martika tez mi odradzuła testy a doradzila tempke mierzyc i mam mocne postanowienie zaczac:P:P dziekuje za odpowiedzi:* ale ogolnie i tak juz mi brak jakichkolwiek nadzieji:/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare no to współczuję, nie wiedziałabym o co chodzi z tymi siniakami, gdyby nie moje pamiętne pobieranie krwi, miesiąc miałam ślady na rękach :( jakby mnie w domu prali :P teraz tak patrzę i mam taką jasno brązową plamę na jednej ręce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
co do pobierania krwi ja mdleje na sam widok igly ale no nic jak trzeba to trzeba i poszlam jakas tepa pielegniarka byla przebila mi zyje isiedze z tym wacikiem nagle po rece z pod rekwaplynie krew momentalnie zemdlalam do dziisaj mam slac jak narkoman:P i chyba nigdy wieciej!!!!!! to byl osttani raz jak pobierali mi krew :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Katia, nie chce cie zmartwić alenapewno to nie był ostatni raz kiedy pobierali ci krew :) a to że niektórzy nie potrafia, to nie powinni wybierac tego zawodu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karolcia - jak ja ją zobaczyłam jak się przymierza z tą gumką do mnie - raz na górze RĘKI, raz na dole , raz jedna ręka raz druga, wbiła się z igłą i wciąga powietrze - no to nie wiem gdzie się wbiła, bo ja raczej powietrza w żyłach nie mam:P i jeszcze na koniec powiedziała, że jak ruszę ręką to mi ta żyłka może pęknąć podczas pobierania 😠 - sadystka jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, podejrzewam że to była ta sama co u mnie, tylko na delegacji :D też pobierała mi powietrze, dziwiła się o co chodzi, i że jak ja się ruszę to coś mi sie stanie. że to niby moja wina jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to, że przede mną była tam taka mała dziewczynka z tatusiem. I chyba też jej pobierała ta sama babka i ta mała tam biedna krzyczała wniebogłosy! A mój K. stoi pod drzwiami i do mnie, żebym ja mu przypadkiem takiego obciachu nie narobiła i nie zaczęła się drzeć. Drzeć się nie darłam, ale siedziałam tam chyba z 15 minut! Potem wyszłam z taką miną, że się śmiał ze mnie przez pół drogi do domu:P A sam by sobie popróbował jaka to niesamowita przyjemność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki Szczesliwe dolecialam, malenstwo ma sie dobrze chyba ;) trynitko, twoj lekarz naprawde jakis dziwny, ja mam cale zycie II w cytologi, zero nadzerek ..teraz pdobno to wiekszosc kobiet ma II grupe. Mi hsg zrobili i nie robili zadnych problemow. Ba..nawet inseminacje :) Martyniu, trzymam kciuki za powodzenie i zycze szybkiego powrotu do domku :) Anisik, a jak corcia bedzie miec na imie? przykro mi ze musisz lezec.. Dziewczynki, glowy do gory..ja teraz nad polska troche wiruskow rozpuscilam wiec baby boom murowany :) Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, super że bez problemów dotarliście :) napisz kiedy wybierasz się oglądać swoje maleństwo??? :D Dzięki za fluidki :P skoro nad całą Polską rozesłałaś to może i do mnie w końcu trafią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ze trafia, musisz tylko dac im szanse i sama wyprodukowac troche pozytywnych fluidkow ;) A do gina dopiero za tydzien w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ponownie:) Dziś jestem w rozjazdach,rano byłam w szpitalu z moim Michałkiem,potem praca nad paznokciami u 2 pań,i na wsi sciąć włosy przyszłemu tościowi. Teraz zasiadłam przed kompikiem,przeczytałam co napisałyście,popijam kawke.Stwierdzam,że dzień bez was dziewczyny to dzień stracony:):) Surfitko-ciesze się ,że dotarłaś cała i zdrowa na miejsce,pogłaskaj tam brzucholek ode mnie i rosnij nam szybciutko.Dziękuje za fluidki,mam nadzieje że wiaterek przywiał i troche do mnie. Tryni-kochana cos ten twój lekarz jakiś niebardzo !!!moja mama pracowała w służbie zdrowia i zawsze mi mówiła ,ze 2 to idealny wynik cytologii,więc nie bardzo rozumie czemu on ma takie podejście.Może zmień lekarza,i nic sie nie przejmuj wszystko będzie dobrze🌻 Anisik-ale fajnie będziemy mieć następna małą dame na topiku jak tylko Paula urodzi,a to już niebawem.Trzymaj sie,leż sobie ,dużo odpoczywaj czas szybko minie i malutka będzie z toba ,a o tych problemach zapomnisz.:)Jeśli masz jakąs fotke to podeslij,bo szczerze mówiąc niemam jeszcze tylko twojego zdjęcia. Akasia-fajnie ,że częściej piszesz do nas smutno tu bez Ciebie,a doktorkiem z uczelni sie nie denerwuj -stres niewskazany🌻Przysyłaj zdjęcia z brzusiem i niedaj się prosić. Voltare-współczuje tego pobierania krwi.Ja dzis jak byłam w szpitalu z Michaskiem to się napatrzyłam,na pobieranie krwi z tym ,że u dzieci i napatrzyłam się na dzieciaczki tak schorowne ,ze serce się kraje.Wyszłam chora z instytutu Boze to straszna niesprawiedliwośc,że dzieci musza tak cierpiec,a te babsztyle w tej analityce niektóre takie niemiłe dla tych schorowanych i cierpiących dzieci.A szkoda gadac:( Dziewczyny pozdrawiam Was gorąco,ciekawe co u Martyni?? Całuski dla naszych małych chłopaczków i ich mamus👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzień ... oczywiście hsg się przesunie nie wiem na kiedy ale 30 października nie da rady - musze się przeleczyć - bo z bakcylkami nie dopuszczają do hsg :( mój miniek jedzie do lekarza w czwartek więc powinnam juz mieć recepte i dalej do leczenia ... potem wykonanie kolejnego posiewu - na wynik czeka się 8-10 dni i jak bedzie oki . umawiam się na hsg ... to by było na tyle w tym temacie - bo w temacie tarczyca kolejne news\'y ...uwaga : mam Hashimoto :(**** - także znowu kolejny problem na karku ... przeczuwałam to także nic nowego - bedzie problem z ciążą ... umówiłam się do endo na 7.11 zobaczymy co mi powie ... z tego wszystkiego poszalałam dzis w H&M kupiłam maluszkom mojego przyrodniego brata śliczne ciuszki : malutkiemu body z snoopy\'m :D , tycie bojówki i bluzę z kapturem - wszystko w kolorze oliwka z błękitem - rozmiar 68 cm :) małej czpeczkę i rękawiczki z angorki kolorek rożowy z szaro białymi paseczkami z haftowanymi serduszkami - cudne ... troszke mi lepiej ale nadal mam doła - kiedy ja wreszcie się wyleczę :(****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Hej Jadira chętnie wyśle swoje zdjęcie tylko podaj mi swojego maila. Musze tez zrobić sobie zdjęcie z brzuszkiem, bo mam tylko zdjęcia samego brzuszka jak rośnie, bez twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anisik-super :) edyta_krzysiek@interia.pl Tryni -nic sie nie martw wszystko będzie dobrze.Ale te maluszki mają z toba dobrze takie piekne prezety,masz dobre serduszko i Bozia Ci to wynagrodzi.Poza tym fluidki od Surfitki cię nie omina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×