Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam wszystkie. Wlasnie odebralam wyniki:(3dc) FSH wynik w surowicy 11.8 mIU/ml --faza folikularna: 2,8-11,3 --faza owulacyjna: 5,8-21,0 --faza lutealna: 1,2-9,0 --po menopauzie: 21,7-153,0 LH wynik w surowicy 5.44 mIU/ml --faza folikularna: 1,1-11,6 --faza owulacyjna: 17,0-77,0 --faza lutealna: 0-14,7 --po menopauzie: 11,3-39,8 --tabl.antykonc. 0-8,0 OM-MA (CA-125) 77.7 U/ml max 21 Boże czy ja mam nowotwora??????????????? w maju 07 CA-125 52,4 w październiku po laparo CA-125 54,0 Proszę poradźcie coś!!!!!!!!!!!!! Laparoskopia by nic nie wykazała???? Tak się boję!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass nawet nie pisz takich głupot!!!! Niestety nie moge ci nic powiedzieć na temat tych wyników bo się nieznam. Robiłam je kiedyś, ale podobno wyszły ok więc nie przykładałam do nich głowy. A u mnie to dalej to samo, powolne sprzątanko z dużymi przerwami i tyle. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a co takie pustki ? Wszystkie Misie jeszcze śpią ? mychasku - nie wiem co C powiedzieć poczytalam sobie troszke dziś o tych Antygenenach CA 125 (OM-MA) w surowicy - ale szczerze mówiąc jestem laikiem - fakt normy masz przekroczone ale moze nie oznacza to najgorszego ? musisz od razu z wynikami biegusiem do lekarza - poki mozna temu zapobiec! co do reszty wyników Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową. a Twój stosunek LH:FSH wynosi 0,46 - także niewydolnosc przysadki , za czym idzie niedomoga lutealna ... tyle co moge napisac - nie wiem czy to mas sens i czy napisałam dobrze - jak źle to proszę mniepoprawić ! u mnie - znowu chyba kiszka - zaczeły się plamienia - dzic 26 dc - ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mychass
Antygen CA 125 jest glikoproteiną obecną w opłucnej, otrzewnej, osierdziu, oraz w komórkach nabłonkowych jajowodów, trzonu i szyjki macicy. Jego stężenie wzrasta w nowotworowych i nienowotworowych chorobach tych tkanek, jak również podczas ciąży i krwawienia miesięcznego. W praktyce klinicznej oznaczanie poziomu CA 125 znajduje zastosowanie głównie w monitorowaniu leczenia raka jajnika i w wykrywaniu jego wznowy. Wzrost poziomu CA 125: > Rak jajnika > Nowotwory: - dróg rodnych - otrzewnej - opłucnej - wątroby > Zmiany zapalne: - dróg rodnych - otrzewnej - opłucnej - wątroby Nie chcę cię straszyć, ale lepiej, żeby te wyniki jak najszybciej zobaczył lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :( mam doła bo boli mnie zab i mam wyjscie albo bolesne kanałowe albo wyrwanie u chirurga, boli jak diablo :( eh ja to mam pecha...jeszcze przed samymi swietami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju co tu się dzieje. nie ma nikogo!!! Wiecie co, uważam że źle się podziało że już niepiszemy sobie na topiku o wszystkich problemach które nas gnębią , jak dawniej. Porobiły się grupki króre wolą sobie na gadu popisać niż tak z nami w grupie. Przykre to jest bo kiedyś było tu weselej, mimo problemów. Kobietki powracajcie. Ja opowiem wam co mi się dzisiaj przydarzyło. Wchodzę do sklepu a taka kobit, która ma córki w moim wieku gapi się na mnie (nawet nieodpowiedziała mi dzień dobry) aż wkońcu mówi: Rany!!!! ale ty przytyłaś!!!! Tak zajebiście przytyłaś!!!! a ja speszona: wiem bo w tych nerwach to zapomniałam jej powiedzieć, że w ciąży to się raczej nie chudnie. A wogóle to jak mogła niezauważyć brzucha. a z drugiej strony to nawet niewypadało na starszą kobietę żeby wyrażała siętak wulgarnie i to jeszcze do kogoś z kim się jest tylko na dzień dobry. Ale byłam zła, myślałam że ją uduszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam dziewczynki ja tylko na chwilkę, bo chciałam Wam napisać ze w poniedziałek o 12.15 urodziłam córeczkę -Olę . Mała ma 3420 i 56 cm :). Dostała 10 punktów :):):)Dzisiaj jestesmy pierwszy dzień w domku. Ja tez czuje sie dobrze, tylko tyłek boli. Więcej napisze jutro. Jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansiczku___moje gratulacje, cudowna cora, piekne cudenko, przyjmij ogorm radosci i moc buziakow dla malenstwa❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Anisik-----gratulacje coreczki,buziaki👄dla Was... Voltare, jadirka👄------dzieki za pamiec.....czuje sie juz lepiej ,odzyskalam glos takze choroba juz przechodzi.....dla wszystkich 1000👄 i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anisik-Gratulacje..Kseniu Tobie także:) Fajnie, że bedzie chłopiec:) a jak dacie na imię? już wybraliście? U mnie dobrze...wszytskim tym które pisały...BARDZO DZIĘKUJĘ..naprawdę wiele to dla mnie znaczy. Całuję i pozdrawiam wszytskich..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............34.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.....................10.12.2007 Poprawie w takim bądz razie tabelkę. Anisik-przyjmij moje GRATULACJE!!!!!!!!!!,ale cudowna wiadomość,popłakałam się z radości.Wycałuj małą Oleńkę od ciotki Edki 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansiczku - gratulacje ❤️ to cudownie i troszke chyba z zaskoczenia nas wzielaś bo przed terminem - ale dobrze ze juz masz poród za sobą - i maleństwo jest po drugiej stronie brzuszka :) sorki dziewczynki ze dziś nie pisałam za wiele ale mialam gościa w domu i nie mogłam się za bardzo wyrwać ... kukusiu - co się złościsz słonko - mogłaś babie powiedziec prosto w twarz ze jesteś w ciązy i dlatego trochę Ci przybyło - podziwiam CIę bo ja bym babie chyba odszczekneła! ogólnie jestem bardzo spokojną osobą ale takie chamstwo mnie poraża ! zmykam do minia - muszę mu kanepeczki do pracy ... ogólnie jestem w lesie z porzadkami i przygotowaniem do swiąt ale jak dosnanę @ to nie bede sie oszczędzać i zmienie pościel i firany ... do tego mam pranie jednego dywanu ale to po niedzieli! buziaki dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ale zima za oknem:) Na narty czas:) Anisik gratuluje córeczki ale musisz byc szczęsliwa , bardzo sie ciesze i zazdroszczę :) Kukusia nie przejmuj sie starą baba pewnie ci zazdrościła ze jestes w ciąży i dletego nawet nie wspomniała o brzuszku :) Głowa do góry jak będziesz jeździc wózeczkiem to dopiero będziesz laska . Pozdrowienia dla wszystkich laseek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Już mi lepiej. Więc się odzywam :) Na wejsciu oczywiście WIELKIE GRATULACJE dla Anisik i Oleńki :) Oleńko witaj na świecie :) 🌻 👄 Mychass - szybciutko do lekarza z wynikami. Trzymam kciuki i wiem, że będzie dobrze 👄 Gorące uściski 👄 Kukusia - :) Widzisz jakie baby są głupie :) Baba pewnie z tych co nie myślą i wywaliła z tekstem. A Ty się nie przejmuj. Pięknie wyglądasz, a ona m akrzywe oczy :) martika- do dentysty trzeba iść ząbka wyrwać. Dobrze, że to 8. I nie dołuj się. Już dość tych topickowych dołów. Trzeba się pozytywnie nastawiać :) Buźki dla Ciebie 👄 Voltare- trzymam kciuki za Ciebie. Wiesz ostatnio rozmawiałam z moją znajomą, o tym że się staram z mężem o dziecko itd. I ona mi powiedziała, że jej przyjaciółka też miała problemy z mężem i starankami. I teraz mają śliczną córcię właśnie po inseminacji :) Udało im się chyba za 3 razem. Strasznie mnie ta historia podbudowała i mam nadzieję, że Ciebie też :) Jadirko - i jak sprzątanie zakończone ? trinity - co u Ciebie ? Buziaczki mje koleżanki i miłego dnia Wam życzę 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a u mnie niestety @ :( Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-10.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............34.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 wlasciewie to nie mialam wielkiej nadzieji po wczorajszych plamieniach takze przyjelam postawę - ze moze następnym razem ? własnie sciągnełam z okiem firany, do tego upiorę dziś dywan w duzym pokoju ... zajmę się porzadkami bo na razie to mam jeszcze duzo do zrobienia Elizo gdzie ten śniezek i zima ? u mne nawet płateczka nie ma :( ale za troszke mrozi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisik MOJE GRATULACJE❤️ 🌻 ❤️ 🌻- no to teraz moja kolej:):):) Trinity kochanie tak mi przykro...:( kukusiu trzeba było powiedziec tej głupiej babie z podniesioną głową: JESTEM W CIĄŻY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny potrzebuje pomocy! mam wziąśc pregnyl dzis ale sama nie wiem jaka dawke, lekarka sami mi sie pytała :( myslalam ze ten cykl stracony ale skoro mam pecherzyki juz 20 mm to chce wziasc pregnyl dostalam recepte na 1 op 500 jednostek a w opakowaniu sa chyba 3 amułki czyli wyjdzie 1500 czy to jest okczy wziasc ta wiekza dawke 5000?? prosze jesli wiecie to napiszcie mi jak najszybciej. dziek z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - sorki ale CI nie pomoge - bo się nie orientuję ! własnie wyprasowalam firany i wywiesiłam jedno p[ranie drugie się pierze ... także nabieram rozpedu - nie wiem jak bedzie wygladało dzis moje samopoczucie bo mnie brzuszek zaczyna coraz bolec ale co moge to zrobię ... na razie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini dzieki ze odpisałam a ja juz znalazłam, mam wziąśc 5000 jednostek a lekaka sie pomyliła i napisała na recepcie 500 j ale na szczescie mam znajomosci w hurtowni farmaceutycznej i bede miala pregnyl juz dzis o 18 :) wiec spox. Widze ze porzadki panuja juz was w domach, ja mam juz posprztaane tylko takie drobne rzeczy a zis wyjezdzam do rodzicow na weekend i bede dopiero w niedziele wieczorem ale tam ez mam neta wiec napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wlaśnie chwilowo relaksuję ... piję herbatkę z cytrynka ... kolejne pranko wyniesione do suszarni - poprasowalam poscielowe ... po obiadku biorę sie za dywam - wzielam sobie ibuprom sprint caps i w domu mam ogolnie czysto - ale wariat ze mnie także na święta szaleję - a ze wigilia u nas także musi byc wszystko na wysoki połysk ... mój szwagier wczoraj powiedział - \" wreszcie ktoś mądry wymyślił zeby się spotkać razem - a nie tak biegacie od domu do domu - bardzo sie ciesze i jak trzeba coś pomóc to chętnie służę\" - byłam w szoku bo on nigdy się z takimi tekstami nie wychylał ale plus dla niego :) kukusiu a Ty gdzie jestes ? wczoraj mowiłaś ze nikogo nie ma na forum a teraz sama wcale nie zaglądasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do świąt
jeszcze 500 razy się zakurzy... i tak trzeba będzie posprzątać. A co było, gdyby świąt nie wymyslili? Ludzie zarosliby brudem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Na wstepie gratulacje dla Anisik 🌻 Sory , że ostatnio tak mało sie odzywam , ale po pierwsze nie bardzo miałam ostatnio czas a po drugie to w sumie u mnie nic nowego i ciekawgo sie nie dziej to nie mam o czym pisać. Ten topik , juz nie jest taki - jak kiedyś był , gdzie godzinami gadałyśmy/pisałyśmy o gupotkach typu gotowanie , ksiażki , fimy itp. itd.. Teraz to tylko każda wpada - pisze \" dwa słowa \" co u niej i ucieka , ja mam jeszcze chyba pecha , bo co zagladam to tu żadnej nie ma . Dziewczynki - nic dodać , nic ująć - NASZ TOPIK UMIERA !!! :-( :-( Pozdrawiam i cłuję wszystkie bez wyjatku !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Justynko, każda tylko wpada, odpisuje po troszkę i zmyka. Tak się głupio podziało po tych aferach że pewnie niektóre z nas niemają odwagi pisać wszystkiego na topiku. Anasiku GRATULUJE To cudownie że już masz dzidzie w domku. Napisz wszystko jak się czujesz i wogóle jak było Dianko jeśli niemasz nic przeciwko to chciałabym się dowiedzieć od kiedy miałaś Dawidka ułożonego pośladkowo, bo wiesz że moja dzidzia też jest tak narazie i chciałabym wiedzieć coś więcej o tym. Trini bardzo mi przykro z powodu @, niewiem co jeszcze mogę napisać. Ja się teraz mniej odzywam bo robię porządki. Już prawie jestem odrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadam na chwilke i patrzę czy ktos pisze - z wielkim zalem dołączam się do Waszych opini - niestety nie jest juz jak kiedys - ale zamiast to ciagle powtarzać to moze coś z tym zróbmy ? ja nie mam cały czas wlaczonego w domu komputera - rachunki za prąd chyba by mnie zjadły ale zagladam kilka razy dziennie i naprawdę cięzko mi patrzec na to ze ciągle sa tu pustki ... wiadomo niektore osoby pracuja i nie mogą odrywac sie od pracy jednak kiedys jakoś z tym sobie radziłysmy i było fajnie ... niby nas duzo a tak naprawde ze starczek zostało kilka które aktywnie piszą ... jest tez wiele osób w ciazy i po tamtej historii nie chce wcale pisać i się zalic - w sumie małobyc to wszystko zapomniane - dla ogolnego dobra - ale postanowienia nie ida w parze z czynami ... tylko troszke to dziwne to wszystko - na równoległym topiku - dziewczyny tez się żala i pisza ze zle się czują w ciazy - ale postawa wobec nich jest juz zupełnie inna ! może ludzie ucza sie na bledach ? a moze to zupełnie inne osoby -którym to nie przeszkadza ? nie chce tego rozważac - bo miałayśmy do tego nie wracać ... wiem jedno - przyjażnie pozostaną - jeżeli top sie rozleci - a ktos bedzie chcial to i tak znajdzie sposób na kontakt z dana osobą ... ja zamierzam walczyc o nasze przetrawnie ale do tanga trzeba dwojga a w naszym przypadku chęci wszystkich ... ja z porządkami nadal jestem w lesie ale powolutku porobię wszystko ... do swiat troszke czasu zostało i na generalne porzadki jeszcze nie czas ... oczywiści firany, dywany, sprzątanie szafek i tego typu czynnosciami mozna sie zajac teraz - ale w kuchni to do ostatniej chwili cos się dzieje takze na razie się tym nie zajmuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A u mnie też zima!:D Prószy delikatnie śnieżek, tylko od czasu do czasu zrywa się przenikliwy wiatr. Słowem-wymarzłam się dzisiaj po pracy! kukusia - Ty to jesteś opanowana dziewczyna jednak! Już pisałyśmy Ci tutaj wszystkie, że w ciąży wyglądasz super i nie ma się co przejmować gadaniem głupich bab! A na przyszłość miej przygotowane ze dwie \"wiązanki\" na tego typu zaczepki;) Martt - takie wypowiedzi jak ta Twoja dodają mi cały czas nadziei! Wiesz - staram się wyszukiwać po innych forach dziewczyn którym się udało za 1 albo 2 podejściem - i powiem Ci, że ich wypowiedzi są bardzo budujące. A na jednym z sąsiednich topików Izulce udało się po 4 inseminacji. Niedawno wklejała link do stronki ze zdjęciami córci... Po czymś takim człowiek aż nabiera chęci do dalszej walki! mychass - mam nadzieję, że jesteś już po wizycie u gina? Pisz nam szybko co i jak! Ja się sama nie znam na tych markerach nowotworowych, ale mam nadzieję, że to nic strasznego! martika - oj ja nienawidzę chodzić do dentysty! Już z dwojga złego wolę do ginekologa - serio! Staram się nie dopuszczać do jakichś większych awarii, ale na dzień dzisiejszy wiem, że przydało by się wymienić 2 plomby, a zabieram się do tego jak pies do jeża! Wiem przecież, że wcześniej czy później mnie to czeka, a mimo wszystko jakoś tak ciężko...:O jadirka - jak sprzątanie? Z takim zapałem do tego podeszłaś, ż już pewnie widać metę? A propos przygotowań świątecznych to ja póki co znoszę do domu pierwsze zakupki, żeby potem w ostatni weekend nie stać w kilometrowych kolejkach! Mężuś za to wczoraj wyodkurzał całą chatę na błysk (miał jeden z tych dni o których jakiś czas temu wspominałam - zebrało mu się na porządki - wyobrażacie sobie, że nawet poukładał wszystko w szafkach z kubkami i talerzami:P ) Ja wiem, że do świąt jeszcze daleko i trzeba będzie to odkurzanie jeszcze kilka razy powtórzyć, ale skoro się za to dobrowolnie i to w środku tygodnia zabrał - nie śmiałam mu wręcz przerywać;) tryni - przykro mi, że @ znowu Cię dopadła:( Ale przynajmniej masz możliwość, aby teraz bez wyrzutów sumienia urządzić w domu generalne porządki. Stawaj do kolejki na przyszły miesiąc - w końcu przecież musi się udać!:) A propos puste na topiku - może po prostu zamiast wciąż oglądać się za siebie - piszmy! Wszystkie dziewczyny są tutaj mile widziane i oczekiwane. Mam nadzieję, że w końcu to do nich dotrze i zaczną się częściej odzywać... justynka - topik nie umrze, jeżeli mu na to nie pozwolimy:) karolcia - jak idą pertraktacje z mężusiem? Mam nadzieję, że jakoś udaje Ci się go powoli przeciągać na swoją stronę?:) Dianka, martynia, eliza, akasia, ksenia, marta24, pazia - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz i się melduje!!!!!!!!!!! Co u mnie,więc dziś od rana śnieżek pruszy,zrobiło się biało i tak czyściutko na polku zaraz jakoś i humorek się wtedy poprawia jak niema takiej szarówki.Dziś odpuściłam porządki ,został mi tylko duży pokój.Z rana mój Krzyś po nockach to dłużej spi ,a ja wykorzystałam ten fakt i pojechałam do Krakowa i kupiłam mu gre -Wiedźmin-bo oczka mu się śmiały do niej jak byliśmy w sklepie,niech się cieszy z takiej gwiazdkowej niespodzianki.Po południu pojechaliśmy do przyszłych tesciów podciac im włoski,a potem z Michałem do kontroli .Jak wam pisałam 2 tydzień borykamy się z zapaleniem oskrzeli,i tu załamka 1-szy tydzień antybiotyk,2-i tydzień bańki i szykuje się 3-ci tydzien tym razem z antybiotykiem i bańkami,bo nadal niema poprawy.Boje się jak nie wiem żeby w zapalenie płuc to się nie przerobiło i by nie wylądować na święta w szpitalu,bo przy jego cukrzycy różnie to może być.Truchleje,ale zobaczymy.Ale wam na trułam. SORKI!!!!! Anasik-czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Olusi z rodzinką. 1000002👄dla Was:) Martiko-ja dawałam sobie 2 ampułki na raz.pozdrawiam Cię goraco i trzymam kciuki by się udało:)Co z ząbkiem??? Tryni-przykro mi ,ze ta @ małpa przyszła,ale idzie nowy miesiac,a z nim Nowy Rok i oby był dla nas życzliwy i pełen zmian na lepsze,a zwłaszca jedna zmiana jest wskazana.Tego Ci zycze. Justynko24-pozdrawiam:)pisz jak tylko możesz,i postarajmy się wszystkie to topik odżyje.,, Kukusia-🌻-to babsko jakies głupie,nie przejmuj się,a jak drugi raz Ci tak powie to z podniesiona głowa powiedz ,ze przytyłaś bo u kobiety,która spodziewa się dziecka to normalne. Mychass-co u Ciebie pisz skarbie ,bo sie zamartwiam,co z tata??? Karolciu26-może przekonaj męża by zrobić to w domku ,my tak robiliśmy i może to go przekona i da sie namówić,powiedz,ze pragniesz mieć takiego małego bobaska podobnego do taty,może serduszko mu zmieknie.Powodzenia:) Voltarko-trzymam kciukasy i czekam na wiadomosci od ciebie:) I wielkie dzięki,wiesz za co...❤️ Dianko,Justynko M ,Paulko-piszcie co u Was i naszych topikowych cudeniek🌻❤️🌻 Matt-🌻 Pozdrawiam całą resztę wymienionych i niewymienionych kolezanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×