Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

olwad - pewnie, że cię przyjmiemy. Napisz coś więcej, skąd jesteś. Ile masz lat. Od kiedy się staracie. Itd. Pozdrawiam Ciebie serdecznie Wiecie ci te pustki mnie naprawde przerażają na tym forum. Pisać moje drogie, pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - ja jestem ale na chwilke - dzisiaj mam księdza więc troche sprzatam mieszkanie ... nie mam za bardzo sily - cala się zgrzalam przy odkurzaniu - do tego brzuchal boli - ehhh witamy nowa kolezanke - napisz coś więcej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam to dzisiaj Trini. Dlatego ja nie opisuję nic o sobie w profilu. Wszędzie są oszuści i naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
bardzo sie ciesze , dziękuje za przyjecie . mam skończone 27 lat . w tej chwili jeszcze jestem w uk ale za 12 tygodni wracam na stale do pl i zamieszkam na razie w Olsztynku . staramy sie jakieś 27 miesięcy - w międzyczasie poroniłam 2 razy wiec na razie z tym staraniem sie poczekam za wrócimy do pl +15.05.07 aniołek +02.11.07 aniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd- a lekarze stwierdzili dlaczego 2 razy doszło do poronienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
z tymi lekarzami to w anglii ciezko . w obu plamilam , pierwsza ciaza zakonczyla sie w ok 6 tyg i ztego co moge sie domyslec to to ze nie bylo zarodka bo na usg nic nie bylo widac , wiec pewnie pusty pecherzyk . w drugiej ciazy gdy zaczelo sie plamienie zglosilam sie do szpitala (tu cala ta sluzbe zdrowia mozna wsadzic w d..) to nie chcieli mi za bardzo pomoc bo ja stwierdzili to dopiero 11 tyg wiec albo sie utrzyma albo nie o ze gdybym byla w 5-6 miesiacu to co innego a tu oni nic nie poradza no i kilka dni pozniej krwotok , szpital... co do drugiej mysle ze sama sie moglam przyczynic do poronienia bo na samym poczatku jak jeszcze nie wiedzialam b.bolal mnie zab i nawpierdzielalam sie tyle tabletek ze szok-i wtedy moglam zaszkodzic dziecku ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo a Ty czasem nie maialaś wczoraj urodzin malutka ? a wiec spożnione ale prosto z serca : Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D Sto lat :D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dzidziusia CI życzę - pieknego , zdrowego - by szczesciem Twoim był :D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd - bardzo mi przykro z tego powodu. Ale się nie obwiniaj. I nie daj się przezwyciężyć strachowi. Musisz o siebie bardziej dbać i brać witaminki na podtrzymanie ciąży - polecam Folik. Zawsze to jakieś zabezpieczenie w razie gdybyś zaszła w ciążę. Elizko - to i ode mnie sto lat i pomyślności i marzeń spełnienia :) Wiecie co. Kończy mi się miesiączka. A ja się ciągle czuję jakbym była przed. Piersi mam tak nabrzmiała. Strasznie mnie bolą i mam wrażenie, że zaraz pękną. Jajnik lewy mnie kuje co jakiś czas. A zmęczona jestem ciągle. I oczywiście zgaga. No jakbym lada dzień znowu miała dostać @ Już nie wiem co ze mną. Idę w przyszłym tyg. do mojego gina. To mu wszystko opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
folik biore juz ze dwa lata Elizko - wszystkiego najlepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie i dziękuj bardzo za życzenia .Tak juz mam 31lat i bardzo dobrz sie z tym czuje :) Dziś odebrałam wyniki męza i bardzo sie bałam ale wszystko w normie jak narazie .to jest dla mnie najlepszy prezent :) A za tydzień kolejne badania :) Witam nową koleżanke i zapraszamy do nas, i ponawiam pytanie czy stwierdzono wowod poronien . Moze jakies wady genetyczne albo brak jakies witaminy lub minerału, a tam w UK robiłas jakies badania ? Uciekm do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
tak jak pisalam ja sie moge jedynie domyslec co bylo powodem , niestety lekarze potraktowali mnie tu zle , bo dla nich ciaza do 12 tyg to albo sie utrzyma albo nie .tutaj nawet jak zlamalam sobie nosek to w szpitalu dali mi tylko przeciwbolowe tabletki i kostki lodu! nic wiecej - nawet przeswietlenia ! i dlatego juz nie moge sie doczekac kiedy wroce do pl bo u nas to jednak lepiej traktuja . znalazlam sobie specjaliste do ktorego sie wybieram , wiec moze do 3 razy sztuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd tak trzymać - nadzieja musi byc w nas ... u mnie jeszcze ksiedza mnie ma - czekam az minio przyjedzie z pracy - ale nie wiem czy zdąży :( elizo - jakie Twoj miniek mial badania - napisz - bo moje kochane ma najwiekszy problem z budową ale z 705 źle zbudowanych spadlo na 30% także myslimy ze może to nie wady genetyczne plemniczków - tylko moze jakies zapalenie .... lekarz tez nie zleca nic wiecej niz kontrolnych spermiogramów, cytologii nasienia i posiewu bakteriologicznego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!!!! Elizko przyjmij ode mnie najlepsze życzenia zdrowia,wszelkiej pomyślności,dużo uśmiechu na co dzień,wiele miłości ; zgody i skarbie tego najważniejszego ,by Twoje marzenie sie spełniło i Bozia dała Ci mały skarb jakim jest cud życia -dzidziuś 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ i dużo buziaków👄👄👄 Elizko-super,ze badanka wyszły dobrze i z reszta tak będzie:) Tryni -przykro mi ,ze przylazła@.Miałam cicha nadzieję,że zapomniała o tobie.Ale jest nadzieja na następny miesiąc,nie załamuj sie tylko idz do przodu .Wiem,ze jesteś coraz bliżej:) Zdjęcia śliczne,dziękuje. Martyn-iu--HALLLLOOOO!!!!!jesteś tam czy mała Lenka się nie mogła doczekać???? Matt-trzymam kciuki za badanka-pisz zaraz jak będzie wynik:) Justynka24-🌻 Voltare-🌻 Martika-prosiła by Was pozdrowić:),pożyczyła mamie laptopa i z tond jej nie obecność na topiku .Ma bieganine po urzędach w związku z budową domku.Wkrótce się odezwie. Witam nowa koleżankę!!!przeżyłaś już swoje ,a jesteś taka młodziutka.Wiesz myślę ,że Bozia Ci to wynagrodzi zdrowym pięknym bobaskiem. Dianko-zdjęcia śliczne,wyglądasz jak księżniczka jak i nasza Tryni. Całus dla Dawidzia👄 Dla reszty pozdrowienia🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!!!!!!!! własnie dostałam smsa -Martynia urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o 12.26 urodziła sie Lenka,przez cesarskie c.ma 52cm. i wazy 3 kg.jest piękna i zdrowa ,ma mało jasnych włosków i niebieskie oczka. Napisałam toczka w toczkę co mi Martynia napisała,tak się ciesze ,że dość ,że ręce mi się trzęsą to sie poryczałam z radości. Martyniu-GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu..GRATULACJE!!!!!:):):):):) duża córcia..i na pewno piękna!!!Wracaj szybko do formy..wiem z własnego dośwaidczenia że najgorzej jest jak znieczulenie odchodzi..potem z górki:) Trzymam kciuki abyście szybko do domku wróciły. Olawd...Witam serdecznie. A do jaiego lekarza chodzisz? Pytam bo jesteśmy obie prawie z tego samego miasta..bo ja z Olsztyna i moze będe mogła Ci kogoś polecić. W razie czego w profilu mam wpisany email..śmiało pisz!!!I głowa do gory...nie mozna być pesymistą...nadzieja i jeszcze raz nadzieja...tylko tak można wszytskie smutki i troski przejść:) Tryniu..jak zdróweczko Słonko? JAdirko...mówiłam Ci już że jestes kochana:) Elizko..dziękuję za słowa otuchy...sa bardzo wazne i pomocne..zresztą jak zawsze...wszytskie jesteście kochane:)i wszytskiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!!Cudownie że z mężem jest dobrze.. MArt..calusiki dla Ciebie Słonko..wiesz a może miesiączka byla...ale moze jednak się udało..piersi jajnik boli...życzę aby się udało!!! Dla wszytskich kolezanek pozostałych...całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
jejku ale fajnie!! nie znam jeszcze martyni ale ciesze sie razem z nia! GRATULACJE!!! no to moze ona dala nam poczatek w tym roku , wiec moze i nam sie poszczesci w tym roczku ZYCZE WAM TEGO Z CALEGO SERCA diano24 proponowalas mi p.majewska i dr t.hoppe i tak mysle ze do niego sie wybiore jak za te 12 tyg zjade do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ❤️ gratulacje - nasza mala księzniczka Lenka jest juz na świecie 🌻 u mnie juz po koledzie - ksiądz był bardzo miły - bo młody i pewnie jeszcze nie ma głowy nabitej formułami ... pytal się dlaczego nie mamy dzidziusia - a ja ze nie wszycy mają taka prosta droge i moga miec to co zapragną - zyczył mi zdrowia spokoju i-błogosławił nam - żeby w tym roku u nas pojawiło sie szczescie w postaci maluszka :) czuje się już lepiej - może dlatego ze wzielam lekarstwa ? w wolnej chwili prześlę Wam swoje zdjęcie bo pewnie jeszcze nie wiecie ale nosze okulary na zmiane ze szkłami ... trochę jest zrobione zza blisko ale co tam - posmiejcie się trochę ... buziaki dla wszystkich 👄 szczegolne dla naszej nowej mamusi o jej coreczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko Witaj na świecie :) Gratulacje dla mamsi :) Kochane mam wyniki, ale nic z nich nie rozumiem :( Może któraś mi pomoże ? Badanie nasienia Objętość ejakulatu 5,0 ml (2,0-6,0 ) - to chyba dobrze Odczyn - PH zasadowy Barwa szaro-białe Stan zamętnienia dostateczny Po 30 min nastąpiła częściowa homogenizacja Badanie mikroskopowe Leukocyty 4-6 wpw Erytrocyty 6-8 wpw Nałonki poj. wpw Śluz liczne pasma Komórki plemnikotwórcze 1-3 wpw Plemniki o ruchu żywym 45% żywym po 2H 40% w miejscu 5% w miejscu po 2H 5% brak ruchu 50% brak ruchu po 2H 55% Ilość plemników w 1 ml nasienia 9,3 mln >20 mln Całkowita ilość plemników 46 mln >40 mln Któraś coś rozumie ?? Martwią mnie te plemniki bez ruchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dostałam tego smsa ,ale fajnie ze Lenka jest juz na świecie :D bardzo się cieszę - teraz to martyn--ia napewno nie będzie się nudzić ;) ale mnie lekarz dzisiaj wymaglował,pózniej KTG i dopiero zladowalam w domciu.Bobas czyli moja dziewczynka prawidłowo się rozwija :D jupi! jak narazie w pozycji posladkowej. buziole p.s dianko nic się nie czaj i wszystkie swoje troski wykrzycz tu nam na forum albo na mailu.Caluski dla Ciebie i Dawidzia. acha/wiem ze oboje jestescie wysocy-zerknij sobie do karty pomiarów niemowlęcia dla obojga wysokich rodziców..czasami tak sie dzieje,ze dziecko jest mniejsze a pozniej startuje do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Martyni i dla jej kochanej Leneczki.......Leneczko witaj na swiecie👄 U mnie wszystko po staremu , staranka w toku....czytam was caly czas choc malo pisze ale nie mam zabardzo czasu....Pozdrowka dla wszystkich bez wyjatku...dziekuje ze pamietacie o mnie i wysylacie mi rozne emaile i zdjecia....Caluski👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słonka! Martyniu :D - G 🌻 r 🌻 a 🌻 t 🌻 u 🌻 l 🌻 a 🌻 c 🌻 j 🌻 e! 🌻:) A to dopiero niespodzianka! Przynajmniej nie miałaś czasu aby się porządnie podenerwować - i bardzo dobrze:) Lenka na pewno śliczna jak jej mama - z niecierpliwością czekamy na fotki córci:) Dziękuję za wszystkie smsy z informacją!!! Jadirka ❤️ - jesteś kochana - i zawsze w gotowości \"na posterunku;) Tryni - :( - przykro mi, że @ znowu Cię dopadł ❤️ - w takich dniach po prostu chce się krzyczeć z żalu... Ale Ty jesteś silna kobietka - jutro, no - najdalej pojutrze znowu będziesz w pełni gotowa do dalszych działań - a dzisiaj głęboki oddech i głowa do góry 🌻 Elizka - nie zanudzasz - spisz sobie proszę Cię po kolei te badanka, które w tej chwili robicie z mężem i w chwili wolnego czasu podrzuć mi proszę - jeżeli nie tutaj to na maila. Na następnej wizycie poudaję mądrą i pomęczę trochę mojego Pana Doktora pytaniami na ten temat - niech się bardziej może stara:P:P:P Mój mąż też \"dzięki\" poprzedniemu doktorowi łykał niepotrzebnie hormony - a obecny aż się za głowę złapał jak się dowiedział jakie! Z okazji urodzinek - przede wszystkim ślicznego zdrowego bobaska! 🌻 - i cieszę się, że badanka wyszły dobrze:) O rany ja niedługo też kończę 31 lat :O a propos urodzinek - jejku nie było mnie z Wami od początku jak je sobie podawałyście kiedy która ma i z tego powodu zawsze dowiaduję się ostatnia i przesyłam na ogół same \"spóźnione życzenia\":P. Podeślijcie mi proszę - może nie specjalnie jak nie macie czasu, ale przy okazji jakiegoś maila - kiedy macie urodzinki i imieninki:) Martt - to odważny Twój mąż;) Mój jak jedzie na badanka, to ja muszę być zawsze \"pod ręką\":P A co do wyników - martwe plemniczki trafiają się zawsze - grunt, jak mi powiedzieli w klinice, żeby ponad 50% było żywych (szybkie i powolne razem). Moim zdaniem troszkę mało żołnierzyków w 1 ml... A propos naszej klasy;) - widziałyście to: http://akson.sgh.waw.pl/~mz32162/nasza-cela/ :D akasia - super że córcia zdrowiutka... :) Aż się sama nie mogę doczekać kiedy kolejna topikowa Panna się pojawi na tym świecie;) Jakby nie patrzeć - jesteś już na pierwszej pozycji w dolnej tabelce;) olawd - witaj:) Wpadaj tutaj po prostu i już 🌻 - jakoś tak raźniej jak się ma taką ekipę za plecami;) I grunt to optymizm - w tego widzę, że Ci nie brakuje:) Marta 24 - wpada częściej 🌻 Oj moja \"gruźlica\" znowu daje znać o sobie:( Kaszlę już tak, że mało płuc nie wypluję:( Już nawet herbatka omegi nie pomaga...:O Trochę zmieniliśmy plany na najbliższy cykl - nie idę na IUI tylko uzupełniam badanka - szkoda mi jednak w ciemno kasy, a i nie mam już siły na kolejne rozczarowania. Rzucam w przyszłym cyklu na luz i biegam po laboratoriach. Dzisiaj robiłam test na przeciwciała antyplemnikowe we krwi. Niby gin mówił, że póki co nie trzeba, ale ja tam wolę wiedzieć, jak się okaże, że je mam, to rezygnujemy z dalszych IUI - chwila na oddech i od razu in vitro. Wyniki dopiero za 2 tygodnie, ale jakoś wytrzymam - trzymajcie kciuki;) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam że Martynia urodziła - OGROMNE GRATULACJE i witaj Lenko na świecie. A my dziś na wizycie byliśmy - troche sie bałam bo od kilku dni mam twardnienia brzucha i mały coś mało sie rusza,no ale lekarz twierdzi ze jest ok,maluch waży juz 407 g i serducho i inne narządy w porządeczku,takze kamień z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
ze ja wczesniej nie znalazlam tego forum??!! musze przyznac ze naprawde mi lepiej i razniej jak tak mozna sie wyzalic i wiedziec ze nie jest sie samym z tym problemem . i bardzo sie ciesze tym ktorym juz sie udalo a reszta jeszcze w tym roku bedzie sie cieszyc - zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................06-07 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 Karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 Voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............38.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............28.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 martynię to juz chyba trzeba przenieść do trzeciej tabeli :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam podziękować wszsytkim za zdjęcia - dziekuję i czekam na nowe.Ksenia to już z brzuchalkiem nam powinna wysłac :-D nic się nie stresuj - Twoje maleństwo przyjdzie na swiat zdowiutkie,czuje to- buziaki dla was. Trinity pięknie wyglądałas na sylwestra :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×