Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dziekuje - buziaczki dla Ciebie przytulaski najlepiej robią na boleści 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry sorki ze sie nie odzywałam ale było wolne wiec bylismy na nartach i dawno dawno i nie miałam wywrotki i jak wczoraj zaliczyłam glebe to szok. Bark boli i przez to chodze jak paralityk :) Ale nie jest tak zle. Musi byc dobrze a jutro ide na USG do doktorka i bede miała wyniki hormonów miska to zobaczymy co powie? Moje drogie miłego dzionka i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............38.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007] witam po nieprzespanej nocy, normlanie nie zmrużyłam oka zaraz zasne;) Trini jak jestes na klasie to ja tez czekam na dane:) no akasiu fajnie ze sie odezwałas i ze wszytsko u Ciebie w porzadku, ciekawe co u kukusi? trini a moze ten ból brzuszka nie świadczy o @... trzymam kciuki:) Elizo a wy to ciagle na nartach fajnie:)trzymam kciuki za usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki ... martyniu 👄 niedługo Twoja Leneczka bedzie na świecie - pewnie nie mozesz się juz doczekać - kurcze - cud ❤️ kolejna księzniczka przybedzie do naszego grona :) u kukusi ok. pisala do mnie eska - ma mezusia w domu i dlatego się nie odzywa - bo cała w skowronkach ... czuje się dobrze - malutka ją boksuje nieżle ;) na razie nie mam czasu by się dobić na nasza klasę ... dziś pewnie nie zdazę bo zaraz wychodzę z domu - zresztą tyle smiechu bedzie bo ja takie \"brzydkie kaczątko byłam \" zupełnie pewnie mnie nie poznacie :P buziaki dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Melduję sie , że jestem i żyję !! :-) Ostatnio mało się odzywam , ale jakos tak nie mam czasu , lub warunków :-) Pozatym u mnie po starem , nic się nie dzieje i nawet nie mam o czym pisać !!! :-( Jadira - jesteś na mnie zła ??? , przeczytałam to o czym mi pisałaeś w smsie - faktycznie, miałaś rację - było gorąco i jak widać dużo się od tego czasu pozmieniało. Pozdrowienia dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Justynko24-co ty ja miała bym być na Ciebie zła🌻 Nigdy w życiu:) Tryni -czekam na Ciebie w naszej klasie-z tym brzydkim kaczątkiem to przesadzasz,zresztą piękny łabądek z Ciebie wyrósł.Poznamy Cię. --pozdrów Kukusie ode mnie:) Martyniu-Lenka już ma dosć siedzenia w coraz to ciaśniejszym brzuszku. Wycałuj ją tylko jak na świat przyjdzie od ciotki Edki.👄 Boże to już tuż, tuż-ale będzie radośc na forum-prosimy o fluidki . Elizko333-ale Wam zazdroszcze tego szusowania po stokach,ale przykro mi ,że jestes obolała,uważaj na siebie:)I daj znać po wizycie u doktorka,trzymam kciuki . Akasiu -dobrze,że u Was wszystko ok.Pozdrawiam🌻 Voltarko-szybciutko uporaj sie z kompikiem i wracaj do nas. Dianko-całuski dla Was👄 Pozdrawiam resztę koleżanek,miłego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :D Trini, może jednak tym razem @ Cię nie dopadnie, ja też chcę namiary na Ciebie w naszej klasie; wyglądem sie nie przejmuj, jak ja zobaczyłam zdjecie z 8 klasy to już wiem, dlaczego tego zdjęcia nie kupiłam :P Akasiu, a TY chyba zapomniałaś o nas, pozbierałaś namiary, a ani widu ani słychu w klasie :P Voltare, no szkoda ze blizej nie mieszkasz, kompik już byłby sprawny :) Kukusiu, ja też pozdrawiam 👄 Elizko, to smaruj się jakimiś maściami, bo za kilka dni znów weekend i na narty trzeba :) Ja już sie cieszkę, bo za ok. tydzień jedziemy w góry :P Całuski dla wszystkich i narazie zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki .Misiek mnie naciera mascia borowinowa wyglada jak kupka ale grunt ze pomaga :) Muszę sie zregenerowac bo w niedziele tesc juz zapowiedział wyjzad na narty , A wczoraj to mój misiek uczył mojego bratanka jeździc na nartach i ile było śmiechu -Mały sie nie zraził i juz nie może doczekac sie na kolejny wyjazd.:P Fajnie ze juz tuz tuz mała ślicznotka pojawi sie na swiecie -Miło ze sie spełniaja zyczenia to znaczy ze i nam sie spełnią. A teraz spadam na M jak miłośc -moje drogie przeciez cos sie nam od zycia należy :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Hejo gdzie wy jesteście ? Co sie z wami dzieje Moje Drogie ? Ja juz zdązyłam sie wyspac a tu nikt sie nie odezwał. Muszę chyba Was myslami ściągnąc do kafejki . Papa miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się melduję:) Trini odpisałam ci:) no własnie akasiu karolcia ma racje pozbierałas dane i co;)? jadira co do Lenki to chyba juz ma dosc faktycznie coraz mniej sie rusza tylko wypycha- chyba tak jej ciasno bo brzuch raczej duzy nie jest a ona ma juz prawie 3500, na szczescie jeszcze nie mam żadnego rozstepu, no ale jeszcze kilka dni wiec odpukac niewiadomo co sie moze zdarzyc;) oczywsice fluidki dla was wszytskich XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX voltare czeakmy na Ciebie aha zapomniałabym wam napisac co mi sie dzisiaj śniło, a mianowice śniło mi się, że spotkałysmy sie wszytskie u Dianki w domu w Olsztynie, było fajnie duzo rozmawiałyśmy, tylko Dianka nie miała nas gdzie ulokowac na noc i był problem ze spaniem, ale na koniec okazało sie ze wy juz kiedys raz sie spotkałyscie tylko ukrywłyscie to przede mną i było mi smutno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ale u mnie ślizgawica, wczoraj myślałam, że nie dotrzę do pracy. Dzisiaj to się na dodatek zaczęło topić i lekko deszcz popadał i tak ślisko było, że szok. Ale teraz widzę wychodzi słoneczko. Mój humorek troszkę lepiej. Obliczyliśmy z mężem staranka co do minutki :) żebym nie musiała z Wrocławia przyjeżdżać :) I mam nadzieję, że nam się uda wszystko zrealizować. Dzisiaj tak sobie pomażyłam o tym, że kupimy sobie większe mieszkanko i co najważniejsze z balkonem, bo teraz kurde nie mamy :( Ale póki co pieniążków na to nie mamy i zdolności kredytowej też nie :) Więc to tylko marzenia. Voltare- mam nadzieję, że komputerek już naprawiony :) Trinity- jak będziesz na naszej-klasie, to czekam na zaproszenie :) I jak sampopoczucie ? Elizko - widzę, że ty na nartach ciągle, super :) Zazdroszczę Ci, że potrafisz jeździć. Ja się boję nauczć. Moje więzadła w kolanach sa za słabe i obawiam się, że róznie to się mogłby dla mnie skończyć :) Powiedz jak po USG ? Wiadomo już coś ? Justynko - 🌻 Jadirka - buziaczki i mam nadzieję, że samopoczucie lepsze 👄 martyniu jak samopoczucie tuż przed rozwiązaniem ? :) Martyniu Skarbie nic przed Tobą nie ukrywamy :) Karolcia - super masz z górami. Mam nadzieję, że będziesz się bawić dobrze. Martynika a gdzie Ty się podziwasz ? Buźki moje kochane i życzę Wam miłego dnia 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej miało być Matika gdzie Ty się podziewasz oczywiście :) A nie Martynika :) Myślę nie wiadomo o czym i potem piszę byle co :) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz podeśle wam fotki ,które obiecałam. Martyniu-ale sen,ciekawe czy Diance dobrze się spało jak nas tak dużo miała.Dobrze ,że to sen a nie jawa bo by chyba uciekła gdyby nas tyle zobaczyła. Dziękuje za fluidki i ściskam Was z Małą nie za mocno,by nie zaszkodziło:) Elizko jak ty pisałaś to ja jeszcze smacznie spałam.Mam nadzieje ,że maść pomogła i dziś już lepiej. Akasiu-dziewczyny mają racje gdzie ty sie podziewasz na tej naszej klasie,uchyl rąbka tajemnicy????? Matt-Justynka24-Voltare-🌻 Pozdrowionka dla całej reszty forumowych kobitek🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirka- ten topik co podałaś do niego linka mnie dobił. Strasznie się teraz boję, że nas mogłoby coś takiego spotkać. Przerażające i mam nadzieję, że Bóg nie pozwoli więcej na takie cierpienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki !!!!!!!!!!!:-) Faktycznie ta historia jest przygnebiająca - mi się wydaję , ża jak ja bym była w ciązey , to przez cały czas bym myślała czy moje dziecko urodzie się zdrowe , żywe ... i caly czas bym sie bała , co bedzie jak urodzi sie np. upośledzone , czy będe w stanie je wychowywać i kochać jak normalne. Wiem, że to głupie , ale pewnie nie tylko ja mam takie dziwne myśli. Dość juz tych sr=trasznych rzeczy.... Teraz coś przyjemniejszego :-), wczoraj byłam w solarium , chce sobie jeszcze zrobić paznokcie żelowe - Jadira szkoda , ze mieszkasz daleko !!! :-( :-(. Kiedyś miałam często żelki - uważam , że są świetne , nie trzeba malować , nie łamią się - super !!! W ostatnim czasie zrezygnowałam z powodu finansów ale teraz znów mogę sobie pozwolić !!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co teraz zdałam sobie sprawe,ze niepotrzebnie wkleiłam ten link . To głupota z mojej strony,ale zrobiłam to pod wpływem emocji. Przecież to Was mogło przerazić i tak sie pewnie stało,na prawde przepraszam z całego serca. To na prawdę było niepotrzebne-nie gniewajcie sie nie chciałam źle.:( PRZEPRASZAM !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - 👄 Nie przepraszaj ... wszystkie Ciebie tutaj lubimy i na pewno każda dziewczyna wie, że źle nie chciałaś :) Ja Ciebie UWIELBIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira - nie przejmuj sie !!!! Pozatym nie ty pierwsza to wkleiłaś - Omega na topiku Justynki - też to wkleiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam topiku Justynki M-i to mnie nie usprawiedliwia. Bardzo wam Matt i Justynko24 dziękuje za te słowa wiele to dla mnie znaczy,ale wiem ze są inne dziewczyny ,które mogłam urazić. Niestety nie moge tego odwrócić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam czytac, ale zaraz przerwałam...tym bardziej ze ostatnio ciągle mam jakieś głupie myśli, ale absolutnie jadirko się nie gniewam, nie chciałas przeciez nikogo tym skrzywdzic, nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem martyn-iu-ale gdzie reszta dziwne,Tryni nie ma to nieprawdopodobne. Dziewczyny -piszcie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności, ale musicie mi wybaczyć że cały czas poświęciłam mężowi i rodzinie. Ale już powracam pomału do normalnego trybu życia. Święta miałam piękne, jak każde od kąd jestem z moim misiem. Mamay taką piękną tradycje na spędzenie mile świąt no i w tym roku również tak było. Niestety jeszcze nie przeczytałam nic z tego co pisałyście bo nie mam kiedy. Byłam u gina. Na 100 % będzie córeczka :):):):):):):): Waży 1350 i obróciła się już na dół główką :):) Tylko że dostałam luteine i nospe bo szyjka się skraca czy coś tam i robi się już rozwarcie malutkie :(:( Do tej pory tańczyłam , sprzątałam i wogóle ruszałam się non stop, a teraz muszę przestać. Spokojny tryb życia. Kurcze zaczełam czytać to co Jadirka przysłała i a ż się przeraźiłam gdy Minimonia wspomniała że u niej było coś nie tak z szyjką. Boże niepozwól już nikomu doświadczyć tego co przeżywa ta biedna dziewczyna. Wogóle niewiem co u was więc nieodpisuję nikomu. Martyniu trzymam kciuki żeby wszystko poszło pomyślnie bo jesteś już na wylocie. Pozdrawiam was kochane wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Komputerek działa!!! Nie wiem co mu dolegało, bo odkąd minęła era Windowsa 95, z którym byłam w stanie poradzić sobie sama, to nawet nie próbuję zrozumieć tego systemu - odkąd kiedyś sama poinstalowałam sobie coś tak, że komp sam się w kółko bez przerwy otwierał i zamykał - teraz nie przykładam nawet palca to jakiejkolwiek awarii z jego udziałem:P Tęskno mi było za Wami... Niby tylko 2 dni, ale i tak czegoś brakowało!:) Tak się już przyzwyczaiłam, że muszę tutaj chociażby zajrzeć, a tu z dnia na dzień bach i koniec - tryni i karolcia - też żałuję, że nie mieszkam bliżej Was, wtedy z pwnością nie musiałabym szukać za jakimiś fachowcami od naprawy i trwało by to pewnie o niebo szybciej! Tryni - dziękuję Ci za kołysanki, bo wcześniej nie miałam okazji. Jeszcze ich wprawdzie nie zdążyłam nawet pościągać z poczty, bo dopiero udało mi się usiąść, więc w pierwszej kolejności musiałam zajrzeć co u Was:) Czyżbyś dzisiaj Ty zaliczyła jakąś awarię kompa, że jeszcze Cię u tutaj nie było? jadirka - dziękuję za przekazywanie informacji:) a co do podanego linka - myślę, że mimo tego iż staramy się odpierać od siebie złe myśli - każda z nas ma tę świadomość, że od momentu zaciążenia, do momentu usłyszenia od lekarza lub położnej po zakończonym porodzie, że dzidzia jest zdrowa i wszystko z nią w porządku - każda martwiła się, martwi, bądź będzie się martwiła. A przypadek minimoni uświadamia nam, że nie zawsze jest różowo i lepiej być czasem przewrażliwionym na swoim punkcie, niż ryzykować utratą zdrowia lub życia przez maleństwo. martyniu - nie poddawaj się żadnym złym myślom - jesteś już właściwie na finiszu - Wszystkie trzymamy tutaj za Ciebie kciuki i za Lenkę również ❤️ i z niecierpliwością będziemy tutaj czekały na oznajmienie radosnej nowiny:) justynka24 - no wreszcie zaczęłaś częściej tutaj zaglądać. Solarium, żelki - wow - czasem małe sprawy potrafią sprawić dużo przyjemności i radości!:) Dianka - no i co Ty na takie \"grupowe\" sny?;) Jakby się tak banda ciotek zwaliła do opieki nad Dawidkiem...:D Martika - a u Ciebie co nowego? Pewnie jesteś zaabsorbowana wybieraniem materiałów budowlanych i nawet Ci przez myśl teraz nie przechodzi topik i my:P Pisz co u Ciebie:) Martt - Qrcze ja jak sobie wyliczam termin staranek, to zawsze potem ogarniają mnie wątpliwości, że albo owulka była za szybko albo za późno. Niby wiem, że jest w miarę regularnie, ale kto ją tam wie!;) A marzenia o większym mieszkanku - cóż trzeba o czymś marzyć, aby mieć do czego dążyć. Nam się wydawało, że własne mieszkanko leży w ogóle poza zasięgiem naszych możliwości, a potem z dnia na dzień okazało się, że trafiła się okazja taniego mieszkanka, że nasza książeczka mieszkaniowa była w stanie pokryć 80% tej kwoty i jakoś się nazbierało. A teraz marzy nam się własny domek, ale najpierw dzidzia:) Elizka - nie liczy się wygląd specyfiku, tylko jego skuteczność;) Mam nadzieję, że już się lepiej czujesz i kondycja nie przeszkodzi Ci w kolejnym wypadzie na narty:) Taki narciarski weekend pozwoli Ci się przynajmniej oderwać od uciążliwych myśli:) Karolcia - Ty widzę tak samo chwyciłaś bakcyla i korzystasz z górskich uroków przy każdej okazji... 🌻 kukusia - to szybciutko nadrabiaj zaległości i wracaj do \"świata żywych\";) Domyślałyśmy się tutaj właśnie, że mężuś zawrócił Ci tak przez te święta w głowie, co jest zresztą całkowicie zrozumiałe, że nie miałaś dla nas czasu;) Acha - no i gratuluję już oficjalnie córci - kolejna mała dama - chyba będzie przewaga małych kobietek;) To teraz pewnie już będziecie pomału myśleli nad imieniem dla maleństwa:) U mnie dzisiaj pogoda smętna, ślisko jak diabli! Mam niecałe 100 metrów na przystanek, a pokonywałam tę trasę chyba z 10 minut trzymając się jak pijak wszystkich przydrożnych płotów :P Dobrze, że rano ciemno i nie widać! Buziaki dla wszystkich niewymienionych! 😘😘😘 Miłego wieczorka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 egzamin zaliczony na 4 :-D jeszcze tylko trzy i finito :p Jadiro kochana jak Cie bardzo lubię,ale nie powstrzymam się od opr..dla Ciebie !!!!!!!!! nie zamieszczaj takich makabrycznych wpisów !! mamy się radować i nastawiac pozytywnie ! ten przypadek jest naprawdę godny prokuratora,a nie naszych trosk w tym momencie.Uwazam,ze i tak kazda z nas jest wystarczajaco przewrazliwiona i nieufna wobec słuzby medycznej ze mozna pominąć takie czarnowidztwo. Martyniu nic się nie martw ! w naszym wojewodztwie jesli chodzi o poloznictwo jest dobry poziom.Ta dziewczyna byla w 23tc.więc tym bardziej nie mozesz mieć żadnych przeslanek do głupich mysli. Kochana już niedługo Twoja cora przywita was 🌻 p.s cale szczescie,ze ide do lekara w tym tygodniu bo tez zaraz bym sie zadreczała.Ma być dobrze i już. pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Akasiu ,że zawaliłam i przepraszam jeszcze raz,wszystkie dziewczyny. Źle się z tym czuje. Już nie będę Wam psuć humorów na topiku.Miło było ,ale się skończyło. Będę Wam dopingować. Martyniu-to przeze mnie te złe myśli,ale wszystko będzie dobrze:) Kukusiu-ciesze się,że wróciłas ty też nic się nie martw ,GRATULUJE !!!córci ,będzie następna księżniczka na topiku.Ciebie też przepraszam. Mam nadzieje,ze zdjęcia doszły do Was-Kukusiu do Ciebie też. Pa Pa👄dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja będę dzisiaj pierwsza !! Melduję się i życzę miłego dnia :) Voltare super, że wróciłaś do nas :))) Odezwę się jeszcze później, po porannej kawce w pracy :) Papapapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... przepraszam ze niepisalam i nie dawalam znaku - jestem chora i leze w łożku :( czuje się fatalnie - takze kochane wybaczcie ale troszke sobie odpuszczę w pisaniu ... poczytalam z grubsza to co popisalyscie ... jadirko - smutna to historia minimoni - poryczalam sie i dodatkowo zlapalam dola :( kukusiu super ze znowu jesteś z nami ❤️ dal wszystkich wielki całus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×