Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Tryni - to i ja poproszę o kołysanki:) - na przyszłość jak znalazł;) Buziaki i kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni -ślicznie dziękuje .DUŻY 👄 dla Ciebie. Tylko mała prośba wysłałaś mi dwa razy 4i 5,i brakuje mi kołysanki numer 6i 7.Mogę grzecznie prosić o podesłanie jutro bo chce komplecik. Spokojnej nocki dla wszystkich i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki ! Jadirko nie wiem jak to się stało ze dwa razy poszło to samo ? ... zaraz robię poprawkę :D tylko nie rozumiem bo wysyłalam zdjęcia parami i 4-5 nie są w jednej wiadomości ? także napisz jakie masz tytuły ... a ja CI podeslę brakujące ... buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aż wstyd się przyznać ale niedawno wstałam :( Trini dziekuję za kołysanki, wszystkie doszły. Dziękuję za zdjecia Oli. Życzę udanej niedzieli, u nas pada deszcz i jest ponuro, nigdzie się z domu nie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Trini dziekuje za zdjecia Oleńki-śliczna i za kołyskanki Karolcia dzięki za zdjecia- są super U mnie nuda pogoda brzydka, dzis w sumie ciepło bo + 1 ale kropi deszcze i jest tak jakoś szaro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ponury dzionek!! U mnie 4 stopnie w +,ale szaro ,ponuro,wstrętnie. W nocy spać coś nie mogłam echhhhh Tryni podaje tytuły; 1xchatka 2xoczka 3xutulanka 4xbajubaj 5xlasuch 8xprzyjaciel 9xrogalik 10xdobrejxnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
u mnie tez szaro buro - i zaczyna sypac śmniezek ... mrozek troszke zelzał - ale my z miniem nadal wylegujemy sie w lózeczku :P tak dobrze go mieć w niedzielę w domu - w sumie gdyby nie to przeziębienie pewnie by pojechal do pracy ale ja się cieszę - bo już lepiej się czuje i do tego jest ze mną ... po południu jedzniemy z moim braciszkiem i jego nazeczoną do kina na National Treasure 2 : Book of secrets ... własnie zabrałam się za obiad - dziś serwuję cannelloni - miniek już ostrzy sobie ząbki bo uwielbia takie pysznosci :) buziaki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poprawiam tabelke NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Od rana ryczę, ale nie z powodu @ bo w zasadzie nie spodziewałam się w tym miesiącu rewelacji. Ale obliczyłam sobie dni płodne i wyszły mi wtedy kiedy będę na zjeździe we Wrocku. I każde następne też pokrywają mi się ze studiami :(( Nawet iść w tym miesiącu do lekarza z mężem mi się odechciało. Bo po co iść się leczyć jak z góry wiadomo, że nie ma co liczyć na sukces :( Przepraszam, że nie odpowiadam na wasze wiadomości teraz ale zalana jestem łzami. Jak się uspokoję, to wtedy popiszę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu a Tobie doszło wszystko - bo Tobie i Jadirce wysyłałam tak samo ... ? do jadirki nie doszły : \"król\" i \" kolory \" ale już się poprawiałm :P buzki jeszcze raz i zmykam do obiadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam jeszcze raz bo z Jadirką w tym samym czasie poprawiałyśmy tabelkę i źle wyszła NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt a ile dni spędzasz na zjazdach, weekendy??? A plemniki zyją dłużej, wiec nie załamuj sie tak do końca, będzie dobrze 👄 Trini fajnie z tym kinem, my już dawno nie byliśmy; tak to jest jak ma sie małe kino w domu i ogląda sie filmy leżac pod kołderką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini ja mam wszystkie od 1-10 :P dzieki, już posłuchałam, choć na początku ta pani śpiewająca nie zrobiła na mnie dobrego wrazenia :P ale potem juz było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu pisałam do ciebie wczoraj adres Anisik i jej fotki-doszło??? Matt-wiem,ze nic Cię nie pocieszy ,ale nie płacz dacie jakoś rade Karolcia ma racje,plemniczki to sprytne bestyjki.Malutkie niewidoczna ,a jakie cuda robią i u Ciebie tez tak będzie.Nie płacz otrzyj łezki i wracaj do nas. Tryni dotarło-dziękuje.Ale fajnie z tym kinem,my to ostatnio jak stare małżeństwo z K.tylko w domu i w domu,Rutyna!!!już mnie to męczy szczerze mówiąc. Zaraz podeśle Wam swoje fotki o których wczoraj pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro, doszły fotki, zresztą nie tylko od ciebie :) bo Trini mi przesłała i sama anisik, dziekuję i czekam na twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - jedne piosenki sa ladniejsze druge takie sobie - ale ogolnie sa przyjemne :) my też zadko chodzimy do kina raz na kwartał ... niuniek czasem coś ściągnie w pracy i tym sposobem tez ogladamy sobie w domku pod kocykiem - ostatnio było tak z Testosteronem i Piratami z karaibów - na krańcu świata ... chciałam iść na : \"Jeszcze raz \" ale faceci nas przegłosowali :P ... w sumie na to się tez pojdzie może na Walentynki ? fajnie jest z tym ze można wykorzystac punkty era premia i wychodzi na to ze za 400 punktów drugi bilet w kasie dostaje się po okazaniu kodu gratis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za pociechę naprawde :* Wiem, że plemniczki żyją dłużej i w ogóle, ale naprawde mi się zrobiło przykro. Już z mężem rozmawiałam, że jakby co to nie będę nocować we Wrocku tylko będę wracać. Jakoś będziemy musieli sobie dać radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kina nici :( sypie śnieg jak szalony i jazda w takich warunkach to masakra - także siedzimy w domku - a kod na film mozemy wykorzystać w ciągu 30 dni ... martt - nic się nie stresuj kochana - przyszłosc jest ruchoma i nic nie da się tak naprawdę w 100 % zaplanować - przykładem na to są nasze wyczekiwane ciąze - także i Twój cykl może troszkę się przesunac w jedna lub w drugą stronę a dokładniejszą obserwację możesz zaobserwować na podstawie testów owulacyjnych - zawsze może uda CI się męzulka zwerbować na parę godzinek lub samej dojechac do domku - uszki do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volare a gdzie Ty się podziewasz babo kochana od dwóch dni nie dawać znaku zycia - oj nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini u nas nie pada, cały dzień ponuro i deszcz, moze jutro będzie lepiej z tą pogodą; ja utknęłam znów w naszej-klasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis tam zajrzałam - bo odnalazłam swoja klasę z podstawówki ... ale fajnie :) u nas sypie połowę dnia - dlatego nie pojechaliśmy do kina - podobno strasznie jest slisko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni,Karolciu ta nasza klasa jest na prawdę zaraźliwa. Mam wieści od Voltare-zepsuł się ,jutro ma się nim zająć fachowiec,ale się martwi ,bo nie wie ile to potrwa. Pozdrawia Wszystkie psiapsiółki. Tryni jak jesteś już na klasie daj dane smskiem to cię znajdę. A u nas pada deszcz,okropna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi wywaliło słowo .ZEPSUŁ SIE JEJ KOMPUTER!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ... szkoda ze ma do mnie daleko bo mój miniuś zaraz by jej naprawił :P ... do Karolci tez ma troszke ale mniejsza odległość ... martt mezus tez chyba jest informatykiem ? nie ma jak coś się zepsuje ... mój kitek ostatnio skasowal sobie jakieś wazne pliki i do tego zostały one usuniete z rejestrów - to było dopiero wyzwanie - bo pisany był program dla kilenta ale jakoś odzyskał - chocaż siedził nad tym pół nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt głowa do góry :-) plemniczki długo żyją- dacie radę ;) wiem,że takie pocieszenie to żadne...bo sama niedawno rozpaczałam w takich sytuacjach ;-) ale jak widac wszystko jest możliwe ja tam wierze,ze wam sie uda ! w koncu zjazdy nie sa długie a dni płodne zawsze mogą sie przesunąc ! a Ty juz obliczyłas na pół roku w przód..napewno się ułoży- zobaczysz :-D Dianko super,ze z Dawisiem ok.bardzo się cieszę - oby tak dalej dla was ❤️ Zdjęcia Oli nie dostałam. Poza tym całuję wszystkie kobietki...👄👄👄 u nas rano piękny snieg,a teraz deszcz...bbrr TRinci dzisiaj o 22 na jedynce jest film o dwóch szalonych nastolatkach - jedna z nich ma to imię,o którym Ci mówiłam Enid :-p całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu wysłałam CI djęcia Oleńki ... dziewczynki zmykam - zle się czuję - to pewnie nadchodząca @ bo boli mnie całe podbrzusze ... idę przytulic się do swojego minia ... pa pa buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×