Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wstawać śpiochy :P Witajcie łobuzice :) ja już od samego rana buszuje po naszej klasie - kurcze znalazłam tyle swoich znajomych - fajowo jest tam troszkę \"poszperać\" - ciekawe jaki przyjdzie rachunek za prąd - bo komputer chodzi non-stop ... jadirko dziekuje za wszytskie dane :) zmykam na poranną kawę i może tak ciut wezme się za obiad ... ale najpierw jeszcze troszkę poleniuchuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) A ja się dopiero z łóżka wygrzebałam - ale wstyyyyd:P Ale to przez to, że wczoraj miałam pobudkę przed 6, a siedzieliśmy z K. prawie do 1:00 w nocy:D Tryni - ja już rozwiązałam po części problem niedopłaty za prąd, bo u mnie rzecz jasna komp też MUSI:P być włączony na okrągło. Jak mi przyszła książeczka opłat poleciałam z nią do zakładu energetycznego, żeby podnieśli mi miesięczną kwotę o 15-20zł niż ta wynikająca z bilansu. Przedrukowali mi książeczkę i teraz mam względny spokój. Wiem, że to nie jest jakieś super rozwiązanie (lepszym byłoby chociażby ze względu na oczy ograniczenie siedzenia przy kompie, bo w pracy 8 godzin a potem jeszcze w domu...) ale wolę to niż żeby tak jak wcześniej przychodziło mi po 100zł niedopłaty. Jadirka - dzięki za maila z danymi :), teraz już będę na bieżąco;) ❤️ A reszta? Czyżbyście jeszcze spały?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - u nas nie ma ksiażeczek :( normalnie przychodzi inkasent i spisuje z licznika - nigdy nie mamy niedopłaty bo zawsze jest od razu wystawiana faktura i sie ja płaci u inkasenta albo w zakładzie energetycznym lub na poczcie - jak kto woli ... załorzyliśmy sobie druga tayfę bo u nas jest terma i grzeje sie w nocy ale i tak rachunki więkse niż 150 zł :( \\raz na dwa miesiące\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym chyba tak wolała. My płacimy co miesiąc, a do tego co pół roku jest rozliczenie i wychodzą nadpłaty albo niedopłaty, które trzeba rozliczyć przy kolejnym rachunku. Kiedyś mieliśmy same nadpłaty, a odkąd podłączyliśmy stałe łącze:P, to nie ma szans! Powymienialiśmy żarówki na energooszczędne i świetlówki gdzie się dało a i tak rachunki są jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
dzien dobry dziewczyny! melduje sie ze jestem, zycze wam milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć!!!! Martynia -pisała,że malutka bardzo grzeczna ,tylko spadła z wagi.Ale to normalne po porodzie i niema co sie martwić.Pisze tylko ze opieka fatalna i leży pod kroplówkami.Pozdrawia. Mychass-od rana trzymam kciuki za Ciebie i do kościółka poszłam i modliłam się za Ciebie,by wszystko poszło dobrze.:) olwad-zaglądnij do skrzynki. Tryni- ty też. Voltare-🌻 Pozdrawiam i udanej niedzielki życze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Foremki! Dziekuje za wszystkie trzymane kciuki!!!!!!!!! Melduje sie po wizycie i z przykroscia stwierdzam ze to cholerne zycie jest niesprawiedliwe!!!!!!!!!!! Mialam robione usg no i ten pecherzyk ma juz 30mm a dran nie peka!!!!! Jeszcze jutro ide na usg i zobacze co doktor wymysli. Zastanawiam sie tylko czy jak on nie peknie to co sie z nim stanie??? Trynity - dzieki za zdjecia:) Jadirka - dzieku za wsparcie Dla reszty caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
mychass....oj zebys widziala ze nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie , ale nie martw sie napewno pecherzyk peknie - trzymam kciuki martynia...pozazdroscic takiego grzecznego i slicznego maluszka jadira...te dane to mi nie wyslalas czy poprostu nie doszly? pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
mychass....oj zebys widziala ze nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie , ale nie martw sie napewno pecherzyk peknie - trzymam kciuki martynia...pozazdroscic takiego grzecznego i slicznego maluszka jadira...te dane to mi nie wyslalas czy poprostu nie doszly? pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass-nie masz za co dziękować,po to tu jesteśmy by się wspierać. Ja Ciebie wspieram teraz ,ty mnie jutro i tak to się kręci. Dlatego ciesze się ,że możemy się wspierać, kiedy nam ciężko i to w różnych sprawach. Wiem ,że dziewczyny brały coś innego na pęknięcie jajeczka,nieraz słyszałam ,ze Pregnal nie działa na każdego. Mam nadzieje,że jutro będzie lepiej i wszystko się powiedzie. Ściskam Cię mocno i jestem z Toba🌻❤️. Tryni skarbie-nie smutaskuj się❤️ Matt-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass-nie masz za co dziękować,po to tu jesteśmy by się wspierać. Ja Ciebie wspieram teraz ,ty mnie jutro i tak to się kręci. Dlatego ciesze się ,że możemy się wspierać, kiedy nam ciężko i to w różnych sprawach. Wiem ,że dziewczyny brały coś innego na pęknięcie jajeczka,nieraz słyszałam ,ze Pregnal nie działa na każdego. Mam nadzieje,że jutro będzie lepiej i wszystko się powiedzie. Ściskam Cię mocno i jestem z Toba🌻❤️. Tryni skarbie-nie smutaskuj się❤️ Matt-🌻 Olwad -czekam jeszcze na twoją date imienin i jakąś fotke poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass-nie masz za co dziękować,po to tu jesteśmy by się wspierać. Ja Ciebie wspieram teraz ,ty mnie jutro i tak to się kręci. Dlatego ciesze się ,że możemy się wspierać, kiedy nam ciężko i to w różnych sprawach. Wiem ,że dziewczyny brały coś innego na pęknięcie jajeczka????????????????????????????,nieraz słyszałam ,ze Pregnal nie działa na każdego. Podpowiedzcie co to był za specyfik?????? Mam nadzieje,że jutro będzie lepiej i wszystko się powiedzie. Ściskam Cię mocno i jestem z Toba🌻❤️. Tryni skarbie-nie smutaskuj się❤️ Matt-🌻 Olwad-podaj mi date imienin i wyslij jakąś fotkę.???Zaczernij sobie nik i wstaw maila,to i inne dziewczyny podeślą ci foteczki,jeśli zechcesz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass-nie masz za co dziękować,po to tu jesteśmy by się wspierać. Ja Ciebie wspieram teraz ,ty mnie jutro i tak to się kręci. Dlatego ciesze się ,że możemy się wspierać, kiedy nam ciężko i to w różnych sprawach. Wiem ,że dziewczyny brały coś innego na pęknięcie jajeczka????????????????????????????,nieraz słyszałam ,ze Pregnal nie działa na każdego. Podpowiedzcie co to był za specyfik?????? Mam nadzieje,że jutro będzie lepiej i wszystko się powiedzie. Ściskam Cię mocno i jestem z Toba🌻❤️. Tryni skarbie-nie smutaskuj się❤️ Matt-🌻 Olwad-podaj mi date imienin i wyslij jakąś fotkę.???Zaczernij sobie nik i wstaw maila,to i inne dziewczyny podeślą ci foteczki,jeśli zechcesz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki padam na pysk bo właśnie wróciłam z nart a wyjazd miała o 7 rano wiec same wiecie jak ciężko jest wstac o 6,15 .Ale pogoda się udała wyjeździłam sie na całego , 7 godzin na nartkach ale nawet nogi mnie bola. Mychass sprawdź na internecie info dotyczące wielkośc pęrzechyków które można wykorzystac do inseminacji bo moze byc taka sytuacja ze pęcherzy bedzie przerośniety i nic z niego nie będzie a on sobie moze jescze podrosnąc a później się wchłonie .A szkoda wydawac pieniedzy jesli z góry lekarz wie ze nic ztego nie będzie .A dlaczego nie podał Ci zastrzyku na pekanie w tedy od 12-36h godzin od podania pęcherzyk pęka i sprawa jasna :) A jakie duże miałas endometrium ? bo to też wazne :) Uciekam do kapieli w babelakch,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka-dobrze,że jesteś cała i zdrowa.:) Zaglądnij na poczte.Brak nam paru danych moze nam pomożesz w tm mamy braki Twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
jak mam zaczernic swoj nik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
eliza333...jejku jak ja ci zazdroszcze - ile bym dala zeby posmigac na nartach!! ;-( a tu nawet jednym platkiem nie sypnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - córeczka śliczna :) 🌻 kukusiu mi przepisał 2x2 ale jeszcze biorę antybiotyki raz w tygodniu na tego pessara ..czego się nie robi :D 30mm to już spory pęchjerzyk czy aby nie przerosniety?! eliza dobrze mówi , zresztą lekarz pewnie sam oceni jak pojdziesz na kolejne usg. A Tobie Elizko cudnie - mój mąz to mi cały czas marudzi o nartach i pewnie w koncu sie skusi na jednodniowy wypad...my z kolei jak wyjeżdzaliśmy to o 5 rano...bbrrr zeby na 8 -9 być w Czechach :-p ale i tak się opylało. buziaki dla wszytskich dziewczynek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olawd
Na głównej stronie kafaterii jest opcja "zarezerwuj swój nick" i tam wejdź i jak się zarejestrujesz, będziesz czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dzisiaj byłam z mężem u jego brata i żony. Porównywaliśmy wyniki mojego A. i jego brata. I muszę przyznać, że się troszkę podbudowałam. Pomimo, że liczbę plemniczkó w 1 ml mój mężuś ma małą. Ale jego brat miał jeszcze mniejszą i ruchliwość i żywotność plemniczów też miał słabszą. A im się udało, więc mam nadzieję, że i nam przytrafi się taki cud :) Mychass - kochanie na pewno pęcherzyk pęknie. Jest już spory, więc nie ma innego wyjścia:) Voltare i Trini - jak wasze zdrówka ? Już się czujecie lepiej ? Jadirko dzisiaj mnie nie było przy komuterze. Jutro będę, bo mam wolne. Martyniu - buźki dla Ciebie i Lenki 👄 Miłej nocki i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... u mnie dzionek zaczął się nietypowo - zadzwoniłam do swojego gina a on na zwolnieniu i nie wiadomo kiedy wróci - zezłosciłam się ale podjełam bardzo ważna decyzję - juz do niego nie wrócę i szukam nowego miejsca leczenia ... chyba potrzeba mi było takiego kopa na rozped - na szczeście skierowanie na hsg jest nadal ważne i teraz biore dwie serie lekow by wreszcie podejść do tego zabiegu ... obdzwoniłam tez pół W-wy - wszędzie chca miec posiew i musi on byc wzorowy - dziewczynki jak to jest ze jednym robią hsg z marszu a drudzy mają takie kłopoty - mój misiek mówi ze chyba trzeba się tam wybrać gdzie nie wymagaja ale zeby jechać na drugi koniec polski to chyba przesada ... voltare a moze ja wybiorę sie do opola :P hi hi i wreszcie mi się uda - nie wiem gdzie Jagody robiła hsg ale jej to poszło nadzwyczj gładko - nie wiem czy dobrze kojarzę bo nie czytam dokładnie topiku justynki m. ehhh do tego zapisalam się do endo - musze zrobic prolaktyne i skontrolować poziom Tsh ... a potem to moze już z górki chyba ze nadal bedzie pod ale mam nadzieję ze może nie ? buziaki dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dzis nie mam za duzo czasu bo moj skarbek w domku siedzi chory , wiec musze sie nim zaopiekowac . zagladne pozniej do was . milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 Trinity zapraszam do mnie na hsg :D a tak poza tym to wielka szkoda,że nie mieszkasz bliżej mnie ;) pozdrawiam wszystkich - buziaki 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasu- kurcze sama nie wiem - mój minio mówi ze chyba byłby naprawdę skłonny pojechac dalej by zrobić ten zabieg - byleby ominać te wszystkie posiewy - właśnie czytam sobie o tym i chyba nie ma możliwosci by się dosłonie wyjałowić - więc skad te wszystkie wskazania - jestem podłamana - bo juz łykam kolejne leki i jak coś wytępie to następne mi włazi - moja siostra jest pielegniarką i mówi ze tak jest bo przeciez nikt nie jest sterylnyjak niemowlę i musi miec jakieś bakcykli - które nie wyrzadzają wielkiej szkody bo nalezą do naturalnej flory :( nie wiem żeby tak mózna było wziąśc to moje skierowanie i pojechać sobie gdzieś ale wątpię czy tak mozna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, a może w sumie wyjdziesz na tym lepiej, jak dalej pojedziesz, mniej czekania, nerwów. A że dalej, no cóż, mąż weźmie dzień wolnego i wyrobicie się napewno. Nie na temat - ale kiedys jechalismy z mężem wymienić silnik do auta na drugi koniec Polski, jechaliśmy w nocy, cały dzień robili nam z autem a my wtedy spacerowaliśmy, potem nocleg w hotelu i na drugi dzień auto do odbioru :P Akasiu powodzenia na sesji, napewno wszystko na 5 :) Ola - dbaj o meza :P Narazie spadam, jade do koleżanki do szpitala, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Ja jak zwykle wpadłam sie tylko przywitać :-) Mam takie do was pytanko - nie wiecie czy da sie przerobić zdjecie które mam zeskanowane w Wordzie na jpg , żebym mogła sobie umieścić w naszej klasie ???? Karolcia - wysłąłam Ci maila. Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Justynko Co do zdjęcia, nie jestem pewna, ale jakbyś przeniosła zdjęcie np do painta i zmieniła rozszerzenie na jpg, to by sie udało??? Dziewczyny jak pisze bzdury to poprawcie mnie :P zmykam paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×