Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć dziewczynki :-) Wpadłam sie przywitac i pokazać że żyję :-) :-). Sorki , ze nie pisze nic wiecej ale po pierwsze nie bardzo mam czas a po drugie na bardzo mam o czym pisać :-(. Nic sie nie dizej , po staremu... Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku i całuje. Buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-) Payiu buziol dla malego wielkoluda to juy prawie 2kg Ł+D ,a karuzelka jest suuper!! Co do radia to jeszcze nie zdazylam wykumac o co w nim chodzi,ale u nas na topie sa plyty Mis i Margolcia z programu Mama i ja czesc 3 to mozesz kupowac w ciemno --jest naprawde rewelacja !!! sama chetnie slucham,no i co moge jeszcze polecic to kolysanki mini-mini 2 plyta zrobiona profesjonalnie,tekst na wysokim poziomie i ogolnie mozna sie niezle wyciszyc :-) bo jak sluchalam reszty to jedym slowem porazka....muza jak na wesele i to maja byc kolysanki ??!! hhehhe...a tak nawiasem mowiac to sama powinnam spiewac ;P no ale jakos mi nie szło ;p Martyniu gdzie jest zdjęcie nowej zdobyczy ??????/ Fajnie Ci z tą kartą ;-) u nas podobnie jak u Karolci – zakupy uzgadniamy.A jak już mam karte meza to i tak musze leciec do bankomatu wypłacać ile mi potrzeba bo w sklepie zadnym nie zrobie zakupu.Zawsze się czepiaja,ze to nie moja karta i nie obchodzi ich,ze to meza…maja takie procedury i już. Volante Twój szkrab widze,ze tez ładnie rosnie,…proszę proszę już za główkę się chyta !! Jaki wozek jest pewniakiem? Ja mogę się pochwalic ze ze swojej spacerowki jestem suuuuper zadowolona,spelnia wszystkie kryteria i ma tylko dwie wady  brak torby,która dokupiłam i brak parasola :p musze przyzanc,ze na te zimnice idealnie się sprawdza.Duza gleboka buda,okienko na gorze (by patrzec czy maluszek spi),przekladanie z jednej strony na druga.No i wygoda dla mnie i dla Hani  Karolciu co to za smutki ?????? przychodz do mnie na ploty,to przejda przykrosci ! A jak Twoja nowa klasa zaaklimatyzowalas sie juz w tej pracy? Byłyśmy w Poznaniu u profesora kliniki gatroenterologi………….eeeeeehhhhhhh……..szkoda słwo w każdym razie,jak się nie polepszy przez miesiąc to idziemy na oddział. HAncik pelza po calym mieszkaniu   włazi wszedzie do raczkowania tez już się szykuje…..nawet smiga czasem na kolankach :p ale zaraz upada na brzusio  Ja mam szkole i czas leci………..za szybko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez ładu i skladu......widze,ze moje wypowiedzi sa tak pospieszne jak i chaotyczne,ze moge je smialo przyrownac do porzadku w domu :p dziecko moj mozdzek wysysa ;) martyn--iu jakie krople do nosa podajesz??? bo ja nie moge katrau wyleczyc.ma przewlekly.jak jest poprawa to gora na 5 dni.A ciagnie sie to juz od poprzedniego razu ,kiedy tez LENKA byla zaziebiona. aaaaa......i codziennie sie budzi juz po 20 i marudzi do 22-23,czasami jeszcze w nocy,,,,moze to zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Natalki🌻 👄 Martyniu- już myślalyśmy że mąż cię....;-) za wózek ale to dobrze że się ucieszył i porób Lence w nim zdjęcia:-) Akasiu narazie nie będe kupować kołysanek, chyba to dopiero poźniej a radio zapisane w winampie więc niech jest ale już nie słucham;-) Karolciu i Justynko 🌻 dla was I na te jesienne smutki wysyłam fluidki ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ _+______________________________ ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka dzis moje kochanie wraca i dzis tez sie przeprowadzam a tam nie mam netu , wiec teraz juz naprawde rzadko bede zagladac do was :-( mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie :-P przesylam fluidki ******************************************************** ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ******************************************************** buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam jeszcze tabelke Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........31............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........28..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........12.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd, trzymaj się i daj znać co jakiś czas chociaż:-) A co tu taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd, trzymaj się i daj znać co jakiś czas chociaż:-) A co tu taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu do mnie doszly, extra a to ta niunia co pisalaś że urodziła się w 8 m-cu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu za cisza ?? martyn--ia idz z Lenką na rynek i nam pomachaj ;-) a co do Twojego zabiegu to doskonale Cie rozumiem i te 4 dni bez dziecka to wieczność tym bardziej,ze spedzasz z nia cale 24h na dobe ! tez bym sie bala komukolwiek zostawic hncie.Chyba tak juz maja mamy,ktore spią razem z maluchem :-D pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zmykam.papa. p.s zdjęcia super..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widze że ostatnio tutaj ruch że hoho, nikt nic nie ma co pisać więc i ja się zmywam papa. Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........32............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........28..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........12.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ruch jak w ulu :D ale sie nie dziwie, bo sama nie pisze. akasiu, miny poważne bo i sytuacja poważna :) ale w domku już było na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam hani zęby idą ;p (lekarka powiedziała,ze ma juz rozpulchnione dziąsła) trzymac kciuki,zeby szybko wyszły bo jest makabrezzzzzzza ! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ależ tu ruch ze hoho na poczatku paziu i volatre gratuluje wizyt:) paziu maluszek juz duży!!!:) a u nas nie za ciekawie, gorączka LEnki znikła tak szybko jak się pojawiła ale od piątku jest znowu 39,5:( do tego ja od piatku zdycham jakieś grypsko mnie dopadło dzis rano mąż wstał zarażony, a śpię z Lenką wiec tylko pewnie czekac az ona bedzie chora, ja dzis miałam noc koszmarną spałam 2 godziny nie mogłam oddychac zadne krople nie pomagały myslałam ze umre,do tego kaszel mnie dusił, jak tylko wylecze katar ide na konsultacje do takiej pewnej dobrej pani ordynator i jak trzeba to kłade sie do szpitala bo dłuzej tak juz nie pociągne, dzis w nocy zużyłam chyba całe krople i bezskutecznie bo nos się nie odetkał az mnie śluzówki pięką akasiu nie chcę Cię \"pocieszac\" ale u Lenki lekarka strasznie rozpulchnione dziasła widziałą juz w spierpniu az nabrzmiałe na górze i nic... moze stad ta gorączka ze nie moze się jakis drań wybic zaraz wam prześlę zdjecia wózeczka na maila, akasiu a jakiej firmy ty masz spacerówkę i ona była razem z gondolą czy kupowała oddzielnie, ja mogę szczerze przyszłym mamą odradzic firme: JANE drogą i u mnie się nie sprawdziła!!!!a teraz oddałam do komisu za bezcen:(no ale cóż to moja wina sama wózek wybrałam więc nie mogę mieć do nikogo pretensij, akasiu napisz wiecej co tam w Poznaniu lekarz powiedział akasiu co do kropli to teraz kupiłam ale nie podawałam, na lekki katar podaję euphorbium a na mocny na zmianę z nasivin karolciu super zdjęcia:) całuski dla wszytskich nie wymienionych, jesli o kims zaponiałam to tylko z niewyspania, zreszta z nos mi cieknie ach... poznej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie, na kompie siedzicie małpy bo odebrałyscie mojego maila ale słowa nie napiszecie,nie ładnie, ja wróciłam własnie z mała ze szpitala ale sama ze sobą nie bedę konwersowac , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Martyniu - ja odebrałam maila w międzyczasie - dzisiaj bawiłam się w klejenie pierogów. Standardowo - u mnie takie mało niedzielne obiady są właśnie w niedzielę, bo w ten dzień mam najwięcej czasu, sił i chęci aby się za takie coś zabrać:) Wózek fajny:) Ja już sama nie wiem. Wiem, że mam jeszcze sporo czasu, ale już sama nie wiem czy wiem czego chcę:P Niby mam taki jeden upatrzony, ale generalnie jestem w dalszym ciągu otwarta na wszelkie sugestie i propozycje. W sumie podobają mi się takie masywne i koniecznie na dużych pompowanych kołach, bo na spacery po moich terenach takie z małymi kółkami nie wchodzą w grę - nastawiam się na spacerowanie, a nie będę przecież tachać wózka z dzieckiem pod pachą nad kolejnymi wybojami. A tutaj mam mnóstwo takich polno-leśnych dróg, wymarzonych na spacerki:) Gdzieś podejrzałam na innym topiku ktoś wspominał o takiej \"terenówce\" : http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=11 i chyba na nią się zdecydujemy. A na jakieś ewentualne wyjazdy, to najwyżej dokupimy jakąś małą lekką spacerówkę. Ale to już później. I podobają mi się jeszcze takie wózki o klasycznym kształcie: http://www.allegro.pl/item460739958_bartatina_alu_lux_z_fotelem_jedo_od_reki_w_wa.htm albo: http://litgraf.home.pl/wozki_zaak/marita/002.jpg ale to tylko w wersji głębokiej, bo spacerówki do nich to już są takie sobie - jak dla mnie - bo komuś się tam pewnie podobają. Kuruj siebie i swoją rodzinkę 🌻 pazia - a Ty na jaki pojazd się zdecydowałaś? akasia - to życzę Ci teraz dużo cierpliwości do ząbków Twojej Hanusi;) mojemu chrześniakowi właśnie idą 3 naraz - cyrk niesamowity! Dziewczyny nie bierzcie ze mnie przykładu - piszcie coś;) A ja ciągle nie mogę się doleczyć - już niby lepiej, ale czasem jeszcze mnie nachodzi kaszel i nie mogę się od tego uwolnić. Ale na szczęcie już coraz rzadziej i coraz mniejszy. a no i poprawiam tabelkę:) Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........32............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........28..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........13.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volatre ten pierwszy wózek jest okropny bez obrazy ale ja mam uraz i nie nawidze tych wózków , nie wiem kto je wogóle wymyslił małe kwadraciaki nawet z dopłatą bym nie chciała go, drugi się nie otwiera, a trzeci ten marita jest śliczny - podobaja mi się wózki tej firmy:) pazia chyba kiedyś pisała ze wezmie od kolezanki deltima moja kolezanka go ma i strasznie narzeka ze jest cięzki , masywny i zle sie prowadzi voltare to kurujemy sie razem:)aha daj trochę pierogów mniam mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jelsi mogę coś doradzić to wezcie pod uwagę zeby wózke miał skrętne koła, jak moj był w naprawie i dostałąm zastępczy to porazka, trzeba sie napodnosić przy kazdym skręcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu wózeczek fajowy :-) i w razie co to będziesz musiala zrobić sobie wycieczke(wiesz co mam na myśli);-) Voltare ja już mam wózek może nie taki jaki chcialam ale kupiliśmy go za grosze od znajomych a jest naprawde w super stanie i to 3w1. Nie ma skrętnych kół ale poradze sobie i tak pewnie na jesieni kupie jakiś lekki-myśle nad graco. A teraz mam taki: http://www.deltim.com.pl/fokus.htm i kolor beż z pomarańczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze Martyniu może przyzwyczajaj teraz Lenke żeby spała sama w łóżeczku, nie zarazisz jej a przy okazji jakbyś poszła na ten zabieg to by już mniej cierpiała. A tak wogole to kochana musisz coś postanowic bo z tego co piszesz to sie strasznie męczysz z nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak dopisuje bo miałam isć robić obiad ale mężuś mnie wyręcza i siedzi w kuchni więc mogłam doczytać. Wiecie co do tych wózkow to tak szczerze mówiąc szkoda byłoby mi dać 2000 zł, po czym za pół roku sprzedać za 600 zł i kupić lekką spacerówke. Bo tak naprawde te wszystkie wielofunkcyjne są cieżkie. Można też zrobić opcje kupienia głebokiego, póżniej spacerowki ale cenowo chyba tez podobnie drogo bo już kiedyś liczyłam. Akurat miałam taką okazje i skorzystałam najwyżej jak tylko skończy się zima to go wyrzuce;-) (bo gondolke ma fajną duża i maluchowi będzie wygodnie i ciepło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi się te klasyczne - takie jak podała martynia - też podobają, ale nie podobają mi się do nich spacerówki. Chyba, że namierzę jakiś używany na te 4-5 miesięcy taki właśnie duży i głęboki, a potem dokupimy jakąś konkretniejszą spacerówkę - bo to już na dłużej. Ale to się jeszcze okaże. Natomiast ten co ma pazia to u mnie się nie sprawdzi - kiedyś po którymś spacerku wyślę Wam fotki jak wyglądają u nas trasy spacerowe;) - amortyzacja amortyzacją, ale taki na małych kółkach zaraz by mi się rozpadł po kilku spacerach, a na dodatek wytrzepało by mi dziecko jak się patrzy. A poza tym - dzisiaj wymierzyliśmy bagażnik w naszym VW i cholera wygląda na taki wielki a tu okazuje się, że może być problem... Chyba w sklepie poprosimy sprzedawcę o możliwość próbnego zapakowania pojazdu do bagażnika, żeby się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×