Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

akasiu gryzaczek super chyba sobie zamówię, wiesz co moja lenka ma zęby w dziasłach na górze już od września i lekarze mowili o lada moment i nie przebiły się do dzis, a mozesz spytac co twoje koleznaki robiły czy co podawały na taką gorączke, bo ja daję antybiotyk, bez sensu troche no ale 8 dni miała 41 a teraz juz nie ma wcale, no ale jslii to faktycznie zęby i to się znowu powtórzy to przeciez nie bede dawac wiecznie antybiotyku i tak wkółko, wiesz ja tez byłam specjalistką od woreczków jak lenka była młodsza np w wieku hani teraz jak juz chodzi to tak skacze ze one się odklejają wtedy jak pełzała czy lezała to było oki:) zobaczysz pozniej co cię czeka hahaha, a co do wagi Hani to jaka to chudzinka moja wazy 9500 a jest przeciez tyle starsza;) haha Justynka no fajne to powitanie a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście chciałam sobie pogdać przy kawce:) to chyba jednak zęby mała miała atak histerii teraz przez pol godziny i normlanie pięść wkładała do buzi i tarła dziasła ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Pazia pewnie ploty odsypia :) Martyniu, dobrze że gorączka już minęła, a z zębami to pewnie u każdego dziecka inaczej, jedne cierpią mniej inna bardziej, pechowo Lenka w tej 2 grupie, niech szybko wyłażą jeden po drugim :) Akasiu, zawsze dobrze pogadać z doświadczonymi mamami, a nie jakieś teorie słuchać; mam nadzieję ze ja nie skończę życia na tych teoriach :( mam ogólnie takie wrazenie że nikt się ze mną na poważnie nie liczy, no bo nie jestem mamą i co ja tam mogę wiedzieć :( Justynko, znajdę ostatnią tabelkę, poobliczam i wkleje żebyś miała bliżej :) kiedy się umawiasz do gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............31......... ............18.11.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........32............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........28..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........13.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja nie strajkuje;-) tylko mnie w domu od rana nie było. Pojechałam sobie kupić szlafrok, stanik do karmienia i jeszcze po drodze zakupy a zaraz wychodze bo z kolezanką sie umówiłam. A u mnie jest tak gorąco że w krótkim rękawku można chodzić. Zmykam chwilke odpocząc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - ja znowu przelotem u rodzicow wiec zmieniam juz tabelke na jutro ---- buziaczki!!! Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............31......... ............18.11.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........32............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........29..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........13.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc karolciu:) u nas tez swieci słońce ale jest narazie 6 stopni juz się lepiej czuję wiec chyba zaraz wyjde na spacer z lenką akasiu dzięki za inf mój maż obszukał pol wrocławia i był tez w smyku w legnicy ale nie ma:( jak nie znajde jeszcze w sklepie takim dziecięcym mam koło domu to dzis zamówię na allegro, a u nas noc w miarę ok, od 12 do 1 w nocy płakała tak strasznie i gryzła wszytsko myslałam ze zaraz sciane pogryzie a zeba nie ma nadal zadnego, dałam jej nurofen i jakoś zasnęła bidulka, no ale zaczeła jesc biszkopty:)i troszke ziemniaczków mi wyjadła z talerza buziaczki zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, karolciu u mnie też cieplutko aż miło:-) Martyniu a może taka skórka od chleba by Lence pomogła, moja koleżanka daje tak swojemu synkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki , Widze, ze tu dziś ruch , ze ho ho... :-) :-) Ale co sie dziwić - ja tez wpadam tylko na minutke i zmykam. U nas tez super pogoda - juz niemoge sie doczekac końca dzisiejszego dnia i znowu dwa dni laby - huuurrra !!!!!!!!!! Karolcia, Martynia, Pazia - miłego weekendu życzę !!!!🌻 Miałam zmienić tabelkę - ale jeszce jakoś mi sie nie chce - no cóż może w przyszłym tygodniu sie zmobilizuje ;-). Papatki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się teraz nasuneło - ogladając nasz tebelkę , ze z tak licznych staraczek zostałysmy tylko w sumie we dwie - Ja i Karolcia :-( , no i jeszcze czasami Jadira do nas zagląda - ale ostatnimi czasy baaaardzo mało. Bo jezeli chodzi o reszte dziewczyn z 1 tabelki to juz nie pamietam kiedy sie odzywały......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)wrociłam ze spacerku ale pięknie na dworze:) kupiłam Lenusi nową czapkę i szaliczek na zime tym razem białą bo wszytsko różowe(chyba już piątą parę haha) i mamy winowajce wyszło kawałek zeba na górze z przodu:) justynko masz racje to przykre ale ja już nawet nie nawołuje do Trini i do reszty trzeba się z tym pogodzić i tyle,choc szkoda bo ja z Trini byłam bardzo zżyta tak dlugo pisała prawie od początku, mam nadzięję tylko ze nasze cieżarne nie przestaną pisać jak juz bedą miały swoje dzidzie, tak jak kseńka czy kukusia, :( paziu daję Lence biszkopty twarde i ona je wcina i sobie masuje:) a dzis zjadła znowu mi duzo ziemniaczków z talerza:) reszta pewnie na grobach ja nic nie robię bo moja mama zawsze wynajmuje panią do sprzątania wiec wszytsko bedzie gotowe, zreszta jak bedzie brzydko to ja nie idę na cmentarz bo ja jeszcze nie doleczona a mała z antybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez juz widac kawałek zęba :p martyn--iu kochana pytałam tej kupeli.Mowila,ze jej dziecko mialo doslownie 42 st i szpital --wina lezala po stronie wyzynajacych sie zabkow ! mowi ,ze rady zadnej nie bylo tylko nurofen co chwile i domowe sposoby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też nie nawołuje dziewczyn nie chcą niech nie piszą-trudno, jak któraś będzie chciała to sama się odezwie. Ide do sklepu po czekaolade bo za mną chodzi:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............31......... ............18.11.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........33............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........29..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........13.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde akasiu a moja przez tydzien je antybiotyk bez sensu!!!! no i gratuluję ząbka paziu podziel się kawałkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ząbków :) martyniu, też słyszałam o tej skórce od chleba, ale jak biszkopty twarde to pewnie tez dobre :) jadę zaraz na zakupy to też sobie kupię czekoladę :P Justynko, niewiele nas zostało, kurde boję się ze nigdy nie będę mieć dziecka, a u nas w szkole takie fajne dzieci, ależ zazdroszczę tym rodzicom :) jutro pewnie nie zajrzę, więc życzę wszystkim udanego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu moge się podzielić bo mojej milki nie było i wzięłam wedla ale już nie taka dobra;-) Karolciu nawet tak nie myśl!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez was wyjadłam dziecku biszkopty bo chce mi sie coś słodkiego, a miałam chudnac i chudnac haha, dobrze ze nic nie mam, karolciu głuptasie oczywiscie ze bedziesz mamą, zobaczysz jeszcze troszke buziaczki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu ja się zaczne odchudzać od lutego:-) więc wtedy zero słodyczy i w planach mam solarke zeby sobie wyglad poprawić po ciąży. hehe ciekawe jak mi to wyjdzie wszytsko aaa i jeszcze jak mi się wszytsko pogoi to planuje robić brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) paziu ja się nie zmuszę do brzuszków bo ja nie anwidzę cwiczyć\\!!!!!!!!!!!!! muszę sie zapisać z koleżanką na basen -pływać lubię a to też pomaga schudnąć:) miałam nie iśc na cmentarz bo jeszcze jestem nie doleczona, kurde długo to się ciągnie juz tydzien , no i mała z antybiotykiem, ale jest ładnie więc idziemy, lecę sie szykować pozniej zjarzę, mam nadzieję ze ktoś coś napisze caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj martyniu wątpie że ktoś coś dzisiaj napisze:-( Ja dopiero wstalam a na cmentarz jedziemy po 11. Popołudniu pewnie tu zajrze. Miłego dnia wszystkim życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my też zaraz wybieramy się na cmentarze, a mamy ich dużo i w domku będziemy dopiero wieczorem, jeszcze przy okazji jak co roku imieniny babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrócilismy z cmentarza ale ciepło, szok a jednak napisałyscie:)ja juz dzis nie wychodze wiec bede zagladac, moze ktoś coś skrobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też wrociliśmy i juz po obiedzie. No cieplutko aż miło jak nie listopad, teraz zmykam na tv. Zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez wrocilismy :p ach....pogoda wspaniałą.slonce,cieplutko....tylko dzien mniej radosny,chociaz ja tam twierdze,ze \'po tamtej stronie\' mają znacznie lepiej :-d czekam na kuzyna,ktory zaraz wpadnie w odwiedziny z moim chrezsniakiem ( maz jezdzi po stacjach i szuka jakiegos gadzetu dla małego).Takie niespodziewane spotkanie,no ale nie wypada odmowic tym bardziej,ze sa az z dalekich Niemiec . zmykam i całuję :-) p.s. ząbek hani jest przeuroczy :p ciekawe co bedzie jak juz pozadnie urosnie,..........odstawienie od piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a u nas nie tak pięknie było, zaliczyliśmy 2 cmentarze bez deszczu, a potem jak się rozlało to padało do popołudnia, coprawda nie mocno, ale mokra byłam, mimo parasola :( jedyny plus że w miarę ciepło było. dziś jedziemy na obiad do rodziców, więc nas nie będzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) A u nas wczoraj była super pogoda - wbrew zapowiedziom TV przez cały dzień świeciło słoneczko i było bardzo ciepło. Zaliczyliśmy cmentarz, potem wypad do babci, a potem leniuchowaliśmy przez cały wieczór:) A teraz wygoniłam męża z psem na spacer a sama zabieram się zaraz do małych porządków kuchennych:) W piątek byliśmy z K. w hurtowni z artykułami dziecięcymi - rany ale tam tego jest i ceny rzeczywiście niższe niż na allegro - chyba w większość rzeczy będziemy się zaopatrywali właśnie tam - a wybór ogromny! Acha - przestałam się już na dobre mieścić w spodniach. Do tego pory jeszcze asekurowałam się gumką na guziku, bo ciążowe były luźnawe, ale wczoraj okazało się, że musiałabym je nosić już całkiem rozpięte;) Tak że trzeba będzie już przeskoczyć jutro w te szersze. Chociaż tyle że póki co waga stoi w miejscu. Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............31......... ............18.11.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........33............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........29..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........14.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wpadłam sie tylko przywitać bo leciemy na cmentarz, a dziś przyjezdza teściowa z wizytą na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×