Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

To fakt że to forum usycha:-( brak jakichkolwiek motywacji do pisania, szkoda ale widocznie tak musi być. Marto mi też przykro ze @ cię nawiedziła:-( ale widze że postępy jakieś napewno będą, pierwszy krok już jest - wizyta u gina. Karolciu m-c szybko minie i zobaczysz co dalej, widze że też się wzięłaś i dobrze rok się kończy może coś się wkoncu u was(staraczek) ruszy. A wierzcie mi dziewczyny że ta sytuacja także i mnie dobija że tak jest i że to wszystko nie sprawiedliwe mimo że mnie to juz nie dotyczy ale dotyczyło i nigdy o tym nie zapomne. Jadirko a powiedz czy ty coś planujesz, jakieś leczenie?, jakieś wizyty u gina?? Ciesze się że u Martiki wszystko oki, znam jedną dziewczyne co miała zapchany jeden jajowód i pare lat nie powodzeń, miała hsg, odepchali jej i za 2 cykle była wciąży a ostatnio urodziła już drugie maleństwo. Wieć ja trzymam kciuki za Martike bo teraz pewnie to już będzie z górki. A patrząc na tabelke to Akasiu Hania ma już 7 m-cy więc już się nie dziwie że zaczeła stawać tylko patrzeć jak zacznie chodzić-sorki ale czas mi tak szybko leci że myslałam że ona ma ze 4 miesiące a to już taka pannica duża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny dzisiaj jest fajna wygrana w totka moze wkońcu jakaś imprezka będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słonka!:) Pazia - a ja nie wysłałam kuponu, bo co ja zrobiłabym z taką kasiorą?:P:D \ A tak serio to trąbią o tym całe 2 dni, a całkiem mi to ze łba wylciało:O Ale liczę na to, że któraś z Was trafi ;) (martynia - hazardzistko - pamiętaj o ewentualnej obiecanej imprezce:P) Sorrki, ale na dłużej wpadnę być może dopiero w weekend - dzisiaj nie mam siły, ale mój weekend będzie naprawdę długi;) - w poniedziałek mamy w firmie wolne - całe 4 dni laby przede mną:) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare ja mam nadzieje że mój mąż zaraz wyśle bo jak nie to guzik- też zapomniałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaŁAM PAMIĘTAŁAM i dupa nie wygrałam, trafiło 5 osób ale nie ma mnie wsórd nich 😭 a Tobie voltare to imprezki w głowie teraz haha MArta👄 jadirko to jedź gdzies w góry albo gdzieś na weekend zregenruj siły:) kaorlcia a t o dziwne ty mi się śniłas a ja Tbie, moze to jakiś znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej Ja nic nie pisze - bo zwyczajnie mi się nie chce ... :-( . Mysle tylko , żeby jak najszybciej wyjśc z pracy i rozpocząc weekend. Kurde dziewczyny - mam takiego lenia , ze zaraz mnie szlag trafi !!!!! - chce do domu !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Justynko widzę ze nie tylko Tobie nie chce się pisać, ja też już nie będę zaglądać tak często bo nie bedę sama pisać, miłego długiego weekendu \\wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja już też tutaj nie zaglądam tak często bo nikomu nie chce się pisać, oczywiście z malymi wyjątkami albo nie ma o czym a tematy podejmowane są różne a i tak nie ma o czym!!:-( Więc życze takze miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Uuuuu widzę strajk generalny:P Nie wygłupiajcie się - ja rozumiem, że czasem brak weny twórczej albo sił na jakieś mega elaboraty, ale żeby przez 2 dni wszystkie naraz doświadczyły nagłego odpływu energii - w to to akurat nie wierzę:P U nas dzisiaj śliczna pogoda - jak dobrze pójdzie i sen mnie nie zmorzy to może uda mi się po obiedzie jakiś spacer nawet zaliczyć;) Przy okazji poprawiam tabelkę: Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............31......... ............18.11.08 Marta24/USA................25..............19........... ........ .03.12.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........33............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........29..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........15.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tabelki - dziewczyny oburzały się kiedyś z powodu porządków w tabelce, że zostały wypisane itp... a zobaczcie jak wygląda tabelka staraczek...:O karolcia, marta i justynka jeszcze ją w miarę na bieżąco poprawiają, a reszta...? Mam wrażenie, że coś się tutaj wypaliło - a szkoda. Nie wierzę, że przez miesiąc albo dwa żadna z tych naszych forumowych koleżanek nie miała włączonego kompa i ani chwili czasu na to, aby napisać parę słów i zmienić kilka cyferek w tabelce:O Szkoda. Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem na momencik, zaraz jadę do koleżanki ze studiów, obejrzeć nowe mieszkanko :) przedwczoraj dowiedziałam się też że koleżanka będzie mieć 2 bobaska :) ale coś niezadowolona zbytnio, ehh tak to już jest... pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Voltare🌻 Co do tabelki może nie powinnam się wypowiadać,bo mnie w niej nie ma na własne życzenie zresztą;ale to fakt najpierw jest wiele szumu ,a potem nikogo to znów nie rusza. Może znów trzeba zrobić porządki i wtedy parę osób sie odezwie[ale jestem dziś złośliwa...] Co do pogody u nas też słoneczko świeci,ale jakoś nie mam ochoty dziś na spacerki.Może dla tego ,że siedzę sama:( Wygłaskaj brzuszek od cioci :) Piszcie coś skarbeczki -znów mamy długi weekend macie wolne od pracki -oddzywajcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dziewczyny tak to już jest, jedne się starają cokolwiek napisać i podjąć jakiś temat a drugie piszą że i tak nie ma o czym pisać więc ja już niewiem jakie tematy was interesują. Voltare,Jadiro macie racje z tabelką, po co ten szum był jak i tak niektóre mają głęboko nas gdzieś:-( nieraz już wspominałam o nieobecnych i nawet słowa jakiegokolwiek odzewu. A tak wogóle to ja nie mam zamiaru strajkować ani się obrażać, bardzo was wszystkie lubie i lubie czytać co u was słychać itd,itp. U mnie przez 2 dni był remont łazienki (wymieniali rury) i praktycznie 3 dni bez wody, teraz nie ma ciepłej narazie ale łazienka w \'pięknym\' stanie zostawiona same dziury i będziemy robili generalny remont więc pewnie ok 2 tyg. będę mieszkała w syfie prawie bez wody:-( W dodatku bratowa już jest po terminie, zero skurczy i dostała skierowanie do szpitala a ja jej wspłóczuje jak wróci z maluszkiem a w dmou syf od pyły :-( ale nie mamy innego wyjścia. Wczoraj się nasprzątałam że brzuch mnie bolał typowo na @ (to chyba takie niby skurcze) ale wziełam nospe i przeszło. A maly przechodzi samego siebie i chyba w tym brzuchu szaleju się najadł, cały czas sie wierci, skacze, przekręca i niewiadomo co:-) on tam robi. A z mężem wymyśleliśmy sobie zmiane samochodu na większy i jutro jedziemy obejrzeć. A pogoda piękna i u mnie:-) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też już zmienie tabelke. Tabelka nr 1: starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............31......... ............18.11.08 Marta24/USA................25..............19........... ........ .03.12.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.............32....... .........24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........34............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........29..................... 23.01.2009 Voltare .........................31...........15.................... . 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka....Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . ...10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn............Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ..............córeczka........Ninka ....................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coś ruszyło;) karolcia - tak to już jest - ktoś kto zaszedł w ciążę bez problemu często nie potrafi docenić tego jaki to wielki cud! Mnie też kiedyś zabolało jak wracałam z koleżanką do domu, a on zaczęła przy mnie wyjeżdżać z tekstami typu, że \"zrobić sobie dzieciaka to żaden problem\" itp... jadira - ja się tam sprzątać w tabelce nie podejmuję:P Może z czasem coś ruszy i dziewczyny odczują jakiś wyrzut sumienia:P i się odezwą. Wydaje mi się, że nie ma sensu nawoływać każdej po kolei, skoro nasze wezwania i tak pozostają bez echa. A się zaczynam mobilizować i może dzisiaj wyjdę jednak z domu - pójdę do babci na jakieś ciacho - na pewno ma!:P paziu - oj to Ci współczuję tego remontu. Najgorsze co może być w domu to brak wody i światła. Ja wiem, że kiedyś ludzie bez tego się obchodzili, ale nie wiem jak Wy, ale ja zaobserwowałam u siebie taką prawidłowość, że jak nie ma wody, to ja natychmiast potrzebuję jej znacznie więcej niż zwykle, albo jak nam się spaliła ostatnio część instalacji elektrycznej i wszystko musiało przez kilka dni hulać na przedłużaczach - natychmiast okazywało się, że prąd stawał mi się potrzebny akurat w tej części mieszkania, do której podciągnięcie jego było w danej chwili niemożliwe:P Obyście tylko zdążyli z końcem przed Twoim porodem;) A co do wymiany auta - myśmy wymienili no i super - wszystko pięknie ładnie, tylko nie przewidzieliśmy tego, że nie każdy wózek nam do bagażnika wlezie. Fakt - bagażnik stosunkowo głęboki i wysoki i tutaj problemu nie będzie, ale na szerokość średni i nie wiem patrząc na rozmiary wózków czy w tą stronę nie będziemy mieli problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare masz racje że jak czegoś nie ma to coś akurat bardziej potrzeba, musimy skończyć za jakieś 2 tyg. bo ja jeszcze mam sporo rzeczy nie popranych, tylko ciuszki poprane i poprasowane reszta nie!!:-( A co do samochodu to w tym co mamy teraz to nawet wózek ledwo wchodzi a gdzie reszta jak np. chcemy w przyszłym roku jechać na wakcje nawet jedna torba nie wejdzie. A ten co jutro jedziemy obejrzeć to nawet rozłożone łóżeczko wejdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu przepraszam ze cie ominełam do wszystkich napisalam a do ciebie nie- to nie było miłe z mojej strony:-( To sie tak mówi zrobić to nie problem, gorzej wychować. U mnie ze zrobieniem był właśnie problem a z wychowaniem to się okaże w praniu;-) ale teraz już wiem że synkowi mogłabym gwiazdke z nieba dać. I mam nadzieje ze martynia też sie odezwie bo tak naprawde to martynia przez ostatnie m-ce najbardziej się udzielala, służyła radami węc ja mam nadzieje że nie zastrajkuje. A reszta dziewczyn które się udziela zostanie na topiku i skład się nie zmiejszy a moze wkrótce się zwiększy na to licze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :)zagladałam wczoraj i dzis w południe, ale że nikt nic nie pisał to co znowu miałam sama pisać ze soba? a teraz widzę ze nasza garstka się odezwała to i ja się odzywam:) olawd-JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ🌻 🌻 jutro moja córunia ma imieniny a pojutrze mój mąz wiec dzis mieliśmy gosci i świetowaliśmy:) karolciu❤️ jadirko nie jesteś złośłiwa możemy zrobic porzadek i zeby zadna nie była czarną owcą proponuję zrobić tak: Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk córka Lena 10.01.08 i już!!!!!!!!!!!kto jest na forum niech się wpisuje od nowa żeby nikogo nie wykreślać poprostu zróbmy nową tabelę, jesli Wam to nie odpowiada zapomnijcie o mojej propozycji;) paziu współczuję remontu, ale najbardziej to chyba bratowej wydaję mi się ze nie powinna wracac z maleństwem do domu bo to chyba nie wskazane przy takim remoncie, a ty paziu się nie przemęczaj z tym sprzątaniem, jeszcze troszke się pooszczędzaj:) volatre jak ciasto u babci? ja jestem przezarta jak swinia:) a co do bagażnika to my mamy dwa auta ale niestety oba średniej wilkości i wózek na dużych pompowanych kołach chyba by nie wlazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu-co prawda ja też wczoraj zaglądałam ,ale zrobiłam co ty ,ale dziś stwierdziłam,że trza coś skrobnąć. Co do tabelki hmmm ...dziewczyny zrobią co ze chcą,tak szczerze żartowałam z tą tabelka.Ale Martyniu pomysł przedni-ja popieram. Ja wczoraj robiłam mojemu Miśkowi urodzinki,było paru kolegów,dmuchanie świeczek i duża picca. A dla twojego męża i córci wszystkiego NAJLEPSZEGO!!!!!dużo zdrówka ,miłości i samych radosnych dni🌻❤️🌻❤️🌻 Olwad-dla Ciebie też Wszystkiego Najlepszego !!!!i niech brzuszek rośnie tak pięknie jak do tej pory🌻🌻🌻Duża buzia👄 Karolciu26-oj znam wiele osób ,które tak twierdzą-ale po prostu nie wiedza co -tak naprawdę chcą.My to doceniamy,jesteśmy w innej sytuacji. Udanej parapetówki🌻:) Paziu-no to nie zazdroszczę remontu,ale potem będzie wygoda i przyjemność korzystania z nowej łazienki . A co do samochodu o jakim myślicie????? Pytałaś kiedyś czy coś działam w sprawie dzidzi-szczerze w chwili obecnej nic nie robię .Ale na nowo zaczęły mnie nachodzić myśli o dziecku;cały czas gdzieś tam tkwiły we mnie ale uśpione. Zobaczę teraz jak wyjdą badania na tarczycę i pomyślę co dalej. Voltare-ciasto od babci na pewno pycha:)ja bym sie skusiła i wybrała do niej.Przyjemne z pożytecznym. Pozdrowienia dla nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu moim zdaniem dobrze wymyśliłaś z tabelką, myśle że żadna nie poczuje się pokrzywdzona. Jadirko ja trzymam kciuki za decyzje jaką podejmiesz co dalej ze starankami. A samochód to berlingo. Olawd wszystkiego naj, najlepszego, dużo zdrówka i szybkiego porodu oraz zdrowego, ślicznego bobasa:-)🌻 👄 Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------------26.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paziulku,jak tylko coś zdecyduje dam znać rzecz jasna. A taki samochodzik mi sie tez podoba. Całuje wasze śliczne buźki i życzę spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane:) dobrze ze pomysł się podoba, myślę że nikt nie poczuj sie skrzywdzony, skoro go tu nie ma to w czym problem haha jadirko z całego serca Ci zyczę jak i całej reszcie żeby się udało, żeby wyniki wyszły ok❤️ paziu te auta mi sie za bardzo nie podobają, ale sa super jeśli chodzi o pakowność, więc sama bym teraz nie patrzyła na to czy ładne tylko czy pakowne:)a wiem ze sie duzo mieści bo moja kolezanka je kupiła a mają 6 miesieczne dzieciątko i łądują tam tyle rzeczy ze szok:) uciekam bo jestem umowiona z jmamą na 10 buziaczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A ja już dzisiaj zdążyłam zaliczyć laboratorium i badania, a teraz kończę śniadanie... Chciałam wykorzystać dzień wolny, żeby się po raz kolejny do pracy nie spóźniać - za tydzień kolejna wizyta u doktora;) pazia - no auto faktycznie wielkie! My wybierając nie chcieliśmy dużego auta - raczej średniej wilkości, bo ja pewniej czuję się w krótszym. Niby nie powinno być różnicy, ale jakoś tak wolę widzieć gdzie się ono zaczyna i gdzie kończy:P No i teraz chyba będziemy mierzyli w sklepie (może nam pozwolą) czy nam któryś z upatrzonych wózków się zmieści w bagażniku. A jak nie to trudno - od czasu do czasu jakoś się zabierzemy z całym majdanem, a w sumie tak się zastanawiałam - na wyjazd do teściów - wystarczy nosidełko - przecież nie będziemy i tak targać pojazdu dla małego, skoro parking jest praktycznie pod samymi drzwiami pod blokiem. U moich rodziców tak samo i pod przychodnią też. A zanim pojedziemy na jakiś dalszy wyjazd to najwyżej w razie problemu dokupi się jakąś mniejszą ("turystczną";) ) spacerówkę. jadira - pewnie, że załapałam się wczoraj na ciacho:P I nawet na małą kawkę capuccino;) Moja babcia mieszka na szczęście bardzo blisko ode mnie i zawsze cieszy się jak się do niej wpada:) Pisz na bieżąco jak już poznasz wyniki, no i czy planujesz coś dalej działać... A tak nawiasem mówiąc... Mówi się, że tarczyca ma taki wielki wpływ na płodność - zwłaszcza w przypadku kobiet. A tak patrzę na przypadek mojej sąsiadki... Zaliczyła kiedyś wpadkę, urodziła synka i zaraz potem okazało się, że jej tarczyca jest już w takim stanie, że leki tutaj nic już nie zdziałają - przeszła operację, coś jej tam pousuwali. No ale jednak w ciąży wcześniej była i jak widać problemu z zajściem nie miała, a nie wierzę, że choroba dała znać o sobie tak drastycznie dopiero po porodzie - przecież to nie jest kwestia chwili, tylko to rozwija się stopniowo.. Martynia - wszystkiego najlepszego dla Twoich solenizantów! 🌻 Z tabelką pomysł dobry - bo w sumie byśmy się "cykały" kogo z niej wywalić, a kogo nie, takie trochę kierowanie się sentymentami. A tak - jest ktoś chętny - jakieś nowe osoby również są mile widziane - to niech się dopisuje i tyle:) Jutro zaczynamy 16 tydzień;) Wpisuję już zatem na jutro: Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34--------------....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16--------------------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam kochane za życzenia przekaze moim solenizantom:) voltare wiesz ja tez pewniej czuję się w aucie średniej wielkości jakos takim długim i wielkim wydaje mi się ze bym sie bała jechać, no moze tak mi sie zdaje bo nie jeździłam:) co do tarczycy to ja miałam kiedyś niedoczynność leczyłam jakimiś lekami i się wyrównało,a le jestem pod stałą opieką endokrynologa bo lewy płat mam jak u małego dziecka- nie wykształcony więc pracuje tylko prawy, jak narazie(odpukać) bezzawodnie:)volatre skarbie a dlaczego piszesz \"dla małego\" czyżbyś coś przeczuwała hihi?daj znać jak wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam kochane za życzenia przekaze moim solenizantom:) voltare wiesz ja tez pewniej czuję się w aucie średniej wielkości jakos takim długim i wielkim wydaje mi się ze bym sie bała jechać, no moze tak mi sie zdaje bo nie jeździłam:) co do tarczycy to ja miałam kiedyś niedoczynność leczyłam jakimiś lekami i się wyrównało,a le jestem pod stałą opieką endokrynologa bo lewy płat mam jak u małego dziecka- nie wykształcony więc pracuje tylko prawy, jak narazie(odpukać) bezzawodnie:)volatre skarbie a dlaczego piszesz \"dla małego\" czyżbyś coś przeczuwała hihi?daj znać jak wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że znowu się chyba coś zaczyna sypać z kafe - w spisie tematów widać, że niby jest jakiś wpis, a samego wpisu nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam kochane za życzenia przekaze moim solenizantom:) voltare wiesz ja tez pewniej czuję się w aucie średniej wielkości jakos takim długim i wielkim wydaje mi się ze bym sie bała jechać, no moze tak mi sie zdaje bo nie jeździłam:) co do tarczycy to ja miałam kiedyś niedoczynność leczyłam jakimiś lekami i się wyrównało,a le jestem pod stałą opieką endokrynologa bo lewy płat mam jak u małego dziecka- nie wykształcony więc pracuje tylko prawy, jak narazie(odpukać) bezzawodnie:)volatre skarbie a dlaczego piszesz \"dla małego\" czyżbyś coś przeczuwała hihi?daj znać jak wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Mi się tez podoba pomysł z tabelką - tylko się tak zastanawiam czy wpisywać się pierwsza a tabelce staraczek czy poczekac jak ktos skusi sie pierwszy ;-) :-) Sorki - że nie pisze do koazdej z osobna - ale narazie zdarzyłam szybko przelecieć to co popisałyście - a musze przyznać , ze wyjatkowo było tego dość duzo , więc nie chciałaym czegoś poprzekręcać !!! :-) Buziole dla wszystkich i postaram sie jeszce zajrzec dziś :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×