Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość fas-olka
Oj chyba muszę wpaść do Dianki i was sobie pooglądać :) , no oczywiscie jeśli nie macie nic na przeciw. Będziemy miały pretekst do spotkania :P Bo niestety jakoś ostatnio nam sie nie składa zawsze coś.., a szkoda.. Pozdrawiam was babeczki i ciągle jestem z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzisiaj juz mi lepiej chyba musialam sie wykrzycec i poplakac. Jutro ide do innego lekarza zobaczymy co on mi powie moze trafilam na malo kompetentka lekarz chociaz jest mila ale chyba nie potrafi mi pomoc a ja potrzbuje konktekow a nie sciemniania. hehheeh ja tez jestem blondynkao zieleonych ale czy to tylko blondynki maja takie problemy:-( bo jestem w stanie sie przefarbowac jak tak jest :-). JUtro wam napisze jak udala mi sie wizyta u innego lekarza i co mi powiedzial.Ale dziewczynki uszy do gory bedziemy mamusiami i nikt nam tego nie odbierze zobaczycie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witaj Maziu !!! ja jestem brunetką :-) jak widac nie tylko blondynki maja tego typu problemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hej dziewczynki ..maz juz odebral badania ... nie sa zle ..ilosc chlopakow się podwoila :) inne parametry tez troche lepsze choc nadal utrzymuje sie patologia budowy w 36% ..w związku z czym ich przezywalnosc po 24 h spada do 15 % ... strasznie mi smutno ... ale moze uda się to jakos naprawic - chodz sama nie wiem ... podobno istnieje mozliwosc zaplodnienia - ale jest tez zagrożenie że może to byc plemniczkiem z wada - także w perspektywie radości - z ciąży - za chwilke moze byc poronienie! chyba zawyje do księżyca ... w styczniu lekaz mojego minka przgarnia mnie pod swoje skrzydla a mojemu skarbulkowi zrobi badania genetyczne \" chłopaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
witaj |Trinity !! jak widac poprawiły sie te wasze chlopaczki !! mysle,ze bedzie dobrze!!(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
rozumiem Twoje rozgoryczenie-ale napewno sie uda i mysle,ze to bedzie zdrowy plemniczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
własnie wyslalam wszystkim paniom zdjecia i czekam na zwroty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
wlasnie podsmazam cebulke do pierozkow na obiad :-) TRINITY czekam na Twoje zdjęcie :-) i na KAZDEJ z was :-) z niecierpliwością..................................!!! jesli chodzi o @ to dalej nic...fatalnie sie czuje :-( to tak jakbym nie mogla sie wyproznic.OKropienstwo i nikomu tego nie zycze.Mysle,ze dawka duphastonu tym razem byla za mala(1x1) moj organizm chyba sie juz przyzwyczaił. Przejmuje sie tak,poniewaz wyjezdzamy 28grudnia -wiec nie wiem czy w tym miesiacu wezme zastrzyki...bo niby kto mialby mi je zrobic...w sylwestra ..zobaczymy jak to sie wszystko wyklaruje..mam nadzieje,ze u was dziewczyny znacznie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja jeszcze nie widziłam zdjeć zaraz obejrzę tylko powiem Wam, że dziś przyszła @. To chyba rekord bo dziś 26 dc. We wtorek wziełam ostatni raz duphaston zaraz poprawię tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........25.............13......................19.12.06 Trinity /k.Łowicza.......29.............16......................06-09.01.07 Martyn--ia/Legnica......25..............3.......................ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 27...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............24.............18.....................31.12.06 Mluwa/Warszawa........28...............0.....................ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........25.............. 3.....................ok.28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....25............ 20........................ok. ??? nieudana 13/? ............35.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....24..............6......................22.12.06 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam zdjecia!!!:) dostałam od Dianki, Trinity, i Akasi. Paziulku a Ty czemu mi nie wysłałaś?:( zrób to koniecznie!!! JA już Wam też wysyłam. Ale super teraz jesteście mi jesczze bardziej bliskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co zrobilam po przyjściu do domku - to odpalilam komputer ... Lenus - cudna jesteś ... kobietka z Ciebie rasowa :) czuje - sie jakaś szczęśliwasza - to chyba przez te zdjecia = Dano .. Martyn--iu ... super pomysł ... zaraz zmykam bo jemy obiad i jedziemy do Skierniewic do tesco ..także dopiero wieczorkiem zajrzę do was łobuzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale z Was ładne kobietki.. Akasiu Akasiu.. Zgadzam się z Trynity :-) Ja już Wam też wysłałam. :-) Martyniu, Paziu czekam na zwrotkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynity , Martyniu i mnie teraz jakoś do Was bliżej :-).. Super pomysł z tymi fotkami. Duuużo radości mam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, Lenka, Akasia, Trinity Wam wysłałam, zaraz musze jeszcze znalezc maila pazi zeby jej wysłac, dajcie znac czy doszło, całusy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..martyn--iu ... super laseczka z Ciebie ... stanowiy grono fajnych babeczek .... buziaki zmykam ..bo mnie mąz wola ...zajrzę wieczorkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu do mnie jeszcze nie dotarła Twoja fotka :-/ . Zaglądam i zglądam i nic.. a ja jak mała dziewczynka z nóżki na nóżkę przestąpuję... i nie mogę sie doczekać :-) Paziu i mnie nie zapomnij wysłać swojej fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie wrócić do osoby o nicku Bloomoo troszkę taka jakby niezauważona wpisałaś się do nas na forum, a to dlatego że akuracik przejełyśmy się wymianą fotek ;-) Dołącz do Nas im nas więcej tym fajniej, aha i pozwolę sobie zachęcić wszystkie nowe kobietki do wpisania się w Naszą tabelkę. Echh .. Mluwa coś milczy.. nieudana13 też..no i Agatka i Myszkaa :-( MAM NADZIEJĘ, że to tylko przez przygotowania śwąteczne i niedługo się do nas odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitulka
Cześć dziewczyny! Zastanawiam się czy wy mówicie swoim mężom o tym , kiedy macie dni płodne, który to dzień cyklu, że dzisiaj musicie się kochać , bo macie dni płodne? Ja postanowiłam tego nie robić, bo po co mam jeszcze dodatkowo męża stresować. Nie chcę go "zmuszać" do seksu (właściwie tego nie muszę robić, ale każdy czasami ma ciężki dzień), gdy jest bardzo zmęczony, po to tylko żeby mnie zapłodnić. On sam mnie prosił o to , żebym mu nie mówiła, kiedy mam dni płodne, bo to będzie na niego działało zbyt stresująco i będzie się czuł jak reproduktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko pomodlę się dziś za to dzieciątko, o którym wczoraj pisałaś.. :-( Witaj Pitulka Ja robię podobnie.. NIE WTAJEMNICZAM GO AŻ TAK. W pierwszym cyklu jak kochaliśmy się tak pod kątem dni płodnych to... ech.. szkoda gadać. Sama staram się o tym za bardzo nie myśleć, moim zdaniem masz rację.. Mój A też źle się czuje jak mu podpowiadam\"dziś powinniśmy\".. Okropność. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Martyniu czekam jeszcze chwilkę, bo muszę lecieć do rodziców. Ale zajrzę jeszcze później. papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko wysłałam, ale pisze na onecie ze są problemy z serwerem(jak zwykle) więc moze dojdą do ciebi epożniej wszystkie na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu MAM !!! Teraz doszło :-) Cieszę się, że mogłam Cię poznać. Masz piękne oczki :-) Tzn. takie głębokie spojrzenie aż przechodzi dreszczyk. Ptrze tak sobie na Was i tak się czuję jakbym Was już od dawien dawna znała.. Uciekam.. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×